Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » MORIA droprate po patchu ?? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony droprate po patchu ?? 11 Ankieta - średnia ocena: 7,5511 Ankieta - średnia ocena: 7,5511 Ankieta - średnia ocena: 7,55
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Padrezg22
Lord


Data rejestracji: 03-06-2015
Postów: 314
Klan: LEGO
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VI

droprate po patchu ?? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

coś się po patchu zmieniło z wpływem szczęścia ? Przy 485 lucka na 24 wypki 4 z pref+suff?

przy 375 jeszcze gorzej.

Czy tylko u mnie tak to wygląda?

__________________
r17: Papa
r19: papa
21-11-2018 23:41 Padrezg22 jest offline Szukaj postów użytkownika: Padrezg22 Dodaj Padrezg22 do Listy kontaktów
jarex
Emperor


images/avatars/avatar-22124.jpg

Data rejestracji: 28-03-2008
Postów: 1.391
Klan: SoesmA
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: sie bierze drop?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nic sie nie zmieniło. Im więcej lucka tym więcej db/ds pałek...Tak wiem to temat o morii nie mniej bolączka ta sama, a przeciez po urodzinach miał byc droprate zmieniony, szczęście, strefa miało mieć znaczenie. MOP twierdzi ze wszytko działa dobrze i kto ma pecha ten ma i nic z tym sie zrobic nie da...

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)OK, od dzisiaj oprócz bana stałego zostaną komisyjnie spaleni na stosie

cytat:
SushiMaker napisał(a)żeby Roman ze Stachem nie krzyczeli, że teraz to już się skasują

22-11-2018 05:46 jarex jest offline Szukaj postów użytkownika: jarex Dodaj jarex do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.086
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Padrezg22, czy wcześniej miałeś więcej? U mnie na ~450 lucka wylatuje kilka pref+suf, średnio ok. 4-5 przedmiotów, tak samo jak 3 miesiące temu i pół roku temu Wink
Może po prostu tak się wydaje przez to, że dropy są teraz posortowane?

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


22-11-2018 09:35 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
Bau
Lord


images/avatars/avatar-25600.jpeg

Data rejestracji: 17-05-2014
Postów: 340
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria S

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Padrezg22, czy wcześniej miałeś więcej? U mnie na ~450 lucka wylatuje kilka pref+suf, średnio ok. 4-5 przedmiotów, tak samo jak 3 miesiące temu i pół roku temu Wink
Może po prostu tak się wydaje przez to, że dropy są teraz posortowane?

Powiem szczerze że u siebie też zauważyłem spory spadek w ilość pref+suf. Przed patchem miałem około 15 przedmiotów +/- z prefem i sufem, teraz mam średnio po 3-4, rzadko sie zdarza by było więcej.
Pierwszy lepszy link sprzed patchu, jak widać lekko ponad 10 pref+suf itemów.
https://r17.bloodwars.interia.pl/showmsg...&key=e49943536c

Teraz 3-4 pref+suf, kilkanaście sam pref / sam suf, a reszta szrot typu dobre łuki, pałki etc.
No bez przesady ;-)

PS
I nie narzekam ani nie płaczę, bo z reguły w tych 3-4 itemach pref+suf mam dropa, ale sam odczułem spadek ilości "lepszych" itemów na wypkach (lepszych mam na myśli z prefem i sufem, nie samego dropa)
22-11-2018 13:17 Bau jest offline Szukaj postów użytkownika: Bau Dodaj Bau do Listy kontaktów
kenio
Member


Data rejestracji: 02-02-2018
Postów: 33

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jest już tyle błędów w grze, że tego nie ogarniają i nie widzą w tym problemu.

nie ma co się spodziewać konkretnej odpowiedzi, popiszemy sobie troche pożalimy i tyleSmile

Najlepszym sposobem jest po prostu nie odwiedzanie forumSmile , nie ma po co Smile


+1 za spam

__________________
6

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez kenio: 22-11-2018 13:31.

22-11-2018 13:27 kenio jest offline Strona domowa kenio Szukaj postów użytkownika: kenio Dodaj kenio do Listy kontaktów Dodaj kenio do twojej listy kontaktowej AIM Screen Name of kenio: 1 YIM Account Name of kenio: 51 Zobacz profil MSN kenio
Alveanerle1
Lord


Data rejestracji: 27-02-2017
Postów: 442

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Padrezg22, czy wcześniej miałeś więcej? U mnie na ~450 lucka wylatuje kilka pref+suf, średnio ok. 4-5 przedmiotów, tak samo jak 3 miesiące temu i pół roku temu Wink
Może po prostu tak się wydaje przez to, że dropy są teraz posortowane?

Spadek ilości itemow preferencji syf jest dramatyczny. Ale to może wina tego że ucięliscie masę lucka. Może z racji tego warto jest znana wbić widełki afixxow w zależności od lucka jak już ssak nie odstaje od reszty
22-11-2018 14:13 Alveanerle1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Alveanerle1 Dodaj Alveanerle1 do Listy kontaktów
Trolololo23
Double Ace


images/avatars/avatar-25682.png

Data rejestracji: 21-09-2018
Postów: 118

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Potwierdzam. Ilość itemków z Prefixem i Sufixem jest bardzo znikoma, pomimo że się ma 300+ lucka.
Przed patchem nawet ze śmieci można było coś sklepać z prefem i sufem bo było z czego. Teraz 2-3 przedmioty przy prawie 400 lucka to norma i to oczywiscie z najniższej półki wartościowej. Biżuteria to już naprawdę rarytas trafic z prefem jak i sufem. Pomimo, że ma najwiecej Prefów i sufów ze wszystkich przedmiotów to jeszcze wypada bardzo żadko. Z aukcji cokolwiek kupić z biżu też jest bardzo ciężko, gdyż topowi gracze bacznie obserwują każdy przedmiot i nie daja mozliwości kupna ze względu na to że sami spawają itemki, a ceny wywindowały do góry gdyż jest za duże zapotrzebowanie.

Fajnie. Kiedyś czyli bardzo dawno dawno temu jak się miało 100 lucka to itemy prefowane i sufowane wypadały częściej niż jak się ma nawet 700.

__________________

22-11-2018 19:31 Trolololo23 jest offline Szukaj postów użytkownika: Trolololo23 Dodaj Trolololo23 do Listy kontaktów
Nonek
Lord


images/avatars/avatar-22510.jpg

Data rejestracji: 24-09-2006
Postów: 406
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Co Wy gadacie, wszystko jest w porządku. Procenty zachowane, drop należyty.
https://r19.bloodwars.interia.pl/showmsg...&key=60e9e12a6b

__________________
Don't be so Grim...
23-11-2018 07:57 Nonek jest offline Szukaj postów użytkownika: Nonek Dodaj Nonek do Listy kontaktów
Trolololo23
Double Ace


images/avatars/avatar-25682.png

Data rejestracji: 21-09-2018
Postów: 118

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

389 lucka i jeden item z prefem i sufem. Jak to ma być w porządku na pieldze w 3 akcie to coś jest nie tak.

__________________

23-11-2018 08:08 Trolololo23 jest offline Szukaj postów użytkownika: Trolololo23 Dodaj Trolololo23 do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.086
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

375 lucka https://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=247824eeaa
412 lucka https://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=2525a473a6

Pojedyncze raporty są kiepskim wyznacznikiem Wink

Alveanerle1, faktycznie, spadł luck. Gram ssakiem, i na wyprawach spadł mi z 454 na 444, a nawet nie mam Krwi demona (szczęście z ewolucji zostało zwiększone).

PS. Linki oczywiście nie moje, na wszelki wypadek dopiszę:
Pierwszy 7 udanych, 3 pref + suf, w tym Legendarna Dobra Tańcząca Apaszka Przebiegłości (+3)
Drugi 18 udanych, 12 pref + suf, w tym: Dobry Spaczony Pierścień Szczęścia (+3), Dobra Bojowa Maska Mocy (+4), Dobra Kardynalska Apaszka Celności (+3), Dobry Gwiezdny Pierścień Urody (+4).

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


23-11-2018 12:11 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
Melodrama
Lord


images/avatars/avatar-25527.jpg

Data rejestracji: 14-03-2016
Postów: 254

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@up
Jakie strefy?
Bo jak wiadomo co strefa to wiecej lucka niby "ukryty" ale jest?Smile

Jeżeli jeden siedzi na s4 a drugi na s2 to dodaj tam 100 lucka....

__________________

23-11-2018 12:36 Melodrama jest offline Szukaj postów użytkownika: Melodrama Dodaj Melodrama do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.086
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Maksymalne szczęście mające wpływ na wylosowanie AFIXU to 350 w piątej strefie oraz 150 w pierwszej strefie.

Tak więc na potrzeby losowania prefixów i sufixów każda wyższa strefa zwiększa nasze szczęście o 50 pkt i tak:
strefa piąta + 0 szczęścia
strefa czwarta + 50 szczęścia
strefa trzecia +100 szczęścia
strefa druga +150 szczęścia
strefa pierwsza +200 szczęścia


Powyżej 350 szczęścia szanse na pref i suf przestają się zwiększać. W obu podanych przeze mnie przykładach gracze mieli maksymalną możliwą szansę na pref i suf (którą osiąga się przy 350 szczęścia postaci + ze strefy).

PS. to są szanse na wylosowanie dowolnego afixu, szczęście wpływa też na ich jakość. Również powyżej 350.

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


23-11-2018 12:41 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
Padrezg22
Lord


Data rejestracji: 03-06-2015
Postów: 314
Klan: LEGO
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VI

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Padrezg22
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mój przykład

https://r17.bloodwars.interia.pl/showmsg...&key=381a8cfea0

https://r19.bloodwars.interia.pl/showmsg...&key=8ee10284fd


tak od patcha to wygląda

__________________
r17: Papa
r19: papa
23-11-2018 14:42 Padrezg22 jest offline Szukaj postów użytkownika: Padrezg22 Dodaj Padrezg22 do Listy kontaktów
Alveanerle1
Lord


Data rejestracji: 27-02-2017
Postów: 442

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
375 lucka https://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=247824eeaa
412 lucka https://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=2525a473a6

Pojedyncze raporty są kiepskim wyznacznikiem Wink

Alveanerle1, faktycznie, spadł luck. Gram ssakiem, i na wyprawach spadł mi z 454 na 444, a nawet nie mam Krwi demona (szczęście z ewolucji zostało zwiększone).

PS. Linki oczywiście nie moje, na wszelki wypadek dopiszę:
Pierwszy 7 udanych, 3 pref + suf, w tym Legendarna Dobra Tańcząca Apaszka Przebiegłości (+3)
Drugi 18 udanych, 12 pref + suf, w tym: Dobry Spaczony Pierścień Szczęścia (+3), Dobra Bojowa Maska Mocy (+4), Dobra Kardynalska Apaszka Celności (+3), Dobry Gwiezdny Pierścień Urody (+4).


ja gram ssakiem, luck spadł mi z 650 na (SZCZĘŚCIE: 516), no ale ja wbijalem 110 mocy krwi na wypkach.


od wejścia patcha nie trafiłem nic co byłoby warte przynajmniej 1kp.
Ilość przedmiotów bez affixów spadła dramatycznie. 1-2 na pełną karawane to jest wszystko co leci.

Na tych 2 linkach masz więcej itemów affixowanych niż ja ze wszystkich wypek od wejscia patcha.

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Alveanerle1: 23-11-2018 16:33.

23-11-2018 15:50 Alveanerle1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Alveanerle1 Dodaj Alveanerle1 do Listy kontaktów
Wilku2222
Lord


Data rejestracji: 15-01-2014
Postów: 454

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
cytat:
Maksymalne szczęście mające wpływ na wylosowanie AFIXU to 350 w piątej strefie oraz 150 w pierwszej strefie.

Tak więc na potrzeby losowania prefixów i sufixów każda wyższa strefa zwiększa nasze szczęście o 50 pkt i tak:
strefa piąta + 0 szczęścia
strefa czwarta + 50 szczęścia
strefa trzecia +100 szczęścia
strefa druga +150 szczęścia
strefa pierwsza +200 szczęścia


Powyżej 350 szczęścia szanse na pref i suf przestają się zwiększać. W obu podanych przeze mnie przykładach gracze mieli maksymalną możliwą szansę na pref i suf (którą osiąga się przy 350 szczęścia postaci + ze strefy).



PS. to są szanse na wylosowanie dowolnego afixu, szczęście wpływa też na ich jakość. Również powyżej 350.


Wydaje mnie sie ze byl taki pacza co do 900 szczescia urusl.wiec napewno nie do 350

Jezeli Ci spad lucek o 10 na ssaku to nie wiem czy Ty umuesz grac w ta greSmile

__________________
Ten post był edytowany 912345 raz(y), ostatnio edytowany przez CBŚ: Dzisiaj

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Wilku2222: 23-11-2018 16:09.

23-11-2018 16:08 Wilku2222 jest offline Szukaj postów użytkownika: Wilku2222 Dodaj Wilku2222 do Listy kontaktów
Melodrama
Lord


images/avatars/avatar-25527.jpg

Data rejestracji: 14-03-2016
Postów: 254

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
cytat:
Maksymalne szczęście mające wpływ na wylosowanie AFIXU to 350 w piątej strefie oraz 150 w pierwszej strefie.

Tak więc na potrzeby losowania prefixów i sufixów każda wyższa strefa zwiększa nasze szczęście o 50 pkt i tak:
strefa piąta + 0 szczęścia
strefa czwarta + 50 szczęścia
strefa trzecia +100 szczęścia
strefa druga +150 szczęścia
strefa pierwsza +200 szczęścia


Powyżej 350 szczęścia szanse na pref i suf przestają się zwiększać. W obu podanych przeze mnie przykładach gracze mieli maksymalną możliwą szansę na pref i suf (którą osiąga się przy 350 szczęścia postaci + ze strefy).

PS. to są szanse na wylosowanie dowolnego afixu, szczęście wpływa też na ich jakość. Również powyżej 350.


O ile pamięć mnie nie myli to wszedł patch rok temu/pół roku/niewiem. Który odblokowywał Maxymalną szanse na wylosowanie AFIXU. Było to chyba połączone z (?) spłaszczeniem dropa.
Dlatego albo gracze mają błędną informacje albo administracja nie pamięta o tym co zmieniali.

Dlatego niestety każda ilość lucka powoduje ,że szansa na afixy maleje. Ja np na s2 przy 400 lucka(+150) dropie średnio 3-4 pre-sufy. Gdzie druga postać dropi po 5-10 nie ważne od strefy. I widać to dokładnie po patchu gdzie ilość pre sufów można sobie z łatwością policzyć.

EDIT: patch

v. 1.7.19 beta 1 sierpnia 2017
Zmodyfikowano drop-rate przedmiotów. Zwiększono szansę wypadnięcia rzadkich affixów oraz lepszych podstaw przedmiotów.
Pamiętajcie, że w nowym patchu: akt, strefa oraz ilość szczęścia wpływają na częstotliwość losowania prefixów i sufixów!

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Melodrama: 23-11-2018 16:23.

23-11-2018 16:21 Melodrama jest offline Szukaj postów użytkownika: Melodrama Dodaj Melodrama do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja tylko przypomne ile to spamu bylo ze przeciez ssak nie jest op ze ma az tyle lucka bo luck nic nie daje - a teraz nagle jak sie okazalo ze spadl luck to i gorzej wpada nagle sie wielki krzyk podnosi???

powaznie?

dalej macie wiecej lucka od innych
wiec tym samym i wiecej afiksow

u nie ssakow jak nie wpadaly tak dalej nie wpadaja wiec wg mnie nic sie nie zmienilo

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy
23-11-2018 17:50 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
shockth
Forum Legend


Data rejestracji: 22-02-2010
Postów: 1.780
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z Nienacka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

https://wiki.bloodwars.interia.pl/index....%C4%99%C5%9Bcie

Maksymalna ilość szczęścia mająca wpływ na szansę wylosowania prefixu/sufixu

Począwszy od patcha v. 1.7.19 maksymalna ilość szczęścia mająca wpływ na szansę wylosowanie jakiegokolwiek prefixu/suffixu wynosi ponad 900 szczęścia (w zależności od aktu i strefy). Poniżej tej wartości każda wartość szczęścia podnosi szansę na wylosowanie prefixu/suffixu.

Nie ma natomiast maksymalnej wartości szczęścia dla podnoszenia jakości wylosowanego prefixu i suffixu.

__________________
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
@kacik
Niestety nie opanowaliśmy jeszcze podróży w czasie, więc dzisiejszy patch nie działa na wczorajsze ekspedycje. .

23-11-2018 19:00 shockth jest offline Strona domowa shockth Szukaj postów użytkownika: shockth Dodaj shockth do Listy kontaktów AIM Screen Name of shockth: xxx YIM Account Name of shockth: xxx Zobacz profil MSN shockth
lib66
Lord


Data rejestracji: 04-07-2011
Postów: 315
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak już przy temacie, to pomyślałbym nad jakąś reforrma wpływu strefy na wyprawy. Na morii żadnego parcia na strefę nie ma, przeciwnie, ludzie wolą siedzieć na S4, bo wpływ niezauważalny, a chociaż jakotaka mobilność jest(przynajmniej była, teraz i tak jest stagnacja). Tydzień temu pożyczyłem S2 od klanowicza, i jak na ogół na drop nie narzekam, tak te rzekome 100 szczęścia nic nie wniosło. Totalnie nic. A zamysł był chyba inny i miało być to coś WOW. Na necro to ma prawo działać, bo jest podział dropu - na morii nie.

Może dodatkowy przedmiotu również za strefę 3, 2 i 1 byłby spoko. Byłaby to uzasadnione i uczuciowa faworyzacja. I może coś się ruszy rotfl

__________________
ZosiA
23-11-2018 19:14 lib66 jest offline Szukaj postów użytkownika: lib66 Dodaj lib66 do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem przeciwny dodatkom za strefe poza tym co jest bo to tylko spowoduje wielki placz u siedzacych ma 4 strefie

Zoska tydzien czasu to raptem 7 karawan
Uwierz mi ze ja widze roznice w dlugim okrezie czasu na wyzszych strefach - powiedzmy ze lepszy zlom wpada

Przeciw i to pomimo ze na 3 strefie siedze

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy
23-11-2018 19:27 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
lib66
Lord


Data rejestracji: 04-07-2011
Postów: 315
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
kacik napisał(a)
Jestem przeciwny dodatkom za strefe poza tym co jest bo to tylko spowoduje wielki placz u siedzacych ma 4 strefie

Zoska tydzien czasu to raptem 7 karawan
Uwierz mi ze ja widze roznice w dlugim okrezie czasu na wyzszych strefach - powiedzmy ze lepszy zlom wpada

Przeciw i to pomimo ze na 3 strefie siedze


Hohoho, lepszy złom wpada. A to boost postaci, w dobie srania kamieniami z expy, z którymi nie ma co robić i możliwością łatwego konwertowanie ich na złom. Wyższa strefa miala i ma być czymś elitarnym, na necro się sprawdzą, na morii nie.


"Przeciw i to pomimo że na 3 strefie siedzę" - nie mam pojęcia co to miało sugerować, ale właśnie z tym jest problem. Gra jest dla WSZYSTKICH, statystki gówno obchodzi Twój sprzeciw. Twój, czyli jednostki, która nie posługujemy się argumentami, tylko płacze sprzeciwami, no chyba, że cra trzeba dopieprzyc. rotfl

__________________
ZosiA
23-11-2018 19:47 lib66 jest offline Szukaj postów użytkownika: lib66 Dodaj lib66 do Listy kontaktów
Melodrama
Lord


images/avatars/avatar-25527.jpg

Data rejestracji: 14-03-2016
Postów: 254

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja to sie obawiam ,że jednak coś ktoś przeoczył i Administracja zamiast edytować nowy spłaszczony droprate i uwolnionego lucka to wzieła stary skrypt gdzie jest max 350 i go zedytowała.

Dużo by to tłumaczyło ,że jednak coś nie halo jest z tym dropem.

@kacik
przestań płakać. Ty i twój CR to aktualnie drugie miejsce co do ilości lucka zajmujecie.

__________________

23-11-2018 21:29 Melodrama jest offline Szukaj postów użytkownika: Melodrama Dodaj Melodrama do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
@kacik przestań płakać. Ty i twój CR to aktualnie drugie miejsce co do ilości lucka zajmujecie.


to tylko dotyczy tych co zdecyduja sie wbic tatu na 5 a az tylu ich przynajmniej narazie nie ma

wogole jakos nowych crkow tez ie widac przynajmniej na r17

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez kacik: 23-11-2018 23:22.

23-11-2018 23:22 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
Melodrama
Lord


images/avatars/avatar-25527.jpg

Data rejestracji: 14-03-2016
Postów: 254

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
kacik napisał(a)
cytat:
@kacik przestań płakać. Ty i twój CR to aktualnie drugie miejsce co do ilości lucka zajmujecie.


to tylko dotyczy tych co zdecyduja sie wbic tatu na 5 a az tylu ich przynajmniej narazie nie ma

wogole jakos nowych crkow tez ie widac przynajmniej na r17


Widocznie powbijali epiki i szkoda im Smile

Na innych serwerach powstaje masa nowych Crków.

NP u mnie w klanie już 4 sie pojawiło Smile


Co do wypek to jedyne co dało uciecie lucka to brak nowych itemów na aukcji- ludzie nie dropią ludzie nie wystawiają.

__________________

23-11-2018 23:51 Melodrama jest offline Szukaj postów użytkownika: Melodrama Dodaj Melodrama do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.086
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Melodrama napisał(a)
Ja to sie obawiam ,że jednak coś ktoś przeoczył i Administracja zamiast edytować nowy spłaszczony droprate i uwolnionego lucka to wzieła stary skrypt gdzie jest max 350 i go zedytowała.


Fakt - zapomniałem o tym patchu (a konkretnie o wzroście szansy na drop czegokolwiek). Ale to wyklucza wręcz wyjaśnia różnicę w dropie, 612 vs 425 lucka.

A poza tym - tak jak pisałem - pojedyncze linki to kiepski wyznacznik, bo te można zawsze dobrać tak, żeby poprzeć swoją teorię. Ja wrzuciłem linki które pokazują, że wszystko jest ok Big Grin


PS. Ja u siebie na prawdę nie widzę różnicy. A mam tylko 10 lucka mniej (wbijałem 46 mocy, ale po patchu zmieniłem eq + ewolucje częściowo zrekompensowały stratę)

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


26-11-2018 10:35 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
Melodrama
Lord


images/avatars/avatar-25527.jpg

Data rejestracji: 14-03-2016
Postów: 254

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@up

Ale nie tłumaczy różnicy pomiędzy 400 lucka przed patchem a 400 po patchu.

__________________

26-11-2018 13:16 Melodrama jest offline Szukaj postów użytkownika: Melodrama Dodaj Melodrama do Listy kontaktów
Padrezg22
Lord


Data rejestracji: 03-06-2015
Postów: 314
Klan: LEGO
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VI

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Padrezg22
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja widzę różnice i czekam na wyjaśnienia i sprawdzenie problemu... a nie pisanie twoje MOP że wg Ciebie wszystko jest okej... bo nie jest okej.

__________________
r17: Papa
r19: papa
26-11-2018 13:47 Padrezg22 jest offline Szukaj postów użytkownika: Padrezg22 Dodaj Padrezg22 do Listy kontaktów
zajac77
Forum Ace


Data rejestracji: 14-01-2018
Postów: 80

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

https://r17.bloodwars.interia.pl/showmsg...&key=d623b34941


Co to ma byc??
26-11-2018 14:53 zajac77 jest offline Szukaj postów użytkownika: zajac77 Dodaj zajac77 do Listy kontaktów
Trolololo23
Double Ace


images/avatars/avatar-25682.png

Data rejestracji: 21-09-2018
Postów: 118

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

https://r19.bloodwars.interia.pl/showmsg...&key=13773d8243
https://r19.bloodwars.interia.pl/showmsg...&key=9d674b5846

Chodzi o przedmioty afix. W 1-szej 3 w 2-giej 1. I tak non stop każda karawana.

__________________

26-11-2018 17:41 Trolololo23 jest offline Szukaj postów użytkownika: Trolololo23 Dodaj Trolololo23 do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

up@

dodaj do tego palna i dystans z 1xafix

a nie wyjdzie az tak zle
edit przynajmniej pierwsza

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez kacik: 26-11-2018 17:46.

26-11-2018 17:44 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » MORIA droprate po patchu ??

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH