Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Changelog - patch v 2.0 (premiera 13.11.2018 r.) » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (22): « pierwszy ... « poprzednie 11 12 [13] 14 15 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Changelog - patch v 2.0 (premiera 13.11.2018 r.) 110 Ankieta - średnia ocena: 4,32110 Ankieta - średnia ocena: 4,32
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Tov
Member


Data rejestracji: 08-06-2008
Postów: 44
Klan: Legion_Immortal
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
@MistrzR8
Nie ma takiej potrzeby. Na wszystkich serwerach w sumie jest kilkanaście aukcji powyżej 50k (nie licząc złomu, gdzie bardzo łatwo wykryć ustawkę). Operatorzy mają listę z aukcjami do skontrolowania po patchu. Zamykanie aukcji dla tych kilku transakcji byłoby bez sensu, szczególnie że w większości licytowane kwoty już po przeliczeniu nie wystarczą nawet na jedną statystykę.
Liczyliśmy na Waszą uczciwość i cieszymy się, że nas nie zawiedliście Smile


Napisz lepiej o której godzinie będzie patch Big Grin
13-11-2018 11:32 Tov jest offline Szukaj postów użytkownika: Tov Dodaj Tov do Listy kontaktów
Złota Rybka
Lord


images/avatars/avatar-18359.jpg

Data rejestracji: 27-05-2010
Postów: 459
Kraina: Moria V
Skąd: wiedziałeś?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
lib66 napisał(a)
Nie, nie tak dziala świat, ani żaden rynek, nawet wirtualny. i nie ważne czy chodzi o 5 groszy, czy 5 milionow.


Świat też nie działa tak, że wstrzymujesz wszystkie możliwe transakcje przy jakiś wymuszonych zmianach na rynku.

Sami się zastanówcie o co Wam chodzi. Normalnie powstaje kilkanaście tematów w ciągu roku z pretensjami do Opów, że traktują graczy jako domniemanych "przestępców BW" a przecież wszyscy niewinni.
A tak to macie pretensje, że Administracja wprowadzając patch nie blokuje transakcji, bo przecież na pewno pełno graczy będzie robiło przekręty.

Mnie raczej kuje w oczy nastawienie graczy na hejt wszystkiego co związane z tą grą.
MOP się wypowiada : "weź sę już nie wypowiadaj jak nie wiesz nic o tej grze"
MOP się nie wypowiada : "jak zwykle nas olewają"
Blokada transakcji : "Traktują nas jak złodziei"
Brak blokady transakcji : "Będzie pełno przekrętów! A ja nie zdażyłem!"
4 rasy mają gorzej od ssaka na Astarte : "Weźcie się do pracy a nie plączecie. Możecie sobie wziąć umagi do lucka"
1 rasa (ssak) ma gorzej na Bokrugu : "Administracja zabiła ssaka. Pora się kasować"

__________________
Chcesz premię +100 do szczęścia w wyprawach, usunięcia denerwującego operatora, odblokowania konta?
Już dziś Złota Rybka może pomóc Ci w spełnieniu marzeń.

rotfl

13-11-2018 11:41 Złota Rybka jest offline Strona domowa Złota Rybka Szukaj postów użytkownika: Złota Rybka Dodaj Złota Rybka do Listy kontaktów
Binek666
Forum Ace


Data rejestracji: 27-12-2010
Postów: 99
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Tov napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
@MistrzR8
Nie ma takiej potrzeby. Na wszystkich serwerach w sumie jest kilkanaście aukcji powyżej 50k (nie licząc złomu, gdzie bardzo łatwo wykryć ustawkę). Operatorzy mają listę z aukcjami do skontrolowania po patchu. Zamykanie aukcji dla tych kilku transakcji byłoby bez sensu, szczególnie że w większości licytowane kwoty już po przeliczeniu nie wystarczą nawet na jedną statystykę.
Liczyliśmy na Waszą uczciwość i cieszymy się, że nas nie zawiedliście Smile


Napisz lepiej o której godzinie będzie patch Big Grin

Chyba już.
13-11-2018 11:41 Binek666 jest offline Szukaj postów użytkownika: Binek666 Dodaj Binek666 do Listy kontaktów
Rydzu
Full Member


Data rejestracji: 31-07-2007
Postów: 56

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Złota Rybka napisał(a)
cytat:
lib66 napisał(a)
Nie, nie tak dziala świat, ani żaden rynek, nawet wirtualny. i nie ważne czy chodzi o 5 groszy, czy 5 milionow.


Świat też nie działa tak, że wstrzymujesz wszystkie możliwe transakcje przy jakiś wymuszonych zmianach na rynku.

Sami się zastanówcie o co Wam chodzi. Normalnie powstaje kilkanaście tematów w ciągu roku z pretensjami do Opów, że traktują graczy jako domniemanych "przestępców BW" a przecież wszyscy niewinni.
A tak to macie pretensje, że Administracja wprowadzając patch nie blokuje transakcji, bo przecież na pewno pełno graczy będzie robiło przekręty.

Mnie raczej kuje w oczy nastawienie graczy na hejt wszystkiego co związane z tą grą.
MOP się wypowiada : "weź sę już nie wypowiadaj jak nie wiesz nic o tej grze"
MOP się nie wypowiada : "jak zwykle nas olewają"
Blokada transakcji : "Traktują nas jak złodziei"
Brak blokady transakcji : "Będzie pełno przekrętów! A ja nie zdażyłem!"
4 rasy mają gorzej od ssaka na Astarte : "Weźcie się do pracy a nie plączecie. Możecie sobie wziąć umagi do lucka"
1 rasa (ssak) ma gorzej na Bokrugu : "Administracja zabiła ssaka. Pora się kasować"



Brawo!!! Najmądrzejsza wypowiedź jaką od dawna widziałem na tym forum.

__________________

R13 - Bane

13-11-2018 11:43 Rydzu jest offline Szukaj postów użytkownika: Rydzu Dodaj Rydzu do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.671
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na r2 juz leci przerwa konserwacyjna!

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
13-11-2018 11:43 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
lib66
Lord


Data rejestracji: 04-07-2011
Postów: 315
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Złota Rybka napisał(a)
cytat:
lib66 napisał(a)
Nie, nie tak dziala świat, ani żaden rynek, nawet wirtualny. i nie ważne czy chodzi o 5 groszy, czy 5 milionow.


Świat też nie działa tak, że wstrzymujesz wszystkie możliwe transakcje przy jakiś wymuszonych zmianach na rynku.

Sami się zastanówcie o co Wam chodzi. Normalnie powstaje kilkanaście tematów w ciągu roku z pretensjami do Opów, że traktują graczy jako domniemanych "przestępców BW" a przecież wszyscy niewinni.
A tak to macie pretensje, że Administracja wprowadzając patch nie blokuje transakcji, bo przecież na pewno pełno graczy będzie robiło przekręty.

Mnie raczej kuje w oczy nastawienie graczy na hejt wszystkiego co związane z tą grą.
MOP się wypowiada : "weź sę już nie wypowiadaj jak nie wiesz nic o tej grze"
MOP się nie wypowiada : "jak zwykle nas olewają"
Blokada transakcji : "Traktują nas jak złodziei"
Brak blokady transakcji : "Będzie pełno przekrętów! A ja nie zdażyłem!"
4 rasy mają gorzej od ssaka na Astarte : "Weźcie się do pracy a nie plączecie. Możecie sobie wziąć umagi do lucka"
1 rasa (ssak) ma gorzej na Bokrugu : "Administracja zabiła ssaka. Pora się kasować"



Tłumaczenie wszystkich sprzeciwów tym, że ludzie narzekają, żeby ponarzekać jest jak Kacik latający po wszystkich tematach pisząc, ze temat placz.

Czasem wystarczy zrobić coś dobrze - po prostu, bo tłumaczyć pustymi formułkami można wszystko, a żaden to argument, przeciwnie, pokazuje ich brak

__________________
ZosiA
13-11-2018 11:53 lib66 jest offline Szukaj postów użytkownika: lib66 Dodaj lib66 do Listy kontaktów
fifi
Full Member


Data rejestracji: 07-03-2010
Postów: 67
Klan: SL4
Kraina: Necropolia III
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

R14 przerwa techniczna właśnie Smile

__________________
R14 -> e_fifi
13-11-2018 11:55 fifi jest offline Szukaj postów użytkownika: fifi Dodaj fifi do Listy kontaktów
KanarkiKikkers
Lord


Data rejestracji: 18-02-2013
Postów: 483

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gdzie darmowa możliwość zmiany rasy dla ssaków?
13-11-2018 12:12 KanarkiKikkers jest offline Szukaj postów użytkownika: KanarkiKikkers Dodaj KanarkiKikkers do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.671
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
KanarkiKikkers napisał(a)
Gdzie darmowa możliwość zmiany rasy dla ssaków?


W tej samej zakladce co reset evo, poszukaj.

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
13-11-2018 12:13 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Eleishar
Lord


Data rejestracji: 28-02-2018
Postów: 276
Klan: Klan Cienia
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
cytat:
sil123 napisał(a)
Czy wliczają się gracze dbający o tren poniżej 100 poziomu


Tak.

To teraz proszę wytłumacz, dlaczego nie przeliczyliście treningu po nowych kosztach graczom poniżej poziomu 100. Dla mnie to prawie 2mln PR na minusie.

__________________
Nieważne kto śmieje się ostatni, grunt żebym to był ja.
13-11-2018 12:28 Eleishar jest offline Szukaj postów użytkownika: Eleishar Dodaj Eleishar do Listy kontaktów
KanarkiKikkers
Lord


Data rejestracji: 18-02-2013
Postów: 483

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
twardy napisał(a)
cytat:
KanarkiKikkers napisał(a)
Gdzie darmowa możliwość zmiany rasy dla ssaków?


W tej samej zakladce co reset evo, poszukaj.


Ilość darmowych zmian rasy: 0.
13-11-2018 12:36 KanarkiKikkers jest offline Szukaj postów użytkownika: KanarkiKikkers Dodaj KanarkiKikkers do Listy kontaktów
rikulus
Double Ace


Data rejestracji: 25-11-2016
Postów: 136
Kraina: Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Parafialny zapomniały o dodaniu opcji wyłączenia tych gównianych animowanych raportów. Gram na telefonie 99% czasu i teraz każda walka to katorga. Nawet nie czytam raportów tylko od razu kasuje. Brawa za marnowanie pieniędzy.
13-11-2018 12:59 rikulus jest offline Szukaj postów użytkownika: rikulus Dodaj rikulus do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.671
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Opcja wylaczenia animowanych raportow jest planowana do dodania w nadchodzacym mini patchu.

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez twardy: 13-11-2018 15:34.

13-11-2018 13:00 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Hornet87
Emperor


Data rejestracji: 11-05-2014
Postów: 1.238

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak więc:

mam 86 sposta na slow, przelicza mnie na 124, ktoś ma 82 sposta, przelicza go na 126 sposta, ma trochę lvl więcej, ale niewiele.

Załóżmy, że bym wydał 100kk na sposta przed speedem, kupiłbym sobie 1 stat, po przeliczeniu mogę kupić ich....15?

Ludzie czy wy naprawdę liczyliście to na kolanie w przerwie przed "pszyrą"?

I co? Dalej forumowe lebiegi "poczekajcie-policzymy" będą bronić przeliczenia, że jest ok?

__________________
masz dalej o 20% lepszy trening od średniego taboretu pod zagrzybioną ścianą na zapleczu obskurnego baru w zaułku podrzędnej części szemranej dzielnicy biednego miasta

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Hornet87: 13-11-2018 13:26.

13-11-2018 13:04 Hornet87 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hornet87 Dodaj Hornet87 do Listy kontaktów
Glissando
Newbie


Data rejestracji: 16-08-2015
Postów: 3
Klan: klan
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia IX
Skąd: P-ń

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1. Oddajcie tekstową wersję raportów :/
2. Ciężka kusza 7 ataków - PRZESADA

__________________
"Someone's pleasure is another one's pain;
someone's fire is another one's rain;
someone's lightning flashed in vain"
13-11-2018 13:05 Glissando jest offline Strona domowa Glissando Szukaj postów użytkownika: Glissando Dodaj Glissando do Listy kontaktów AIM Screen Name of Glissando: aol YIM Account Name of Glissando: yahoo Zobacz profil MSN Glissando
Lauris
Full Member


Data rejestracji: 24-03-2011
Postów: 60
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Eleishar napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
cytat:
sil123 napisał(a)
Czy wliczają się gracze dbający o tren poniżej 100 poziomu


Tak.

To teraz proszę wytłumacz, dlaczego nie przeliczyliście treningu po nowych kosztach graczom poniżej poziomu 100. Dla mnie to prawie 2mln PR na minusie.


Ja jestem ponad 52kk więc spoko Smile
13-11-2018 13:10 Lauris jest offline Szukaj postów użytkownika: Lauris Dodaj Lauris do Listy kontaktów
Goblin X
Member


images/avatars/avatar-13004.jpg

Data rejestracji: 19-01-2009
Postów: 38
Kraina: Moria III

Thumb Down! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Naprawdę?!?!?!?! Tak teraz wygląda raport z walki?!?!?! OMG... z...nie ssaka nie wystarczyło???

__________________
.....

13-11-2018 13:11 Goblin X jest offline Szukaj postów użytkownika: Goblin X Dodaj Goblin X do Listy kontaktów
BORGHI
Full Member


Data rejestracji: 25-04-2012
Postów: 58

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ten patsch przeliczeniowy , to jakaś porażka https://r18.bloodwars.interia.pl/showmsg...&key=928df9d431 Pracowałem nad TRENEM 3 lata , wsadziłem w TREN z handlu wolnych pr ponad 1 000 000 000 , a ONI po przeliczeniu oddają mi ochłapy Otrzymujesz 3 995 536 bonusowych punktów rozwoju za ponadprzeciętny rozwój statystyk w treningu. Może wreszcie ADMINISTRACJA raczy przedstawić wzór- zasady tych ich śmiesznych przeliczeń , bo z tego co widzę po walkach znowu na kolejnym patschu korzysta tylko TOPKA , tworząc jeszcze większą przepaść pomiędzy graczami z niższych półek, a moja 3-letnia praca nad trenem stała się bezprzedmiotowa i widać wyrażnie , że kto pędził z levelami ten sobie może dalej pykać w tą grą , bo tylko tacy na tym patschu skorzystali
13-11-2018 13:41 BORGHI jest offline Szukaj postów użytkownika: BORGHI Dodaj BORGHI do Listy kontaktów
Reaname
Junior Member


Data rejestracji: 04-02-2018
Postów: 18

Lpc za kw Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie oddaliście pkt łpc za kw średnio 18k na lokacje (po patchu nie chce dmg 2/6 który usilnie zbierałem pare miesięcy aby dmg na palnej 1h miał sens z modem 150%) czyli dla mnie jesteście ZWYKŁYMI złodziejami czasu z brakiem szacunku. Nie dociera do Was co się wypisuje.
13-11-2018 13:56 Reaname jest offline Szukaj postów użytkownika: Reaname Dodaj Reaname do Listy kontaktów
Hornet87
Emperor


Data rejestracji: 11-05-2014
Postów: 1.238

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
BORGHI napisał(a)
Ten patsch przeliczeniowy , to jakaś porażka https://r18.bloodwars.interia.pl/showmsg...&key=928df9d431 Pracowałem nad TRENEM 3 lata , wsadziłem w TREN z handlu wolnych pr ponad 1 000 000 000 , a ONI po przeliczeniu oddają mi ochłapy Otrzymujesz 3 995 536 bonusowych punktów rozwoju za ponadprzeciętny rozwój statystyk w treningu. Może wreszcie ADMINISTRACJA raczy przedstawić wzór- zasady tych ich śmiesznych przeliczeń , bo z tego co widzę po walkach znowu na kolejnym patschu korzysta tylko TOPKA , tworząc jeszcze większą przepaść pomiędzy graczami z niższych półek, a moja 3-letnia praca nad trenem stała się bezprzedmiotowa i widać wyrażnie , że kto pędził z levelami ten sobie może dalej pykać w tą grą , bo tylko tacy na tym patschu skorzystali


Bardzo dobrze, cały speed serwer był za przeliczeniem bo chcieliście pokazać swoją dominację, przeliczyli was i tak na spoko zasadach.

Nie gadaj, że wsadziłeś miliard pr w tren, tylko miałeś miliard pr albo i trochę więcej w trenie, ja na slow miałem podobny tren do Ciebie i to JA wsadziłem z 500-600kk spoza parzystych w tren.

OK, ale co do przeliczenia.

Powiem Wam, że liczę sobie swój trening na bazie przeliczenia kolegi.
Miałem od niego lepszy tren o kilka oczek na każdej statystyce. On ma o wiele wyższy poziom teraz [około 40].

Jak przeliczyłem parzyste, exp jaki zbiorę do niego to wyjdzie na to, że przy dobrych wiatrach na jego poziomie będę miał PODOBNY tren do niego.

WTF! rotfl

Przecież to totalne promowanie ludzi z high end expem. Miałem od niego lepszy tren, a w zasadzie nie będę miał do niego startu. Nawet na statach, które liczyły się dzięki statach bojowych [do behe jak wiedza i int]. Ktoś kto olewał postać i trening będzie miał góra 3-4 oczka mniej od gracza który dbał o trening rotfl

A wystarczy, że ma szczęście i wydropił np. epik jastrząbka nietopera - to już w ogóle, papa.

Nie wróżę utrzymania klientów BW na dłuższą metę. Cóż, ja już zaczynam grę bez premki, równie dobrze mógłbym się skasować, ale póki mamy wojnę to mogę dobijać do oblężeń. Jest tak jak myślałem - bajzel.

__________________
masz dalej o 20% lepszy trening od średniego taboretu pod zagrzybioną ścianą na zapleczu obskurnego baru w zaułku podrzędnej części szemranej dzielnicy biednego miasta
13-11-2018 13:57 Hornet87 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hornet87 Dodaj Hornet87 do Listy kontaktów
A Jednak Arrt
Lord


Data rejestracji: 04-05-2018
Postów: 281
Kraina: Necropolia IV
Skąd: takie naruszanie prywatności?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Eleishar napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
cytat:
sil123 napisał(a)
Czy wliczają się gracze dbający o tren poniżej 100 poziomu


Tak.

To teraz proszę wytłumacz, dlaczego nie przeliczyliście treningu po nowych kosztach graczom poniżej poziomu 100. Dla mnie to prawie 2mln PR na minusie.



<Myślę że teraz już nie marudzisz? Smile Ja mam 97 lvl i nie narzekam - dostałem ponad 12kk PR za dbanie o staty Big Grin

Dzięks BWTeam. Co prawda nie rekompensuje to utraty statow bojowych ale i tak fajnie

__________________
Piszę co myślę bywam grzeczny - mam AS
13-11-2018 14:13 A Jednak Arrt jest offline Szukaj postów użytkownika: A Jednak Arrt Dodaj A Jednak Arrt do Listy kontaktów
tonieto
Triple Ace


Data rejestracji: 27-11-2016
Postów: 152

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Hornet87 napisał(a)
cytat:
BORGHI napisał(a)
Ten patsch przeliczeniowy , to jakaś porażka https://r18.bloodwars.interia.pl/showmsg...&key=928df9d431 Pracowałem nad TRENEM 3 lata , wsadziłem w TREN z handlu wolnych pr ponad 1 000 000 000 , a ONI po przeliczeniu oddają mi ochłapy Otrzymujesz 3 995 536 bonusowych punktów rozwoju za ponadprzeciętny rozwój statystyk w treningu. Może wreszcie ADMINISTRACJA raczy przedstawić wzór- zasady tych ich śmiesznych przeliczeń , bo z tego co widzę po walkach znowu na kolejnym patschu korzysta tylko TOPKA , tworząc jeszcze większą przepaść pomiędzy graczami z niższych półek, a moja 3-letnia praca nad trenem stała się bezprzedmiotowa i widać wyrażnie , że kto pędził z levelami ten sobie może dalej pykać w tą grą , bo tylko tacy na tym patschu skorzystali


Bardzo dobrze, cały speed serwer był za przeliczeniem bo chcieliście pokazać swoją dominację, przeliczyli was i tak na spoko zasadach.

Nie gadaj, że wsadziłeś miliard pr w tren, tylko miałeś miliard pr albo i trochę więcej w trenie, ja na slow miałem podobny tren do Ciebie i to JA wsadziłem z 500-600kk spoza parzystych w tren.

OK, ale co do przeliczenia.

Powiem Wam, że liczę sobie swój trening na bazie przeliczenia kolegi.
Miałem od niego lepszy tren o kilka oczek na każdej statystyce. On ma o wiele wyższy poziom teraz [około 40].

Jak przeliczyłem parzyste, exp jaki zbiorę do niego to wyjdzie na to, że przy dobrych wiatrach na jego poziomie będę miał PODOBNY tren do niego.

WTF! rotfl

Przecież to totalne promowanie ludzi z high end expem. Miałem od niego lepszy tren, a w zasadzie nie będę miał do niego startu. Nawet na statach, które liczyły się dzięki statach bojowych [do behe jak wiedza i int]. Ktoś kto olewał postać i trening będzie miał góra 3-4 oczka mniej od gracza który dbał o trening rotfl

A wystarczy, że ma szczęście i wydropił np. epik jastrząbka nietopera - to już w ogóle, papa.

Nie wróżę utrzymania klientów BW na dłuższą metę. Cóż, ja już zaczynam grę bez premki, równie dobrze mógłbym się skasować, ale póki mamy wojnę to mogę dobijać do oblężeń. Jest tak jak myślałem - bajzel.




Przecież od wczoraj nie grasz, co się tak pieklisz Tongue

__________________
GAME OVER

13-11-2018 14:29 tonieto jest offline Szukaj postów użytkownika: tonieto Dodaj tonieto do Listy kontaktów
BORGHI
Full Member


Data rejestracji: 25-04-2012
Postów: 58

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tak dla uzupełnienia tyle miałem w trenie przed przeliczeniem TREN lvl 172 2 391 528 128 , Jeżeli wziąc pod uwagę , że zdobyłem z gry na moim poziomie 187 kk pr , to chyba wyrażnie widać , że parzyste nie nabiły mi tak wysokiej sumy w trenie , Różnica wynika z mojej 3 letniej pracy nad TRENEM
13-11-2018 14:33 BORGHI jest offline Szukaj postów użytkownika: BORGHI Dodaj BORGHI do Listy kontaktów
STRobal_
Double Ace


images/avatars/avatar-16520.jpg

Data rejestracji: 19-12-2009
Postów: 142

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Postać na lev 95

Koszt treningu na slow: 152 619 840
Ilość pyrów na slow: 8 770 560

Staty ani drgnęły - oczywista oczywistość

Koszt treningu na speed: 73 774 063
Ilość pyrów na speed: 26 912 948

Grzecznie pytam, gdzie zeżarło 60 703 389 pyrów ?!?!?

Edit: Ponad 8 lat pracy nad trenem...

__________________
-----------------------------------
NICK R6: STRobal
NICK R7: STR0bal
NICK R12: STRobal

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez STRobal_: 13-11-2018 15:07.

13-11-2018 15:06 STRobal_ jest offline Szukaj postów użytkownika: STRobal_ Dodaj STRobal_ do Listy kontaktów
Hornet87
Emperor


Data rejestracji: 11-05-2014
Postów: 1.238

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

3 msc przed przeliczeniem wbiłem ze 120kk pr z expa w tren, a ktoś tam nie grał aktywnie i olewał trenowanie, za to chomikował sobie pry z expa.


Miał ode mnie tren gorszy o 6 pkt na slow [kolosalna różnica].

Na speed zebrał sobie cały ten exp i wbił po taniości w sposta, ma lepszy spost ode mnie Big Grin

Moje 2 pkt sposta kupione za 120kk są teraz warte 2 pkt sposta!

A exp jaki sobie tamten gracz zebrał jest warty 20-kilka sposta

Powiem Tak, macie rację, ja już tutaj nie gram.


Trwa okres ochronny. Usunięcie postaci będzie możliwe za 1 d.

ANULUJ USUWANIE POSTACI


Na razie, wsadźcie sobie ten swój projekt BW głęboko w sami wiecie co,- tam gdzie macie rozumy.

__________________
masz dalej o 20% lepszy trening od średniego taboretu pod zagrzybioną ścianą na zapleczu obskurnego baru w zaułku podrzędnej części szemranej dzielnicy biednego miasta

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Hornet87: 13-11-2018 15:31.

13-11-2018 15:20 Hornet87 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hornet87 Dodaj Hornet87 do Listy kontaktów
Veltaxio
King


images/avatars/avatar-25612.jpg

Data rejestracji: 27-10-2008
Postów: 865
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dokładnie, wy taborety z mapetem na czele.. pantofelki które o tej grze mają pojęcie mniejsze niż Kaczyński o byciu hetero

Zmieniać glaby krwawy na za godzine

https://r18.bloodwars.interia.pl/showmsg...&key=f0b697f955


+1 za offence

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Veltaxio: 13-11-2018 15:42.

13-11-2018 15:36 Veltaxio jest offline Szukaj postów użytkownika: Veltaxio Dodaj Veltaxio do Listy kontaktów
Fr33m4n
Triple Ace


images/avatars/avatar-12705.jpg

Data rejestracji: 01-12-2008
Postów: 247
Klan: Zielona Góra
Skąd: przyszliśmy? Kim jesteśmy? Dokąd idziemy?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
twardy napisał(a)
Opcja wylaczenia animowanych raportow jest planowana do dodania w nadchodzacym mini patchu.


Ciężko było dodać tę opcję już w momencie wyjścia patcha? Kuźwa, co za dzbany, dziś wprowadzają animację, ale już w momencie wprowadzania PLANUJĄ dodać opcję wyłączenia w przyszłym patchu.

Nie no super.




+1 za offence

__________________
cytat:
Bw jest siedzibą wielu zakompleksionych czubów, którzy kreują siebie na pseudo inteligentne osoby, więc nie przejmuj się tego typu komentarzami.

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Fr33m4n: 13-11-2018 15:48.

13-11-2018 15:45 Fr33m4n jest offline Szukaj postów użytkownika: Fr33m4n Dodaj Fr33m4n do Listy kontaktów
bimbher
Triple Ace


images/avatars/avatar-21742.jpg

Data rejestracji: 21-03-2009
Postów: 247
Kraina: Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No trochę śmiesznie z tym krwawym założyłem sobie leg dsk itemy z zk
https://r18.bloodwars.interia.pl/showmsg...&key=1961184c44

https://r18.bloodwars.interia.pl/showmsg...&key=3b0e7aec1c

Krwawy set w epiku na rundę zadaje więcej DMG niż gracze broniami coś poszło nie tak rotfl
13-11-2018 15:55 bimbher jest offline Szukaj postów użytkownika: bimbher Dodaj bimbher do Listy kontaktów
Fr33m4n
Triple Ace


images/avatars/avatar-12705.jpg

Data rejestracji: 01-12-2008
Postów: 247
Klan: Zielona Góra
Skąd: przyszliśmy? Kim jesteśmy? Dokąd idziemy?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
bimbher napisał(a)
(...) coś poszło nie tak rotfl


Jak możesz tak mówić?! Przecież oni to TESTOWALI i wiedzą, że się sprawdza. Nie ufasz BWT? No jak to tak?! Wstydź się. To nie Twoja gra, nie wiesz jak w nią grać :V

__________________
cytat:
Bw jest siedzibą wielu zakompleksionych czubów, którzy kreują siebie na pseudo inteligentne osoby, więc nie przejmuj się tego typu komentarzami.

13-11-2018 16:02 Fr33m4n jest offline Szukaj postów użytkownika: Fr33m4n Dodaj Fr33m4n do Listy kontaktów
Brokul
Forum Ace


Data rejestracji: 27-11-2013
Postów: 97
Klan: Emeryci/B13/Alkofani
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wy tak serio z tym krwawym ? Czy to taki prima aprilisowy zart w Listopadzie ?

Przecież to kpina jakaś, tren, evo, eq nie ma praktycznie juz znaczenia jesli masz krwawy.
Długo nad tym mysleliscie ? Konsultowaliscie to rozumiem z reprezentatywną grupą przedszkolaków ?

__________________
Bo w Polu Kalafiorow nikt nie uslyszy twojego krzyku...
13-11-2018 16:27 Brokul jest offline Szukaj postów użytkownika: Brokul Dodaj Brokul do Listy kontaktów
Strony (22): « pierwszy ... « poprzednie 11 12 [13] 14 15 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Changelog - patch v 2.0 (premiera 13.11.2018 r.)

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH