Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Changelog - patch v 2.0 (premiera 13.11.2018 r.) » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (22): « pierwszy ... « poprzednie 4 5 [6] 7 8 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Changelog - patch v 2.0 (premiera 13.11.2018 r.) 110 Ankieta - średnia ocena: 4,32110 Ankieta - średnia ocena: 4,32
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Letek
Full Member


Data rejestracji: 12-12-2015
Postów: 69

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A co z bonusami siewcy i orchy? Pozostaje bez zmian
05-11-2018 10:25 Letek jest offline Szukaj postów użytkownika: Letek Dodaj Letek do Listy kontaktów
Nosferek
Forum Legend


images/avatars/avatar-12233.jpg

Data rejestracji: 03-01-2008
Postów: 1.527
Klan: Khorn/Mass
Kraina: Necropolia III
Skąd: inąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Takie poglądowe ciekawostki, obie licytacje trwają Wink
Legendarne Doskonałe Krwawe Spodnie Siłacza
1 15 000 000 2018-11-05
21:16:36


Legendarny Doskonały Krwawy Hełm Zmysłów
12 3 420 683 2018-11-05
23:45:28 OBSERWUJ LICYTUJ

__________________
Wróciłem na stare śmieci Smile
ID59984 KTT

Chociaż nie wiem czy na długo:

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Wiem, że chciał byś mieć wszystko za darmo, ale moje dzieci lubią owoce.

05-11-2018 10:51 Nosferek jest offline Szukaj postów użytkownika: Nosferek Dodaj Nosferek do Listy kontaktów
mouz
Triple Ace


Data rejestracji: 03-08-2008
Postów: 191

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czemu administracja nie wypowiada sie co z wolnymi pr????

Jest to dosc istotne czy zostana sciete jak na 1 etapie serwera testowego czy minimalnie jak na drugim

Pozatym troche inna perspektywa jest na te wolne pr graczy slow serwerow ktorzy moga cos za to jeszcze wytrenowac do nas graczy ze speed serwera gdzie staty so po min 500kk
2 wersja serwera testowego mocno sugeruje ze to drugie przeliczenie bedzie wprowadzone. Testowy stoji juz 2 miesiace to wiekszosc sie tym mocno zasugerowala i nie wyobrazam sobie ze te wolne pr bylyby jednak sciete prawie w caosci

Dajcie jasna deklaracje co z tymi wolnymi pr

Bo trzeba bylo zrobic 2 treningi. Ten co byl wytrenowany do dzisiaj z przelicznikiem x2 i ten wbijany po nowych cenach x1

__________________
r7 r9 r18 JennaJameson

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez mouz: 05-11-2018 11:08.

05-11-2018 11:01 mouz jest offline Szukaj postów użytkownika: mouz Dodaj mouz do Listy kontaktów
Kaagular
Forum Legend


Data rejestracji: 25-12-2008
Postów: 1.614
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
UPDATE!

Ponieważ Sejm przegłosował ustawę o obowiązkowym dniu wolnym 12 listopada w zamian za przypadające w niedzielę 11 listopada Narodowe Święto Niepodległości, patch zostanie wprowadzony dzień później niż początkowo planowaliśmy, czyli 13.11.2018 r.

Leżę i wstać nie mogę.
Taki kuźwa pacz a im weekendzik przeszkadza i jakiś z tyłka dzień "wolny od pracy". Weszliście na poziom korpo czy urzędu? Bo ja w prywatnym biznesie nawet nie wiem, że jest jakiś wolny dzień...


A dyskusji jak nie było tak nie ma i chyba nie będzie...
05-11-2018 11:06 Kaagular jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaagular Dodaj Kaagular do Listy kontaktów
NotKili
Member


Data rejestracji: 17-12-2016
Postów: 49
Klan: BH
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia XI
Skąd: R18

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak jak mouz wspomniał. Zmiana nie jest z dnia na dzień. Gracze widząc przeliczenie treningu mieli ponad 2miesiace czasu, żeby przygotować się punktami rozwoju i dozbierac co nie co na nadchodzące zmiany. Czy jest możliwość potwierdzenia w jaki sposób te punkty zostaną potraktowane przy wgrywaniu patcha?
05-11-2018 11:10 NotKili jest offline Szukaj postów użytkownika: NotKili Dodaj NotKili do Listy kontaktów
spool
Full Member


Data rejestracji: 15-05-2012
Postów: 67

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by Kaagular
[quote]MasterOfPuppets napisał(a)
UPDATE!

Ponieważ Sejm przegłosował ustawę o obowiązkowym dniu wolnym 12 listopada w zamian za przypadające w niedzielę 11 listopada Narodowe Święto Niepodległości, patch zostanie wprowadzony dzień później niż początkowo planowaliśmy, czyli 13.11.2018 r.



Buahaha powaznie .... wgrac patch wczesniej bo ludzie maja dosc czekania a wy sie bawice w dni wolne .... wolne z dup.... wziete
05-11-2018 11:19 spool jest offline Szukaj postów użytkownika: spool Dodaj spool do Listy kontaktów
tomi1974
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
spool napisał(a)
cytat:
Originally posted by Kaagular
[quote]MasterOfPuppets napisał(a)
UPDATE!

Ponieważ Sejm przegłosował ustawę o obowiązkowym dniu wolnym 12 listopada w zamian za przypadające w niedzielę 11 listopada Narodowe Święto Niepodległości, patch zostanie wprowadzony dzień później niż początkowo planowaliśmy, czyli 13.11.2018 r.



Buahaha powaznie .... wgrac patch wczesniej bo ludzie maja dosc czekania a wy sie bawice w dni wolne .... wolne z dup.... wziete


Po 1 nie Sejm a Senat
Po 2 najblizsze posiedzenie Sejmu to 7.11 o godzinie 14:00

By weszlo w zycie musi sie pojawic w Dzienniku Ustaw
05-11-2018 11:21
spool
Full Member


Data rejestracji: 15-05-2012
Postów: 67

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by tomi1974
cytat:
spool napisał(a)
cytat:
Originally posted by Kaagular
[quote]MasterOfPuppets napisał(a)
UPDATE!

Ponieważ Sejm przegłosował ustawę o obowiązkowym dniu wolnym 12 listopada w zamian za przypadające w niedzielę 11 listopada Narodowe Święto Niepodległości, patch zostanie wprowadzony dzień później niż początkowo planowaliśmy, czyli 13.11.2018 r.



Buahaha powaznie .... wgrac patch wczesniej bo ludzie maja dosc czekania a wy sie bawice w dni wolne .... wolne z dup.... wziete


Po 1 nie Sejm a Senat
Po 2 najblizsze posiedzenie Sejmu to 7.11 o godzinie 14:00

By weszlo w zycie musi sie pojawic w Dzienniku Ustaw



co ty piszesz to bw oni sa ponad sejm i senat wiedza lepiej nie od dzis grasz rotfl
05-11-2018 11:35 spool jest offline Szukaj postów użytkownika: spool Dodaj spool do Listy kontaktów
borys822
Forum Ace


images/avatars/avatar-18019.jpg

Data rejestracji: 15-01-2009
Postów: 89
Klan: TI>AVS>LBK>DARK
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czekam na apke lub nowy serwer zeby wrocic do gry, ale widzę, że potrwa to jeszcze z roczekSmile
pozdrawiam rotfl

__________________
r3: borys822-kasacja
r10: borysow-oddane Smile
r14.r18.r19: BorysoW
05-11-2018 12:58 borys822 jest offline Szukaj postów użytkownika: borys822 Dodaj borys822 do Listy kontaktów
Mirgurth
Newbie


Data rejestracji: 15-11-2008
Postów: 9
Kraina: Necropolia IV
Skąd: The Great Land of Oz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Taka apka jak sie laczyc by miala po restach to z ladnym layoutem zajmuje srednio ogarnietym programistom z 2-3 miesiace, o wiele bardziej skomplikowane czlowiek musial szybciej napisac

__________________
R6: Mirgurth --- emerytura
R10: Mirgurth --- emerytura
R5: Mirgurth --- powrót
05-11-2018 13:08 Mirgurth jest offline Strona domowa Mirgurth Szukaj postów użytkownika: Mirgurth Dodaj Mirgurth do Listy kontaktów
biggie87
Triple Ace


Data rejestracji: 06-02-2011
Postów: 183
Klan: Siła i Honor
Kraina: Necropolia
Skąd: brać na winyle?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zastanawia mnie jedna rzecz, skoro patch miał byc wprowadzony w poniedziałek 12.11 tzn, że wystarczy go tylko wgrać na serwer a skoro tak to nie może być wgrany już w piątek?

__________________
R3: adek008
05-11-2018 14:10 biggie87 jest offline Szukaj postów użytkownika: biggie87 Dodaj biggie87 do Listy kontaktów
Ebenezum
Forum Ace


Data rejestracji: 03-07-2007
Postów: 78
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Katowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
tomi1974 napisał(a)
cytat:
spool napisał(a)
cytat:
Originally posted by Kaagular
[quote]MasterOfPuppets napisał(a)
UPDATE!

Ponieważ Sejm przegłosował ustawę o obowiązkowym dniu wolnym 12 listopada w zamian za przypadające w niedzielę 11 listopada Narodowe Święto Niepodległości, patch zostanie wprowadzony dzień później niż początkowo planowaliśmy, czyli 13.11.2018 r.



Buahaha powaznie .... wgrac patch wczesniej bo ludzie maja dosc czekania a wy sie bawice w dni wolne .... wolne z dup.... wziete


Po 1 nie Sejm a Senat
Po 2 najblizsze posiedzenie Sejmu to 7.11 o godzinie 14:00

By weszlo w zycie musi sie pojawic w Dzienniku Ustaw

Ostatni artykuł tej "spacustawki" głosi, że wchodzi w życie z dniem podpisania przez prezydenta ... To tak dla ścisłości.
05-11-2018 14:48 Ebenezum jest offline Szukaj postów użytkownika: Ebenezum Dodaj Ebenezum do Listy kontaktów
Nosferek
Forum Legend


images/avatars/avatar-12233.jpg

Data rejestracji: 03-01-2008
Postów: 1.527
Klan: Khorn/Mass
Kraina: Necropolia III
Skąd: inąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
biggie87 napisał(a)
zastanawia mnie jedna rzecz, skoro patch miał byc wprowadzony w poniedziałek 12.11 tzn, że wystarczy go tylko wgrać na serwer a skoro tak to nie może być wgrany już w piątek?


Pewnie nie bo jak się coś rypnie (A na pewno tak bedzie) to nie chcą siedzieć w weekend nad fixami. Dlatego też wygrywają w środku dnia pracy żeby nie siedzieć popołudniami.

__________________
Wróciłem na stare śmieci Smile
ID59984 KTT

Chociaż nie wiem czy na długo:

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Wiem, że chciał byś mieć wszystko za darmo, ale moje dzieci lubią owoce.

05-11-2018 14:55 Nosferek jest offline Szukaj postów użytkownika: Nosferek Dodaj Nosferek do Listy kontaktów
druu
Forum Ace


Data rejestracji: 26-07-2017
Postów: 77
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
cytat:
Philips84 napisał(a)
Patch wchodzi też na r1? czy tylko Necro v2 i morie?


Necro v1 to osobny silnik i w tym patchu nie będzie zmian dla R1. Patch 2.0 nie będzie ostatnim patchem.

@up: zawsze istnieje ryzyko, że coś się wysypie przy wprowadzaniu (jakiegokolwiek) patcha. Wprowadzenie go we wtorek przed południem minimalizuje ryzyko, że w piątek pojawi się jakiś błąd, którym będziemy mogli się zająć dopiero po 3 dniach.

@down: jest różnica między "wiadome" a "zaprogramowane"



W tym momencie albo się ośmieszasz albo udajesz głupiego, w tytule pisze wyraznie WSZYSTKIE SERWERY...

Żądam rekompensaty i zadośćuczynienia za niepowetowane straty w rozwoju mojej postaci. Przez CELOWE WPROWADZENIE W BŁĄD, sprzedałem złom, niepotrzebnie wpakowałem pr w trening...

Miesiąc darmowej premki moze jakoś powetuje moje straty.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez druu: 05-11-2018 15:03.

05-11-2018 15:02 druu jest offline Szukaj postów użytkownika: druu Dodaj druu do Listy kontaktów
shockth
Forum Legend


Data rejestracji: 22-02-2010
Postów: 1.780
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z Nienacka

RE: Changelog - patch v 2.0 (premiera 13.11.2018 r.) Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Drodzy Gracze,
Poniżej znajdziecie changelog patcha o numerze 2.0. Patch zostanie wgrany na serwery dnia 12.11.2018 r. 13.11.2018 r. przed południem.

Wasz,
BWTeam
Wszystkie Serwery



Wszystkie Serwery
Wszystkie Serwery
Wszystkie Serwery

chyba nie czytam za dobrze ze zrozumieniem, pisząc Wszystkie Serwery mam na myśli Wszystkie Serwery a nie Wszystkie Serwery POMIJAJĄC R1.

MAM ROZUMIEĆ ZE Wszystkie Serwery TO SERWERY OD R2 W GÓRE, MOŻE OD RAZU WYŁĄCZNIE R1 I ZGAŚCIE ŚWIATŁO, ŻEBY TE KILKASET GRACZY KTÓRZY JESZCZE JAKIMŚ CUDEM W TO KLIKAJĄ NIE ŁUDZILI SIĘ, ŻE JAKIEKOLWIEK PATCHE WEJDĄ NA R1. NIE RÓBMY SOBIE ZŁUDNYCH NADZIEI.

po drugie, oddajcie mi mój złom, który sprzedałem po taniości, z myśla że wejdzie własnie ten patch bo MoP napisał Wszystkie Serwery

__________________
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
@kacik
Niestety nie opanowaliśmy jeszcze podróży w czasie, więc dzisiejszy patch nie działa na wczorajsze ekspedycje. .

05-11-2018 15:52 shockth jest offline Strona domowa shockth Szukaj postów użytkownika: shockth Dodaj shockth do Listy kontaktów AIM Screen Name of shockth: xxx YIM Account Name of shockth: xxx Zobacz profil MSN shockth
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wszystkie normalne serwery...

tzn wszystkie ktore braly udzial w testach hmmmm

przeciez juz wczesniej przed testami juz pisali ze wsyzstkie przeleweluja poza r1 ....

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy
05-11-2018 15:54 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.086
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Autor tematu Temat rozpoczęty przez MasterOfPuppets
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Od samego początku testów było mówione, że:

cytat:
UWAGA!!! Wszelkie zmiany i wartości na serwerach PTR mają charakter poglądowy i mogą ulec zmianom w trakcie testów. Jeśli wykonujesz jakiekolwiek działania na swoim koncie w związku z zaproponowanymi zmianami, robisz to wyłącznie na własną odpowiedzialność!


Od początku było też mówione, że R1 nie będzie przeliczone.

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


05-11-2018 15:55 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
San Escobar
Member


Data rejestracji: 04-02-2017
Postów: 44

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ladnie kogoś [ciach] z tym krwawym
05-11-2018 16:02 San Escobar jest offline Szukaj postów użytkownika: San Escobar Dodaj San Escobar do Listy kontaktów
SPFY
Lord


images/avatars/avatar-25631.jpg

Data rejestracji: 17-09-2015
Postów: 322
Kraina: Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Krwawy set czy też jego elementa wcale nie robią wrazenia.
Spodnie ,na epiku 270% czyli jak kto ma 1000 pkt krwi to raptem będzie jeden atak 2700.

__________________
MaMeLoT- ostatni gej w tej grze
Koniec gry.
05-11-2018 16:21 SPFY jest offline Szukaj postów użytkownika: SPFY Dodaj SPFY do Listy kontaktów
Quba_xP
Double Ace


images/avatars/avatar-23151.jpg

Data rejestracji: 03-03-2008
Postów: 121
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Necropolia VIII
Skąd: Blackpool

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Macie krwawego speeda zeby sie podniecac ta zmiana? O ile czapka czy majtki da sie zastapic czyms do setu, o tyle nie oplaca sie setowac goła kurtka.. Set op, zdazy sie 1 na serw?

__________________
Valar Morghulis
05-11-2018 16:49 Quba_xP jest offline Szukaj postów użytkownika: Quba_xP Dodaj Quba_xP do Listy kontaktów
Asmiran123456
Lord


Data rejestracji: 15-11-2010
Postów: 367
Kraina: Necropolia VIII

RE: Changelog - patch v 2.0 (premiera 13.11.2018 r.) Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
12.10.2018r. :

PTR Necro
Serwer PTR Necro będzie otwarty przez jeszcze kilka dni w celu dopracowania balansu i zostanie zamknięty w przyszłym tygodniu.



cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)

Drodzy Gracze,
Poniżej znajdziecie changelog patcha o numerze 2.0. Patch zostanie wgrany na serwery dnia 12.11.2018 r. 13.11.2018 r. przed południem.


przyszły tydzień to miesiąc później. przez wasze info nie odnajdujące później odzwierciedlenia w rzeczywistości gracze niedługo zawalu dostaną i nie będzie komu grać

__________________
r18: Asmiran
05-11-2018 17:25 Asmiran123456 jest offline Szukaj postów użytkownika: Asmiran123456 Dodaj Asmiran123456 do Listy kontaktów
druu
Forum Ace


Data rejestracji: 26-07-2017
Postów: 77
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Od samego początku testów było mówione, że:

cytat:
UWAGA!!! Wszelkie zmiany i wartości na serwerach PTR mają charakter poglądowy i mogą ulec zmianom w trakcie testów. Jeśli wykonujesz jakiekolwiek działania na swoim koncie w związku z zaproponowanymi zmianami, robisz to wyłącznie na własną odpowiedzialność!


Od początku było też mówione, że R1 nie będzie przeliczone.



Nie jestem jasnowidzem, nie wiem o czym się mowiło czy się nie mowiło...Zostałem wprowadzony w błąd, jezeli nawet nie umyślnie samo przepraszam nie wystarczy!!!!

Płace więc wymagam minimum rzetelności i uczciwości!!!!
05-11-2018 17:26 druu jest offline Szukaj postów użytkownika: druu Dodaj druu do Listy kontaktów
Alveanerle1
Lord


Data rejestracji: 27-02-2017
Postów: 442

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
cytat:
Philips84 napisał(a)
Patch wchodzi też na r1? czy tylko Necro v2 i morie?


Necro v1 to osobny silnik i w tym patchu nie będzie zmian dla R1. Patch 2.0 nie będzie ostatnim patchem.

@up: zawsze istnieje ryzyko, że coś się wysypie przy wprowadzaniu (jakiegokolwiek) patcha. Wprowadzenie go we wtorek przed południem minimalizuje ryzyko, że w piątek pojawi się jakiś błąd, którym będziemy mogli się zająć dopiero po 3 dniach.

@down: jest różnica między "wiadome" a "zaprogramowane"



a czy bierzecie wogóle pod uwagę, krytyczne podejście graczy, niechęć do patcha i to, że 90% graczy uważa zaproponowany patch za Bubel?

Zróbcie ankietę to sami się przekonacie, że wprowadzacie coś czego większość graczy nie chce
05-11-2018 17:36 Alveanerle1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Alveanerle1 Dodaj Alveanerle1 do Listy kontaktów
Złota Rybka
Lord


images/avatars/avatar-18359.jpg

Data rejestracji: 27-05-2010
Postów: 459
Kraina: Moria V
Skąd: wiedziałeś?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Alveanerle1 napisał(a)
90% graczy uważa zaproponowany patch za Bubel


Po co Ankieta skoro już mamy tak dokładne dane statystyczne? rotfl

Przypomina mi się jak ludzie domagali się ankiet w grze odnośnie fuzji bo 90% graczy uważa to za błąd. A po publikacji wyników padały oskarżenia, że ilości głosów zfabrykowane bo przecież wszyscy moi znajomi nie chcą fuzji. Smile Zdania podzielone ale te 90% to kłamstwo.

__________________
Chcesz premię +100 do szczęścia w wyprawach, usunięcia denerwującego operatora, odblokowania konta?
Już dziś Złota Rybka może pomóc Ci w spełnieniu marzeń.

rotfl

05-11-2018 17:47 Złota Rybka jest offline Strona domowa Złota Rybka Szukaj postów użytkownika: Złota Rybka Dodaj Złota Rybka do Listy kontaktów
Alveanerle1
Lord


Data rejestracji: 27-02-2017
Postów: 442

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Złota Rybka napisał(a)
cytat:
Alveanerle1 napisał(a)
90% graczy uważa zaproponowany patch za Bubel


Po co Ankieta skoro już mamy tak dokładne dane statystyczne? rotfl

Przypomina mi się jak ludzie domagali się ankiet w grze odnośnie fuzji bo 90% graczy uważa to za błąd. A po publikacji wyników padały oskarżenia, że ilości głosów zfabrykowane bo przecież wszyscy moi znajomi nie chcą fuzji. Smile Zdania podzielone ale te 90% to kłamstwo.


Rzuciłem informacje hasłowo, ale nawet na samym PTR większość graczy wypowiadało się o zmianach negatywnie, w tym temacie też, większość graczy wypowiada się negatywnie.
I sam nie zaprzeczysz, że Admini nie liczą się wcale ze zdaniem graczy.
05-11-2018 17:50 Alveanerle1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Alveanerle1 Dodaj Alveanerle1 do Listy kontaktów
SimonKSD
Viking


Data rejestracji: 21-08-2016
Postów: 502
Klan: LBK
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Grox

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tylko dużo osób nawet nie weszło na PTR i ich nie interesuje jak ten speed będzie wyglądać, żadnej ankiety nie będzie bo to już postanowione.

Ps.
Jaki był Patch 1.0 ??
05-11-2018 18:00 SimonKSD jest offline Strona domowa SimonKSD Szukaj postów użytkownika: SimonKSD Dodaj SimonKSD do Listy kontaktów
mick
Forum Ace


images/avatars/avatar-14487.jpg

Data rejestracji: 27-01-2008
Postów: 82
Klan: Wojownicy_Khorna
Kraina: Necropolia
Skąd: Dolnośląskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wiadome że r1 macie kompletnie głęboko wiadomo gdzie i jesteśmy kulą u nogi. Ale czego bylo się po was spodziewać. Najwyższy czas zakończyć grać , bo klepanie tego samego codziennie przez kilka lat nie ma już żadnego sensu eh

__________________
R1 moc

<50..100) - min 5pkt
<100..500) - 20pkt
<500..1000) - 50pkt
<1000..5000) - 100pkt
<5000..10.000) - 500pkt
<10.000..50.000) - 1000pkt
<50.000..100.000) - 5000pkt
<100.000..500.000) - 10.000pkt
<500.000.. ) - 50.000pkt
05-11-2018 18:02 mick jest offline Szukaj postów użytkownika: mick Dodaj mick do Listy kontaktów Zobacz profil MSN mick
sil123
King


Data rejestracji: 14-04-2013
Postów: 922
Kraina: Necropolia IV; Necropolia VII

RE: Changelog - patch v 2.0 (premiera 13.11.2018 r.) Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)

Drodzy Gracze,
Poniżej znajdziecie changelog patcha o numerze 2.0. Patch zostanie wgrany na serwery dnia 12.11.2018 r. 13.11.2018 r. przed południem.


Gdzie jest patch 1.0?

__________________
R6 - Locke Lamora

Stare czasy:
Locke Lamora zadaje cios krytyczny z broni Epicka Demoniczna Kama, kukiluki zostaje zraniony za 1726 PKT ŻYCIA.
Big Grin

Aphrael używa arkana: Dziki Szał poz. 100.
Wreszcie <3
05-11-2018 18:07 sil123 jest offline Szukaj postów użytkownika: sil123 Dodaj sil123 do Listy kontaktów
Asmiran123456
Lord


Data rejestracji: 15-11-2010
Postów: 367
Kraina: Necropolia VIII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wy z R1 powinniście się zebrać w kupę i napisać pozew o zmianę silnika na R2. Był już o tym temat, ale chyba średnio trafił do świadomości twórców gry.

A moim zdaniem to jedyne rozwiązanie, dzięki któremu sobie "polepszycie"

częstsze update'y i może nawet jakaś fuzja

__________________
r18: Asmiran
05-11-2018 18:07 Asmiran123456 jest offline Szukaj postów użytkownika: Asmiran123456 Dodaj Asmiran123456 do Listy kontaktów
Złota Rybka
Lord


images/avatars/avatar-18359.jpg

Data rejestracji: 27-05-2010
Postów: 459
Kraina: Moria V
Skąd: wiedziałeś?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Alveanerle1 napisał(a)
cytat:
Złota Rybka napisał(a)
cytat:
Alveanerle1 napisał(a)
90% graczy uważa zaproponowany patch za Bubel


Po co Ankieta skoro już mamy tak dokładne dane statystyczne? rotfl

Przypomina mi się jak ludzie domagali się ankiet w grze odnośnie fuzji bo 90% graczy uważa to za błąd. A po publikacji wyników padały oskarżenia, że ilości głosów zfabrykowane bo przecież wszyscy moi znajomi nie chcą fuzji. Smile Zdania podzielone ale te 90% to kłamstwo.


Rzuciłem informacje hasłowo, ale nawet na samym PTR większość graczy wypowiadało się o zmianach negatywnie, w tym temacie też, większość graczy wypowiada się negatywnie.
I sam nie zaprzeczysz, że Admini nie liczą się wcale ze zdaniem graczy.


Bo większość zmian ich dotyczy bezpośrednio. Skoro na Moriach najwięcej jest ssaków to trudno sobie wyobrazić by nerf tej rasy spotkał się z uwielbieniem. Ale trudno też zaprzeczyć że ssak wyprzedza inne rasy na wyprawach - wielokrotnie gracze pisali o tym i Ty też o tym pisałeś przed zmianą na ssaka. To że na Arenach 1v1 nie opłaca się innym rasom ustawiać arkan i talizmanów rasowych też jest patologia. Albo ssak na wyssania albo nic. Teraz chociaż talki im zostaną.

R17 i r19 jest nerfione więc spora część graczy jest przeciwko ale o tym że speedy nie są zbalansowane pod high lvl to już nikt nie pisze. Pełno szczęścia, atakow i tysiące dmg z umagow. Dopiero teraz to balansuja.

Balans to nie to samo co buff wszystkich postaci. A tak chyba większość graczy pochodziła do ptr.

Zgodzę się z postulatami o mnichu i wymogach tatuaży ale większość tematów na ptr to była zwykła walka "o swoje". Gdyby Bwt miało słuchać większości graczy to ssaki naprawdę byłyby jedyną rasą a na 500+ solowalibysmy portal. Jest kilka bubli krzywdzacych postacie i mam nadzieję że to naprawia w kolejnych patchach jak gracze będą na forum zgłaszać problemy. To jednak wciąż jest dobry patch.

Do Necro się nie odnoszę.

__________________
Chcesz premię +100 do szczęścia w wyprawach, usunięcia denerwującego operatora, odblokowania konta?
Już dziś Złota Rybka może pomóc Ci w spełnieniu marzeń.

rotfl

05-11-2018 18:30 Złota Rybka jest offline Strona domowa Złota Rybka Szukaj postów użytkownika: Złota Rybka Dodaj Złota Rybka do Listy kontaktów
Strony (22): « pierwszy ... « poprzednie 4 5 [6] 7 8 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Changelog - patch v 2.0 (premiera 13.11.2018 r.)

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH