Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Changelog - patch v 2.0 (premiera 13.11.2018 r.) » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (22): « pierwszy ... « poprzednie 9 10 [11] 12 13 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Changelog - patch v 2.0 (premiera 13.11.2018 r.) 110 Ankieta - średnia ocena: 4,32110 Ankieta - średnia ocena: 4,32
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Yrdrasil
Viking


Data rejestracji: 02-12-2007
Postów: 600

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ale wiesz ile 300 lvl pkt wymaga? Prawie 1.5 mil tyle ma tylko top 3-5 na starszych serwerach (u mnie top 1 ma 1.1 mil) a i exp z eksp zostal znerfiony wiec wolniej bedzie szlo dotarcie do tych 1.5 mil

Edit i nawet na tym poziomie bedzie brakowac ale juz nie bedzie tak uwierac bo najwazniejsze ewolucje bedzie mozna wbic na max

__________________
r9 Gandarin Darangar

Ten post był edytowany 4 raz(y), ostatnio edytowany przez Yrdrasil: 11-11-2018 14:19.

11-11-2018 14:14 Yrdrasil jest offline Szukaj postów użytkownika: Yrdrasil Dodaj Yrdrasil do Listy kontaktów
Piraka966
Newbie


Data rejestracji: 20-09-2018
Postów: 2
Klan: Nev
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria II
Skąd: Rzeszow

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A biała dalej w tyle
11-11-2018 14:39 Piraka966 jest offline Szukaj postów użytkownika: Piraka966 Dodaj Piraka966 do Listy kontaktów
halucynki
Junior Member


Data rejestracji: 05-03-2018
Postów: 19

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a co z kw bedzie cos np ze na slumsy moze wbic jedna osoba czy po 290lvl moge zapomniec o umagu ze slumsow i mam teraz farmic slumsy zrezygnowac z repy i tak do 290 zeby na koniec wziac gole 1/4dmg??
11-11-2018 14:41 halucynki jest offline Szukaj postów użytkownika: halucynki Dodaj halucynki do Listy kontaktów
SimonKSD
Viking


Data rejestracji: 21-08-2016
Postów: 502
Klan: LBK
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Grox

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
halucynki napisał(a)
a co z kw bedzie cos np ze na slumsy moze wbic jedna osoba czy po 290lvl moge zapomniec o umagu ze slumsow i mam teraz farmic slumsy zrezygnowac z repy i tak do 290 zeby na koniec wziac gole 1/4dmg??


Nadal będziesz mógł założyć tylko nikogo nie weźmiesz na lokacje.
11-11-2018 14:51 SimonKSD jest offline Strona domowa SimonKSD Szukaj postów użytkownika: SimonKSD Dodaj SimonKSD do Listy kontaktów
halucynki
Junior Member


Data rejestracji: 05-03-2018
Postów: 19

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a to ok dzieki Smile
11-11-2018 14:53 halucynki jest offline Szukaj postów użytkownika: halucynki Dodaj halucynki do Listy kontaktów
mychol
Lord


Data rejestracji: 02-06-2009
Postów: 321

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Yrdrasil na testowym przy 250 lvl wbilem wiekszosc evo ktore bylo mi potrzebne czyli skrzydla sciegna gruczoly kly na max i cos tam jeszcze juz nie pamietam
11-11-2018 15:38 mychol jest offline Szukaj postów użytkownika: mychol Dodaj mychol do Listy kontaktów
Xtrantic
Forum Ace


Data rejestracji: 27-03-2016
Postów: 93
Klan: LEGO
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

gdy masz 300poz to mozna wbic 5 ewolucjii na 10poz to naprawde bardzo malo
11-11-2018 15:45 Xtrantic jest offline Szukaj postów użytkownika: Xtrantic Dodaj Xtrantic do Listy kontaktów
Wełen
Emperor


images/avatars/avatar-25541.gif

Data rejestracji: 14-04-2016
Postów: 1.059

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mało, ale wbijanie lvlu będzie coś dawać i nie będzie tak, że masz ten 140 poziom jak obecnie i latasz praktycznie ze wszystkim, co potrzebujesz. Będzie jakieś urozmaicenie
11-11-2018 18:46 Wełen jest offline Szukaj postów użytkownika: Wełen Dodaj Wełen do Listy kontaktów
mychol
Lord


Data rejestracji: 02-06-2009
Postów: 321

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dokladnie bedzie po co z lvl leciec ale to nie zmienia faktu ze z przeliczeniem trenu nas wyruchaja ale to zupelnie inny temat
11-11-2018 20:46 mychol jest offline Szukaj postów użytkownika: mychol Dodaj mychol do Listy kontaktów
Miros503409
Forum Ace


Data rejestracji: 25-01-2018
Postów: 85

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Można poznać godzinę wprowadzenia patcha?
11-11-2018 20:51 Miros503409 jest offline Szukaj postów użytkownika: Miros503409 Dodaj Miros503409 do Listy kontaktów
SimonKSD
Viking


Data rejestracji: 21-08-2016
Postów: 502
Klan: LBK
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Grox

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Miros503409 napisał(a)
Można poznać godzinę wprowadzenia patcha?


Podobno do południa, ale tego nie wiedzą nawet starożytni Egipcjanie.
11-11-2018 21:24 SimonKSD jest offline Strona domowa SimonKSD Szukaj postów użytkownika: SimonKSD Dodaj SimonKSD do Listy kontaktów
SIEPACZ
Forum Ace


images/avatars/avatar-12210.jpg

Data rejestracji: 26-04-2008
Postów: 97
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ogólnie mega bałagan brak precyzyjnych wyjaśnień i panika graczy objawiająca się nerwowymi ruchami albo ładowanie max pr w tren albo skupowanie złomu ile się da aby jak najmniej pr wolnych stracić od kilku lak administracja lubi bałagan i nie bardzo się kwapi do wyjaśniania wątpliwości ich credo zobaczycie co będzie zaufajcie mam
11-11-2018 21:24 SIEPACZ jest offline Szukaj postów użytkownika: SIEPACZ Dodaj SIEPACZ do Listy kontaktów
Hornet87
Emperor


Data rejestracji: 11-05-2014
Postów: 1.238

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A tak mnie jeszcze zastanawia...

Mam teraz 100kk pr. Wszystko z expa bo dropa to ja ni cholery nie znam. Zabiorą mi pewnie wszystko z tego. Bo PRZELICZENIE JOB TWOJU MAĆ.

Tak więc ja wbiłem np. 500kk expa ale dostałem z tego 400kk pr. Nowy gracz/maluch na speed wbije 500kk expa i dostanie z tego 500kk pr. Tren jest tak tani że od 0 wyjdzie lepiej niż postacie które latami dbały o tren. Jedynym remedium jest ciśnięcie z expem bez przerwy bez urlopu bez sensu bez kombinowania.

Koniec durnego levelowania?? Serio zmieńcie już ten baner reklamowy gry na “durne levelowanie 4-ever”

__________________
masz dalej o 20% lepszy trening od średniego taboretu pod zagrzybioną ścianą na zapleczu obskurnego baru w zaułku podrzędnej części szemranej dzielnicy biednego miasta
12-11-2018 11:00 Hornet87 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hornet87 Dodaj Hornet87 do Listy kontaktów
dune
Full Member


Data rejestracji: 27-09-2009
Postów: 73
Kraina: Moria IV; Moria V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A po co mieliscie serwery testowe otwarte? Tak ciezko bylo chociaz raz na niego wejsc zeby sprawdzic jak to bedzie wygladalo po patchu?
12-11-2018 11:59 dune jest offline Szukaj postów użytkownika: dune Dodaj dune do Listy kontaktów
Wełen
Emperor


images/avatars/avatar-25541.gif

Data rejestracji: 14-04-2016
Postów: 1.059

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na całe szczęście hornet zapowiadałeś, ze się kasujesz po tym patchu, więc nie będzie to ciebie dotyczyć Smile

Zastanawiam się jak wbijajac 500k ekspa masz dostać 400kk perków, ale nie wnikam, to chyba wyższa matematyka
12-11-2018 11:59 Wełen jest offline Szukaj postów użytkownika: Wełen Dodaj Wełen do Listy kontaktów
Najlepszejszy69
Full Member


Data rejestracji: 05-09-2018
Postów: 56

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Takich głupot wypisywanych jest mnóstwo, aż żal mi to wszystko cytować, bo brakłoby mi dzisiaj na to dnia...
Ale cóż wróćmy do Oświecenia !

Jak wygląda Cięcie? otóż zostało to złagodzone, bo zrozumieli że nie którzy mają więcej PR z handlu!
o tóż to!
A teraz małe tłumaczenie

Jeśli masz 500kk PR wbite, a twój trening wynosi 1kkk (odliczając nadwyżkę za przyste(tutaj mają założenia hipotetyczne bo nie są wstanie obliczyć ile kosztowały randomowe +3 do stat co parzyste))
= majac 500kk masz 750kk w treningu "swoich pr" + 100kk Luzu.
Czyli +/- utną Ci te 100kk (bo tak działa system) teoretycznie zyskujesz staty + za to że masz lepszy trening niz moria miałaby za 500kk ale Ucinają Ci PR żebys czasem nie był zbyt wielkim koksem.
Bo zyskałeś te PR w starym systemie, gdzie teoretycznie nie zdobyłbyś takiej liczby w nowym.

Zakładając że masz 500kk expa, i trening na 500kk i +100kk luzu, to system utnie Ci bardzo mało, o ile w ogóle. (ewentualnie zabierze Ci troche PR aby uzupełnić ułamki treningu)
Bo działa na korzyść Handel (druga poprawka przeliczenia treningu)



Śmieszna sytuacja, bo oboje macie racje po części Smile


cytat:
Hornet87 napisał(a)
Tak więc ja wbiłem np. 500kk expa ale dostałem z tego 400kk pr. Nowy gracz/maluch na speed wbije 500kk expa i dostanie z tego 500kk pr.


Zależy od twojego treningu. (czyli nie gołego KK które masz wbite)


cytat:
Wełen napisał(a)
Zastanawiam się jak wbijajac 500k ekspa masz dostać 400kk perków, ale nie wnikam, to chyba wyższa matematyka


Takim samym sposobem jak ja mając 30kk expa mam 450kk w treningu.
Tylko w drugą stronę dzięki przeliczeniu.

(oboje mówicie o PR które są na koncie jako wolna waluta, i teoretyczne trzymanie ich w ręku, a zapominacie o Treningu który jest najważniejszy i stoi PONAD wolne PR.)


///@ Owy post nie jest niczym potwierdzony, jest to subiektywna dedukcja tego co się dzieje, jakie linki widziałem i jakie osoby się wypowiadały, i zakładanie że liczby podawane z treningu są prawdziwe. Jednak próbka do 50 osób to zbyt mało aby móc ocenić jak działa to w każdym przypadku

/Literki
/Dodatek ///@
/Boże ta ortografia

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Najlepszejszy69: 12-11-2018 13:05.

12-11-2018 12:59 Najlepszejszy69 jest offline Szukaj postów użytkownika: Najlepszejszy69 Dodaj Najlepszejszy69 do Listy kontaktów
Pandemoniium
Member


Data rejestracji: 16-07-2015
Postów: 36

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Serio. Ok,kumam se uwaliliscie moc krwi do max 30.

ALE NA WYPKACH POWINNO DZIALAC NORMALNIE.
PLASTIKI KRWI SE MOGE ZA OKNO WYWALIC TERAZ.
Plus to ze ls lucek mial byc uwalony,to bylo glownym.powodem caleho zamieszania na poczatku. A ls praaaktycznie nie ruszyliscie a revo po uszach jak zwykle,jako jedyni. I do tego jak ssak to juz wogole plus kilka innych rzeczy....

Chociaz na wypki powinno to byc zmienione !!!
12-11-2018 13:21 Pandemoniium jest offline Szukaj postów użytkownika: Pandemoniium Dodaj Pandemoniium do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.671
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Pandemoniium napisał(a)
Serio. Ok,kumam se uwaliliscie moc krwi do max 30.

ALE NA WYPKACH POWINNO DZIALAC NORMALNIE.
PLASTIKI KRWI SE MOGE ZA OKNO WYWALIC TERAZ.
Plus to ze ls lucek mial byc uwalony,to bylo glownym.powodem caleho zamieszania na poczatku. A ls praaaktycznie nie ruszyliscie a revo po uszach jak zwykle,jako jedyni. I do tego jak ssak to juz wogole plus kilka innych rzeczy....

Chociaz na wypki powinno to byc zmienione !!!


Nie, nie moze byc taka, ze jako jedyna rasa masz 2x wiecej lucka na wyprawkach. Nie ma innego arkana wyprawkowego w tej grze.

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
12-11-2018 13:24 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
kurak26
King


Data rejestracji: 22-11-2006
Postów: 871
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Płaczecie o to co wam utną / zabiorą / przeliczą

a tu trzeba pochylić głowę nad całym BW - gra w którą wielu z nas zaczynało grać lata temu przestaje istnieć

dawniej

myślenie
handel
strategia
dobrane eq
trening


a od jutra
EXP EXP EXP

i nie ważne czy ci zasuną 100kk czy 100 pr z konta - system gry wywraca się do góry nogami i jedyne co będzie miało wartość to durne bicie expa

a aby bić expa trzeba będzie stawiać expy na które nie ma mobów, więc opcja zwołaj łowy za 1 dzień premki jest idealna ( tak tak jest opcja za repe i ludziki - jest alternatywa ale dla midlvl nie realna do używania)

BW z wymagającej gry przerabia się na bezmyślnego klikacza z tendencją do systemu P2W


Były ułatwienia za premke ale nie wpływały na balans, teraz wchodzimy w erę gdzie albo płacisz albo pilnuj tyły bo maraton dawno dawno dawno temu już zniknął za horyzontem.


R.I.P. BW

__________________
było miło, teraz nawet 1 grosza szkoda na "wasz produkt", ale i tak pykam dalej
12-11-2018 13:27 kurak26 jest offline Szukaj postów użytkownika: kurak26 Dodaj kurak26 do Listy kontaktów
Ill3
Full Member


Data rejestracji: 08-09-2018
Postów: 54

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
twardy napisał(a)
cytat:
Pandemoniium napisał(a)
Serio. Ok,kumam se uwaliliscie moc krwi do max 30.

ALE NA WYPKACH POWINNO DZIALAC NORMALNIE.
PLASTIKI KRWI SE MOGE ZA OKNO WYWALIC TERAZ.
Plus to ze ls lucek mial byc uwalony,to bylo glownym.powodem caleho zamieszania na poczatku. A ls praaaktycznie nie ruszyliscie a revo po uszach jak zwykle,jako jedyni. I do tego jak ssak to juz wogole plus kilka innych rzeczy....

Chociaz na wypki powinno to byc zmienione !!!


Nie, nie moze byc taka, ze jako jedyna rasa masz 2x wiecej lucka na wyprawkach. Nie ma innego arkana wyprawkowego w tej grze.



Tak samo nie ma setu ktory by dawalsposta,tlumaczenie graczy i administracji brzmi " zostan potepem jak chcesz sposta z arkan" to teraz ja Ci napisze ZOSTAN SSAKIEM JAK CHCESZ LUCKA NAWYPRAWCH. Jak dodadza set dzieki ktoremu mozna bedzie wbic spost to niech wtedy i tylko wtedy utna moc krwi.
12-11-2018 13:31 Ill3 jest offline Szukaj postów użytkownika: Ill3 Dodaj Ill3 do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.671
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dokladnie tak jak piszesz xD

Chcesz miec sposta? Przerob sie na potepa!
Chcesz miec groze? Przerob sie na potepa!
Chcesz miec dodatkowy atak bronia biala? PRzerob sie na WZta

itd, itd, etc

Tylko dlaczego 80% ludzi grala ssakiem?

Pierdu pierdu, ssak taki slaby xD

30zl przygotowane na jutro na zmiane rasy? rotfl

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez twardy: 12-11-2018 13:42.

12-11-2018 13:41 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Alveanerle1
Lord


Data rejestracji: 27-02-2017
Postów: 442

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
twardy napisał(a)
cytat:
Pandemoniium napisał(a)
Serio. Ok,kumam se uwaliliscie moc krwi do max 30.

ALE NA WYPKACH POWINNO DZIALAC NORMALNIE.
PLASTIKI KRWI SE MOGE ZA OKNO WYWALIC TERAZ.
Plus to ze ls lucek mial byc uwalony,to bylo glownym.powodem caleho zamieszania na poczatku. A ls praaaktycznie nie ruszyliscie a revo po uszach jak zwykle,jako jedyni. I do tego jak ssak to juz wogole plus kilka innych rzeczy....

Chociaz na wypki powinno to byc zmienione !!!


Nie, nie moze byc taka, ze jako jedyna rasa masz 2x wiecej lucka na wyprawkach. Nie ma innego arkana wyprawkowego w tej grze.


Tak jak i po patchu ssak już nie ma żadnego + ani bonusów expowych czy wypkowych by nim gracSmile
Więc tak, przemyślana zmiana administracji aby wyciągnąć kasę od graczy, którzy żeby wyciągać dobre osiągi na expach będą uciekać na LMy/Kultki/Wzty
12-11-2018 13:49 Alveanerle1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Alveanerle1 Dodaj Alveanerle1 do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.671
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czyli to co robili gracze przerabiajac sie na ssaki.

Przypomne tylko ile lat administracja wzbraniala sie przed wprowadzeniem zmiany rasy, a gracze cisneli i cisneli... no ale tak, chciwosc xD

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez twardy: 12-11-2018 14:01.

12-11-2018 13:52 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
biggie87
Triple Ace


Data rejestracji: 06-02-2011
Postów: 183
Klan: Siła i Honor
Kraina: Necropolia
Skąd: brać na winyle?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Temat płacz. Każda gra w jaką grałem to p2w. Dlatego co dwa miesiące kupuje premke na 270 dni. Zarabiam i wydanie 50zl to nie jest dużo. Nie chcesz płacić gram sobie tak dalej. Ja z bw nie zrezygnuje.


Na necro ssak jest najlepszy do rozbudowy. Bo drops i tak już nie ma i luck już nic nie daje

__________________
R3: adek008

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez biggie87: 12-11-2018 14:05.

12-11-2018 14:00 biggie87 jest offline Szukaj postów użytkownika: biggie87 Dodaj biggie87 do Listy kontaktów
Hornet87
Emperor


Data rejestracji: 11-05-2014
Postów: 1.238

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Wełen napisał(a)
Na całe szczęście hornet zapowiadałeś, ze się kasujesz po tym patchu, więc nie będzie to ciebie dotyczyć Smile

Zastanawiam się jak wbijajac 500k ekspa masz dostać 400kk perków, ale nie wnikam, to chyba wyższa matematyka


Widać, że złość ci rozum odbiera, to czy się kasuje czy przestaję grać z premką - widać, że w tym twoim szaleństwie zapomniałeś subskrybować mojej postaci na forum i czytać wszystkiego od deski do deski.

ALE

Ja tam napisałem 500kk z expa - 400kk pr Jeśli nie załapałeś, że jeśli wbiłem 500k expa [500kk pr] i mam wolne 100kk pr, a po przeliczeniu mi to zabiorą, to wyjdzie na to, że z 500k expa mam 400kk pr. Przyznam, że nie myślałem, że pojawi się ktoś tak niekumaty, że będę to musiał tłumaczyć 2 razy, ale cóż, zapukałeś od dołu! Big Grin

Mniej emocji, więcej myślenia - to taka moja rada dla ciebie, nie tylko odnośnie BW Wink

__________________
masz dalej o 20% lepszy trening od średniego taboretu pod zagrzybioną ścianą na zapleczu obskurnego baru w zaułku podrzędnej części szemranej dzielnicy biednego miasta

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Hornet87: 12-11-2018 15:13.

12-11-2018 15:10 Hornet87 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hornet87 Dodaj Hornet87 do Listy kontaktów
lib66
Lord


Data rejestracji: 04-07-2011
Postów: 315
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
biggie87 napisał(a)
Temat płacz. Każda gra w jaką grałem to p2w. Dlatego co dwa miesiące kupuje premke na 270 dni. Zarabiam i wydanie 50zl to nie jest dużo. Nie chcesz płacić gram sobie tak dalej. Ja z bw nie zrezygnuje.


Na necro ssak jest najlepszy do rozbudowy. Bo drops i tak już nie ma i luck już nic nie daje


Po pierwszym zdaniu, to chyba mozna smialo stwierdzić, że jakiś obłąkany jesteś. Przecież to temat administracji.

To, co robisz ze swoimi pieniędzmi, to Twoja sprawa. Jak chcesz, to możesz Susziemu nawet i czeki wysyłać z podziękowaniami za możliwość gry we wspaniałe bw rotfl
Różnica między gra, w której są elementy i różne udogodnienia za pieniądze, a gra P2W jest spora, a pieprzeniem takich głupot dajesz mi do zrozumienia tylko tyle, że prócz BW, to za wiele gier nie widziałeś.

W polemikę rasową wchodzić nie będę(chociaż tak, wmówić sobie nie dam, że nie na rękę administracji ucinanie TAK BARDZO rasy, która grało najwięcej osób). Jednak sytuacje z wymuszeniem expienia(i zablokowaniem INNEJ MOZLIWOACI GRY) i dołączenie do tępego wbijania expa można pod taką sytuację smialo podpiąć. Trzeba być ignorantem z bardzo wąskim zakresem myślenia, żeby tego nie widzieć, czy tez takiej sytuacji do siebie nie dopuszczać.
W tym wszystkim chodzi głównie o WYBÓR. BW nigdy nie było jakoś mega atrakcyjne na polskim rynku, a takie zmiany to strzałów w kolano ciąg dalszy.

ALE OCZYWIŚCIE, ZMIANY DLA NOWYCH GRACZY XD!
Gdzie oni są? rotfl

__________________
ZosiA
12-11-2018 16:11 lib66 jest offline Szukaj postów użytkownika: lib66 Dodaj lib66 do Listy kontaktów
Hornet87
Emperor


Data rejestracji: 11-05-2014
Postów: 1.238

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@up ech, 100% racji

Teraz mnie coś jeszcze zdziwiło/zastanowiło.

O której jutro wchodzi patch? Aukcje dalej idą jak szły, rozumiem, że może np. kolega wystawić leg dsk pałkę za 99 999 999 pr i co, ktoś "zalicytuje", a jutro po przeliczeniu poprosi o zwrot bo się pomylił Big Grin

Albo nawet czyste, bez oszustw zachowanie rynku, teraz kupujesz 10 000 złomu za np. 5,5kk, a jutro będą te same ceny, te same pry dostaną za sprzedaż?! tzn wrócą do nich pry ze sprzedanych itemów bez przeliczenia?

Przecież administracja urwała się z choinki, oni chyba nic nie ogarnęli Red Face

__________________
masz dalej o 20% lepszy trening od średniego taboretu pod zagrzybioną ścianą na zapleczu obskurnego baru w zaułku podrzędnej części szemranej dzielnicy biednego miasta
12-11-2018 16:58 Hornet87 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hornet87 Dodaj Hornet87 do Listy kontaktów
Albano
Emperor


images/avatars/avatar-20615.jpg

Data rejestracji: 03-02-2011
Postów: 1.348
Klan: Legion_Immortal
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Waszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

up
ja właśnie w szoku jestem ze aukcje nadal lecą.

Jeżeli komuś aukcja kończy się przed przeliczeniem to mu zabiorą PR a jak po to już nie zabiorą.
PARANOJA!!!

Ja na postaci ze 110lvl mam 120mln PR wolnych a ludzie na 140lvl to mogą kitrać. Pole do wałów rozciąga się aż po horyzont.
Większy burdel się szykuje niż przy prywatyzacji majątku państwowego w czasach tak zwanej transformacji ustrojowejBig Grin

__________________
R14 : Brzydall
12-11-2018 18:15 Albano jest offline Szukaj postów użytkownika: Albano Dodaj Albano do Listy kontaktów
delordione
Lord


Data rejestracji: 03-08-2015
Postów: 358

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kurde troche przypal Big Grin Teraz jako ssak ani nie mam arkan na wypki, ani na expy Big Grin Ataki moge robic nawet bez arkan, ahha no zobaczymy jutro, moge zmienic przynajmniej Big Grin
12-11-2018 19:11 delordione jest offline Szukaj postów użytkownika: delordione Dodaj delordione do Listy kontaktów
vroeN
Ex-Team


images/avatars/avatar-25634.jpg

Data rejestracji: 11-09-2010
Postów: 444
Klan: DM
Kraina: Moria V
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gwoli ścisłości:

cytat:
Originally posted by Hornet87
Widać, że złość ci rozum odbiera, to czy się kasuje czy przestaję grać z premką - widać, że w tym twoim szaleństwie zapomniałeś subskrybować mojej postaci na forum i czytać wszystkiego od deski do deski.




Zasubskrybowałem, czytam, warto - polecam. Nic tak nie poprawia humoru, jak stek bzdur od horneta xD
Ale nie spodziewam się, że będziesz miał na tyle duże cohones, żeby słowa dotrzymać ; )


Co do ludzi krzyczących o nerf ssaka - serio? Tyle czasu ssak dominował we wszystkich aspektach gry, że aż dziw (pomijam wszechobecne teorie spiskowe, jakoby chodziło o kasę za premium ze zmiany rasy.. Bo to głupie po prostu).. A teraz, kiedy ssak jest na poziomie pozostałych ras, wszyscy ZDZIWIENI.

Dodam jeszcze, ponownie, żeby wstrzymać się z hejtami i theorycraftingiem aż nie wejdzie pacz. To już jutro, wtedy wszystko się okaże.

__________________


r15
r19
- ODDANE


T-Moderator - Kupię ;
Wyceny - Necropolia VII, IX, XI, Moria


12-11-2018 20:36 vroeN jest offline Szukaj postów użytkownika: vroeN Dodaj vroeN do Listy kontaktów
Strony (22): « pierwszy ... « poprzednie 9 10 [11] 12 13 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Changelog - patch v 2.0 (premiera 13.11.2018 r.)

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH