Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Changelog - patch v 2.0 (premiera 13.11.2018 r.) » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (22): « pierwszy ... « poprzednie 20 21 [22] Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Changelog - patch v 2.0 (premiera 13.11.2018 r.) 110 Ankieta - średnia ocena: 4,32110 Ankieta - średnia ocena: 4,32
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
ciarex
Forum Ace


images/avatars/avatar-25630.jpg

Data rejestracji: 17-09-2006
Postów: 80
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by twardy
Ja usunalem.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/e...078&single=true

Moze tutaj znajdziesz odpowiedz na swoje pytanie. Nie wiem czy to jest dobrze, nie wiem jak wyglada dokladny wzor, na pewno nie jest taki prosty jak byl przed przeliczeniem.

Arkusz wziety z tego posta:

Koszty treningu

dzieki wielkie, popatrze Smile

__________________
R3:
nick: czapka
ID: 2

R12:
nick: czapka
ID: 8589
18-12-2018 13:33 ciarex jest offline Szukaj postów użytkownika: ciarex Dodaj ciarex do Listy kontaktów
Kaagular
Forum Legend


Data rejestracji: 25-12-2008
Postów: 1.614
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak już pisałem, podsumowanie wartości treningu w grze to dla mnie must have. I pewnie nie tylko dla mnie bo mnóstwo graczy w profilach zliczało wartość treningu. Jak rozumiem poprzednie kalkulatory (czy tam unmod) działają ale tylko do osiągnięcia 56 w trenie. Jedna statystyka na 57 i trzeba liczyć ręcznie i to nie wiadomo czy wynik będzie prawidłowy.
18-12-2018 15:27 Kaagular jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaagular Dodaj Kaagular do Listy kontaktów
bla_bla_bla
Viking


Data rejestracji: 19-09-2015
Postów: 732
Kraina: Necropolia
Skąd: BW → Bloody Warns

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
twardy napisał(a)
Ja usunalem.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/e...078&single=true

Moze tutaj znajdziesz odpowiedz na swoje pytanie. Nie wiem czy to jest dobrze, nie wiem jak wyglada dokladny wzor, na pewno nie jest taki prosty jak byl przed przeliczeniem.

Arkusz wziety z tego posta:

Koszty treningu

Ten jest chyba nowszy (w sensie uwzględniający drugą wersję przeliczenia)...
Changelog - patch v 2.0 (premiera 13.11.2018 r.)

__________________


cytat:
Co jest tej, lepiej postaw litr, siadaj, gadaj co masz
Polej raz i pij, albo będzie peace albo damy se w pysk
Nie powiedziałeś tego w ryj to jakbyś chłopcze znikł

18-12-2018 15:59 bla_bla_bla jest offline Strona domowa bla_bla_bla Szukaj postów użytkownika: bla_bla_bla Dodaj bla_bla_bla do Listy kontaktów
galanonim3
Triple Ace


Data rejestracji: 22-01-2009
Postów: 220
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

chyba liczy dobrze
http://www.bwtools.net/training/

__________________
ODDAM KONTO ZA FREE 450 punktow TOP 200

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez galanonim3: 18-12-2018 19:43.

18-12-2018 19:40 galanonim3 jest offline Szukaj postów użytkownika: galanonim3 Dodaj galanonim3 do Listy kontaktów
ciarex
Forum Ace


images/avatars/avatar-25630.jpg

Data rejestracji: 17-09-2006
Postów: 80
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by galanonim3
chyba liczy dobrze
http://www.bwtools.net/training/


o thx, faktycznie wyglada na to ze liczy calkiem przyzwoicie, a wiadomo kto uczynil tenze kalkulator? z checia bym sie skontaktowal bezposrednio Smile

__________________
R3:
nick: czapka
ID: 2

R12:
nick: czapka
ID: 8589

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez ciarex: 19-12-2018 12:32.

19-12-2018 11:15 ciarex jest offline Szukaj postów użytkownika: ciarex Dodaj ciarex do Listy kontaktów
bla_bla_bla
Viking


Data rejestracji: 19-09-2015
Postów: 732
Kraina: Necropolia
Skąd: BW → Bloody Warns

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@ciarex

Niejaki Khaydar - na powyższą stronę przekierowuje z http://bwtools.k0nik.net/

---

cytat:
A Jednak Arrt napisał(a)
Byłem tydzień w szpitalu czego 3 dni trzymali mnie w śpiączce farmakologicznej... Efekt? 300 evo poszło się czesać :/ Nie dostanę ich i już Nie - to nie płacz - to przykład że istnieją zdarzenia losowe.
W ciągu roku takich rzeczy musi wydarzyć się więcej a to już wymierne straty

Serio? Większym problemem jest dla ciebie to, że 300 evo poszło ci się paść na łąkę, niż fakt że spędziłeś tydzień w szpitalu (z czego 3 dni w śpiączce farmakologicznej, czyli twój stan raczej był poważny) i, jak widać, nadal jesteś na tym świecie?Roll Eyes
No tak, podstawa w życiu to dobrze ustalone priorytetyrotfl

__________________


cytat:
Co jest tej, lepiej postaw litr, siadaj, gadaj co masz
Polej raz i pij, albo będzie peace albo damy se w pysk
Nie powiedziałeś tego w ryj to jakbyś chłopcze znikł

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez bla_bla_bla: 09-04-2019 19:03.

19-12-2018 13:11 bla_bla_bla jest offline Strona domowa bla_bla_bla Szukaj postów użytkownika: bla_bla_bla Dodaj bla_bla_bla do Listy kontaktów
SIEPACZ
Forum Ace


images/avatars/avatar-12210.jpg

Data rejestracji: 26-04-2008
Postów: 97
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wyszło mi że jestem ponad 100kk w plecy na treningu boli mnie to szczególnie bo przed samym wejściem patcha władowałem ponad 40kk w staty za taka kwotę wymaksowałbym je i jeszcze by zostało
19-12-2018 17:23 SIEPACZ jest offline Szukaj postów użytkownika: SIEPACZ Dodaj SIEPACZ do Listy kontaktów
Cruz1
Member


Data rejestracji: 16-06-2008
Postów: 47

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

u mnie podobnie, martwi mnie to że gracze ze speed serwera dostają drugi raz bonusowe staty za te same poziomy i jeszcze dostawali przy przeliczeniu pr za ponadprzeciętny trening

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Cruz1: 21-12-2018 14:40.

21-12-2018 14:39 Cruz1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Cruz1 Dodaj Cruz1 do Listy kontaktów
chipsix
Newbie


Data rejestracji: 22-12-2018
Postów: 1

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dzieki za informacje!
22-12-2018 21:00 chipsix jest offline Szukaj postów użytkownika: chipsix Dodaj chipsix do Listy kontaktów
GreSs
Ex-Team


images/avatars/avatar-23133.jpg

Data rejestracji: 20-09-2008
Postów: 851
Klan: Team
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia IV
Skąd: mam wiedzieć xD

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

chipsix, ostrzeżenie słowne za spam.

To ja dam bana.

__________________
|SYSTEM GRY|ZGŁOSZENIA|WYCENY|

22-12-2018 21:51 GreSs jest offline Szukaj postów użytkownika: GreSs Dodaj GreSs do Listy kontaktów
Letek
Full Member


Data rejestracji: 12-12-2015
Postów: 69

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Apka będzie w tym roku ? Czy siódma firma się nie wyrabia

Dajcie jakiś konkrecik na zachętę na ten rok

Jakieś epiki 2.0
Nowe lokacje
Buty oto

Cokolwiek
01-01-2019 23:11 Letek jest offline Szukaj postów użytkownika: Letek Dodaj Letek do Listy kontaktów
galanonim3
Triple Ace


Data rejestracji: 22-01-2009
Postów: 220
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1.
Nowy efekt - Anty Unik

2.
Co nowego w BW - Planowane i roważane zmiany.

od 1 do 1,5 miesiąca
post z dnia 22-06-2017

https://pl.wikipedia.org/wiki/(134340)_Pluton

Okres obiegu
wokół Słońca 247 lat ok. 248[1]

miesiac trwa tam 20 lat wiec jest duze prawdopodobienstwo ze sie wyrobia w poltorej miesiaca

dobra damy im czas maly poslizg moze byc wakacie potem swieta nowy rok ferie majowka wakacje swieta..... troche wyrozumialosci i bez nerwow dajmy im 3 miesiace

3.
14. Zadania dzienne.

screnu juz sa zadania opracowane tez dalej sie wgrywaja na serwer strasznie wolny jest zbieramy na nowy wplacajcie darowizny

4.
Bonus czasowy - zanim wejdzie Partal z dodatkowymi pkt EVO

5.
Przywrócenie zwykłej karawany

nikt nie korzysta z atakow bez taxi wiec postanawiamy usunac ta opcje
teraz korzystanie z 1 poziomu taxi kosztowac bedzie 1 dzien premium z drugiego 2 z piatego 5
jesli

troche czasu jeszcze zajmie narazie skupiamy se na tym jak wyludzic od graczy dodatkowe wplaty bez utraty graczy

moze zostac 30 graczy na serwerze ktorzy 2 tysiace miesiecznie zostawia reszta spadac

zebrane fundusze zostana zainwestowane w apke mobilna



co to za firma krora nie wywiazuje sie z tego co zapowiadane bylo

predzej z warszawy na ksiezyc wybuduja autostrade niz wprowadza te zmiany co juz 2 lata temu powinny byc

trzeba stworzyc nowy temat w systemie rozliczenie administracji za zmiany prace
i rozliczac z tego

wszyscy przestali pisac na forum zostal wybrany przedstawiciel do komunikacji z graczami ktory pisze 2 posty na miesiac

zero dzialan tylko warny zeby nie pisac na forum niewygodnych tematow

ktos tu kogos robi w ..............

dlugo jeszcze to potrwa

??


nad czym teraz trwaja prace ??
co w tym roku ma wejsc??

gdzie jest MoP??


co dalej z ta gra??

konczymy w tym roku??

__________________
ODDAM KONTO ZA FREE 450 punktow TOP 200
02-01-2019 00:16 galanonim3 jest offline Szukaj postów użytkownika: galanonim3 Dodaj galanonim3 do Listy kontaktów
padano11
Newbie


Data rejestracji: 03-01-2019
Postów: 1

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

też nie mam pojęcia
03-01-2019 10:16 padano11 jest offline Szukaj postów użytkownika: padano11 Dodaj padano11 do Listy kontaktów
Martha1234567
Double Ace


Data rejestracji: 06-12-2018
Postów: 138

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Po co zadajecie takie dziwne pytania? Przecież MoP i tak na nie nie odpowie. Spytajcie się czy to prawda, że z premką można wykonać 16 ataków dziennie, albo czy na pielgach leci lepszy drop niż na bliskich. Wtedy na pewno wyjdzie z ukrycia. W sumie dziwne że jeszcze warnów nie było no i nie zamknęli jeszcze tego tematu...
04-01-2019 14:32 Martha1234567 jest offline Szukaj postów użytkownika: Martha1234567 Dodaj Martha1234567 do Listy kontaktów
Strony (22): « pierwszy ... « poprzednie 20 21 [22] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Changelog - patch v 2.0 (premiera 13.11.2018 r.)

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH