Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R19 tablet system ios problem z arkanami » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony tablet system ios problem z arkanami 8 Ankieta - średnia ocena: 8,888 Ankieta - średnia ocena: 8,888 Ankieta - średnia ocena: 8,888 Ankieta - średnia ocena: 8,88
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
uszu
Full Member


Data rejestracji: 29-08-2010
Postów: 61
Kraina: Moria IV

tablet system ios problem z arkanami Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze: angeluszu
Przeglądarka internetowa: safari

Opis problemu:
Brak możliwosci właczenia arkan wbijajac do exp/aren czy pvp w systemie ios . Na różnych przegladarkach safari ,chrom czy puffin efekt jest ten sam . Dodatkowo w pvp nie da sie włączyc przyspieszenia taxi , jednak ewolucje juz mozna włączyc w kazdej z operacji.
Bywały wczesniej drobne problemy w tym systemie np. ze zbrojownia , jednak z kazda aktualizacja jest coraz gorzej.
28-11-2018 16:43 uszu jest offline Szukaj postów użytkownika: uszu Dodaj uszu do Listy kontaktów
shockth
Forum Legend


Data rejestracji: 22-02-2010
Postów: 1.780
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z Nienacka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mam to samo na r1, ale z kompa nie mogłem wbić. z telefonu wbiłem.

nie mogę również kliknąć na MAX w sklepie przy złomie, kiedy czyścilem zbrojownie, musialem wykupic pojedyncze paczki

edit

i jak kolega wyzej, taxi również nie działa. ale na kompie. na tel ok

__________________
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
@kacik
Niestety nie opanowaliśmy jeszcze podróży w czasie, więc dzisiejszy patch nie działa na wczorajsze ekspedycje. .

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez shockth: 28-11-2018 17:38.

28-11-2018 17:36 shockth jest offline Strona domowa shockth Szukaj postów użytkownika: shockth Dodaj shockth do Listy kontaktów AIM Screen Name of shockth: xxx YIM Account Name of shockth: xxx Zobacz profil MSN shockth
laydyp
Double Ace


Data rejestracji: 29-05-2009
Postów: 119

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja nawet karawany nie moge puscic i co wypek full karawana kupiona i z tabletu nic nie moge zrobic ...nawet jak w expy nie mam wbic ... Ludzie co wy robicie!!!!!

__________________
r14 PC

28-11-2018 17:44 laydyp jest offline Szukaj postów użytkownika: laydyp Dodaj laydyp do Listy kontaktów
George
Member


images/avatars/avatar-24931.gif

Data rejestracji: 11-02-2012
Postów: 39
Klan: BS
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

r2

na telefonie sytem android, przegladarka chrome, nie dzala jak wyzej, mozna tylko wlaczyc zar natomast inne arkana nie ma mozliwosci

__________________
R2 Chronos
28-11-2018 18:24 George jest offline Strona domowa George Szukaj postów użytkownika: George Dodaj George do Listy kontaktów Dodaj George do twojej listy kontaktowej AIM Screen Name of George: Cokolwiek YIM Account Name of George: Cokolwiek Zobacz profil MSN George
Derta
Junior Member


Data rejestracji: 02-03-2013
Postów: 19
Kraina: Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na telefonie w żadnych działaniach nie mogę wbić arkan. Nie reaguje klikając na + ani na max.
Do tego wszystkie półki z itemkami się rozwijają.
Po czyszczeniu ciasteczek nie ma poprawy.
Na komputerze działa.

__________________
ID8758
28-11-2018 20:17 Derta jest offline Szukaj postów użytkownika: Derta Dodaj Derta do Listy kontaktów
laydyp
Double Ace


Data rejestracji: 29-05-2009
Postów: 119

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czy ktos sie zajmie ta sprawa???

__________________
r14 PC

29-11-2018 06:19 laydyp jest offline Szukaj postów użytkownika: laydyp Dodaj laydyp do Listy kontaktów
Riper_Angel
Viking


Data rejestracji: 21-01-2011
Postów: 638
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Uzywas moze unmoda? Problem z taxi mialem wlasnie kiedy unmod byl wlaczony
29-11-2018 08:08 Riper_Angel jest offline Szukaj postów użytkownika: Riper_Angel Dodaj Riper_Angel do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.082
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czy pomaga wyczyszczenie ciasteczek i pamięci podręcznej? Fakt że u niektórych Graczy działa np. tylko na Androidzie, lub nie działa tylko na Androidzie sugeruje, że problem jest lokalny.

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


29-11-2018 09:49 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
Derta
Junior Member


Data rejestracji: 02-03-2013
Postów: 19
Kraina: Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Android, przeglądarka chrome
wyczyszczone ciasteczka i pamięć. Bez zmian, nie działa.

Dodam ze na wyprawie mam pkt krwi 72/612. Krew pobiera mimo ze jest 0. Ani wyzerować ani dodać się nie da. No i te półki w zbrojowni. co zwinę to się rozwijają. Wystarczy odświeżyć stronę. Masakra jakaś.

__________________
ID8758

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Derta: 29-11-2018 11:17.

29-11-2018 10:47 Derta jest offline Szukaj postów użytkownika: Derta Dodaj Derta do Listy kontaktów
uszu
Full Member


Data rejestracji: 29-08-2010
Postów: 61
Kraina: Moria IV

Autor tematu Temat rozpoczęty przez uszu
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ciasteczka wyczyszczone, inne przeglądarki niczego nie zmnieniaja . Kolega na iphonie ma podobny problem. Widze ze uzytkownicy innych systemow nie moga liczyc na Wasze wsparcie.?
Mam zmieniac system dla gry , czy gre dla systemu ?
29-11-2018 12:40 uszu jest offline Szukaj postów użytkownika: uszu Dodaj uszu do Listy kontaktów
tomi1974
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na androidzie 7.0 używam pobranej ze sklepu przeglądarki Samsung i wszystko śmiga.

Sprawdziłem również apke systemową siódemki i też jest jak należy.

Dodatkowo pobrałem Chrome i też działa bez problemu. Prawdopodobnie problem jest lokalny jak pisze Mop

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez tomi1974: 29-11-2018 13:18.

29-11-2018 13:00
uszu
Full Member


Data rejestracji: 29-08-2010
Postów: 61
Kraina: Moria IV

Autor tematu Temat rozpoczęty przez uszu
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ale ja tu napisalem o systemie IOS a nie android. Na andku w telefonie tez jest ok, ale ios sie sypie z aktualizacji na aktualizacje.
29-11-2018 13:53 uszu jest offline Szukaj postów użytkownika: uszu Dodaj uszu do Listy kontaktów
Ronson
Newbie


Data rejestracji: 06-09-2018
Postów: 2
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

U mnie od tego ostatniego patcha nie działa kupno sprzedaż złomu oraz zbrojownia i arkana.

Android - sprawdzałem kilka przeglądarek i na każdej to samo.

Gram tylko z fona ( sytuacja zmusza) i zostaje chyba tylko kasacja bo nie ma jak niczego zrobić.
29-11-2018 19:23 Ronson jest offline Szukaj postów użytkownika: Ronson Dodaj Ronson do Listy kontaktów
TCHNIENIE
Member


Data rejestracji: 03-10-2006
Postów: 35

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

grajac z telefonu nie moge uzyc arkan; masakra

__________________
Jakub Wędrowycz żyje i ma się świetnie!
29-11-2018 23:23 TCHNIENIE jest offline Szukaj postów użytkownika: TCHNIENIE Dodaj TCHNIENIE do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.082
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W dalszym ciągu nie jesteśmy w stanie zdiagnozować problemu. W kodzie dotyczącym tych elementów nic się nie zmieniło, i na żadnym z naszych urządzeń i kont problem nie występuje.

Czy u kogoś zdarzyło się, że na tym samym urządzeniu nie działa tylko na jednej przeglądarce, a na innej działa?

shockth, pisałeś że problem występuje u Ciebie na Chrome na PC. Sprawdzałeś inne przeglądarki?

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


30-11-2018 12:08 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
shockth
Forum Legend


Data rejestracji: 22-02-2010
Postów: 1.780
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z Nienacka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam. Po zaktualizowaniu do najnowszej wersji przegladarki wszystko dziala Smile

Edit:
Napisze jak sie logne z kompa z domu. Bo glownie gram z tel.

__________________
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
@kacik
Niestety nie opanowaliśmy jeszcze podróży w czasie, więc dzisiejszy patch nie działa na wczorajsze ekspedycje. .

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez shockth: 30-11-2018 12:33.

30-11-2018 12:17 shockth jest offline Strona domowa shockth Szukaj postów użytkownika: shockth Dodaj shockth do Listy kontaktów AIM Screen Name of shockth: xxx YIM Account Name of shockth: xxx Zobacz profil MSN shockth
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.082
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pamiętasz może z jakiej wersji aktualizowałeś? (czyli na jakiej wersji błąd występował)

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


30-11-2018 12:31 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
uszu
Full Member


Data rejestracji: 29-08-2010
Postów: 61
Kraina: Moria IV

Autor tematu Temat rozpoczęty przez uszu
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No dobrze , ale ja safari nie zaktualizuje bo takowej aktualizacji nie ma. A pobieranie innych przeglądarek nic nie zmienia. Sprawdzaliście moze jak to dziala na innych urządzeniach z ios-em ?
30-11-2018 14:06 uszu jest offline Szukaj postów użytkownika: uszu Dodaj uszu do Listy kontaktów
elft
Newbie


Data rejestracji: 23-10-2018
Postów: 6
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necro Hardcore
Skąd: Będzin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

PROBLEM z ARKANAMI jw
System windows XP i najnowsze wersje przeglądarek jakie da się na nim zainstalować (opera 12.17;FF4.0;K-Meleon)
może raport z konsoli błędów coś pomoże:
Fri Nov 30 2018 16:51:40
Error: SyntaxError: missing ; before statement
Source file: https://r17.bloodwars.interia.pl/js/PngAnimation.js?97
Line: 3, Column: 8
Source code:
let finishCallback;
----------
Fri Nov 30 2018 16:51:40
Error: SyntaxError: missing ; before statement
Source file: https://r17.bloodwars.interia.pl/js/arcane_v9.js?97
Line: 50, Column: 8
Source code:
let totalCost = 0;
----------
Fri Nov 30 2018 16:51:40
Error: ReferenceError: updateDisp is not defined
Source file: https://r17.bloodwars.interia.pl/?a=quest
Line: 377
----------
Fri Nov 30 2018 16:51:43
Error: ReferenceError: clickMax is not defined
Source file: https://r17.bloodwars.interia.pl/?a=quest
Line: 1
----------
Fri Nov 30 2018 16:51:46
Error: SyntaxError: missing ; before statement
Source file: https://r17.bloodwars.interia.pl/js/PngAnimation.js?97
Line: 3, Column: 8
Source code:
let finishCallback;
30-11-2018 17:04 elft jest offline Szukaj postów użytkownika: elft Dodaj elft do Listy kontaktów
jurgen78
Member


Data rejestracji: 03-01-2008
Postów: 48
Kraina: Necropolia III
Skąd: ŚLĄSK

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gram na iOS i tez mi nie działa na iPadzie

__________________
R4 Jurgen
01-12-2018 13:09 jurgen78 jest offline Szukaj postów użytkownika: jurgen78 Dodaj jurgen78 do Listy kontaktów
uszu
Full Member


Data rejestracji: 29-08-2010
Postów: 61
Kraina: Moria IV

Autor tematu Temat rozpoczęty przez uszu
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czyli to nie jest jakis lokalny problem jak twierdzi administracja. Mam nadzieje ze nie zostaniemy olani , i szybko to naprawia.
01-12-2018 20:23 uszu jest offline Szukaj postów użytkownika: uszu Dodaj uszu do Listy kontaktów
Tandaradei
Double Ace


Data rejestracji: 30-03-2007
Postów: 136
Rasa w grze: Ssak

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
elft napisał(a)
PROBLEM z ARKANAMI jw
System windows XP i najnowsze wersje przeglądarek jakie da się na nim zainstalować (opera 12.17;FF4.0;K-Meleon)


Mozesz spróbować zainstalować FF 52*? Bo Opera 12 jest dość... przestarzała i z tego co widzę nie wspiera ECMAScript 2015 (w którym zostało wprowadzone słówko 'let' przez które skrypt się wysypuje). A FF 4.0 jest z roku 2010 - 9 lat (prawie) to przepaść jeżeli chodzi o technologie internetowe.

@Uszu - możesz podać wersję systemu i przeglądarki? To może pomóc w szukaniu rozwiązania.



*Z tego co widzę, to ostatnia wersja, która wspiera Win XP.
01-12-2018 20:36 Tandaradei jest offline Szukaj postów użytkownika: Tandaradei Dodaj Tandaradei do Listy kontaktów
uszu
Full Member


Data rejestracji: 29-08-2010
Postów: 61
Kraina: Moria IV

Autor tematu Temat rozpoczęty przez uszu
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ipad 4 system ios wersja 9.3.5 przegladarka safari aktualizujaca sie wraz z aktualizacja wersji systemu.
oraz przegladarka google chrom czy puffin. Nie dzialaja arkana na zadnej z nich , a skoro dzialaly przed wejsciem patcha to znaczy ze powinny dzialac i teraz , wiec nikt mi bajek nie wcisnie ze cudem problem wyskoczyl u mnie. Po prostu cos zostało spierdzielone i olane bo 90% ludziom dziala , wiec nie warto dla tych 10% pochylac sie nad problemem.
02-12-2018 15:45 uszu jest offline Szukaj postów użytkownika: uszu Dodaj uszu do Listy kontaktów
Tandaradei
Double Ace


Data rejestracji: 30-03-2007
Postów: 136
Rasa w grze: Ssak

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
uszu napisał(a)
ipad 4 system ios wersja 9.3.5 przegladarka safari aktualizujaca sie wraz z aktualizacja wersji systemu. oraz przegladarka google chrom czy puffin.

A nie da się wymusić aktualizacji systemu? Internety mówią, że najnowszym systemem na iPad 4 jest iOS 10.3.3. Z doświadczenia mogę powiedzieć, że wersja 9 miewa problemy z najnowszymi technologiami, które bardzo ciężko obejść od strony web developera.

cytat:
Nie dzialaja arkana na zadnej z nich , a skoro dzialaly przed wejsciem patcha to znaczy ze powinny dzialac i teraz ,

Niestety w tym miejscu napisałeś nieprawdę - to że wcześniej działało, to nie znaczy że Konrad czegoś nie zmieni i nie przestanie działać. I zanim ktokolwiek napisze 'no to po co zmieniał skoro działało' to dopowiem, że takie zmiany zawsze się będą pojawiać, niezależnie od powodu (bo trzeba zoptymalizować, bo nie działa na nowych przeglądarkach, bo zawsze chciałem zrobić to w inny sposób, itd.).

cytat:
wiec nikt mi bajek nie wcisnie ze cudem problem wyskoczyl u mnie. Po prostu cos zostało spierdzielone i olane bo 90% ludziom dziala , wiec nie warto dla tych 10% pochylac sie nad problemem.

Problem z tego co widać w tym temacie występuje tylko na starych wersjach przeglądarek, które nie są już wspierane przez ich autorów. Nie można wymagać od twórców aplikacji internetowych, że muszą wspierać każdą wersję przeglądarki (np. IE6, Konrad lata temu popełnił taki temat); większość ogranicza się do najnowszych wersji FF, Chrome, IE/Edge i Safari - które to stanowią ~80% rynku (kolejne ~10% to wersje o numerek wcześniejsze).
02-12-2018 17:00 Tandaradei jest offline Szukaj postów użytkownika: Tandaradei Dodaj Tandaradei do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dzięki za wszelkie zgłoszenia. Jest z grubsza tak, jak napisał Tandaradei - powodem jest niekompatybilność niektórych przeglądarek z nowymi elementami języka JavaScript.

Obecnie wszystko powinno działać poprawnie - gdyby tak nie było, proszę o logi błędów w konsoli tak jak zamieścił je elft.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




03-12-2018 09:16 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
jurgen78
Member


Data rejestracji: 03-01-2008
Postów: 48
Kraina: Necropolia III
Skąd: ŚLĄSK

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Działa

__________________
R4 Jurgen
03-12-2018 13:30 jurgen78 jest offline Szukaj postów użytkownika: jurgen78 Dodaj jurgen78 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R19 tablet system ios problem z arkanami

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH