Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R3+R4 Brak otwarcia nowej lokacji expedycji na 2 mapie » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Brak otwarcia nowej lokacji expedycji na 2 mapie
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
lorhia
Junior Member


Data rejestracji: 16-03-2008
Postów: 17
Klan: SPARTA
Kraina: Necropolia III

Brak otwarcia nowej lokacji expedycji na 2 mapie Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze: C O R I N T H I A
Przeglądarka internetowa: Chrome

Opis problemu:

Dzień dobry

Mam pytanie dlaczego nie otworzyła mi się kolejna lokacja po expedycji na 2 mapie po zabiciu Alastora...?

https://r3.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=0071f90830

https://r3.bloodwars.interia.pl/showmsg....rofile&uid=6346

R3+R4
C O R I N T H I A
Id: 6346

__________________
R3+R4: C O R I N T H I A rotfl
04-12-2018 22:01 lorhia jest offline Szukaj postów użytkownika: lorhia Dodaj lorhia do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.671
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Po pierwsze to nie umisz wklejac raportow. Po drugie druga mapa nie dziala jak pierwsza. Musisz miec albo bilet za zabicie moba na pierwszej mapie albo blache za kronka.

https://wiki.bloodwars.interia.pl/index....ycja#Druga_Mapa

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
04-12-2018 22:06 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
lorhia
Junior Member


Data rejestracji: 16-03-2008
Postów: 17
Klan: SPARTA
Kraina: Necropolia III

Autor tematu Temat rozpoczęty przez lorhia
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dziękuję za rzeczową i szybką odpowiedź...choć czuję nutkę sarkazmu tutaj....

BtwSmile ... Nie umiem wklejać raportów... Ok
.... twardy.... Nie jesteś lepszy... Nie UMISZ pisaćSmile

Pozdrawiam
C O R I N T H I A

__________________
R3+R4: C O R I N T H I A rotfl
04-12-2018 23:00 lorhia jest offline Szukaj postów użytkownika: lorhia Dodaj lorhia do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R3+R4 Brak otwarcia nowej lokacji expedycji na 2 mapie

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH