Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Podsumowanie wypraw » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Podsumowanie wypraw 3 Ankieta - średnia ocena: 7,003 Ankieta - średnia ocena: 7,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Kaagular
Forum Legend


Data rejestracji: 25-12-2008
Postów: 1.614
Kraina: Necropolia III

Podsumowanie wypraw Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dziś mnie już szlag trafił.
Wszystko kurde przełknę, apki srapki, przeliczenia, balanse, spierdzielone umagi, dropy i nie wiem co jeszcze. Ale do momentu jak funkcjonalność UnModa, tj. podsumowanie wypraw (ale nie tylko), nie wróci to nie płacę premki i koniec.
Od dziś liczę i proporcjonalnie zapłacę (jak się dowiem jak) twórcy UnModa za każdy dzień niedziałania tej funkcji licząc do momentu jej uruchomienia (oczywiście musi się uruchomić) plus startowe dziesięć złotych.
Zarobi sobie twórca UnModa a nie BWTeam i mam wywalone.

I apeluje o podobne podejście do "sprzedawcy" oraz do niezależnych twórców, którzy naprawiają to czego BWT nie umie zrobić lub spierdzieliło (jak w tym przypadku).

Aż szkoda, że w weekend kupiłem premkę na jeden z serwerów...

PS. jak już jakoś to działa, to i tak dychę daje jak się dowiem jak. Tymczasem karawana na pół dnia już puszczona.
19-10-2018 13:15 Kaagular jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaagular Dodaj Kaagular do Listy kontaktów
Kylin
Moderator


images/avatars/avatar-25491.jpg

Data rejestracji: 21-11-2009
Postów: 300
Klan: Uroboros
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Piekło

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przenoszę

__________________
R1 : Kylin

Moderator:

System gry


Pytania/zażalenia/uwagi/pomysły/propozycje - wiadomości kierować na PW

Zamknąłem temat, który chcesz reaktywować/uzupełnić pisz wiadomość najlepiej z linkiem do tematu

19-10-2018 13:36 Kylin jest offline Szukaj postów użytkownika: Kylin Dodaj Kylin do Listy kontaktów
Kaagular
Forum Legend


Data rejestracji: 25-12-2008
Postów: 1.614
Kraina: Necropolia III

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Kaagular
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A dlaczego przenosisz kiedy to dotyczy systemu gry? Temat nie pasuje czy wtf?
Konkretnie systemu gry, który zablokował działanie UnModa przez co grywalność została ograniczona.
Jaja jak berety.
19-10-2018 14:34 Kaagular jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaagular Dodaj Kaagular do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To raczej unmod powinien sie dostosowywac do mechaniki gry a nie odwrotnie.

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
19-10-2018 14:36 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
bla_bla_bla
Viking


Data rejestracji: 19-09-2015
Postów: 732
Kraina: Necropolia
Skąd: BW → Bloody Warns

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak czy owak już bodaj wczoraj w którymś temacie związanym z (nie)działaniem unmoda miałem Wam rzucić propozycję, żebyście zrobili ściepę dla juena (który unmoda robi za darmo i nigdy o żadne pieniądze za tę robotę się nie upominał) - przynajmniej miałby jakąś motywację do częstszych aktualizacji unmoda, a i pracy zarobkowej (lub czasu wolnego) nie musiałby za darmo "poświęcać";]

__________________


cytat:
Co jest tej, lepiej postaw litr, siadaj, gadaj co masz
Polej raz i pij, albo będzie peace albo damy se w pysk
Nie powiedziałeś tego w ryj to jakbyś chłopcze znikł

19-10-2018 14:55 bla_bla_bla jest offline Strona domowa bla_bla_bla Szukaj postów użytkownika: bla_bla_bla Dodaj bla_bla_bla do Listy kontaktów
Kaagular
Forum Legend


Data rejestracji: 25-12-2008
Postów: 1.614
Kraina: Necropolia III

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Kaagular
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
twardy napisał(a)
To raczej unmod powinien sie dostosowywac do mechaniki gry a nie odwrotnie.

ŻE CO?
To gra powinna być tak zrobiona, żeby wszystko było dobrze i fajnie... A tu na dodatek jest mod, który poprawia zaniedbania BWT i BWT ma go w tyłku. Serio?
Rozumiem, że chodzi ci o to, że takie np. GTA5 nie przejmuje się modami, mody muszą się przejmować GTA5. Ale tutaj mamy jeden mod, który leży i kwiczy bo administracja wprowadza w sumie nie wiadomo co i po co (nie ma nawet patchnote!).
Efekt jest taki, że sporo funkcjonalności leży i kwiczy. Włącznie z tym, że UnMod powoduje, że trzeba nawet kilka razy włączać stronę bo żaden "dymek" nie działa, nie da się wybrać zestawu itd.
No to czekam na Juena, bo na BWT to wiadomo, że się nie doczekam. Zaraz puszczę karawankę, na wieczór akurat się kończy, ataków robić nie muszę przez jakiś czas. Wrócą funkcjonalności, wróci premka. Proste jak drut.
20-10-2018 08:53 Kaagular jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaagular Dodaj Kaagular do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Unmod nie dziala bo juen go nie aktualizuje. Raczej glupota jest oczekiwac, ze amdministracja nie bedzie pracowac nad poprawianiem kodu gry bo jakis tam unmod.

W ogole stroisz fochy i zachowujesz sie jakbys mial 5 lat. Wiesz co? Nikogo to nie obchodzi.

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
20-10-2018 11:03 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Kaagular
Forum Legend


Data rejestracji: 25-12-2008
Postów: 1.614
Kraina: Necropolia III

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Kaagular
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jedyne dojrzałe zachowanie to głosowanie "nogami". Więc głosuję. Zrobiono jakąś byle jaką zmianę. To jest takie "uaktualnianie kodu" jak to, że jeden typ serwera (speed) jest po to, żeby były częściej zmiany. Ty chyba masz 5 lat jak takie bajki łykasz.
Jakaś nie wiadomo jaka zmiana spowodowała, że właściwie grać się nie da. Nawet pięć razy muszę strony odświeżać, żeby linki były klikalne (w sumie nie mam pewności czy to generuje UnMod...). Ale nawet mimo tego wolę UnModa nie wyłączać bo zapewnia absolutnie podstawowe funkcjonalności (i to nadal niewiele).
I mój apel to nie foch, to dwutorowy apel: po pierwsze do ludzi jak Juen, że może warto robić i kontynuować takie projekty jak UnMod, i oczywiście całkowicie pusty apel do BWT, żeby uważać na co się robi. Rozpierniczyć jedynego (?) moda jakimikolwiek zmianami to sprawa do konkretnego przemyślenia, a jakimiś lipnymi zbugowanymi zmianami to już czysta głupota.

Problem z UnModem to problem nie tylko mój. Dlatego apel utrzymuje: ""Jueny" pomóżcie!". Będziemy wdzięczni.
20-10-2018 21:16 Kaagular jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaagular Dodaj Kaagular do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Kaagular napisał(a)
oczywiście całkowicie pusty apel do BWT, żeby uważać na co się robi. Rozpierniczyć jedynego (?) moda jakimikolwiek zmianami to sprawa do konkretnego przemyślenia, a jakimiś lipnymi zbugowanymi zmianami to już czysta głupota.


Ja na serio sie bardzo mocno zastanawiam czy Ty w ogole myslisz, co piszesz? Maja nie wprowadzac zadnych nowosci, nie nie zmieniac istniejacych rzeczy czy grzebac przy wygladzie strony bo ktos tam zrobil moda, ktorego nie ma zamiaru update'owac (no hard feelings, w koncu pro bono).

Nie wiem czy Konrad w ogole przygladal sie unmodowi i jego funkcjonalnosciom, ale jak na moje administracji to w ogole nie powinno interesowac. To w koncu ich produkt i ich wizja.

Nie korzystalem nigdy z unmoda, smiem watpic, ze jest on taki niezbedny, moim zdaniem histeryzujesz i szukasz na sile atencji (przestaje kupowac premke bo unmod!!!!!!!)

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
20-10-2018 22:25 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Podsumowanie wypraw

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH