Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO Zmiana systemu Fair Drop » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (4): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Zmiana systemu Fair Drop 30 Ankieta - średnia ocena: 8,4030 Ankieta - średnia ocena: 8,4030 Ankieta - średnia ocena: 8,40
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Hozen
Member


Data rejestracji: 06-03-2017
Postów: 27
Kraina: Necropolia XI
Skąd: Polska

Zmiana systemu Fair Drop Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie będę wnikął w powody dlaczego konieczna jest zmiana w tym systemie, było to dostatecznie poruszane.

Propozycja Fair Drop 2.0:
1. System będzie ewoluował wraz z rozwojem gracza. Obecnie jest zagwarantowane, ze epik dropnie co 100 nie epickich przedmiotów. Po przekroczeniu 100 poziomu proponuje, żeby co każde 40-50 poziomów zmniejszać tę granicę o 5 przedmiotów. Czyli na 150 poziomie mamy gwarantowanego epika co 95 nie epickich przedmiotów.

2.Podobnie zmodyfikować system pod względem affixów - Albo wraz z rosnącym poziomem odpadałyby najsłabsze affixy albo wzrastałaby szansa na wylosowanie affixów - tutaj wartości pozostawiam do dyskusji.

Takie zmiany moim zdaniem pozwolą uniknąć wypaczonej sytuacji gdy postać na 250+ poziomie biega z jedno affixowanymi epikami (albo bez) gdy tymczasem postacie z 50 poziomami dropia Epickie prefowane i sufowane end game itemy.

Uprzedze odrazu pewne osoby na forum:
Zmiana nie jest pode mnie (mam 98 poziom), "topka ucieknie jeszcze bardziej" - wszyscy możemy się rozwijać więc nie widze problemu, szczególnie że administracja tak bardzo zachęca nas ostatnio do zdobywania poziomów.

Bardzo proszę o dyskusje na temat i życzę wszystkim wesołych świąt, udanych wypraw na eventach i dużo ciekawych dropów Smile
23-12-2018 14:13 Hozen jest offline Szukaj postów użytkownika: Hozen Dodaj Hozen do Listy kontaktów
over86
Viking


Data rejestracji: 20-01-2007
Postów: 569
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Popieram. Mając 240+ lvl fakt przestałem dropic pałki ale czapek albo dobrych pałek mam masę ;-)

__________________
r1, r3 over86+
r6 - over86+
r16
23-12-2018 17:59 over86 jest offline Szukaj postów użytkownika: over86 Dodaj over86 do Listy kontaktów
Dracko
Viking


images/avatars/avatar-9311.jpg

Data rejestracji: 10-10-2006
Postów: 585
Klan: DerG
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

gram od 11 lat, mam tylko jeden endgame'owy item epicki pajak lewity, reszta to itemy 1 affixowe dlatego pomysł autora wydaje mi się logiczny i spójny. promowałby rozwój postaci.
23-12-2018 18:06 Dracko jest offline Szukaj postów użytkownika: Dracko Dodaj Dracko do Listy kontaktów
SimonKSD
Viking


Data rejestracji: 21-08-2016
Postów: 502
Klan: LBK
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Grox

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Co za różnica czy co 100 czy co 50 będzie epik, jak i tak będzie to epik pałka... Wolałbym co 200 przedmiot, epik z gwarantowanym pref i suf...
23-12-2018 22:49 SimonKSD jest offline Strona domowa SimonKSD Szukaj postów użytkownika: SimonKSD Dodaj SimonKSD do Listy kontaktów
Martha1234567
Double Ace


Data rejestracji: 06-12-2018
Postów: 138

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Popieram mam poziom 269 nie mam praktycznie żadnego epik end game itemu. Ja bym się nawet z gołych epik nocek, czy jastrzębich ringów ucieszył, że o jakimś demon kastecie nie wspomnę . Gra zamiast sprawiać frajdę powoduje tylko coraz większą frustrację.
24-12-2018 06:04 Martha1234567 jest offline Szukaj postów użytkownika: Martha1234567 Dodaj Martha1234567 do Listy kontaktów
SimonKSD
Viking


Data rejestracji: 21-08-2016
Postów: 502
Klan: LBK
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Grox

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Martha1234567 napisał(a)
Popieram mam poziom 269 nie mam praktycznie żadnego epik end game itemu. Ja bym się nawet z gołych epik nocek, czy jastrzębich ringów ucieszył, że o jakimś demon kastecie nie wspomnę . Gra zamiast sprawiać frajdę powoduje tylko coraz większą frustrację.


Tylko wiesz, jezeli kazdy na 200-300 lvl bedzie mial e sped, nocki, jastrzebie i beda je miec tylko dlatego ze maja tak wysoki lvl to raczej nie tedy droga...??
Epiki zabily rynek, przez brak nowych graczy przedmioty leg dsk sa warte tyle co zlom, lub ludzie nie wystawiaja bo zarobek 10k-20k nie warta jest poswiecenia czasu na wystawienie go, a jeszcze kupiec musi sie znalezc, czasem potrzeba wielokrotnego wystawiania.

Poprawianiem fair drop moga doprowadzic do calkowitego rozwalenia balansu dropienia, lepiej niech zajma sie craftem aby osoby aktywne mogly nadrobic stworzyc przedmiot jaki chca, zamiast dawac za darmo tylko dlatego bo mam lvl.
24-12-2018 10:59 SimonKSD jest offline Strona domowa SimonKSD Szukaj postów użytkownika: SimonKSD Dodaj SimonKSD do Listy kontaktów
jarex
Emperor


images/avatars/avatar-22124.jpg

Data rejestracji: 28-03-2008
Postów: 1.391
Klan: SoesmA
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: sie bierze drop?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SimonKSD napisał(a)


Poprawianiem fair drop moga doprowadzic do calkowitego rozwalenia balansu dropienia, lepiej niech zajma sie craftem aby osoby aktywne mogly nadrobic stworzyc przedmiot jaki chca, zamiast dawac za darmo tylko dlatego bo mam lvl.


Jak pisał MOP za siedmioma górami za siedmioma lasami...plany takie i owaki a tu cytat

,,Craft jesli wejdzie to bez zapowiedzi Big Grin ,, i kto ma pecha ten ma i nic w umagach czy dropie fair zmieniać sie nie będzie bo nie i koniec. A na święta to kazdy dostanie po pól świni, a jak sie komuś nie podoba to może jeszcze dostać po ryju Wesłoych .

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)OK, od dzisiaj oprócz bana stałego zostaną komisyjnie spaleni na stosie

cytat:
SushiMaker napisał(a)żeby Roman ze Stachem nie krzyczeli, że teraz to już się skasują

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez jarex: 24-12-2018 11:09.

24-12-2018 11:08 jarex jest offline Szukaj postów użytkownika: jarex Dodaj jarex do Listy kontaktów
mychol
Lord


Data rejestracji: 02-06-2009
Postów: 321

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zgadzam sie z simonem craft jest lepszym rozwiazaniem bo promuje przynajmniej teoretycznie aktywnosc a nie tylko farciarzy
24-12-2018 12:11 mychol jest offline Szukaj postów użytkownika: mychol Dodaj mychol do Listy kontaktów
Kaagular
Forum Legend


Data rejestracji: 25-12-2008
Postów: 1.614
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ten craft to jakiś "święty gral" w dodatku tak interesujący jak zeszłoroczny śnieg. Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.
Problem z itemami jest niezmienny od zawsze: nie ma ich. Jest X przydatnych a reszta do kosza. Niech dodadzą przedmioty z wartościami pośrednimi dla obecnych i z jednej strony problemy z brakiem sprzętu się zminimalizują, z drugiej cały czas będzie do czego dążyć (te 6 w totka). No i oczywiście nowe podstawy, afixy i sety. Ale BWT wie lepiej : ]
24-12-2018 12:43 Kaagular jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaagular Dodaj Kaagular do Listy kontaktów
SimonKSD
Viking


Data rejestracji: 21-08-2016
Postów: 502
Klan: LBK
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Grox

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@jarex dobrze pamiętam ten post Wink

Wprowadza nowe przedmioty i co to zmieni? Ktoś kto ma pecha ich nie dropnie tak jak z epikami.
24-12-2018 13:12 SimonKSD jest offline Strona domowa SimonKSD Szukaj postów użytkownika: SimonKSD Dodaj SimonKSD do Listy kontaktów
adzi4n
Viking


Data rejestracji: 04-02-2009
Postów: 643
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tu nawet nie chodzi o zmiane fair dropy, tylko drop trzeba przemodelowac moze z uwzglednieniem lvlu czy innych parametrow, luck teraz ssie jest to czysta loteria czy ci dropnie, a i tak nie masz pewnosci czy bez tego laka by ci to nie polecialo. Brakuje jakiejs opcji wlasnie eliminacji sufow prefow slabych podstawach co by nas zblizalo systematycznie do end gamowego dropa.
Jaki sens jest robienia wyprawek jak ma sie na wysokim lvlu pol endowe przedmioty a faktyczna robote zrobia ci jakies elfie nocki, demoniczne pnki impa itd, a zdropic takie rzeczy dajcie spokoj.

Jak sie tak przyjrzec to jest nie do odratowania w obecnej formie gdzie pojedyncze jednostki maja praktycznie wszystko, a reszta przez pare lat proboje dropnac jakis jeden ciekawy element do eq.

Trzeba tu nowy typ mocnych przedmiotow ktorymi mozna wyprzec obecne i nimi handlowac ktorych drop jest rzadki ale bardzo modyfikowalny.

Obecne sufy i prefy byly projektowane z malymi zmianami 11 czy 12 lat temu?
24-12-2018 13:35 adzi4n jest offline Szukaj postów użytkownika: adzi4n Dodaj adzi4n do Listy kontaktów
Martha1234567
Double Ace


Data rejestracji: 06-12-2018
Postów: 138

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SimonKSD napisał(a)

Poprawianiem fair drop moga doprowadzic do calkowitego rozwalenia balansu dropienia, lepiej niech zajma sie craftem aby osoby aktywne mogly nadrobic stworzyc przedmiot jaki chca, zamiast dawac za darmo tylko dlatego bo mam lvl.


Na craft bym teraz nie liczył. Mop pisał że teraz się skupią na poprawieniu doświadczenia za ataki. To jest obecnie najważniejsze, i to będzie prawdopodobnie w najbliższym dużym patchu.
24-12-2018 16:07 Martha1234567 jest offline Szukaj postów użytkownika: Martha1234567 Dodaj Martha1234567 do Listy kontaktów
Durex_Play
Triple Ace


images/avatars/avatar-24316.jpg

Data rejestracji: 19-11-2009
Postów: 167
Klan: Khorn
Kraina: Necropolia
Skąd: LBK

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Martha1234567 napisał(a)
cytat:
SimonKSD napisał(a)

Poprawianiem fair drop moga doprowadzic do calkowitego rozwalenia balansu dropienia, lepiej niech zajma sie craftem aby osoby aktywne mogly nadrobic stworzyc przedmiot jaki chca, zamiast dawac za darmo tylko dlatego bo mam lvl.


Na craft bym teraz nie liczył. Mop pisał że teraz się skupią na poprawieniu doświadczenia za ataki. To jest obecnie najważniejsze, i to będzie prawdopodobnie w najbliższym dużym patchu.


Moje zdanie takie że naprawdę są ważniejsze rzeczy niż PTK rozwoju za atak xd z exp tak mało leci już hmm :0 no ale cóż Tim wie lepiej =D

__________________
r1 Rafalo
Aukcja trwa 24 h od Cm Smile

24-12-2018 17:02 Durex_Play jest offline Szukaj postów użytkownika: Durex_Play Dodaj Durex_Play do Listy kontaktów
Kaagular
Forum Legend


Data rejestracji: 25-12-2008
Postów: 1.614
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SimonKSD napisał(a)
@jarex dobrze pamiętam ten post Wink

Wprowadza nowe przedmioty i co to zmieni? Ktoś kto ma pecha ich nie dropnie tak jak z epikami.


Nowe (użyteczne) przedmioty powodują, że zwiększy się szansa na użyteczny.
Dla przykładu: teraz jest jest 7 rodzajów AK z czego jeden jakkolwiek używalny. Jeśli by się w grze pojawiły akacze:
(epik -1dmg)
(epik -2 dmg)
(epik -3 dmg)
[...]
i tak dla każdego przedmiotu to bez absolutnie żadnego tykania balansu astronomicznie zwiększa się pula użytecznych przedmiotów. W efekcie częściej trafisz uzżteczny, chociaż oczywiście nie koniecznie najlepszy (tak jak to teraz ma miejsce - albo najlepszy albo kupa).

Nawiązując do twojego pytanie: nic by się nie zmieniło jeśli dodaliby X użytecznych i X nieużytecznych. Tym też można manipulować % na drop.
24-12-2018 23:06 Kaagular jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaagular Dodaj Kaagular do Listy kontaktów
tomi1974
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak już kiedyś w jednym z wielu tematów o Fair Drop pisałem, to napisze jeszcze raz tutaj.
Fair drop został stworzony z myślą o graczach z Morii gdzie zwykłe przedmioty lub dobre są na miare mega hiper dropa np. jastrzębi ring mądrości lub hipnotyczny ring koncentracji.
Niestety to co jest na Morii DROPEM na Necro to zwykłe śmieci nawet jesli w obecnych czasach beda legendarne.
Owszem gracze z Necro w owym Fair Dropie odczuli różnice poprzez częstsze wpadanie przedmiotow z pref/suf co i sami niejednokrotnie pisali na forum.
Niestety nic poza tym.

A Craft to niczym opowiesci o mitycznej besti
25-12-2018 07:24
Złota Rybka
Lord


images/avatars/avatar-18359.jpg

Data rejestracji: 27-05-2010
Postów: 459
Kraina: Moria V
Skąd: wiedziałeś?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Co pomysł nowych rozwiązań na Necro to lepszy Smile

Jest już pomysł na craft, były na ograniczenie wpływu szczęścia na drop, teraz podzielenie przedmiotów na różne rodzaje, które każdy minimalnie rożni się od innych (powiedzmy na każdy z jakości przedmiotów zwykły, dobry, doskonały, epicki po 6 rodzajów i nazwijmy je np. Dobry AK +3).

Jeszcze dodajmy do tego ulepszanie przedmiotów o których kiedyś pisał SM i już możecie zmieniać nazwę serwera na Moria v0.5 ;D

__________________
Chcesz premię +100 do szczęścia w wyprawach, usunięcia denerwującego operatora, odblokowania konta?
Już dziś Złota Rybka może pomóc Ci w spełnieniu marzeń.

rotfl

25-12-2018 08:44 Złota Rybka jest offline Strona domowa Złota Rybka Szukaj postów użytkownika: Złota Rybka Dodaj Złota Rybka do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie chodzi o dzielenie każdej jakości, tylko tej przydatnej. podział każdej zmieni kompletnie nic, bo 6/42=1/7

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
25-12-2018 17:29 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
Hornet87
Emperor


Data rejestracji: 11-05-2014
Postów: 1.238

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mnie zastanawia to, dlaczego wy ciągle myślicie i debatujecie nad tym co powinno wejść w kwestii zmian w dropie. Co to, cofnąłem się w czasie i mamy 2015 rok? Od 3 lat pisze się o tym co powinno wejść, a wchodzi od 3 lat nic albo byle co. Administracji nie ma, nikt nic już nie ogłasza, nikt nic nie robi, nawet MOP ledwo odpisuje na dyskusje na forum [w gruncie rzeczy aktywność BWT na forum ogranicza się do dawania warnów]. No pewnie, że fajnie by było, gdyby weszły fajne rzeczy. Nic nie wejdzie, nic się nie zmieni, nikt nie ma czasu i ochoty na żadne kodowanie. Jest to co jest, patche zmieniają tylko OBECNY stan rzeczy, tutaj odejmą 2 punkty, tam dodadzą, tu odejmą efekt, tam dodadzą, jeden arkana przytną, inne dopakuję. Nihili novi.

Nie będzie nic nowego, co wymagałoby tygodnia pracy [dla normalnego zespołu] czyli 3 lat pracy dla BWT. To czym się teraz zajmują i wprowadzą w nowym patchu nikt nie odczuje.

+15% expa za ataki +1% szans na runę, +10 dmg do strzelby, -5 trafienia do Pięści Niebios.

Na takie patche się przygotujcie i nie oczekujcie za wiele. Nie oczekując za wiele nie rozczarujecie się, a nie oczekując niczego dostaniecie to na co czekaliście - nic, czyli to co dostaniecie.

Wesołych Świąt.

__________________
masz dalej o 20% lepszy trening od średniego taboretu pod zagrzybioną ścianą na zapleczu obskurnego baru w zaułku podrzędnej części szemranej dzielnicy biednego miasta
26-12-2018 16:06 Hornet87 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hornet87 Dodaj Hornet87 do Listy kontaktów
Asimov
Double Ace


Data rejestracji: 27-01-2013
Postów: 144
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Drop powinien iść wraz z levelem, jeden zrobi 500 pielg i ma epik szorty nocy czy inne fajne cudo a drugi zrobi 5k pielg i nie ma nic porównywalnego do tego pierwszego. Ja przekroczyłem 3,5k pielg to nie dużo ale od 3000 pielgi nie leci nic, czyli ok 600 pielg i serio nic nie wpadło, mi to leci sama biała, o palnej to sobie mogę pomarzyć czy też dystans, ale to tylko se ryja strzępimy bo i tak z tym nic nie zrobią i tak jak ktoś wyżej wspomniał "Gra zamiast sprawiać frajdę powoduje tylko coraz większą frustrację." Myślę że nie jeden też tak myśli. W innych grach liczą się umiejętności a tutaj decyduje szczęście/fart nic innego.
26-12-2018 16:16 Asimov jest offline Szukaj postów użytkownika: Asimov Dodaj Asimov do Listy kontaktów
saren102
Lord


Data rejestracji: 22-12-2006
Postów: 413
Klan: The Blood Warriors
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI

RE: Zmiana systemu Fair Drop Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mam zapisane wszystkie wyprawy (karawany) z całego miesiąca:
od 27.11.2018 do dzisiejszego dnia (będę dalej zapisywał)

na postaci mam ponad 500 lucka- korzystałem z s3 i s4, zależnie od strefy jest "ukryte" 100 albo 50 lucka .
jak wiadomo mieliśmy kilka eventów przez czas który zapisywałem wyprawy, tak więc często wychodziło mi ponad 600 szczęścia na wyprawach (strefa+event)

tu macie listę do wglądu, ułożona od najstarszych (27.11) do najmłodszych (29.12) karawan. przyjemnej lektury Big Grin


https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=b22768bc3e
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=f5464880f8
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=1c9a8453d6
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=3d733ab0de
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=c76f6fc1e5
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=f69f5901a3
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=77f42bd49e
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=b36fac6c1d
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=05dd6e5593
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=2cf3d9a0c2
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=f0ac31f1b1
Epicka Spaczona Bransoleta Przebiegłości (hmmm, złom do niczego nie przydatny)

https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=3599cd86a8
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=d87d8b44cc
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=9a1bca8cb7
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=e9bb5f75f6
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=ed5f81111f
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=5792231568
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=3999479fe1
Epicki Skorpion (chyba już mialem 6-7 szt)

https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=7b5911a857
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=bae672a4f5
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=cf0e26b4b0
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=7f3a416bd0
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=0fa7c955b0
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=646c22cedb
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=b6857ae8f1
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=d99a2a5eb8
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=941e5eb751
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=57ed8c37f5
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=d396cd67a1
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=0d0491d8af
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=3c702d6b4c
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=b11b50e048
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=1f97a68cf4
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=d645a3fb7f
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=c6e8c10333
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=590ecf5562
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=d26a5a70a4
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=1bdb416638
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=7670a6a215
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=d924e62122
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=91d132f8aa
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=cc8e4fb45f
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=2c63c14f9d
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=2eaee5e76f
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=314119a2d4
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=35d14d0199
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=ca1d865bce
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=cb7ef24d2e
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=d1b6facf8b
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=8400f5f0bb
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=0990fc2d0c
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=7ed1ef2c1c
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=5b84d74340
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=dd685fe5b4
Epicki Przeklęty Kastet Dowódcy

https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=4a5fe3ec89
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=417f7fe4e6
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=22189567b6
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=55078289f3
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=42a61a1f1f
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=913a5391a3
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=90767cfcc9
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=60a3f6a2e2
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=046805af94
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=088e1399ef
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=b2928a80d4
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=0b107ce28d
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=1ba0e5b583
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=efb68aef1d

widząc co chwilę linki innych graczy (200-300 szczęścia) szlag trafia jak innym wypadają endowe itemy!
tak więc sądzę że jest coś spiepszone w działaniu lucka na jakość przedmiotów, szczególnie na wyższych poziomach
zapraszam do dalszej dyskusji


Edit:

zapomniałem dodać, najdrożej sprzedany leg dsk z tego okresu to
2x leg dsk tygrysie na dupsko, sprzedane za 20.000 punktów za sztuke, normalnie szał!

__________________
R10= Meren_re

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez saren102: 29-12-2018 15:47.

29-12-2018 15:40 saren102 jest offline Szukaj postów użytkownika: saren102 Dodaj saren102 do Listy kontaktów Zobacz profil MSN saren102
galanonim3
Triple Ace


Data rejestracji: 22-01-2009
Postów: 220
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

uslyszysz odpowiedz ze masz pecha a drop istnieje i jest bardzo dobry i to jest za mala proba zeby bylo stwierdzic ze jest do d.... pokaz raporty z ostatnich 10 lat 500graczy bo to za mala proba wtedy mozemy dyskutowac
wkleja tez o rachunku prawdopodobienstwa
oraz ze temat do sciany placzu

__________________
ODDAM KONTO ZA FREE 450 punktow TOP 200
29-12-2018 16:10 galanonim3 jest offline Szukaj postów użytkownika: galanonim3 Dodaj galanonim3 do Listy kontaktów
saren102
Lord


Data rejestracji: 22-12-2006
Postów: 413
Klan: The Blood Warriors
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI

RE: Zmiana systemu Fair Drop Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
saren102 napisał(a)
mam zapisane wszystkie wyprawy (karawany) z całego miesiąca:
od 27.11.2018 do dzisiejszego dnia (będę dalej zapisywał)

na postaci mam ponad 500 lucka- korzystałem z s3 i s4, zależnie od strefy jest "ukryte" 100 albo 50 lucka .
jak wiadomo mieliśmy kilka eventów przez czas który zapisywałem wyprawy, tak więc często wychodziło mi ponad 600 szczęścia na wyprawach (strefa+event)

tu macie listę do wglądu, ułożona od najstarszych (27.11) do najmłodszych (29.12) karawan. przyjemnej lektury Big Grin


https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=b22768bc3e
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=f5464880f8
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=1c9a8453d6
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=3d733ab0de
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=c76f6fc1e5
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=f69f5901a3
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=77f42bd49e
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=b36fac6c1d
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=05dd6e5593
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=2cf3d9a0c2
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=f0ac31f1b1
Epicka Spaczona Bransoleta Przebiegłości (hmmm, złom do niczego nie przydatny)

https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=3599cd86a8
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=d87d8b44cc
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=9a1bca8cb7
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=e9bb5f75f6
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=ed5f81111f
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=5792231568
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=3999479fe1
Epicki Skorpion (chyba już mialem 6-7 szt)

https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=7b5911a857
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=bae672a4f5
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=cf0e26b4b0
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=7f3a416bd0
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=0fa7c955b0
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=646c22cedb
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=b6857ae8f1
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=d99a2a5eb8
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=941e5eb751
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=57ed8c37f5
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=d396cd67a1
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=0d0491d8af
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=3c702d6b4c
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=b11b50e048
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=1f97a68cf4
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=d645a3fb7f
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=c6e8c10333
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=590ecf5562
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=d26a5a70a4
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=1bdb416638
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=7670a6a215
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=d924e62122
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=91d132f8aa
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=cc8e4fb45f
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=2c63c14f9d
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=2eaee5e76f
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=314119a2d4
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=35d14d0199
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=ca1d865bce
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=cb7ef24d2e
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=d1b6facf8b
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=8400f5f0bb
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=0990fc2d0c
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=7ed1ef2c1c
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=5b84d74340
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=dd685fe5b4
Epicki Przeklęty Kastet Dowódcy

https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=4a5fe3ec89
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=417f7fe4e6
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=22189567b6
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=55078289f3
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=42a61a1f1f
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=913a5391a3
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=90767cfcc9
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=60a3f6a2e2
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=046805af94
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=088e1399ef
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=b2928a80d4
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=0b107ce28d
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=1ba0e5b583
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=efb68aef1d

widząc co chwilę linki innych graczy (200-300 szczęścia) szlag trafia jak innym wypadają endowe itemy!
tak więc sądzę że jest coś spiepszone w działaniu lucka na jakość przedmiotów, szczególnie na wyższych poziomach
zapraszam do dalszej dyskusji


Edit:

zapomniałem dodać, najdrożej sprzedany leg dsk z tego okresu to
2x leg dsk tygrysie na dupsko, sprzedane za 20.000 punktów za sztuke, normalnie szał!


kolejny miesiąc robienia wypraw w formie karawany:

https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=018936af89
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=91fb0910db
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=d6deefd918
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=ce2a48f91a
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=8dec503e13
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=332e6bd7a7
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=bf3c855e81
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=c3ecc18a94
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=61cf8d3af2
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=f4d3c657eb
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=56e539cfa4
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=c9c5187393
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=f3db7a606c
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=db38ef965a
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=7e56058a01
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=8b1ee46774
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=954ba4d0ec
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=ccfb3be2e7
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=e4cdae53cd
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=4dd99a1365
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=767ed4ec39
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=07a13242b6
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=97a351f278
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=208f555cda
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=41ae7f0b8a
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=b762260ea1
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=d9427e3064
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=1a9e58546a
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=94c6f0e9e9
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=1a856a94c8
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=fe18699fcf
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=0b789479b5
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=3331ba4981
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=e9425ac799
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=3ec56a243e
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=13af5c2558
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=db81964171
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=ad2e0967e0
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=5d70afa19d
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=7888721a03
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=5fe2b63e6d

nie wypadł ani jeden przedmiot przy którym można by się choć zastanowić czy zostawić.

dla kontrastu (nie wiem jak długo będą linki dostępne, zajumane z kanału publicznego na r6)

https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=c407481908
e jastrzebia bransa lisa (148 szczęścia)
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=17693d034a
karawana z e krwawą koroną pasterza (355 szczęścia)

ps
juz nie wykupuje karawany (jak widać nie ma to najmniejszego sensu), a nie chce mi się zalewać forum linkami z pojedynczych wypraw.
pozdarwiam i zapraszam do pociągnięcia tematu gównodropa na wyższych levelach, jak i roli szczęścia na wyprawach

__________________
R10= Meren_re
23-01-2019 19:50 saren102 jest offline Szukaj postów użytkownika: saren102 Dodaj saren102 do Listy kontaktów Zobacz profil MSN saren102
Frsh
Double Ace


images/avatars/avatar-25098.jpg

Data rejestracji: 19-03-2010
Postów: 118
Kraina: Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Z Tutoriala:
Algorytm bada CENĘ znalezionych przez nas afixów i odnosi do wygenerowanej przez Administrację statystycznej ceny afixów dla hipotetycznego gracza w danym akcie.
UWAGA! Nie znaczy to, że wymuszane będą mocne przedmioty, jeśli na wyprawie spadły same słabsze, równie dobrze następne kilka może być "mocnymi średniakami", ostatecznie nadal będzie to zależało od indywidualnego szczęścia.

Dawno miałem napisać...może mam rację,może nie..sami oceńcie

Właśnie o to chodzi..masz 500 lucka..dropisz dużo "mocnych/średnich cenowo" śmieci. System generuje ci więc...średnie epiki.
Ktoś dropi syf i dno ..ale co 100 itemów ma większe (nie pewne, ale większe) szanse na lepszy item epicki niż ty.

Na czym to opieram? Nie mam linków , testuje to od przeszło roku na koncie założonym od zera .
Ludzie grają od początku i nie mają nawet epickiego speeda. Ja mam dwa, i chyba 1 lub 2 sprzedałem.
Efekt ? Przykłady co mam (konto ma rok z hakiem)
Epicka Kusza Wilka
Epicka Ciężka kusza Dalekiego zasięgu
Epicka Kusza Precyzji
Epicka Kusza Driady
Epicki Zdradziecki Łańcuch Występku
Epicki Zdradziecki Sygnet
Epicki Tytanowy Krawat Celności
Epicki Jastrzębi Pierścień Twardej Skóry
Epicki Jastrzębi Krawat Młodości
Epicki Zdradziecki Pierścień Nietoperza
Epicka Mściwa Bransoleta
Epicki Mściwy Amulet Władzy
Epicki Mściwy Pierścień
Epicka Peleryna Orchidei
Epicka Lekka Koszulka Szybkości
Epicka Bojowa Kolczuga Szybkości
Epicki Lekki Kilt Pasterza

To tylko wycinek...mam epicki tytanowy set , śmiercionośny,... całą palną (bez skorpa) ,preko i tonę innych broni i biżu itp.
Może to nie jest szał jakiś, może ktoś powie śmieci....ale przypominam że to konto istnieje nieco ponad rok dopiero.

To wszystko z 4 pierwszych miesięcy gry .
Przykładowy drop z konta jak miało koło 4/5 miesięcy
https://r11.bloodwars.interia.pl/showmsg...&key=a191c0d08d

Następnie wbiłem z umagów itp, ponad 400 lucka...i skończyło się ..3 miesiące epickich śmieci.
Od miesiąca robię na 200+ lucka ..aby jak najwięcej śmieci leciało, tyle żeby wychodziły pielgi ..wraca drop do normy.
Wpadła Epicka Demoniczna Pika Bazyliszka , wpadł po niej epicki pająk.

Można to wyśmiać... nie twierdzę że mam racje. Ale są na serwie ludzi grający od początku co nawet czystej szybkości nie powąchali w epiku.
Czas pokaże...mam zamiar potestować dropienie śmieci bez lucka tak z 5-6 miesięcy.
Zobaczymy co powpada na tym systemie "fair drop"

__________________
Witaj na IRC-u, gdzie facet to facet, kobieta to facet, a małe dziewczynki to agenci FBI.
23-01-2019 21:35 Frsh jest offline Szukaj postów użytkownika: Frsh Dodaj Frsh do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.671
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mam nadzieje, ze to jednak nie jest prawda bo by to sie okazalo niezlym przeoczeniem? Failem? To w ogole byloby jedno wielkie zaprzeczenie systemu dropa.

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
23-01-2019 21:42 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
sanczezz
Double Ace


images/avatars/avatar-12965.jpg

Data rejestracji: 04-06-2008
Postów: 117
Klan: Anal Terror,WDN
Kraina: Necropolia II
Skąd: Necro II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Frsh napisał(a)
Z Tutoriala:
Algorytm bada CENĘ znalezionych przez nas afixów i odnosi do wygenerowanej przez Administrację statystycznej ceny afixów dla hipotetycznego gracza w danym akcie.
UWAGA! Nie znaczy to, że wymuszane będą mocne przedmioty, jeśli na wyprawie spadły same słabsze, równie dobrze następne kilka może być "mocnymi średniakami", ostatecznie nadal będzie to zależało od indywidualnego szczęścia.

Dawno miałem napisać...może mam rację,może nie..sami oceńcie

Właśnie o to chodzi..masz 500 lucka..dropisz dużo "mocnych/średnich cenowo" śmieci. System generuje ci więc...średnie epiki.
Ktoś dropi syf i dno ..ale co 100 itemów ma większe (nie pewne, ale większe) szanse na lepszy item epicki niż ty.

Na czym to opieram? Nie mam linków , testuje to od przeszło roku na koncie założonym od zera .
Ludzie grają od początku i nie mają nawet epickiego speeda. Ja mam dwa, i chyba 1 lub 2 sprzedałem.
Efekt ? Przykłady co mam (konto ma rok z hakiem)
Epicka Kusza Wilka
Epicka Ciężka kusza Dalekiego zasięgu
Epicka Kusza Precyzji
Epicka Kusza Driady
Epicki Zdradziecki Łańcuch Występku
Epicki Zdradziecki Sygnet
Epicki Tytanowy Krawat Celności
Epicki Jastrzębi Pierścień Twardej Skóry
Epicki Jastrzębi Krawat Młodości
Epicki Zdradziecki Pierścień Nietoperza
Epicka Mściwa Bransoleta
Epicki Mściwy Amulet Władzy
Epicki Mściwy Pierścień
Epicka Peleryna Orchidei
Epicka Lekka Koszulka Szybkości
Epicka Bojowa Kolczuga Szybkości
Epicki Lekki Kilt Pasterza

To tylko wycinek...mam epicki tytanowy set , śmiercionośny,... całą palną (bez skorpa) ,preko i tonę innych broni i biżu itp.
Może to nie jest szał jakiś, może ktoś powie śmieci....ale przypominam że to konto istnieje nieco ponad rok dopiero.

To wszystko z 4 pierwszych miesięcy gry .
Przykładowy drop z konta jak miało koło 4/5 miesięcy
https://r11.bloodwars.interia.pl/showmsg...&key=a191c0d08d

Następnie wbiłem z umagów itp, ponad 400 lucka...i skończyło się ..3 miesiące epickich śmieci.
Od miesiąca robię na 200+ lucka ..aby jak najwięcej śmieci leciało, tyle żeby wychodziły pielgi ..wraca drop do normy.
Wpadła Epicka Demoniczna Pika Bazyliszka , wpadł po niej epicki pająk.

Można to wyśmiać... nie twierdzę że mam racje. Ale są na serwie ludzi grający od początku co nawet czystej szybkości nie powąchali w epiku.
Czas pokaże...mam zamiar potestować dropienie śmieci bez lucka tak z 5-6 miesięcy.
Zobaczymy co powpada na tym systemie "fair drop"


Zauwazylem to samo, mam dwa konta jedno ma 4 lata drugie 2, na starszym w miare szybko wbilem 400-500 lucka i przestalo dropic, na teraz na tym koncie mam epicki drop wart srednio 446000pln za epika.
Mlodsze konto dropi w tym momencie na lucku ok 240 a bylo mniej oczywiscie, drop jest wart srednio 428000plnow za epika(podliczylem epiki zatrzymane w zbrojowni dla obu kont) mlodsze konto ma dwa epickie speedy, dwie orchy, dwa ss, i pelno innego szitu i powoli drop zwalnia. Oczywiscie na starszym tez sa dobre przedmioty ale tylko pokazuje to ze im wyzszy level i wiecej lucka tym fair drop gorzej dziala. W ktoryms tam patchu chyba bylo ze drop mial zalezec od levelu, czyli im wyszy level tym gorzej dropi?

__________________
R3: sanczez

Wszystkie moje aukcje trwają 24h od cm (chyba ze jest napisane inaczej).
23-01-2019 23:35 sanczezz jest offline Szukaj postów użytkownika: sanczezz Dodaj sanczezz do Listy kontaktów
A Jednak Arrt
Lord


Data rejestracji: 04-05-2018
Postów: 281
Kraina: Necropolia IV
Skąd: takie naruszanie prywatności?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@twardy

U mnie to działa podobnie. Robię wyprawy na 235 szczęścia generalnie lecą śmieci ale mam nst epiki
pajęczy set częściowo sufowany
demon korbacz Władzy
opaska preko
2x Mp5k
szorty pasterza
Runiczna obręcz ochrony
runiczna kamizelka
runiczna spódnica pasterza
ozczep wilka
ciężka kusza driady
szamańska peleryna
archaiczny pierścień geniuszu
czarny pierścień krwi
pierścień krwi

Tak że coś tu nie bangla Smile

__________________
Piszę co myślę bywam grzeczny - mam AS
23-01-2019 23:38 A Jednak Arrt jest offline Szukaj postów użytkownika: A Jednak Arrt Dodaj A Jednak Arrt do Listy kontaktów
Alaghai666
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Śmiechem żartem ale coś w tym jest, na r18 najfajniej mi dropią konta tak w okolicy 300 lucka, a gdzie przekroczyłem juz niezle 500 to o dropach mozna tylko pomarzyc
23-01-2019 23:58
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.671
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Myslalem juz kiedys o tym, ze zakladac nowe konto mamy po prostu nizszy prog wejscia ale nigdy mi sie testowac tego nie chcialo. Czasami czlowiek widzial raporty na globalnym, ze ludzie z ~65 levelem dropia epickie refkleksy rekacji, jastrzebie nietoperze czy tygrysie nocki.

Ciekawe ile trzeba pielg puscic na starym koncie zeby zejsc (jesli to w ogole mozliwe) do poziomu takiego swiezego konta?

***

Ogolnie to mam troche epikow, speedow mialem ze 4 ale od 2 lat nie wlecialo nic sensownego, mialoby to nawet jakis sens, ze drop epikow psujemy sobie drogimi smieciowymi nie-epikami.

***

Troche brak slow Frown Frown

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez twardy: 24-01-2019 00:03.

24-01-2019 00:03 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Hornet87
Emperor


Data rejestracji: 11-05-2014
Postów: 1.238

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
twardy napisał(a)
Myslalem juz kiedys o tym, ze zakladac nowe konto mamy po prostu nizszy prog wejscia ale nigdy mi sie testowac tego nie chcialo. Czasami czlowiek widzial raporty na globalnym, ze ludzie z ~65 levelem dropia epickie refkleksy rekacji, jastrzebie nietoperze czy tygrysie nocki.

Ciekawe ile trzeba pielg puscic na starym koncie zeby zejsc (jesli to w ogole mozliwe) do poziomu takiego swiezego konta?

***

Ogolnie to mam troche epikow, speedow mialem ze 4 ale od 2 lat nie wlecialo nic sensownego, mialoby to nawet jakis sens, ze drop epikow psujemy sobie drogimi smieciowymi nie-epikami.

***

Troche brak slow Frown Frown


To co teraz napisałeś to jest po prostu skrajna hipokryzja. Lata temu pisałem, że fair drop nie widzi nowego konta jako nowego konta a konto, które ma zerowy drop i sypie mu epikami na lewo i prawo. I wtedy się z tego zaśmiewałeś, że "nie no na pewno tak nie jest, spiseG!!"

Wszystko by zachęcić nowych graczy do gry. Ktoś kto od początku łowił epickie śmieci ma licznik do deski i może łowić tylko jedynie kolejne epickie śmieci [+margines dla szczęściarzy].

Kończy się na tym, że mam już 40 000 pielg i nie wyłowiłem ani raz broni białej 1h takiej jak:
epik demon kastet, epik demon pn, epik demon kama, epik demon waki
Epik szybki kastet, epik szybka pn, epik szybkie waki etc. etc.
Czyli de facto nie mam w ogóle białej 1h.

Białej 2h też nie mam. Biżuterii też nie mam. Złowiłem niezłego speeda i mam gołe nocki. Pozostaje mi granie bieda-palną, a ponieważ wszedł speed to rozwijam tak jak wszyscy 1 stat.

Necro poszło w stronę buildów już na stałe tylko z tego powodu, że epiccy farciarze mają end game itemy i raczej poprzez drop niewiele im się już zmieni. Tymczasem gdyby ktoś taki jak ja wyłowił epik demon pn to miałby dylemat.

Poczekajcie jeszcze rok z takim speedem i poprzez system dropa [i KW] pozbędziecie się niedobitków Big Grin

__________________
masz dalej o 20% lepszy trening od średniego taboretu pod zagrzybioną ścianą na zapleczu obskurnego baru w zaułku podrzędnej części szemranej dzielnicy biednego miasta
24-01-2019 10:15 Hornet87 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hornet87 Dodaj Hornet87 do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.671
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Hornet87 napisał(a)

To co teraz napisałeś to jest po prostu skrajna hipokryzja. Lata temu pisałem, że fair drop nie widzi nowego konta jako nowego konta a konto, które ma zerowy drop i sypie mu epikami na lewo i prawo. I wtedy się z tego zaśmiewałeś, że "nie no na pewno tak nie jest, spiseG!!"


Epiki weszly do gry prawie rok przed talkami. W tamtych czasach ciezko bylo o max na pielgach. Raczej nikt nie myslal o robieniu wyprawek w bojowym by dropic super epiki.

Mem dla zobrazowania



Wiesz jak to jest, te kilka lat robiles wyprawki na lucku, cos tam na kilka miesiecy wpadalo, wiec nie bylo tak zle bo jaka byla alternatywa? Zalozyc nowa postac? Nie, dziekuje.

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
24-01-2019 10:34 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Strony (4): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO Zmiana systemu Fair Drop

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH