Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO Bonus setowy krwawego prefiksa » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (5): « poprzednie 1 2 [3] 4 5 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Bonus setowy krwawego prefiksa 23 Ankieta - średnia ocena: 6,04
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
over86
Viking


Data rejestracji: 20-01-2007
Postów: 569
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Co wy Chrzanicie o dawaniu szansy mniejszym lvl... Jak ktoś ma z 50 lvl różnice to gdzie on startuje ... Z samych parzystych powinna wynikać przegrana.

I przykład radio jest super. Powinien być remis a jest przegrana. Na oblu bunkier był po to żeby zbierać na siebie DMG żeby inni mogli atakować. Teraz bunkier też atakuje dość mocno i nie wiadomo skąd to DMG.

I tu nie chodzi jak zmienić aurę... Jej do tej pory nie było więc po cholerę to wprowadzać? Chcieli zmienić krwawy set powinni dodac %do kryta.

__________________
r1, r3 over86+
r6 - over86+
r16
09-12-2018 21:43 over86 jest offline Szukaj postów użytkownika: over86 Dodaj over86 do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.082
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Raczej nie spodziewałbym się zmian w Krwawym secie, chyba że ktoś przedstawi linki gdzie faktycznie jest problem. Sushi obejrzał chyba wszystkie walki z forum, sporo też dostał mailowo lub przez PW. Większość walk skończyła by się tak samo po wymianie Krwawego na Śmiercionośny, albo nawet po prostu bez krwawej aury. Z kolei linki gdzie ktoś ma 1800 punktów krwi - właśnie na takie buildy odpowiedzią miał być Krwawy set.

Co do propozycji skalowania - osłabiłoby to Krwawy np. w walkach 50 vs 120 poziom, ale już nie 180 vs 250. Sam proponowałem Sushiemu coś innego - uzależnienie maksymalnych obrażeń aury od np. obrażeń z poprzedniej rundy. Przykładowo - obrażenia max 40% obrażeń z poprzedniej rundy (Krwawy działałby od 2 rundy), ale nie zaakceptował ze względu na to co napisałem powyżej - aktualnie aura działa ok. Poza tym walki obecnie są na tyle krótkie, że działanie Krwawego od 2 rundy mogłoby za mocno go osłabić.

PS
Jeśli chcecie pokazać że Krwawy jest obecnie za mocny, wrzućcie link z walki gdzie w żadnej innej konfiguracji poza Krwawym nie udałoby się wygrać (nie licząc walk z bunkrami na 120+ skóry).


@down:
Zapomniałeś wkleić linka Smile

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


10-12-2018 13:16 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
Arter
Double Ace


images/avatars/avatar-4771.jpg

Data rejestracji: 06-08-2007
Postów: 143
Klan: N2L
Kraina: Necropolia II; Necropolia III; Moria II; Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A co oblami w takim układzie ? Jest to 100% dodatkowy dmg...i to spory co dysbalansuje potyczkę tego typu niż w porównaniu do standardowego pvp.

Jak na sile chcecie utrzymać ten bonus to może warto się zastanowić aby wyprowadzony atak w ten sposób był chociaż ograniczony standardowa mechanika gry (unik/trafienie)

__________________
obecnie gram na r16
10-12-2018 15:00 Arter jest offline Szukaj postów użytkownika: Arter Dodaj Arter do Listy kontaktów
over86
Viking


Data rejestracji: 20-01-2007
Postów: 569
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Właśnie. Ja nie mam problemu z walkami 1v1 niech sobie będzie ten krwawy. Tylko problem jest na oblezeniach czy arenach klanowych. Powiedzmy że masz średnio w oblu 20 k życia i 2x dostajesz z aury po 5k (zakładam że w każdej rundzie tylko raz dostaniesz) to już połowy życia nie masz choćby przeciwnik bił gołymi rekami. To wg was jest okej? Wystarczy odpalić skórę trochę defa a nawet i bez i 2 rundy przeżyjesz by komuś zabrać spore HP.

Czy wy nie potraficie czytać ze zrozumieniem? I niech teraz ktoś wyjaśni z jakiej racji mam stracić 50% w oblężeniu jak ten co mnie atakuje nawet by mnie nie trafił?

__________________
r1, r3 over86+
r6 - over86+
r16
10-12-2018 17:24 over86 jest offline Szukaj postów użytkownika: over86 Dodaj over86 do Listy kontaktów
Trolololo23
Double Ace


images/avatars/avatar-25682.png

Data rejestracji: 21-09-2018
Postów: 118

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

"Czy wy nie potraficie czytać ze zrozumieniem? I niech teraz ktoś wyjaśni z jakiej racji mam stracić 50% w oblężeniu jak ten co mnie atakuje nawet by mnie nie trafił?"

Na oblegu aura działa tak jakby miał krew w pvp (nie w szampanach, talkach itd). DMG wcale nie jest taki duży z aury. Jeden atak z aury w danej rundzie vs gracze z full inicjatywa co DMG robią kilkukrotnie większe niż aura. Maluch na oblegach jest na 2-3 hity i kaput. Wampirka nie ma i aury też już wtedy nie ma. Co lepsze aura wyprowadzana jest pod koniec rundy bo wtedy mali atakują. To takie trochę mieso armatnie. Czyli czepianie się małych i aury to nie ma sensu bo wystarczy że padną na początku to aury nie ma. Co do dużych na krwawym. Hmmm może być mały problem, ale jak 2 strony ubiorą się w krwawe to się wzajemnie wytlucza. Krwawy jest porównywalny do śmiercionośnego tylko że krwawy jest uzależniony tylko od puntów krwi przeciwnika, a śmiercionośny od DMG, liczby ataków. Mi się osobiście aura bardzo podoba gdyż nie ma już takich prostych egzekucji gdzie jeden top gracz rozwala cały drugi klan gdyż przezwycięża wszystkich sumą i jest nie do zdarcia. Teraz już jest i nie ma trybu god mode Smile

__________________

11-12-2018 07:17 Trolololo23 jest offline Szukaj postów użytkownika: Trolololo23 Dodaj Trolololo23 do Listy kontaktów
mouz
Triple Ace


Data rejestracji: 03-08-2008
Postów: 191

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Moze na oblach dodac opcje rykoszetu od aury. Rzucajacy aure dostaje od 1-100% dmg zadane aura
Zbalansuje to chodzenie w samym krwawym na oble

__________________
r7 r9 r18 JennaJameson
11-12-2018 08:24 mouz jest offline Szukaj postów użytkownika: mouz Dodaj mouz do Listy kontaktów
Trolololo23
Double Ace


images/avatars/avatar-25682.png

Data rejestracji: 21-09-2018
Postów: 118

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
mouz napisał(a)
Moze na oblach dodac opcje rykoszetu od aury. Rzucajacy aure dostaje od 1-100% dmg zadane aura
Zbalansuje to chodzenie w samym krwawym na oble


Tylko od czego byloby to zależne?
Na oblegach pkt krwi są niskie bez umagow i szamanów.
To że mały zaatakuje (na mori musi mieć raczej dsk +5, a większosć nawet ich nie zaloży) to przykładowo za 3k-5k max, gdy duzi bija z jednego hita 6-8k dmg na hita mając tak po 15-18 atakówi w ten sposób załatwia połowę klanu niwelujac wszystkie aury na małych graczach.
Walka wtedy jest rozgrywana między dużymi, gdzie krwawy set odpada, gdyż zmniejszy się inicjatywa.
Główna walka i tak trwa bez Aury Smile

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Trolololo23: 11-12-2018 12:43.

11-12-2018 12:40 Trolololo23 jest offline Szukaj postów użytkownika: Trolololo23 Dodaj Trolololo23 do Listy kontaktów
tok2
Full Member


Data rejestracji: 28-03-2014
Postów: 71

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zależne od ilosci ..........................

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Kylin: 12-12-2018 09:49.

11-12-2018 17:21 tok2 jest offline Szukaj postów użytkownika: tok2 Dodaj tok2 do Listy kontaktów
over86
Viking


Data rejestracji: 20-01-2007
Postów: 569
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

skoro nie docieraja zwykle argumenty to moze liczby cos przedstawia. dzisiejszy obleg. klik

Zord Krwawa aura, Groot za 5184 PKT ŻYCIA.
Zord 43725
11,8%

Sopel75 Krwawa aura, Pjsus za 5340 PKT ŻYCIA.
Sopel75 28297
18,9%

trecko Krwawa aura, Zord za 6852 PKT ŻYCIA.
trecko 30122
22,7%

Rozenkranz Krwawa aura, ThingXx za 5664 PKT ŻYCIA.
Rozenkranz 38098
14,9%

ludeczek Krwawa aura, Sandromex (@) za 5148 PKT ŻYCIA.
ludeczek Krwawa aura, trecko za 7290 PKT ŻYCIA.
ludeczek 84492
14,7%

Hulk Krwawa aura, Szydek za 4581 PKT ŻYCIA.
Hulk 13373
34,2%

San Escobar Krwawa aura, łutututu za 4434 PKT ŻYCIA.
San Escobar 13247
33,5%

Kosa Krwawa aura, Aron za 5358 PKT ŻYCIA.
Kosa 15959 / 1
33,6%

Pjsus Krwawa aura, D-Wade za 4550 PKT ŻYCIA.
Pjsus Krwawa aura, Lopezzo za 6503 PKT ŻYCIA.
Pjsus 27657
40%

Anomander Rake (*) Krwawa aura, Bai_Lang za 4830 PKT ŻYCIA.
Anomander Rake (*) Krwawa aura, Brukero za 6156 PKT ŻYCIA.
Anomander Rake (*) 48913
PrzemoO (*) zostaje zraniony za 32540 PKT ŻYCIA.
67%

Bóg Krwawa aura, Zord za 6852 PKT ŻYCIA.
Bóg Krwawa aura, Kobe Bryant za 5052 PKT ŻYCIA.
Bóg 24494
48,6%


I teraz załóżmy że porownujecie krwawy do smiercionosnego ...
a) zeby smiercionosny set pomogl trzeba w ogole trafic z jakiejs broni ...
b) najmocniejszy palniak czyli ludeczek zadałby 4 ciosy wiecej jakby mial leg dosk smiercio set. najmocniejsze uderzenia to cos kolo 1,1k czyli zrobilby obrazenia 4,4k a z wyliczenia wyzej wynika ze zrobil extra 12,3K obrazen

zatem prosze administracje o odniesienie sie do tej kalkulacji skoro wg was wyrownaliscie krwawego do smiercionosnego Wink

__________________
r1, r3 over86+
r6 - over86+
r16
12-12-2018 13:57 over86 jest offline Szukaj postów użytkownika: over86 Dodaj over86 do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.082
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Po pierwsze.
Dzięki za link. Temat wisi od 2 tygodni, mimo to udało Ci się być pierwszą osobą która wkleiła link z oblężenia.

Po drugie.
Porównując Śmiercio do Krwawego miałem na myśli 1v1.
Co do oblężenia które wkleiłeś:

cytat:
over86 napisał(a)
b) najmocniejszy palniak czyli ludeczek zadałby 4 ciosy wiecej jakby mial leg dosk smiercio set. najmocniejsze uderzenia to cos kolo 1,1k czyli zrobilby obrazenia 4,4k a z wyliczenia wyzej wynika ze zrobil extra 12,3K obrazen


6 ataków (nie 4). Licząc najmocniejsze uderzenia to 3k hp na hit (nie 1,1k), a licząc średnią (wraz z nietrafionymi) na śmiercionośnym miałby około 7,5k obrażeń na rundę vs... zależy kogo się trafi, największy hit z aury był za 7290. Inna kwestia że przy drugiej, niepełnej rundzie Krwawy > Śmiercionośny.


//edit
Czy coś pomijam? Bo z tego co widzę Śmiercionośny na leg dsk daje 3 ataki.

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


12-12-2018 14:28 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
reallny
Lord


Data rejestracji: 23-08-2018
Postów: 335
Kraina: Necropolia V

Autor tematu Temat rozpoczęty przez reallny
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
over86 napisał(a)
najmocniejszy palniak czyli ludeczek zadałby 4 ciosy wiecej jakby mial leg dosk smiercio set. najmocniejsze uderzenia to cos kolo 1,1k czyli zrobilby obrazenia 4,4k a z wyliczenia wyzej wynika ze zrobil extra 12,3K obrazen



masz na mysli 4 ciosy NIEKRYTYCZNE, a 4 ciosy krytyczne to by bylo wlasnie te 12k

__________________
'Wełen ale anubis zawsze wygrywal więc co za roznica. No chyba taka że dobija szybciej.' xD - SPFY
12-12-2018 14:36 reallny jest offline Szukaj postów użytkownika: reallny Dodaj reallny do Listy kontaktów
over86
Viking


Data rejestracji: 20-01-2007
Postów: 569
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

12/30 krytyki czyli 40% czyli mamy załóżmy 2 krytyczne i 2 niekrytyczne. Choć bym bardziej skłaniał się 1/4 bo np ja dostałem kryta mając 250 skóry. Ale okej. Więc w rundę teoretycznie też 7k wyjdzie. Tylko że on miał dopal do kryta z krwawego setu około 70% a przy palnej gdzie modyfikator podstawowy to 2.5 daje bardzo dużo.

I dlaczego 4 a nie 6 bo śmieciowa jeden dodatkowy atak miał wcześniej.

I cały czas mówimy o najmocniejszej osobie w oblężeniu ... A co dopiero średniak czy slabiak? Obrażenia z aury te same a DMG byłby przynajmniej o połowę słabszy.

Ten dopal z aury do walk poza oblami/arenami kvk mnie nie interesują. Choć fakt czasem są do bani bo wpada mi typ z białą 450 zwinki ale dużym defem ja mam 550 zwinki i rozjeżdża mnie aura ... A jest że 20 lvl wyżej.

Jak dla mnie temat wciąż aktualny i proszę o analizę raz jeszcze



Edit:

Dodam że ludeczek w drugiej rundzie miał 5 krytów na 26 ataków. To jakieś 20% więc już nie tak kolorowo ;-)

__________________
r1, r3 over86+
r6 - over86+
r16

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez over86: 12-12-2018 16:02.

12-12-2018 15:49 over86 jest offline Szukaj postów użytkownika: over86 Dodaj over86 do Listy kontaktów
Kerrel
Member


images/avatars/avatar-25661.jpg

Data rejestracji: 22-08-2009
Postów: 46
Klan: Owca Dropi
Rasa w grze: Potępiony
Kraina: Necropolia XI
Skąd: R7, R10, R14, R16, R18

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Temat wciąż jest aktualny. Wszyscy na razie skupiają się na ilości obrażeń - tu może i jest porównywalny do śmiercionośnego, ale ja wciąż chciałbym zwrócić uwagę, że:

a) jest to dmg niepowstrzymywalny, nieredukowalny, nieunikalny

b) podważa podstawy pvp (ataki i areny) przez powyższe, bo nie bazuje na zasięgu - lvl 50, mając 5x mniej inicjatywy i zasięgu, może walnąć graczowi z lvl 250 i za 50% jego pkt życia (w przypadku kvk), co jest patologią w każdej grze.

__________________
r7, r10, r14, r16, r18

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Kerrel: 13-12-2018 08:55.

13-12-2018 08:54 Kerrel jest offline Szukaj postów użytkownika: Kerrel Dodaj Kerrel do Listy kontaktów
Arter
Double Ace


images/avatars/avatar-4771.jpg

Data rejestracji: 06-08-2007
Postów: 143
Klan: N2L
Kraina: Necropolia II; Necropolia III; Moria II; Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przykład przegrania w pvp tyko i wyłącznie dzieki aurze:

https://r14.bloodwars.interia.pl/showmsg...&key=8f9311e674

Dodam ze nie miałem żadnego umagu pod krew (build na oble i expy)

Edytka: literki

__________________
obecnie gram na r16

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Arter: 13-12-2018 09:36.

13-12-2018 09:35 Arter jest offline Szukaj postów użytkownika: Arter Dodaj Arter do Listy kontaktów
reallny
Lord


Data rejestracji: 23-08-2018
Postów: 335
Kraina: Necropolia V

Autor tematu Temat rozpoczęty przez reallny
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to ja mam propozycje:
- zeby krwawa aura byla aktywowana gracz MUSI TRAFIC przeciwnika, nie wazne za ktorym razem i w ktorej rundzie zrobi to pierwszy raz. To pozwoli, ze maluchy beda sie tlukly nawzajem jak spadna ataki z wiekszych na mniejszych, co o tym sadzicie?

__________________
'Wełen ale anubis zawsze wygrywal więc co za roznica. No chyba taka że dobija szybciej.' xD - SPFY
13-12-2018 09:48 reallny jest offline Szukaj postów użytkownika: reallny Dodaj reallny do Listy kontaktów
Arter
Double Ace


images/avatars/avatar-4771.jpg

Data rejestracji: 06-08-2007
Postów: 143
Klan: N2L
Kraina: Necropolia II; Necropolia III; Moria II; Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wyżej już zasugerowałem aby aura ew. podlegała pod standardową mechanikę trafienia/uniku - takie rozwiązanie mogłoby by mogło pomoc, ale w dalszym piszemy o rozwiązaniach z serii mniejszego zła

__________________
obecnie gram na r16
13-12-2018 11:06 Arter jest offline Szukaj postów użytkownika: Arter Dodaj Arter do Listy kontaktów
Wełen
Emperor


images/avatars/avatar-25541.gif

Data rejestracji: 14-04-2016
Postów: 1.059

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Albo zostawić jak jest, ale dodać warunek, że może zbić najwyżej np. 7% życia na rundę, wszystko powyżej przepada
13-12-2018 11:48 Wełen jest offline Szukaj postów użytkownika: Wełen Dodaj Wełen do Listy kontaktów
reallny
Lord


Data rejestracji: 23-08-2018
Postów: 335
Kraina: Necropolia V

Autor tematu Temat rozpoczęty przez reallny
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ale najprostszy sposob to wlasnie aktywowanie aury przy trafieniu (choc jak sama nazwa wskazuje to AURA, a tego sie nie da uniknac LOL)

__________________
'Wełen ale anubis zawsze wygrywal więc co za roznica. No chyba taka że dobija szybciej.' xD - SPFY
13-12-2018 12:02 reallny jest offline Szukaj postów użytkownika: reallny Dodaj reallny do Listy kontaktów
A Jednak Arrt
Lord


Data rejestracji: 04-05-2018
Postów: 281
Kraina: Necropolia IV
Skąd: takie naruszanie prywatności?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to co tutaj widzę, to nieustanny płacz, że egzekucje na graczach dużo słabszych nie są już takie bezproblemowe rotfl I bardzo dobrze misie - pysie, że nie są Smile Zaczniecie znów szpiegów posyłać kombinować... Oj rozleniwiliście się przez ostatnie kilka lat bardzo Tongue Nie każdy atak macie udany? no jakże to przykre, ze nie daliście rady wklepać komuś kto ma 40 leveli mniej, prawda? A przedtem to takie łatwiutkie było i evo samo właściwie wpadało. Dobrze jest jak jest z krwawym setem i piszę to nie mając takowego Smile Szczerze mówiąc to ja bym nawet zwiększył dmg jaki zadaje krwawa aura. Dlaczego? Żeby było jeszcze trudniej rotfl

__________________
Piszę co myślę bywam grzeczny - mam AS
13-12-2018 13:19 A Jednak Arrt jest offline Szukaj postów użytkownika: A Jednak Arrt Dodaj A Jednak Arrt do Listy kontaktów
bimbher
Triple Ace


images/avatars/avatar-21742.jpg

Data rejestracji: 21-03-2009
Postów: 247
Kraina: Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Okej 3ataki vs krwawa aura wychodzi mniej więcej tak samo ale aura działa przy 1 ataku czyli na początku rundy natomiast dodatkowe ataki działają na końcu rundy 1v1. Więc przy pełnej rundzie i 2atakach albo przy 2 pełnych rundach i kolejnej rundzie z 1-2 atakami krwawy wychodzi od 50-100% lepiej.

Do tego same bonusy z prefiksów w krwawym są o wiele lepsze bonus do modyfikatora nawet 75% + setowe 18sposta(sumy) i jeszcze jakieś 16dmg gdzie śmiercionośny daje jakieś +50dmg z prefiksów i bonusu setowego.

Wystarczy założyć byle jaką broń z byle jakim DMG bazowym np +200(statystyki i umagi) i krwawy wyjdzie o wiele lepiej od reszty setów z wyjątkiem broni demonicznych 2h bo tam ataki że śmiercionośnego coś dają tyle że broni 2h nikt nie używa.
13-12-2018 13:36 bimbher jest offline Szukaj postów użytkownika: bimbher Dodaj bimbher do Listy kontaktów
over86
Viking


Data rejestracji: 20-01-2007
Postów: 569
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A jednak art bredzisz. Jak widzisz link z walki pvp atakujący ma wyższy lvl. Nie ma totalnie zasięgu. Wygrywa dzięki aurze no i defie.

Ale walić walki 1v1 to tylko stracona krew której jest w milionach.

Problem to oblężenia i areny klanowe. Tam strata 5-6k HP w rundę ot tak to jednak dużo. I po raz kolejny powiem tak jak ktoś wyżej AURY NIE UNIKNIESZ! a dodatkowego ataku już możesz i więc skończcie pisać że jest to coś porównywalnego.

Dodatkowo mając 6k HP możesz przetrwać obła i żądać DMG a tu jak cię ktoś pacnie na dzień dobry umierasz.

Śmiercionośny był do bani i nikt tego nie chciał nawet kupować. Bo po co komu leg dosk speed jak mógł mieć dropnietego epickiego. Za free i tyle samo ataków.

Dla tego wywalcie ta krwawa aurę bo set i tak był mocny. Powinno chyba o tym świadczyć to że przed speed serwerem ludzie dawali 80-100kk za leg dosk krwawego speeda a za śmiercionośny nawet 20 czy 30kk nikt nie chciał dać. I za 10 pewnie by nie poszedł.

__________________
r1, r3 over86+
r6 - over86+
r16
13-12-2018 15:10 over86 jest offline Szukaj postów użytkownika: over86 Dodaj over86 do Listy kontaktów
mouz
Triple Ace


Data rejestracji: 03-08-2008
Postów: 191

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

przeciez na oblach kazdy moze zalozyc krwawy jak niby taki to ma wplyw na wynik,
na kozackim secie to fajnie wyglada ale ubierajac byle co zeby tylko miec aure to ile sie wszystkiego traci, a tego juz nie wliczacie

wiekszym problemem jest hp na oblach bo dmg rosnie ekspresowo a hp prawie wcale
jakby to zmienic to wplyw jakiejkolwiek aury bylby znikomy

i smiercionosny to daje 3 ataki ale kazda bronia wiec z 1h to jest 6 atakow gdzie juz ze skorpa na oblu bijemy ponad 3k wiec lekko liczac mamy 18k dmg, na 1v1 jest to jakies 2-2,5 od ciosa ( potem rosnie bo ziz) wiec tez jakies 12-15k dmg wiec nie piszcie ze to kwestaia 2 atakow

pokazcie linki z obli gdzie maluch ubral krwawy set , dozyl do swojej kolejki i swojim ciosem znaczaco wplynal na wynik obla
no chyba ze kazdy ma skitrany krwawy speed badz krwawa orche.
ide o zaklad ze wiekszosc idzie w krwawy dla samej liczby z aury porzucajac e orchy i e speedy

sama aura jest jaka jest ale napewno wprowadza wkoncu jakas alternatywe

edit
jeszcze bym dodal ze dobry palniak na wysokim lvl-u wymieniajac e orche na leg dsk krwawa orche zeby miec aure z setu traci tyle dmg ze ta aura mu tej straty nie niweluje, wiec nawet nie ma sensu liczyc jesli wymienia na cos innego jak orcha zeby tylko bylo krwawe

__________________
r7 r9 r18 JennaJameson

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez mouz: 13-12-2018 17:12.

13-12-2018 16:58 mouz jest offline Szukaj postów użytkownika: mouz Dodaj mouz do Listy kontaktów
over86
Viking


Data rejestracji: 20-01-2007
Postów: 569
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mouz czytaj ze zrozumieniem. Kryty wchodzą w 15/20% a to i tak wg mnie fart. Piszesz że ziz coś daje... Serio u ciebie ktoś na oble odpala Ziza? A do tego trzeba trafić żeby zadać obrażenia a krwawa zawsze trafia.

__________________
r1, r3 over86+
r6 - over86+
r16
13-12-2018 22:46 over86 jest offline Szukaj postów użytkownika: over86 Dodaj over86 do Listy kontaktów
mouz
Triple Ace


Data rejestracji: 03-08-2008
Postów: 191

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja czytam bez zrozumienia? Napisalem jak byk ze ziz w 1v1 wiec u Ciebie bardziej jest problem. ( bezsensowne takie zaczepki, rozmawiajmy po ludzku)
Ja na arenie mam 80% krytow ale ok u nas to tylko areny a tam kazdy na pale wbija i malo skory. Ale i tak nie zabardzo rozumie gdzie zmierzamy z ta dyskusja bo jeden o jednym drugi o drugim

Krwawy jest latwiejszy i liczba latwo czytelna ale nie mowcie ze smierciuch jest slaby
Piszesz ze cena nizsza byla a u nas na r18 smierc speed kolo 100kk tyle co krwawy i to przed boostem

A i jesli kryty tak malo wchodza to caly krwawy set traci calkowicie sens bo bez krytow na co komu mod. Czyli defakto lepeij isc w itemach co dawaja dmg bazowy czyli e orchy e ss i ataki czyli smierciuch i speed

Uczepiliscie sie aury bo jak wspominalem jest przejrzyscie pokazana wartosc ale jak usiasc i policzyc to wcale nie jest przegieta
I zeby byla jasnosc nie mowi nikt ze cos tam nie daje bo daje ale nie jest jedynym zboostowanym setem bo i tygrys duzo lepszy niz byl wczesniej

__________________
r7 r9 r18 JennaJameson
14-12-2018 00:49 mouz jest offline Szukaj postów użytkownika: mouz Dodaj mouz do Listy kontaktów
over86
Viking


Data rejestracji: 20-01-2007
Postów: 569
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Właśnie chodzi o to że taki atak za 5-7k na oblzeniu to od 20 do 30% życia i nie da się tego uniknąć. Więc jak ktoś chciał wzmocnić krwawy wystarczy zwiększyć % do kryta. Nie będzie takiego wpływu na obłe a wzmocni się w każdym innym rodzaju walki.

A śmiercionośny to wciąż 2 dodatkowe ataki na 2h i 4 na 1h (bo już jeden atak byl przed zmianami) ale z tego żeby zadać DMG musisz trafić .... A to już zupełnie inna bajka.

MOP proszę o informację czy zajmujecie się jeszcze tematem? Bo jak dla mnie problem wciąż istnieje

__________________
r1, r3 over86+
r6 - over86+
r16
17-12-2018 23:04 over86 jest offline Szukaj postów użytkownika: over86 Dodaj over86 do Listy kontaktów
mouz
Triple Ace


Data rejestracji: 03-08-2008
Postów: 191

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

uczepiles sie troche tej aury
z tego linka co wyzej daliscie z obla
zadane obrazenia 1263624 z czego z aury 73855 to stanowi 5,8 % calego dmg
i to niby az tak duzo?
to juz groza w jakiegos kozaka wiecej zmienia w oblu


proponujesz w zamian % kryta, po co? 50% masz z run 50% masz z evo , pozatym kryta to daje tygrys
to juz lepeij dac sposta 1 na kazde 10 lvla

__________________
r7 r9 r18 JennaJameson
18-12-2018 13:24 mouz jest offline Szukaj postów użytkownika: mouz Dodaj mouz do Listy kontaktów
reallny
Lord


Data rejestracji: 23-08-2018
Postów: 335
Kraina: Necropolia V

Autor tematu Temat rozpoczęty przez reallny
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to moze niech krwawa aura dziala jak jad bokruga? tyle, ze przeciwnik sie wykrwawia?
10% dmg na gracza, pozniej 5% na runde
a na ekspie 5% na moba, pozniej 2,5% na runde
na ekspy byloby to w pyte, a pvp nie mialoby takiego wplywu jak te nieuchronne obrazenia

__________________
'Wełen ale anubis zawsze wygrywal więc co za roznica. No chyba taka że dobija szybciej.' xD - SPFY
18-12-2018 20:00 reallny jest offline Szukaj postów użytkownika: reallny Dodaj reallny do Listy kontaktów
over86
Viking


Data rejestracji: 20-01-2007
Postów: 569
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Niecałe 20.7% graczy zadało z tego co policzyles 5.8% obrażeń z samej aury to znaczy że jakby każdy ja mial to około 28% wszystkich obrażeń wynikałoby tylko z aury ... Czyli można iść na golasa a obrażenia i tak fajne będą.

I chodziło mi nie o % do kryta tylko o modyfikator kryta, bo do tej pory tak było.

__________________
r1, r3 over86+
r6 - over86+
r16
19-12-2018 01:43 over86 jest offline Szukaj postów użytkownika: over86 Dodaj over86 do Listy kontaktów
over86
Viking


Data rejestracji: 20-01-2007
Postów: 569
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No i zadzieje się coś w tym temacie? Tak przed świętami info ;-)

multipost, spam Kylin ostrzeżenie

Może byście sobie ostrzeżenia dawali za brak reakcji na posty

__________________
r1, r3 over86+
r6 - over86+
r16

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez over86: 24-12-2018 23:30.

23-12-2018 18:01 over86 jest offline Szukaj postów użytkownika: over86 Dodaj over86 do Listy kontaktów
Kerrel
Member


images/avatars/avatar-25661.jpg

Data rejestracji: 22-08-2009
Postów: 46
Klan: Owca Dropi
Rasa w grze: Potępiony
Kraina: Necropolia XI
Skąd: R7, R10, R14, R16, R18

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Będzie jakaś kontynuacja tematu?
Bo ja już mam którąś z kolei walkę 1v1 gdzie przeciwnik wygrywa (lub jest bardzo bliski) tylko dzięki aurze.

Jeden z przykładów:
Walka

Brak zasięgu, 3 trafienia w 3 rundy, aura sama wygrała.
I dokładnie tu jest problem - w żadnej konfiguracji setowej nie ma szans się wygrać, jeśli nie ma zasiegu. A w krwawym owszem - w tym przypadku mógłby zdjąć te bronie i wynik byłby taki sam.

__________________
r7, r10, r14, r16, r18
02-01-2019 13:14 Kerrel jest offline Szukaj postów użytkownika: Kerrel Dodaj Kerrel do Listy kontaktów
Strony (5): « poprzednie 1 2 [3] 4 5 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO Bonus setowy krwawego prefiksa

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH