Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Wygląd gry » Przywrocenie prostego wygladu raportów wypraw i ataków » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Przywrocenie prostego wygladu raportów wypraw i ataków 4 Ankieta - średnia ocena: 10,004 Ankieta - średnia ocena: 10,004 Ankieta - średnia ocena: 10,004 Ankieta - średnia ocena: 10,004 Ankieta - średnia ocena: 10,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
doszi
Member


Data rejestracji: 19-12-2007
Postów: 35
Kraina: Moria II

Przywrocenie prostego wygladu raportów wypraw i ataków Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam
Czy możecie przywrócić prosty wygląd raportów np przez zaznaczenie checkboxa w ustawieniach dla osób które już nie maja 5 lat? Poprzednio mogłem klikac jedynie następna/poprzednia i widziałem co wydropiłem teraz muszę kliknąć na jakiś debilny przycisk który wyświetli mi to samo co poprzednio miałem bez dodatkowego klikania.

Oczywiście moge sobie tez kliknac na skrzyneczke i za kazdym razem jarac sie ze mi kolejna wzmocniona pałka wyskoczyła jak jakiś stetryczały dziadyga.

Pozdrawiam
13-11-2018 20:00 doszi jest offline Szukaj postów użytkownika: doszi Dodaj doszi do Listy kontaktów
sil123
King


Data rejestracji: 14-04-2013
Postów: 922
Kraina: Necropolia IV; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nowy wygląd raportów - jak wyłączyć

__________________
R6 - Locke Lamora

Stare czasy:
Locke Lamora zadaje cios krytyczny z broni Epicka Demoniczna Kama, kukiluki zostaje zraniony za 1726 PKT ŻYCIA.
Big Grin

Aphrael używa arkana: Dziki Szał poz. 100.
Wreszcie <3
13-11-2018 20:06 sil123 jest offline Szukaj postów użytkownika: sil123 Dodaj sil123 do Listy kontaktów
bla_bla_bla
Viking


Data rejestracji: 19-09-2015
Postów: 732
Kraina: Necropolia
Skąd: BW → Bloody Warns

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Changelog R1 - patch v 2.0 (premiera 13.11.2018 r.)
Na szybkiego zmajstrowałem regułki do uBlocka;]

__________________


cytat:
Co jest tej, lepiej postaw litr, siadaj, gadaj co masz
Polej raz i pij, albo będzie peace albo damy se w pysk
Nie powiedziałeś tego w ryj to jakbyś chłopcze znikł

13-11-2018 23:04 bla_bla_bla jest offline Strona domowa bla_bla_bla Szukaj postów użytkownika: bla_bla_bla Dodaj bla_bla_bla do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Wygląd gry » Przywrocenie prostego wygladu raportów wypraw i ataków

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH