Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Changelog - patch v 2.0 (premiera 13.11.2018 r.) » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (22): « poprzednie 1 [2] 3 4 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Changelog - patch v 2.0 (premiera 13.11.2018 r.) 110 Ankieta - średnia ocena: 4,32110 Ankieta - średnia ocena: 4,32
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
kowalskt
Newbie


images/avatars/avatar-25614.gif

Data rejestracji: 20-12-2009
Postów: 8
Klan: Alamut
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Próbujecie zabić rewo a dajecie fory LS.
Dobrze , że nie doładowałem premki.Po wprowadzeniu patcha daję jeden dzień i rewo usuną konta.
03-11-2018 18:12 kowalskt jest offline Szukaj postów użytkownika: kowalskt Dodaj kowalskt do Listy kontaktów
Eternal
Double Ace


Data rejestracji: 27-12-2007
Postów: 129
Kraina: Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czy wersja patcha 2.0 oznacza wyjście z bety czy idziecie z duchem czasu i do końca roku chcecie w liczbie wersji dogonić Windows?
03-11-2018 18:13 Eternal jest offline Szukaj postów użytkownika: Eternal Dodaj Eternal do Listy kontaktów
Najlepszejszy69
Full Member


Data rejestracji: 05-09-2018
Postów: 56

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przypominam że BETA tyczy się TYLKO TALIZMANÓW

od wiek wieków tłumaczone to jest, a ludzie mniejszej aktywności nie rozumią tego pojęcia.


BETA weszła z TALIZMANAMI
i beta zostanie PÓKI nie zostaną one dopracowane!
(zostawiając słowo beta, mogą zmienic/usunąć coś bez wiekszych powodów, powołując się własnie na te cztery litery).

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Najlepszejszy69: 03-11-2018 18:23.

03-11-2018 18:22 Najlepszejszy69 jest offline Szukaj postów użytkownika: Najlepszejszy69 Dodaj Najlepszejszy69 do Listy kontaktów
Wełen
Emperor


images/avatars/avatar-25541.gif

Data rejestracji: 14-04-2016
Postów: 1.059

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Apeek napisał(a)
Odnosnie krwawego, na Morii juz dawno jest ten bonus. Po prostu skonczy sie atakowanie w umagach do pkt krwi. Sam krwawy nie jest az tak OP jak wyglada. Powiem tak, goly krwawy set to strata speeda, adry, nocek - tona sumy i dmg bo watpie ze bedzie wysyp e lub leg dsk krawywch speedow na serwie. Dodatkowo, zbufowany macie tygrysi set wec tez nie wiem co bedzie oplacalniejsze. Goly krwawy czy goly tygrys czy cokolwiek innego. Jesli przeciwnik nie ma umagow pod krew to zadasz nim ze 2k obrazen/runde i to nie za free, sa to obrazenia kosztem np. speeda w ktorym atakowales wczesniej. Jest cos za cos.

Plus watpie, ze osoby w ataku/obronie maja te 1000 HP, jest go znacznie wiecej. Zobaczycie jak zaczniecie testowac. Na morii wydalal sie rowniez OP, wystaczylo tylko, ze ludzie przestali atakowac w szamanach i umagach do krwi i zrobil sie strasznie usless, sam korzystam tylko z 1dnego elementu bo nie chce mi sie wbijac nic innego.


Tylko my na necro mamy znacznie mniej życia niż moriowcy Smile
03-11-2018 18:26 Wełen jest offline Szukaj postów użytkownika: Wełen Dodaj Wełen do Listy kontaktów
:Aureliusz:
Emperor


images/avatars/avatar-22836.jpg

Data rejestracji: 12-08-2007
Postów: 1.030
Klan: zMrok
Kraina: Moria II
Skąd: Dziki Zachód

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dodajcie opcje niszczenia epików z min 50% kosztów jakie gracz poniósł wbijając np bronie. Przy takim patchu przewróciliście grę do góry nogami rotfl BRAWO Wink
03-11-2018 18:37 :Aureliusz: jest offline Szukaj postów użytkownika: :Aureliusz: Dodaj :Aureliusz: do Listy kontaktów
Hornet87
Emperor


Data rejestracji: 11-05-2014
Postów: 1.238

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

10.11 koniec mojej premki
12.11 koniec gry.

W sumie to by było na tyle. Dyletanci bez pojecia o grze i strukturze graczy wprowadzają speed. Rozwodzić się nad tym nie ma sensu. Skąd wiem że banda **uja mnie przelicza? Bo pomimo tego że pierniczą o tym że będzie sprawiedliwie to kalkulatorów treningu i algorytmu przeliczenia nie poznaliśmy. Przewałkowane w x tematach. Udowodniliśmy jako gracze że wasze przeliczenie to śmierdzące gówno. Wy przyjeliscie to do wiadomości. Opinie graczy macie gdzieś. Mam nadzieję, że gracze też pokażą wam środkowy palec - olewając doradztwo inwestycyjne Smile ))

Hoka hey

__________________
masz dalej o 20% lepszy trening od średniego taboretu pod zagrzybioną ścianą na zapleczu obskurnego baru w zaułku podrzędnej części szemranej dzielnicy biednego miasta

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Hornet87: 03-11-2018 18:45.

03-11-2018 18:41 Hornet87 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hornet87 Dodaj Hornet87 do Listy kontaktów
SimonKSD
Viking


Data rejestracji: 21-08-2016
Postów: 502
Klan: LBK
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Grox

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hmm to jak,
Atakuje mnie ktoś mający 1 500 pkt krwi.
Ja ubieram epicki krwawy set zwykly do tego plastik zwykly i jakieś pałki z max charyzma.
Inwestuje w garniaka..
Odpalam krew życia do tego.

Mam 14.3k DMG za free do tego regen i już?
03-11-2018 18:48 SimonKSD jest offline Strona domowa SimonKSD Szukaj postów użytkownika: SimonKSD Dodaj SimonKSD do Listy kontaktów
prezu
Newbie


Data rejestracji: 18-05-2008
Postów: 2

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Trwa okres ochronny. Usunięcie postaci będzie możliwe za 23 godz. 58 min. 2 sek.

ANULUJ USUWANIE POSTACI

x5

+1 spam.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez GreSs: 26-11-2018 13:48.

03-11-2018 18:49 prezu jest offline Szukaj postów użytkownika: prezu Dodaj prezu do Listy kontaktów
Grizzly
Forum Ace


Data rejestracji: 24-10-2018
Postów: 90
Kraina: Necropolia; Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1. Dlaczego r1 ma mieć przelevelowanie? Ankiety mówiły że R1 tego nie chce
2. Co oznacza "Trening oraz wolne punkty rozwoju wszystkich graczy zostały przeliczone tak, aby odpowiadały parametrom, które uzyskaliby grając od początku na serwerze z nowymi kosztami treningu i poziomu."

Stracimy PR?
3. Dlaczego nie można wyłączyć animacji przy raportach?? Ona jest tragiczna, idiotyczna i z tego co wiem każdy chciałby ją wyłączyć
03-11-2018 18:59 Grizzly jest offline Szukaj postów użytkownika: Grizzly Dodaj Grizzly do Listy kontaktów
Albano
Emperor


images/avatars/avatar-20615.jpg

Data rejestracji: 03-02-2011
Postów: 1.348
Klan: Legion_Immortal
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Waszawa

RE: Changelog - patch v 2.0 (premiera 12.11.2018 r.) Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Przeliczenie poziomów:
Trening oraz wolne punkty rozwoju wszystkich graczy zostały przeliczone tak, aby odpowiadały parametrom, które uzyskaliby grając od początku na serwerze z nowymi kosztami treningu i poziomu.


Przepraszam ale z tego zdania nic nie wynika:/

Sprzedałem ostatnio nocki za 70mln PR.
Oprócz tego pogoniłem złom za 20mln.
Mam do tego 20mln PR wolnych z ekspedycji itd.
W sumie na koncie mam 120mln wolnych PR.
Ile będę miał po przeliczeniu?

Według drugiego przelicznika z PTR było tak:
Wolne Punkty rozwoju przed przeliczeniem: 5 426 272
Wolne Punkty rozwoju po przeliczeniu: 5 426 272 (tyle samo)

Ile Pr na koncie zobaczę po przeliczeniu? (Będę mieć pewnie 111-112lvl)

__________________
R14 : Brzydall
03-11-2018 19:03 Albano jest offline Szukaj postów użytkownika: Albano Dodaj Albano do Listy kontaktów
Reaname
Junior Member


Data rejestracji: 04-02-2018
Postów: 18

zmniejszenie dmg z 2/4 do 2/6 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Poprosze o zwrot pkt łpc na każdej lokacji KW po średnio 18k lpc -jeśli zabieracie zróbcie rekompensatę co będzie sprawiedliwe, w innym przypadku będziecie po prostu dla mnie zwykłymi złodziejami poświęconego czasu i nerwow (tych umagow nie chce po zmianie w nowym patchu a stare naturalnie usuńcie). Z góry dziekuje za zwrot.

P.S po 2010 obniżyliście bodajże z 25% szanse trafienia bronią palna 1h do 15%, do tego teraz obniżka dmg przy 150% moda, naturalnie również zrezygnuje z rewo a nad dalsza gra się zastanowię zobaczymy jak Gangster (z małą ilością ataków) działa.

Poprawcie moda i dajcie w tatku coś do szczęścia dla palnej 1h niech będzie jak i dla WZ +1 na 5 czy tam na 10 poziomów.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Reaname: 03-11-2018 19:46.

03-11-2018 19:12 Reaname jest offline Szukaj postów użytkownika: Reaname Dodaj Reaname do Listy kontaktów
Lauris
Full Member


Data rejestracji: 24-03-2011
Postów: 60
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SimonKSD napisał(a)
Hmm to jak,
Atakuje mnie ktoś mający 1 500 pkt krwi.
Ja ubieram epicki krwawy set zwykly do tego plastik zwykly i jakieś pałki z max charyzma.
Inwestuje w garniaka..
Odpalam krew życia do tego.

Mam 14.3k DMG za free do tego regen i już?


Tak, tylko regen jest zależny od dmg, pytanie czy dmg z żart krwawego się wlicza

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Lauris: 03-11-2018 19:15.

03-11-2018 19:13 Lauris jest offline Szukaj postów użytkownika: Lauris Dodaj Lauris do Listy kontaktów
Złota Rybka
Lord


images/avatars/avatar-18359.jpg

Data rejestracji: 27-05-2010
Postów: 459
Kraina: Moria V
Skąd: wiedziałeś?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W koncu.

Bardzo fajny patch. Big Grin

__________________
Chcesz premię +100 do szczęścia w wyprawach, usunięcia denerwującego operatora, odblokowania konta?
Już dziś Złota Rybka może pomóc Ci w spełnieniu marzeń.

rotfl

03-11-2018 19:15 Złota Rybka jest offline Strona domowa Złota Rybka Szukaj postów użytkownika: Złota Rybka Dodaj Złota Rybka do Listy kontaktów
druu
Forum Ace


Data rejestracji: 26-07-2017
Postów: 77
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Grizzly napisał(a)
1. Dlaczego r1 ma mieć przelevelowanie? Ankiety mówiły że R1 tego nie chce
2. Co oznacza "Trening oraz wolne punkty rozwoju wszystkich graczy zostały przeliczone tak, aby odpowiadały parametrom, które uzyskaliby grając od początku na serwerze z nowymi kosztami treningu i poziomu."

Stracimy PR?
3. Dlaczego nie można wyłączyć animacji przy raportach?? Ona jest tragiczna, idiotyczna i z tego co wiem każdy chciałby ją wyłączyć



gdzie była ankieta że r1 tego nie chce????
03-11-2018 19:16 druu jest offline Szukaj postów użytkownika: druu Dodaj druu do Listy kontaktów
Apeek
Double Ace


Data rejestracji: 23-10-2018
Postów: 110

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SimonKSD napisał(a)
Hmm to jak,
Atakuje mnie ktoś mający 1 500 pkt krwi.
Ja ubieram epicki krwawy set zwykly do tego plastik zwykly i jakieś pałki z max charyzma.
Inwestuje w garniaka..
Odpalam krew życia do tego.

Mam 14.3k DMG za free do tego regen i już?


O ile atakujacy bedzie mial te 1 500 pkt krwi, Moze rowniez przesumowac Cie bo krwawy nie daje zadnych bojowych statystyk i zbic Cie tak po prostu. To bedzie dobre tylko jesli atakujacy ma duzo pkt krwi. Wystarczy tego unikac i okazuje sie ze wcale az tak dobre to nie jest.

I nagle z Twoich magicznych 14,4 k free dmg robisz sie 2k free dmg, przeciwnik zadaje jakies 10k bo ma speedy, adre, preko co kolwiek dajace mu sume i dmg i tergena nie ma, a on bije Cie jak worek po ziemniakach. Zakladajac krwawy jestes zdany na osobe atakujaca i tyle Smile

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Apeek: 03-11-2018 19:23.

03-11-2018 19:22 Apeek jest offline Szukaj postów użytkownika: Apeek Dodaj Apeek do Listy kontaktów
deviljin84
Forum Legend


images/avatars/avatar-14176.jpg

Data rejestracji: 24-09-2008
Postów: 1.544
Kraina: Necropolia II
Skąd: wiesz?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Trening oraz wolne punkty rozwoju wszystkich graczy zostały przeliczone tak, aby odpowiadały parametrom, które uzyskaliby grając od początku na serwerze z nowymi kosztami treningu i poziomu.

nie bardzo rozumiem to pojecie wolnych punktow rozwoju...
jak to będzie wyglądało?

czy bedzie to ingerowalo w moje odlozone punkty pr?
ja rozumiem ze trzeba na nowo przeliczyc trening a ewentualne zaokraglenia oddac na konto ale co maja do tego wolne pr?

edit

co do krwawego setu... czy to nie jest jakies przegiecie?
atakuje kogos kto ma odbicie 405% z Epickiej krwawej klaty... np na arenie 1vs1 ja mam 1500 pkt krwii... ile bede mial po przeliczeniu? ale nawet przyjmujac te wartosci to przeciwnik usadza mnie w 1 rundzie nieblokowalnym i nie unikalnym atakiem za 600k dmgu?

ok ale wezmy normalnie... tak po prostu bez bonusow do krwii mam jej 700... i teraz koles bije mnie za 280k dmgu? przeciez to kronosa ubije... ktos to przemyslal?

no chyba ze nie wiem jak to ma dzialac to moze ktos mnie oswieci?

__________________


nick: Deviljin

R3 Smile

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez deviljin84: 03-11-2018 19:32.

03-11-2018 19:25 deviljin84 jest offline Szukaj postów użytkownika: deviljin84 Dodaj deviljin84 do Listy kontaktów
Apeek
Double Ace


Data rejestracji: 23-10-2018
Postów: 110

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
deviljin84 napisał(a)
Trening oraz wolne punkty rozwoju wszystkich graczy zostały przeliczone tak, aby odpowiadały parametrom, które uzyskaliby grając od początku na serwerze z nowymi kosztami treningu i poziomu.

nie bardzo rozumiem to pojecie wolnych punktow rozwoju...
jak to będzie wyglądało?

czy bedzie to ingerowalo w moje odlozone punkty pr?
ja rozumiem ze trzeba na nowo przeliczyc trening a ewentualne zaokraglenia oddac na konto ale co maja do tego wolne pr?


Nie wiem czy przeliczenie bedzie sprawiedliwe itd. Generalnie chodzi o to, ze koszt treningu ulega drastycznemu zmniejszeniu. Koszt wbicia statystyki nie bedzie juz kosztowal 100mln pr, tylko 10mln. Jesli przed przelevelowanie wbiles state to wydales 100mln, a jesli trzymales je i nie zostana one przeliczone to po przelevelowaniu za te 100mln wbijesz sobie np. 7 stat.

Wolne punkty rozwoju sa to PR nierozdysponowane w trenie, zarobione z aukcji, odkladnane na item /
03-11-2018 19:31 Apeek jest offline Szukaj postów użytkownika: Apeek Dodaj Apeek do Listy kontaktów
deviljin84
Forum Legend


images/avatars/avatar-14176.jpg

Data rejestracji: 24-09-2008
Postów: 1.544
Kraina: Necropolia II
Skąd: wiesz?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Apeek napisał(a)
cytat:
deviljin84 napisał(a)
Trening oraz wolne punkty rozwoju wszystkich graczy zostały przeliczone tak, aby odpowiadały parametrom, które uzyskaliby grając od początku na serwerze z nowymi kosztami treningu i poziomu.

nie bardzo rozumiem to pojecie wolnych punktow rozwoju...
jak to będzie wyglądało?

czy bedzie to ingerowalo w moje odlozone punkty pr?
ja rozumiem ze trzeba na nowo przeliczyc trening a ewentualne zaokraglenia oddac na konto ale co maja do tego wolne pr?


Nie wiem czy przeliczenie bedzie sprawiedliwe itd. Generalnie chodzi o to, ze koszt treningu ulega drastycznemu zmniejszeniu. Koszt wbicia statystyki nie bedzie juz kosztowal 100mln pr, tylko 10mln. Jesli przed przelevelowanie wbiles state to wydales 100mln, a jesli trzymales je i nie zostana one przeliczone to po przelevelowaniu za te 100mln wbijesz sobie np. 7 stat.

Wolne punkty rozwoju sa to PR nierozdysponowane w trenie, zarobione z aukcji, odkladnane na item /


czyli ja sobie odkladam pr zeby cos kupic a tu zostana one rozdysponowane bo komus sie tak po prostu spodobalo? no kpina....

__________________


nick: Deviljin

R3 Smile
03-11-2018 19:34 deviljin84 jest offline Szukaj postów użytkownika: deviljin84 Dodaj deviljin84 do Listy kontaktów
Piwowar
Full Member


Data rejestracji: 14-01-2008
Postów: 61
Kraina: Necropolia II
Skąd: Sopot

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dlatego powinno sie oddac gracza roznice w koszcie treningu, zeby ci co wladowali pr w trening nie byli strani. Tak jak w prypadku ewolucji.

Zmienily sie koszty to roznice trzeba oddac
03-11-2018 19:34 Piwowar jest offline Szukaj postów użytkownika: Piwowar Dodaj Piwowar do Listy kontaktów
Albano
Emperor


images/avatars/avatar-20615.jpg

Data rejestracji: 03-02-2011
Postów: 1.348
Klan: Legion_Immortal
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Waszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Apeek napisał(a)
cytat:
deviljin84 napisał(a)
Trening oraz wolne punkty rozwoju wszystkich graczy zostały przeliczone tak, aby odpowiadały parametrom, które uzyskaliby grając od początku na serwerze z nowymi kosztami treningu i poziomu.

nie bardzo rozumiem to pojecie wolnych punktow rozwoju...
jak to będzie wyglądało?

czy bedzie to ingerowalo w moje odlozone punkty pr?
ja rozumiem ze trzeba na nowo przeliczyc trening a ewentualne zaokraglenia oddac na konto ale co maja do tego wolne pr?


Nie wiem czy przeliczenie bedzie sprawiedliwe itd. Generalnie chodzi o to, ze koszt treningu ulega drastycznemu zmniejszeniu. Koszt wbicia statystyki nie bedzie juz kosztowal 100mln pr, tylko 10mln. Jesli przed przelevelowanie wbiles state to wydales 100mln, a jesli trzymales je i nie zostana one przeliczone to po przelevelowaniu za te 100mln wbijesz sobie np. 7 stat.

Wolne punkty rozwoju sa to PR nierozdysponowane w trenie, zarobione z aukcji, odkladnane na item /


Ale jeżeli ktoś nie sprzedał dropów i złomu i zrobi to po przeliczeniu to nadal będzie miał 100mln za które podniesie te 7 stat. Sprzedając przed paczem podbiłby do o 1 a jak sprzeda po paczu to podbije o 7? To jest ta logika?

__________________
R14 : Brzydall
03-11-2018 19:35 Albano jest offline Szukaj postów użytkownika: Albano Dodaj Albano do Listy kontaktów
Piwowar
Full Member


Data rejestracji: 14-01-2008
Postów: 61
Kraina: Necropolia II
Skąd: Sopot

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dlatego od dluzszego czasu apeluje zeby zrobic 1 z 2 opcji:

1. Oddanie roznicy w kosztow treningu.

lub

2. reset treningu i zwrot pr po czym kazdy wytrenuje sobie na nowo za te pr



Nie chce zeby mi zabrano pr za 10 lat gry ktore wbijalem w trening

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Piwowar: 03-11-2018 19:40.

03-11-2018 19:40 Piwowar jest offline Szukaj postów użytkownika: Piwowar Dodaj Piwowar do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sie obudziliscie szybko. Mieliscie PTR, mieliscie czas zeby sie przygotowac albo chociaz wejsc na ptra i zobaczyc ile wam prkow zabiora.

Jesli dobrze pamietam, mialem jakies 50mln pr, po przejsciu na ptr 44mln. Zwinka zamiast 30mln kosztuje mnie 4,5mln.

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
03-11-2018 19:42 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Piwowar
Full Member


Data rejestracji: 14-01-2008
Postów: 61
Kraina: Necropolia II
Skąd: Sopot

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mielismy czas i sprawdzilismy i pisalismy ze jest to zle

Teraz piszemy jeszcze raz bo najwyrazniej wczesniej administracja to zignorowala
03-11-2018 19:44 Piwowar jest offline Szukaj postów użytkownika: Piwowar Dodaj Piwowar do Listy kontaktów
Albano
Emperor


images/avatars/avatar-20615.jpg

Data rejestracji: 03-02-2011
Postów: 1.348
Klan: Legion_Immortal
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Waszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
twardy napisał(a)
Sie obudziliscie szybko. Mieliscie PTR, mieliscie czas zeby sie przygotowac albo chociaz wejsc na ptra i zobaczyc ile wam prkow zabiora.

Jesli dobrze pamietam, mialem jakies 50mln pr, po przejsciu na ptr 44mln. Zwinka zamiast 30mln kosztuje mnie 4,5mln.


Jakie obudzili?
Kiedy i gdzie został podany wzór na przelicznik?
Ja miałem wolnych 5mln+ przed przeliczeniem i dokładnie tyle samo po przeliczeniu.
(Nic mi nie zabrano)
Mogę wobec tego spodziewać się że po przeliczeniu 12-go też mi nic nie zabiorą?
(sprzedałem złom i nocki za 70mln)?

__________________
R14 : Brzydall
03-11-2018 19:45 Albano jest offline Szukaj postów użytkownika: Albano Dodaj Albano do Listy kontaktów
Apeek
Double Ace


Data rejestracji: 23-10-2018
Postów: 110

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Albano napisał(a)
cytat:
Apeek napisał(a)
cytat:
deviljin84 napisał(a)
Trening oraz wolne punkty rozwoju wszystkich graczy zostały przeliczone tak, aby odpowiadały parametrom, które uzyskaliby grając od początku na serwerze z nowymi kosztami treningu i poziomu.

nie bardzo rozumiem to pojecie wolnych punktow rozwoju...
jak to będzie wyglądało?

czy bedzie to ingerowalo w moje odlozone punkty pr?
ja rozumiem ze trzeba na nowo przeliczyc trening a ewentualne zaokraglenia oddac na konto ale co maja do tego wolne pr?


Nie wiem czy przeliczenie bedzie sprawiedliwe itd. Generalnie chodzi o to, ze koszt treningu ulega drastycznemu zmniejszeniu. Koszt wbicia statystyki nie bedzie juz kosztowal 100mln pr, tylko 10mln. Jesli przed przelevelowanie wbiles state to wydales 100mln, a jesli trzymales je i nie zostana one przeliczone to po przelevelowaniu za te 100mln wbijesz sobie np. 7 stat.

Wolne punkty rozwoju sa to PR nierozdysponowane w trenie, zarobione z aukcji, odkladnane na item /


Ale jeżeli ktoś nie sprzedał dropów i złomu i zrobi to po przeliczeniu to nadal będzie miał 100mln za które podniesie te 7 stat. Sprzedając przed paczem podbiłby do o 1 a jak sprzeda po paczu to podbije o 7? To jest ta logika?


Po przeliczeniu nikt nie bedzie mial 100mln w wolnych PR, takze tak szybko tych itemow nie sprzedasz. Z reszta to jest juz chyba przesadzone, takze ten problem szeroko komentowany na forum PTR chyba wejdzie w takiej postaci. Nie wiem ile zostanie zabrane, ile zostawione i w jaki sposob przeliczenie sie odbedzie bo stosowne wzory nie zostaly udostepnione przez administracje.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Apeek: 03-11-2018 19:55.

03-11-2018 19:54 Apeek jest offline Szukaj postów użytkownika: Apeek Dodaj Apeek do Listy kontaktów
SedziwojzSanoka
Double Ace


images/avatars/avatar-7543.jpg

Data rejestracji: 05-03-2008
Postów: 123
Kraina: Moria III
Skąd: WW

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

[Moria] Na testowym serwerze byłem trochę się pobawiłem i jestem zaSmile .

__________________
R9 - SedziwojzSanoka
03-11-2018 19:55 SedziwojzSanoka jest offline Szukaj postów użytkownika: SedziwojzSanoka Dodaj SedziwojzSanoka do Listy kontaktów
aSsaSinO
Lord


Data rejestracji: 09-04-2008
Postów: 274
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Master moge wiedzieć czemu wprowadzacie zmiany co do krwawego jako tego nie było na PTR? przecież wiadomo ze krwawy set jest bardzo dobry i taki dopal może się okazać zbyt mocny? widziałeś hity ze skorpa po 400 , a kryta z krwawym po 1600? doliczyliscie do tego dmg z lv itp. ???
03-11-2018 20:26 aSsaSinO jest offline Szukaj postów użytkownika: aSsaSinO Dodaj aSsaSinO do Listy kontaktów
SIEPACZ
Forum Ace


images/avatars/avatar-12210.jpg

Data rejestracji: 26-04-2008
Postów: 97
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wszystko ładnie ale opcja rezygnacji z pr za ekspy powinna zostać a doświadczenie za kw być opcją nie nakazem wiedzę że przyświeca temu 1 cel gonić z lvl ale przypominam że po 10 latach niektórzy gracze inaczej to widzą a po drugie nic się nie zmieni duży będzie jeszcze większy a mały daleko za nim powstaną większe dysproporcje i kolejni się skasują oczywiście to w większości wypaleni emeryci ale jak ich zabraknie to ile osób będzie grało??? obstawiam że na moim serwerze czyli r3/r4 max 100 osób POWODZENIA
03-11-2018 20:27 SIEPACZ jest offline Szukaj postów użytkownika: SIEPACZ Dodaj SIEPACZ do Listy kontaktów
SimonKSD
Viking


Data rejestracji: 21-08-2016
Postów: 502
Klan: LBK
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Grox

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Apeek napisał(a)
cytat:
SimonKSD napisał(a)
Hmm to jak,
Atakuje mnie ktoś mający 1 500 pkt krwi.
Ja ubieram epicki krwawy set zwykly do tego plastik zwykly i jakieś pałki z max charyzma.
Inwestuje w garniaka..
Odpalam krew życia do tego.

Mam 14.3k DMG za free do tego regen i już?


O ile atakujacy bedzie mial te 1 500 pkt krwi, Moze rowniez przesumowac Cie bo krwawy nie daje zadnych bojowych statystyk i zbic Cie tak po prostu. To bedzie dobre tylko jesli atakujacy ma duzo pkt krwi. Wystarczy tego unikac i okazuje sie ze wcale az tak dobre to nie jest.

I nagle z Twoich magicznych 14,4 k free dmg robisz sie 2k free dmg, przeciwnik zadaje jakies 10k bo ma speedy, adre, preko co kolwiek dajace mu sume i dmg i tergena nie ma, a on bije Cie jak worek po ziemniakach. Zakladajac krwawy jestes zdany na osobe atakujaca i tyle Smile


Żeby było 2k DMG ktoś musi mieć 230 pkt krwi ...
Bez umagow na 200 lvl to i tak ciężko z tym będzie jednak, nie sądzisz??

Jeżeli zadane DMG z tego czegoś będzie działało na krew życia to będzie totalnie przegięte.
03-11-2018 21:08 SimonKSD jest offline Strona domowa SimonKSD Szukaj postów użytkownika: SimonKSD Dodaj SimonKSD do Listy kontaktów
Apeek
Double Ace


Data rejestracji: 23-10-2018
Postów: 110

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Troche racji masz, my mamy mniejsze bonusy na Morii (300 i 150).
Przyjmijmy ze w tronowej sronie macie 700 krwi no to wychodzi ok 6,5k dmg/runde. Musicie sprawdzic w praktyce. Nam tez wydwawalo sie to strasznie OP, ale w praktyce takie nie bylo. Bazuje tylko na doswiadczeniiu. A my na Morii mielismy znacznie latwiej bo krawy speed, krawe nocki, krwawe preko bardzo latwe do zlozenia, u was bedzie z tym duuuuuuzo trudniej. Np. e krawy bs e speed/ss/orcha po buffach itd.
03-11-2018 21:16 Apeek jest offline Szukaj postów użytkownika: Apeek Dodaj Apeek do Listy kontaktów
Strony (22): « poprzednie 1 [2] 3 4 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Changelog - patch v 2.0 (premiera 13.11.2018 r.)

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH