Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Drop lucek jak zwykle płacz :D » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Drop lucek jak zwykle płacz :D 8 Ankieta - średnia ocena: 6,638 Ankieta - średnia ocena: 6,63
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
mazuszka
Junior Member


Data rejestracji: 09-07-2018
Postów: 11

Drop lucek jak zwykle płacz :D Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ktoś założył temat o ANTYKWARIUSZU .

Oczywiście odpowiedź człowieka od kontaktu z graczami mnie rozwaliła na łopatki. W umie to 1 zdanie

Jako, ze nie mogę zacytować wkleję


No ale jak ktoś nie ma szczęścia i nie dropi, to i Antykwariusz niczego nie zmienia. Podobnie jak wszystkie inne bonusy.


To jak to się ma do tego waszego !@#@$$%^ śmiesznego !@#$%^ fair dropa ?? Czyli co powiedzcie to KU!@#$% dosadnie że dropić mają wybrane osoby a reszta niech się patrzy. Naprawdę od dłuższego czasu zastanawiam się czy jest jakikolwiek sens żeby grać dalej w ten temat po 10 latach grania. Tak jak koś kiedyś napisał , ze to nie jest rozrywka to jest tylko ślepe klepanie.


Tak tak dawaj te !@#$$% ostrzeżenie za znaki specjalne. Rzucać mięsem nie wolno, kropek pisac nie wolno,tego też robić nie wolno, dropić nie wolno, krytykować administracji nie wolno.

NIC k!@# nie wolno. TYlko premke wolno płacić.


Goń się, Ty i Twoje ostrzeżenie,Tyś widział w życiu wulgarne zachowanie. Tak jak ja dropa.

i kolejna perełka od kolorowych

cytat:
Unger napisał(a)
Mazuszka, ostatnia szansa za nękanie w prywatnych wiadomościach.


zaśmiecam ten temat ale no nie moge się oprzeć. 1 wiadomość prywatna od dzisiaj jest nękaniem na bw.

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez mazuszka: 31-10-2018 20:11.

30-10-2018 05:22 mazuszka jest offline Szukaj postów użytkownika: mazuszka Dodaj mazuszka do Listy kontaktów
Złota Rybka
Lord


images/avatars/avatar-18359.jpg

Data rejestracji: 27-05-2010
Postów: 459
Kraina: Moria V
Skąd: wiedziałeś?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przejdź na Morię. Ja nie mam dropu i nie narzekam. Cierpliwe zbieranie składników i postać cały czas, choć powoli idzie do przodu.
Być na Necro i narzekać na to, że wybrane osoby dropią to tak jak grać w Lotto i dziwić się, że nie każdy jest milionerem.

Od razu poproś o generator itemów - po co się męczyć z klikaniem wypraw?

__________________
Chcesz premię +100 do szczęścia w wyprawach, usunięcia denerwującego operatora, odblokowania konta?
Już dziś Złota Rybka może pomóc Ci w spełnieniu marzeń.

rotfl

30-10-2018 06:32 Złota Rybka jest offline Strona domowa Złota Rybka Szukaj postów użytkownika: Złota Rybka Dodaj Złota Rybka do Listy kontaktów
mazuszka
Junior Member


Data rejestracji: 09-07-2018
Postów: 11

Autor tematu Temat rozpoczęty przez mazuszka
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Up

Ależ ja pykam na morii Smile Wróciłem na necro po dłuuugim czasie ( gdzie zaczynałem przygodę z bw na necro bo moria byłą dla mnie straszna rotfl )

Może temat powinien tyczyć necro bo jednak na mori może nie dropić ale coś się sklei coś się sprzeda coś CZASEM dropnie mniejszego.ALe necro to jest śmiech na sali XD Jak widzę dropy po 7 kk 20 kk u maluchów gdzie też na tym samym poziomie tym samym lucku leci epicki złom i dsk pałki, to wiesz trochę żałosne. A złomem takich pr nie nadgonię nawet z tych epickich śmieci Big Grin
30-10-2018 06:50 mazuszka jest offline Szukaj postów użytkownika: mazuszka Dodaj mazuszka do Listy kontaktów
Złota Rybka
Lord


images/avatars/avatar-18359.jpg

Data rejestracji: 27-05-2010
Postów: 459
Kraina: Moria V
Skąd: wiedziałeś?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na Morii droprate jest już na tyle duży, że wszystko poza biżu nie jest już dropem. Poza biżuterią jeszcze jedynie lepienie leg itemów dla tych co nie myśleli o epikach wcześniej się opłaca, ale to też w zależności od chętnych. Nie potrzeba tu zmian, ponieważ sprawią tylko, że handel będzie zanikał.

__________________
Chcesz premię +100 do szczęścia w wyprawach, usunięcia denerwującego operatora, odblokowania konta?
Już dziś Złota Rybka może pomóc Ci w spełnieniu marzeń.

rotfl

30-10-2018 07:07 Złota Rybka jest offline Strona domowa Złota Rybka Szukaj postów użytkownika: Złota Rybka Dodaj Złota Rybka do Listy kontaktów
Staszek
Lord


images/avatars/avatar-25645.png

Data rejestracji: 08-10-2006
Postów: 435
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Moria

Zgadzam się z Rybka .... Na morii wystarczy tylko włożyć trochę pracy w postać i bez problemu można kleić itemy na handel .
Oczywiście wymaga to poświęcenie sporo czasu na pilnowanie aukcji ale przecież o to powinno w tej grze chodzić Big Grin

Necro

Każdy temat o dropie powinien być od razu zamykany ponieważ większość wiedziała na co się pisze a jednak i tak gra na tym śmiesznym silniku gry który totalnie NIE premiuje aktywnych graczy a jedynie szczęściarzy (drop epików ).

__________________
R17 - Damaji
30-10-2018 07:42 Staszek jest offline Szukaj postów użytkownika: Staszek Dodaj Staszek do Listy kontaktów
Albano
Emperor


images/avatars/avatar-20615.jpg

Data rejestracji: 03-02-2011
Postów: 1.348
Klan: Legion_Immortal
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Waszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Craft!
Craft!
i jeszcze raz Craft!

Farciarze niech mają sobie dropią i nie ma w tym nic złego że ktoś masz szczęście!
Problem zaczyna się wtedy kiedy to szczęście lub jego brak definiuje zdolność do gry!
Jeżeli nie ma żadnej alternatywnej drogi zdobycia niezbędnego EQ to żadne przeliczenia, animowane walki czy inne wodotryski nie zatrzymają pechowców w grze.
Motywacją do grania jest tak zwane "światełko w tunelu". Jeżeli gracze je widzi to będzie do niego dążył nawet jeżeli ma świadomość że zajmie mu to wiele czasu. Jeżeli jednak nie ma światełka i codziennie znajdujemy się w tym samym punkcie wyjścia to niewielu będzie chciało się w to bawić:/

Totalnym zaoraniem BW było rozdawanie surowców za logowania i w przeróżnych eventach. Zdobywanie surowców to jedyna niezależna od lucka płaszczyzna gry. Ktoś kto nie robi ataków i nie ma rozwiniętych ewolucji nawet z mega dropem nie miałby jak dominować gdyby nie ta darmocha.
Skoro rozdaje się surowce za darmo czyli tworzy alternatywę do zdobywania pkt skarbu, ewolucji, run itd to czemu nie ma alternatywy dla zdobywania EQ?
Jeżeli można by sobie przez rok aktywnego zbierania uzbierać na jakąś broń albo nocki to i frustracja spowodowania brakiem dropa byłaby do wyleczenia!

__________________
R14 : Brzydall
30-10-2018 10:10 Albano jest offline Szukaj postów użytkownika: Albano Dodaj Albano do Listy kontaktów
Zerus
Triple Ace


images/avatars/avatar-11337.gif

Data rejestracji: 02-07-2007
Postów: 190
Klan: BA.IT
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja czekam, aż wkońcu podwyższą drop na ekspach, żeby było jak w każdej grze, że najlepsze przedmioty lecą z trudnych eksp.
30-10-2018 10:28 Zerus jest offline Szukaj postów użytkownika: Zerus Dodaj Zerus do Listy kontaktów
SimonKSD
Viking


Data rejestracji: 21-08-2016
Postów: 502
Klan: LBK
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Grox

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Moja propozycja Antykwariusza nie miała na celu zwiekszenia Drop Rate, tylko zwiekszenie losowania legend jak i prefixu i sufixu, dlaczego osoba co ma 65 lvl ma dropic tak samo jak osoba z 250 lvl??
Dlaczego aktywnych ludzi nie nagradzac wlasnie w takiej postaci??
Nadal mozesz dropic szajs legendarny z mnostwem prefixos i sufixow na 250 lvl a ktos z 70 lvl dropnie end game, ale zwiekszamy swoja szanse dzieki lvl... Pisalem tam tez o expach ale, NIE to NIE i mozemy tu pisac wklejac tysiace linkow z karawan z db czapkami a i tak nic tego nie zmieni.

cytat:
Albano napisał(a)
Craft!
Craft!
i jeszcze raz Craft!


cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)

Craft - wstrzymane. Nawet jeśli wejdzie, to bez zapowiedzi Tongue
30-10-2018 10:44 SimonKSD jest offline Strona domowa SimonKSD Szukaj postów użytkownika: SimonKSD Dodaj SimonKSD do Listy kontaktów
mazuszka
Junior Member


Data rejestracji: 09-07-2018
Postów: 11

Autor tematu Temat rozpoczęty przez mazuszka
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zgadzam się , że na morii można wszystko skleić z czasem. Ok nie potrzebnie zaznaczone OGÓLNY.

Ha ha - Craft- to jest taka legenda jak temat APKI. Na apke czekacie\my 2 lata i z rok pewnie poczekacie ( bo nie wiem czy dotrwam) a na cfart w ogóle nie licze w tym nie życiu rotfl



Staszku- Tak jak pisałem zacząłem od necro. Po kilku latach bezdropa przeszedłem na morie. Nie narzekam na morii.

JEDNAKŻE wróciłem na necro, i z dropem jest taki sam burdel jak był. NIC A NIC sie nie polepszyło ( oczywiście mowa o dropie).
30-10-2018 12:19 mazuszka jest offline Szukaj postów użytkownika: mazuszka Dodaj mazuszka do Listy kontaktów
Kaagular
Forum Legend


Data rejestracji: 25-12-2008
Postów: 1.614
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Złota Rybka napisał(a)
Przejdź na Morię.

Może nie każdy lubi grać na easy?

Problem z dropem na Necro jest taki, że jest SPIERDZIELONY a nie, że go nie ma. To ogromna różnica. My na Necro chcemy szukać swojego szczęścia, mieć wolniejszy, niekontrolowany progres i ogólnie jesteśmy masochistami. Na Morii tam się masujcie pikselami z generatorka. Na Necro musi być trudno, ale musi być z głową i co najważniejsze musi być ciekawie. Trudno jest - bez dwóch zdań (taka Udręka, że w Diablo 3 takiej nie widzieli xD), z głową nie do końca jest to porobione, może 5 lat temu było, ciekawie nie jest od lat - nie ma nic nowego a nawet to co jest jest "poblokowane" lipnie zrobionym drop ratem.


Osobiście na craft w ogóle nie czekam. TFU! To nie Moria. Chce totolotka, ale mądrego i ciekawego (tutaj lepszym przykładem są zdrapki). A nie jakieś robienie złota z g...
30-10-2018 12:22 Kaagular jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaagular Dodaj Kaagular do Listy kontaktów
SPFY
Lord


images/avatars/avatar-25631.jpg

Data rejestracji: 17-09-2015
Postów: 322
Kraina: Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Moim zdaniem powinno być tak ze na necro wprowadza sie coś podobnego do studni dusz gdzie możemy sobie wybrać jeden dowolny przedmiot.

Warunkiem wybrania takiego przedmiotu jest:

1- codzienne logowanie -ostatnia nagroda miesiąca daje np 1/12 itemu.
Jeśli logujesz się regularnie to po roku masz zebrane 12/12 i otwiera sie wejscie do studni.

2- aby wybrać przedmiot musisz mieć dodatkowo 20 k punktów skarbu

3- aby wybrać przedmiot musisz mieć dodatkowo 6k evo.

Reasumujac. Logowania. Wyprawy. Ataki.
Musisz być aktywny żeby raz na rok wybrać jeden item.

I to coś jest światelkiem w tunelu.

__________________
MaMeLoT- ostatni gej w tej grze
Koniec gry.
30-10-2018 12:34 SPFY jest offline Szukaj postów użytkownika: SPFY Dodaj SPFY do Listy kontaktów
Asmiran123456
Lord


Data rejestracji: 15-11-2010
Postów: 367
Kraina: Necropolia VIII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SPFY napisał(a)
Moim zdaniem powinno być tak ze na necro wprowadza sie coś podobnego do studni dusz gdzie możemy sobie wybrać jeden dowolny przedmiot.

Warunkiem wybrania takiego przedmiotu jest:

1- codzienne logowanie -ostatnia nagroda miesiąca daje np 1/12 itemu.
Jeśli logujesz się regularnie to po roku masz zebrane 12/12 i otwiera sie wejscie do studni.

2- aby wybrać przedmiot musisz mieć dodatkowo 20 k punktów skarbu

3- aby wybrać przedmiot musisz mieć dodatkowo 6k evo.

Reasumujac. Logowania. Wyprawy. Ataki.
Musisz być aktywny żeby raz na rok wybrać jeden item.

I to coś jest światelkiem w tunelu.


A oto mój temat:
50.000 pkt skarbu = wybrany dowolny przedmiot?

generalnie administracja nie wprowadzi bo przecież będzie craft przedmiotów na necro! a że za 2 - 3 lata dopiero? "trudno gracze, poczekacie sobie"

__________________
r18: Asmiran
30-10-2018 13:25 Asmiran123456 jest offline Szukaj postów użytkownika: Asmiran123456 Dodaj Asmiran123456 do Listy kontaktów
Kaagular
Forum Legend


Data rejestracji: 25-12-2008
Postów: 1.614
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie poczekamy bo przecież droprate jest ok. W ogóle nie wiem czy w tej grze jest cokolwiek jest złe, przestarzałe, za długie, za trudne.

Pomysł z itemem do wyboru jest ok pewnie w każdej formie ale to jednak plaster na urwaną nogę. No i trudno wymyślać różne rozwiązania kiedy ze strony administracji właściwie nie ma żądnego dialogu na kreatywne tematy o dyskusji nie wspominając. A z braku dialogu i dyskusji generuje się frustracja. Jak widać po ostatnich tematach rośnie ona z dnia na dzień.
30-10-2018 13:44 Kaagular jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaagular Dodaj Kaagular do Listy kontaktów
SPFY
Lord


images/avatars/avatar-25631.jpg

Data rejestracji: 17-09-2015
Postów: 322
Kraina: Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Asmiran.
Tego posta czytalem ale uważam ze 50k pkt skarbu to za malo.
Co do craftu...
Craft polega na łączeniu czegoś. Sklejaniu. Nie wiem jak by to miało wyglądać z punktu widzenia administracji ale łączenie przedmiotów to dalej utopia. Żeby coś skleić trzeba to wydropic. Ci co mają pecha dalej dropic nie beda. Będą musieli kupować za pyry zamiast ladowac w trening.
Kwadratura koła czyli będzie to samo co mamy teraz.

Craftem możemy też nazwac łączenie nagród za codzienne logowanie. Pkt skarbu. Evo.
Wg mnie tędy droga.

__________________
MaMeLoT- ostatni gej w tej grze
Koniec gry.
30-10-2018 13:47 SPFY jest offline Szukaj postów użytkownika: SPFY Dodaj SPFY do Listy kontaktów
Asmiran123456
Lord


Data rejestracji: 15-11-2010
Postów: 367
Kraina: Necropolia VIII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SPFY napisał(a)
Asmiran.
Tego posta czytalem ale uważam ze 50k pkt skarbu to za malo.
Co do craftu...
Craft polega na łączeniu czegoś. Sklejaniu. Nie wiem jak by to miało wyglądać z punktu widzenia administracji ale łączenie przedmiotów to dalej utopia. Żeby coś skleić trzeba to wydropic. Ci co mają pecha dalej dropic nie beda. Będą musieli kupować za pyry zamiast ladowac w trening.
Kwadratura koła czyli będzie to samo co mamy teraz.

Craftem możemy też nazwac łączenie nagród za codzienne logowanie. Pkt skarbu. Evo.
Wg mnie tędy droga.


Dlatego napisałem od razu, że liczbę wymaganych pkt skarbu można zwiększyć do 70k.
Niemniej jednak Twój pomysł może jest nawet i lepszy.
Niestety pomysły graczy to jak rzucanie grochem o ścianę.
Sensowny był też pomysł Sushimakera odnośnie ulepszania jakości przedmiotów za runy czy co tam było zaproponowane. Niestety płaczki od razu wymusiły, aby tego nie wprowadzać.

__________________
r18: Asmiran
30-10-2018 16:36 Asmiran123456 jest offline Szukaj postów użytkownika: Asmiran123456 Dodaj Asmiran123456 do Listy kontaktów
mazuszka
Junior Member


Data rejestracji: 09-07-2018
Postów: 11

Autor tematu Temat rozpoczęty przez mazuszka
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

oho i masz misz masz XD śmieszne.
30-10-2018 19:05 mazuszka jest offline Szukaj postów użytkownika: mazuszka Dodaj mazuszka do Listy kontaktów
Unger
Super Moderator


images/avatars/avatar-5215.gif

Data rejestracji: 04-12-2006
Postów: 529
Klan: Brak klanu
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II
Skąd: Lublin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mazuszka +1
Wulgarne zachowanie


__________________
Super Moderator


Na gurze rurze
Na dole kszaki
Mam horom curke
Dej mi świerzaki

30-10-2018 22:10 Unger jest offline Szukaj postów użytkownika: Unger Dodaj Unger do Listy kontaktów
Kaagular
Forum Legend


Data rejestracji: 25-12-2008
Postów: 1.614
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No właśnie. Tyle można apelować o podjęcie dyskusji a tu proszę... temat o systemie ląduje w misz maszu, bo tam nie ma potrzeby odpowiadania.

Dodatkowo ten temat jest konsekwencją absolutnie DEBILNEGO systemu zamykania tematów! I to jeszcze pod płaszczykiem wytłumaczenia "na prośbę gracza" jakby mod nie umiał używać własnych szarych komórek. Zamykamy temat, żeby ktoś następny musiał go dublować? No świetna taktyka stosowana tu od lat. Wygenerowała pewnie setki tematów - klonów.

Dwie rewelacyjne taktyki na dożynanie tego forum. Gratuluję.
31-10-2018 09:00 Kaagular jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaagular Dodaj Kaagular do Listy kontaktów
SimonKSD
Viking


Data rejestracji: 21-08-2016
Postów: 502
Klan: LBK
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Grox

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mod się już wypowiedział że nie będzie zmian i kolejne 100 propozycji tego nie zmieni, do póki SM nie stwierdzi że może dać im marchewkę, tylko będzie to za 5 lat kiedy sam zacznie grać ;D
31-10-2018 09:20 SimonKSD jest offline Strona domowa SimonKSD Szukaj postów użytkownika: SimonKSD Dodaj SimonKSD do Listy kontaktów
jarex
Emperor


images/avatars/avatar-22124.jpg

Data rejestracji: 28-03-2008
Postów: 1.391
Klan: SoesmA
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: sie bierze drop?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SimonKSD napisał(a)
Mod się już wypowiedział że nie będzie zmian i kolejne 100 propozycji tego nie zmieni, do póki SM nie stwierdzi że może dać im marchewkę, tylko będzie to za 5 lat kiedy sam zacznie grać ;D


czasem mam ochotę zacytować Stonogę x2 ale jako ze jest przed 22 odpuszczę...

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)OK, od dzisiaj oprócz bana stałego zostaną komisyjnie spaleni na stosie

cytat:
SushiMaker napisał(a)żeby Roman ze Stachem nie krzyczeli, że teraz to już się skasują

31-10-2018 09:54 jarex jest offline Szukaj postów użytkownika: jarex Dodaj jarex do Listy kontaktów
mazuszka
Junior Member


Data rejestracji: 09-07-2018
Postów: 11

Autor tematu Temat rozpoczęty przez mazuszka
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SimonKSD napisał(a)
Mod się już wypowiedział że nie będzie zmian i kolejne 100 propozycji tego nie zmieni, do póki SM nie stwierdzi że może dać im marchewkę, tylko będzie to za 5 lat kiedy sam zacznie grać ;D


To że któryś sie tam kilka razy wypowiedział nic nie zmieni. Dużo rzeczy miało nie być a jest, także to ich gadanie to wiesz o kant tyłka potłuc. Może pójdą po rozum do głowy w końcu i zobaczą że ten fair drop nie istnieje prócz istnienia w ich głowach.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez mazuszka: 31-10-2018 10:40.

31-10-2018 10:31 mazuszka jest offline Szukaj postów użytkownika: mazuszka Dodaj mazuszka do Listy kontaktów
SimonKSD
Viking


Data rejestracji: 21-08-2016
Postów: 502
Klan: LBK
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Grox

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chciałbym abyś miał rację ale.... Ehhh szkoda gadać ;/
31-10-2018 15:23 SimonKSD jest offline Strona domowa SimonKSD Szukaj postów użytkownika: SimonKSD Dodaj SimonKSD do Listy kontaktów
SPFY
Lord


images/avatars/avatar-25631.jpg

Data rejestracji: 17-09-2015
Postów: 322
Kraina: Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Asmiran123456 napisał(a)
cytat:
SPFY napisał(a)
Asmiran.
Tego posta czytalem ale uważam ze 50k pkt skarbu to za malo.
Co do craftu...
Craft polega na łączeniu czegoś. Sklejaniu. Nie wiem jak by to miało wyglądać z punktu widzenia administracji ale łączenie przedmiotów to dalej utopia. Żeby coś skleić trzeba to wydropic. Ci co mają pecha dalej dropic nie beda. Będą musieli kupować za pyry zamiast ladowac w trening.
Kwadratura koła czyli będzie to samo co mamy teraz.

Craftem możemy też nazwac łączenie nagród za codzienne logowanie. Pkt skarbu. Evo.
Wg mnie tędy droga.


Dlatego napisałem od razu, że liczbę wymaganych pkt skarbu można zwiększyć do 70k.
Niemniej jednak Twój pomysł może jest nawet i lepszy.
Niestety pomysły graczy to jak rzucanie grochem o ścianę.
Sensowny był też pomysł Sushimakera odnośnie ulepszania jakości przedmiotów za runy czy co tam było zaproponowane. Niestety płaczki od razu wymusiły, aby tego nie wprowadzać.


Pomysł sushimakera zeby ulepszać itemy.za runy też jest slaby. Dlaczego?
Jako gracz jesteś jakby z automatu zmuszany do bicia mobow z drugiej mapy. A dlaczego ? Przecież ci co drugiej mapy nie klepią nie mogą być poszkodowani. Trzeba czegoś co da możliwości wszystkim.

__________________
MaMeLoT- ostatni gej w tej grze
Koniec gry.
31-10-2018 18:30 SPFY jest offline Szukaj postów użytkownika: SPFY Dodaj SPFY do Listy kontaktów
Unger
Super Moderator


images/avatars/avatar-5215.gif

Data rejestracji: 04-12-2006
Postów: 529
Klan: Brak klanu
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II
Skąd: Lublin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mazuszka, ostatnia szansa za nękanie w prywatnych wiadomościach.



//Unger
01/11/2018 12:45
Mazuszka prosiłem grzecznie żebyś przestał... BAN.


__________________
Super Moderator


Na gurze rurze
Na dole kszaki
Mam horom curke
Dej mi świerzaki

31-10-2018 20:06 Unger jest offline Szukaj postów użytkownika: Unger Dodaj Unger do Listy kontaktów
Drebor
Newbie


Data rejestracji: 02-11-2018
Postów: 1

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam wszystkich serdecznie
02-11-2018 21:37 Drebor jest offline Szukaj postów użytkownika: Drebor Dodaj Drebor do Listy kontaktów
Askarianh
Bug Killer Mod


images/avatars/avatar-24959.jpg

Data rejestracji: 08-05-2009
Postów: 642
Klan: Lux ex Tenebris
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Drebor BAN zapobiegawczy.

__________________


Służbista na posterunku



chytry Bugi i problemy techniczne chytry


chytry Offtopic chytry


03-11-2018 00:13 Askarianh jest offline Strona domowa Askarianh Szukaj postów użytkownika: Askarianh Dodaj Askarianh do Listy kontaktów
Segawa
Newbie


Data rejestracji: 08-11-2018
Postów: 1

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam wszystkim Serdecznie
08-11-2018 13:49 Segawa jest offline Szukaj postów użytkownika: Segawa Dodaj Segawa do Listy kontaktów
Askarianh
Bug Killer Mod


images/avatars/avatar-24959.jpg

Data rejestracji: 08-05-2009
Postów: 642
Klan: Lux ex Tenebris
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Segawa BAN zapobiegawczy rotfl

__________________


Służbista na posterunku



chytry Bugi i problemy techniczne chytry


chytry Offtopic chytry


08-11-2018 15:08 Askarianh jest offline Strona domowa Askarianh Szukaj postów użytkownika: Askarianh Dodaj Askarianh do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Drop lucek jak zwykle płacz :D

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH