Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » MORIA R19 kiedy normalne oblezenia? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony R19 kiedy normalne oblezenia? 8 Ankieta - średnia ocena: 6,25
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Schizophrenic
Junior Member


Data rejestracji: 09-12-2018
Postów: 21
Klan: Njalepszy
Kraina: Moria VII

R19 kiedy normalne oblezenia? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bo to jakas paranoja aby 2 faza czasami trafala 6h? Wojna jak byla tak nadal jest, oblegi ida codziennie i tak. Tylko utrudniacie gre graczom, ktorzy walcza miedzy soba... Nie zmieniajac przy tym sytuacji na serwie(zreszta normalnej sytuacji, niekiedy wojny trwaly pare lat a tu nawet roku nie trwa). Więc kiedy sie administracja wycofie z glupiego pomyslu?
25-12-2018 20:22 Schizophrenic jest offline Szukaj postów użytkownika: Schizophrenic Dodaj Schizophrenic do Listy kontaktów
NewDoctorDoom
Junior Member


Data rejestracji: 10-10-2018
Postów: 12
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zdefiniuj wojnę

moim zdaniem to juz nie jest wojna
kolejna kwestia jest taka ze siły na serwerze na tyle sie ustabilizowały ze raczej obecny status qwo przez najblizsze miesiace moze lata sie nie zmieni

i to nie jest problemem bo tak jak juz stwierdziłeś na innych serwerach wojny trwały po parę lat

probleme jest destruktywne zachowanie klanu który wojnę wygrał i którego lider (nie sądze zeby cały klan) ma za ambicję zniszczenie innego klanu w sposób prowadzący do kasacji kont.

dowodem niech będą warunki ewentualnego rozejmu jaki został nam zaproponowany

Odrzucając wszystkie hardcorowe pomysły jakie padały jak np. klan zwarty tylko s4 albo jakies dramaty na stronie klanowej po przeredagowaniu wszystkich wyglada to następujaco.

1. Opuszczacie klan i zakładacie nowy gdzie macie pełną autonomie - nowy klan nowe czyste konto.
a) nie powinniscie miec problem z kw lub ulepszaniem itemów (punkty skarbu)
b) budynki bojowe nie bedą wam potrzebne (wrazie ataku na was punkt 7)
2. Czerwony W SG przechodzi na konto które wskaże.
3. Kwadraty które posiadacie przechodzą do klanów MH-RAHL-KULKI na zasadzie przychodzi agent i podajecie kwadrat archiwami. Który dostaje potem kicka i wraca do siebie.
4. Po tej akcji z punktu 3ciego bierzecie sobie 50 kwadratów które ówcześnie zostaną spisane i gracie sobie na nich spokojnie
5. Mówiąc gracie sobie spokojnie mam na myśli ze przyjadę jeszcze z wpierdolem do tych którzy próbują wam je odebrać.
6. 40 osob w klanie + 10 randomów którym pomagacie blaszczyć moby miedzy drzewm a aste (będą rotacje my tym samym się będziemy zajmować) - ma to zamiar wypompować więcej graczy grających na serwie
7. Wyleci jakiś nieuzasadniony obelg – wracamy do punktu wyjścia – wyleci na was – Sybir będzie tez dla tej osoby na S5 do kasacji
8. Glowa Kiciruchawki + Jaruszarego na palu

ciekawą kwestią jest też wykorzystywanie luk w regulaminie i palenie klocków przez kasacje kont w tkai sposób ze pula dobrych klocków na serwerze sie kurczy naczym jakby na to nie spojrzeć najbardzije tracą gracze mniejszych klamów co pośrednio prowadzi do kasacji kont z innych klanów

na kasacje kont na multi są dowody przesyłane do operatora gry.

Podsumowując sytuacja jest chora nie dlatego że na serwerze trwa wojan, bo są to jakby na to nie patrzeć wojny krwii ale to ze ta wojna ma prowadzić do totalnej dstrukcji klanu łacznie ze skasowaniem kont (co jest wymiernąstratą ekonomiczną dla właścicieli gry).

Wydłuzenie drugich faz oblegów jest dowodem na to ze administracja zdaje sobie sprawe z problemu być moze nie zdaje sobie sprawy z jego nasilenia i zjego motoru jakim jest Lider MH Ducu i pewnie jesze kilka osób z tego klanu.

Nie wiem jakie są palny wydawnicze BW team w kwestii kolejnych serwerów ale w chwili obecnej zabijacie chyba ostatni w miare żywy serwer

Pozdro
25-12-2018 21:58 NewDoctorDoom jest offline Szukaj postów użytkownika: NewDoctorDoom Dodaj NewDoctorDoom do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak przestaniecie pustakować cieniasów, co po kilku spalonych klockach się kasują

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
25-12-2018 22:02 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
-=Ducu=-
Member


Data rejestracji: 24-12-2018
Postów: 31

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
NewDoctorDoom napisał(a)

Odrzucając wszystkie hardcorowe pomysły jakie padały jak np. klan zwarty tylko s4 albo jakies dramaty na stronie klanowej po przeredagowaniu wszystkich wyglada to następujaco.


Sytuacja wygladała następująco:

Wysłałem klanówke do naszych z zapytaniem czy chcemy rozejmu i co za to chcemy po ODRZUCENIU PRZEZEMNIE HARDCOROWYCH POMYSŁÓW zostałyte poniżej luzno wspomniałem ze był taki geniusz co wymyślił o klanu z s4 zrobionych


cytat:
NewDoctorDoom napisał(a)
1. Opuszczacie klan i zakładacie nowy gdzie macie pełną autonomie - nowy klan nowe czyste konto.
a) nie powinniscie miec problem z kw lub ulepszaniem itemów (punkty skarbu)
b) budynki bojowe nie bedą wam potrzebne (wrazie ataku na was punkt 7)
2. Czerwony W SG przechodzi na konto które wskaże.
3. Kwadraty które posiadacie przechodzą do klanów MH-RAHL-KULKI na zasadzie przychodzi agent i podajecie kwadrat archiwami. Który dostaje potem kicka i wraca do siebie.
4. Po tej akcji z punktu 3ciego bierzecie sobie 50 kwadratów które ówcześnie zostaną spisane i gracie sobie na nich spokojnie
5. Mówiąc gracie sobie spokojnie mam na myśli ze przyjadę jeszcze z wpierdolem do tych którzy próbują wam je odebrać.
6. 40 osob w klanie + 10 randomów którym pomagacie blaszczyć moby miedzy drzewm a aste (będą rotacje my tym samym się będziemy zajmować) - ma to zamiar wypompować więcej graczy grających na serwie
7. Wyleci jakiś nieuzasadniony obelg – wracamy do punktu wyjścia – wyleci na was – Sybir będzie tez dla tej osoby na S5 do kasacji
8. Glowa Kiciruchawki + Jaruszarego na palu



pomijajac gdy podczas negocjacji wspomniałem o rządaniach to reakcją posłańca była "A TO NIE TAK SOBIE WYOBRAZALEM ZE NEGOCACJE BEDĄ WGLADAC - MYSLALEM ZE POWIEMY DUCU NIE BIJ A TY ODPOWIESZ "OK spoko""

W/W punkty były luźna interpretacja zbioru tego co napisali klanowicze i dyskusja toczyla się o oddanie klanu oraz klocków do klanów mniejszych i zebyscie sobie grali spokojnie.

Klocków nie chcieliscie oddać bo cytuje "po co ładować w mniejsze klany" a młotki to dla was szczyt bogactwa z punktów skarbu. "wam mozemy dac pare naszych klocków" - jak bede chciał wasze klocki to sobie je wezme dajcie mi coś czego nie mam.


Potem rozmowa juz zachaczała o taką hipokryzje ze az mi sie nie chce wywodów robić na wpis wywalony z kontekstu w skrócie

"nie oddamy klocków mniejszym, ale bedziemy robić wjazd na moralność klanu top1 ze nie dba o mniejszych i populacje serwera i wolimy dostawać 1 pustaka dziennie i dalej bedziemy pustakować tych mniejszych" ;D


cytat:
NewDoctorDoom napisał(a)
ciekawą kwestią jest też wykorzystywanie luk w regulaminie


Jedna z tych luk jest obleganie codziennie Big Grin


cytat:
NewDoctorDoom napisał(a)
i palenie klocków przez kasacje kont w tkai sposób ze pula dobrych klocków na serwerze sie kurczy naczym jakby na to nie spojrzeć najbardzije tracą gracze mniejszych klamów co pośrednio prowadzi do kasacji kont z innych klanów


Gdybym nie miał bana to bym polinkował troche wiadomosci ale mam bana wiec postaram sie zacytować cytat gracza z jednych klanów ktorego oblegacie ktory zaczyna sie na litere T

"KASUJE SIE MASZ JAKAS S2 DO KASACJI bo <wstaw tutaj wulgarny synonim stosunku płciowego> GRE <wstaw dowolne wulgaryzmy na temat klanu SG>"

cytat:
NewDoctorDoom napisał(a)
na kasacje kont na multi są dowody przesyłane do operatora gry.


Gdyby nie słowo multi w tym zdaniu to wszystko spoko - jestescie tak kochani na w/w serwerze ze są tacy ochotnicy jak pan T

cytat:
NewDoctorDoom napisał(a)
Podsumowując sytuacja jest chora nie dlatego że na serwerze trwa wojan, bo są to jakby na to nie patrzeć wojny krwii ale to ze ta wojna ma prowadzić do totalnej dstrukcji klanu łacznie ze skasowaniem kont (co jest wymiernąstratą ekonomiczną dla właścicieli gry).


cytat:
NewDoctorDoom napisał(a)
probleme jest destruktywne zachowanie klanu który wojnę wygrał i.


to moze zamiast uzywac zwrotu "klanu ktorego klan wygrał" zacznimy mówić na temat "klanu ktory tą wojne wszczął" i to w jaki sposób.

Wylaliscie wagon gówna na serwer - dostaliście w ryja i nic nie chcecie w zamian za pokój dać

to co chcecie tak zwany WHITE PEACE ma sie tylko w przypadku remisu lub gdy wojna jest na tyle szkodliwa dla obu stron ze sie ją kończy bez warunkowo.

Dla jasności moje wymagania:
1. Wasz klan (czytaj wasze młotki i surowce za które te młotki wpłacacie)
2. Kwadraty dla klanów niższych.
3. Wylatują oblegi znowu z waszej strony - S5 do kasacji





Wklejcie moje wszystkie wiadomości ze mną od początku do końca a nie jakiś stek gówna zeby robic z siebie ofiary to wtedy bedziemy rozmawiać.

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez -=Ducu=-: 25-12-2018 22:29.

25-12-2018 22:24 -=Ducu=- jest offline Szukaj postów użytkownika: -=Ducu=- Dodaj -=Ducu=- do Listy kontaktów
galanonim3
Triple Ace


Data rejestracji: 22-01-2009
Postów: 220
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dogadajcie sie z mniejszymi klanami i zakladajcie 10 oblegow dziennie na nich

beda mieli poblokowane akcje ekspy kw bez szamana do oblegow beda wbijac i tracic klocki az sami sie zaczna kasowac

w kupie sila jak chca tak grac to wy pokazcie im kto tu rzadzi 50 osob nie da rady przeciwko calemu serwerowi

mniejsi obrywaja rykoszetem chetnie doloza sie do przegranej rozpadu i kasacji tego klanu

__________________
ODDAM KONTO ZA FREE 450 punktow TOP 200
25-12-2018 22:53 galanonim3 jest offline Szukaj postów użytkownika: galanonim3 Dodaj galanonim3 do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tak
bierzcie przyklad ze starych wojenek na r1
tam klan nie top 1 trzymal w szachu duzo silniejszy klan poprzez blokowanie dlugimi 2 fazami
zawsze mozecie sie zgadac ze jednego dnia jedni w najgorszych godzinach a przez 2 kolejne zmiana i znowu
ale tak zeby im z 14 godzin z dnia zablokowac w sumie minimum i kasacje beda lawinowe

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy
25-12-2018 23:00 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
Melodrama
Lord


images/avatars/avatar-25527.jpg

Data rejestracji: 14-03-2016
Postów: 254

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@gal/kacik

Ale nie naszym celem jest kasowanie 50 czy 40 czy ilu tam graczy jeszcze w tym klanie zostało.

To jak ten klan zaczął tą wojne i jak teraz tą wojne toczy też ma wiele do życzenia.

MH większość czasu zakładało oblegi z końcem o 18.. Przez początek wojny bawiliśmy się pon-piąt. W momencie jak SG wygrywało to leciał obleg za oblegiem. Jeden się kończył to szedł drugi- nie ważne czy koniec o 4 w nocy czy 9 rano. Dogadywanie się na przerwy świąteczne też było bez sensowne. Raz się dogadaliśmy to od razu poszedł obleg na s1. Tak kończy się dogadywanie z nimi.

Połowa graczy tak jak np NewDoctorDoom to osoby które przejeły konta bo ludzie tam albo konta oddali albo się pokasowali bo mieli dość.

Nie jest naszym celem kasowanie serwera. Po co? Kto normalny chce stracić coś w co inwestował przez ostatnie 2 lata wpłacając premke i marnując czas.

Ale widocznie SG(klan który tą wojne przegrywa) nie jest w stanie pogodzić się z tym ,że będą musieli wydać kilka tysięcy młotków dla świętego spokoju serwera.

Tak naprawde to nie są duże koszta które musieli by ponieść. OH NOES STRACIMY KLOCKI.
Większość z nich te klocki ma typu ao/pp 25/25 i garniak/HB 35+. Bo ich nawet nie budują....
Czas i cena na odbudowanie takiego klocka jest znikoma w porównaniu z tym ile tracą.

Aczkolwiek Nie bo to nie ładnie przegrać.

Połowa klanu jak piszesz z nimi na PW ma dość wojny. Tak samo nasza strona ma wojny dość.

ALe przepraszam bardzo gdy klan zaczyna wojne od używania szpiega który wywala 3/4 klanu oraz wywala s1 z TR to raczej nie ma co się dziwić.

Były 2 neutralne klany których nikt nie klepał nikt nie oblegał ludzie sobie spokojnie grali i się nie przejmowali. To zaatakowali klan który jest NEUTRALNY. Nikomu nie pomagał.

Będziemy dalej oblegać i będziemy dalej odbierać klocki które mają.
swoją drogą 90% klocków które mają jest zabrane z klanów małych.


Do momentu kiedy istnieje opcja oblężeń będzie coś takiego się działo. Nie ma opcji ani możliwości by jakakolwiek wojna była na zasadzie ,że nikt nic nie traci.

Jak samo słowo WOJNA oznacza to ,że ktoś coś traci ktoś coś zyskuje. W tej grze nie METĄ jest zrobienie postaci która wszystko i wszystkich zabije. Metą jest wojna. Prawda jest taka ,że wszystko można dostać jeżeli gra się dostatecznie długo. Oprócz s1. S1 jest tylko JEDNO i nie ma możliwości by 10 osób posiadało s1. Jeżeli całkowicie zniesiemy WOJNY nie będzie możliwości jakiejkolwiek wymiany czy awansu kwadratów. Od zawsze było tak ,że maluchy oblegały klocki ludzi którzy nie grają. Lepsze klany oblegały słabsze klany po lepsze klocki. To była i jest podstawa tej gry.
Wojny nie są toczone tylko w momencie gdy inne klany z danego R się poddają. Czy to tworząc sojusze czy to nie walcząc o tą s1.

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Melodrama: 25-12-2018 23:18.

25-12-2018 23:12 Melodrama jest offline Szukaj postów użytkownika: Melodrama Dodaj Melodrama do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to nieistotne, czy "ten zły" jest top1, czy top2. taktykę wam podano na tacy, jak chcecie końca wojny to do dzieła

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
25-12-2018 23:56 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
-=Ducu=-
Member


Data rejestracji: 24-12-2018
Postów: 31

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
[b]galanonim3 napisał(a)[/b
mniejsi obrywaja rykoszetem chetnie doloza sie do przegranej rozpadu i kasacji tego klanu


I tu jest kolejną zabawna sytuacja. Chętnych nie brakuje bo biedne zuczki z Sg (klanu pacyfikowanego) oblegaly każdy możliwy klan jaki jest możliwy do oblegania. Nawet te które rekrutowali z nich ludzi :d:d

Klan za to top 1 gdy przegrywał właśnie przez tą rekrutację (rekrutowanie aur przy naszym ich braku) przez całą swoją karierę podczas wojny oblegal 2 klany (agresora oraz jego bezpośrednie źródło posiłków które prowadziło bloki i ochronki na naszą niekorzyść)

I to ja jestem tą osobą która ma ambicje spalić serwer Big Grin

Na koniec dodam że jak organizacja która jest w toku od około 2tyg a tu mam na myśli r19 vs Sg plus lucky

Co zabawne owe mniejsze klany maja większe zapędy destrukcyjne w stosunku do agresora niż moja osoba - a kim że to na jestem żeby nie słuchać głosu ludu Smile
26-12-2018 00:38 -=Ducu=- jest offline Szukaj postów użytkownika: -=Ducu=- Dodaj -=Ducu=- do Listy kontaktów
yoli
Newbie


Data rejestracji: 26-04-2017
Postów: 5
Kraina: Moria VII
Skąd: Olsztyn

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To może i ja sie wypowiem choć ta propozycja mnie nie dotyczy bo mam inny poziom klanu niż SG.
Od razu na wstępie. Propozycja z pkt widzenia normalnego gracza (czy jest z SG czy nie) jest nie do przyjęcia.
Myślę, że problem nie jest nowy klan i młotki. Tym bardziej, że krew itp nie stanowi żadnego problemu jak na początku gry a duża część ludzi (przynajmniej w moim klanie) jest dość majętna. Nie jest więc to problem młotków te pójdą za premkę jeśli klan będzie chciał. Kwadraty? Tu już gorzej. Ale do przełknięcia. Choć już ciężko ze wzgledu na pvp i ograniczony zasięg ataków za 3 evo. No i areny bowiem kwadraty są kwintesencją 3v3 1v1. W 1v1 idzie polecieć w dół i tam wygrywać. Jednak 3v3 jest tak nieprzewidywalna w losowaniu, że jeden gracz z dobrym klockiem zmienia wszystko. Tu niestety rankingu nie idzie zbić (bo próbuje zrobić to od pół roku) i się nie udaje. A że mamy połączone servery to jednak ma to znaczenie.

Problemem jest natomiast na pewno "Czerwony" narzucony z góry. Na przykładzie mojego klanu podam, że praktycznie nic nie odbywa się na czacie gry.
Na czat klanowy tam gdzie rozmawiamy każdy dostał zaproszenie indywidualnie ode mnie więc klikający od przypadku tam nie figurują i nie wpuszczę tam obcej osoby. Jak jest w SG nie wiem ale myślę, że sobie radzą. Tak więc co ten czerwony będzie robił w "moim" klanie? Wyrzucał mi ludzi jak się decyzja albo zachowanie nie spodoba? Ponoć ma nadzorować wymianę klocków. ALe wymianę ogarnę sam w ciągu 10 dni. 1 przychodzi bierze, drugi idzie i oddaje w tym samym czasie. 3 klocek idzie oblegiem. Ale jak ma ktoś decydować o moim klanie i mówić moim ludziom, co moga, a co nie pełniąc rolę nadzorcy to za taką grę to raczej 40 osób nie zapłaci złotówki. Tym bardziej, że klan ma dostać 10 osób z przypadku. A 11 ma im mówić jak mogą grać. Choć nie sądzę, że znajdzie sie tyle osób chętnych na blachy bowiem w blachach pomagaliśmy klanom do czasu aż za pojawienie się u nas gracza palono jego klan.

Co do przegranej.Ok wojnę można przegrać i skapitulować totalnie. Ale sytuacja jak jest obecnie na servie sprawia, że Sg tej wojny nie przegrało totalnie, bo nadal dzień w dzień stoją na poziomie 1:1 w klockach. A w ich klanie nie widza s5. Nie wygrają. Bo nie mają siły przebicia ao klany top3-7 nie dadzą im najlepszych, a nawet jak by dali to mogło by być za mało. To powoduje impas. Zwycięzca nie ma jak skończyć przegranego. A przegrany nie musi tak naprawdę nic robić.
Dlatego przedstawione dalej warunki sprawiają, że ktoś kto ma grać jak marionetka nie zgodzi się na to jeśli lepsze warunki ma podczas wojny.

Imho warunki powinny być na kształt taki, aby SG mogło się w miarę szybko odbudować, wyrzucić maluchów z przypadku i w ciągu 2-3 miesięcy podjąć znowu z wami walkę. Choć nie widzę na to szans tak naprawdę bo kogo mieli by zwerbować?.

Więc tu pojawia się niestety przymus waszej dobrej woli. Powiedzenia sobie przez was samych (bo my juz powiedzieliśmy) WYGRALIŚCIE. BRAWO!!! 1:0 dla was. Czas na drugą połowę.
I to wasza rolą a i przywilejem jako wygranych jest wymyślać jak sprawić aby server zaczął znowu grać. Jak pozacierać stare sojusze i pomyśleć jak ogarnąć na nowo 0.5 i 0.7 czy jakie tam liczby lubicie. I jak wprowadzić na nowo rywalizację.
Opcjonalnie zakończyć ten server i tyle jak chcecie zostać w niezmienionym składzie. Ale KOŃCZENIE SERVE to raczej dla nas. Bo powtórzę WYGRALIŚCIE. BRAWO!!!

Tak. Dla tych którzy nie zrozumieli. To Mh zapłaci większą cenę tylko po to aby miec lepszą przyjemność z gry później. Niemożliwe? Myślę, że większość sobie zdaje jednak sprawę, że jeśli to nie nastąpi nie będzie żadnej gry. Tylko to co doświadczyliście. Twierdza i walka albo pusty obleg.

A co do sytuacji obecnej to nie zgodzę się natomiast z NewDoctorDoom, że siły się ustabilizowały. Jedyna stabilizacja w chwili obecnej jest na poziomie Sg. Słabsi ale nadal za mocni. Póki mają koksów do bici duo Astrate żadne Ah, Dts, Rhal, Kulki, Lucky13 ich nie dogoni. A walka? Mh musi załatwiać pustaki. Sg musi je tylko oddawać. Nawet w obla nie trzeba wbijać. A tak długo jak za palenie będą bany można tak jechać do usranej śmierci codziennie. A jak nie będzie banów za palenie to nim Sg padnie server będzie pusty.
Sytuacja niżej?. Na moim klanie mgliści się wyżyć, bo jest za słaby aby przed wszystkimi przetasowaniami klanowymi i pomocami się wybronić. To pokazało połączenie Dts + Rhal. Mogliście się wyżyć i skończyć nas. Ale tego nie zrobiliście. Do dziś nie rozumiałem dlaczego. Ciągle błądziłem myślami, że chcecie się mścić i walczyć. Ale to nie jest prawda. Nie chcecie zniszczyć L13, bo ludzie z topu pójdą do Sg (a w związku z tym, że polujecie na nich gdy gdzieś pójdą więc i nas to nie ominie - to pójdziemy tylko tam pewnie) i wtedy już żadne wzmocnione Ah nie poradzi na Sg. Skończy się na tym, że będzie Mh będzie Sg i będzie cała reszta servera. Niby z Mh ale tak naprawdę przeciwko nikomu. Bo Sg będzie nietykalne. Taki status quo był w wojnie dts+rhal z lucky. 2 klocki za 2 klocki dziennie. I wtedy żadne inne klany nie cierpiały. Wszystko zamykało się w SG, Lucky13, Dts, Rhal, Mh. Fajnie było? Pokój był mawet niepotrzebny. Zerowy ubytek klocków. Poza Kiziorowymi.

Co do rozwiązań ekstremalnych. Powyżej wypowiadają się konta które proponują mocne rozwiązania. Takie rozwiązanie i my rozważyliśmy. Rozpuszczę 6-8 osób z klanu i postawie na was obelgi blokujące możliwość grania poprzez całodobową 2 fazę oblega. I niższy poziom klanowicza weźmiecie tym jeszcze lepiej. Słabsze konta będa mogły stawiać.
ALe po co to? Zniszczyć grę? Potrzebne to komuś? Ale mówią, że tonący brzytwy się chwyta. Jak widać nikt tu nie tonie. A powiem więcej. Małe klany też pomogą. Bo może większość się zdziwi, ale duża część za obecną sytuację obwinia już wyłącznie Mh choć większość boi się przyznać, bo zostanie poszczuta Rhalem Kulkami Feniksem (może nie każdy widzi ze sobą Lestat ale on na pewno widzi się po waszej stronie). Pustaki dostają od Sg albo od nas albo od kogoś komu my damy. Ale już większość widzi, kto jest winny początkowi drogi pustaka.

Dlatego tu apeluję do rozsądku Mh. Chcecie pograć z sensem to przeczytajcie co zaproponowaliście. Na to nie zgodziło by się L13, a jest z ręką w kiblu kiedy zaczniecie jutro swą ofensywę ze wzmocnionego Ah. A ma się na to zgodzić klan któremu nie jesteście w stanie dziennie sprzedać więcej pustaków niż może sobie zdobyć?.
Macie inteligentnych ludzi u siebie. Chcecie pograć na poziomie?. To przemyślcie jak wybrnąć z impasu. Wygrać, wygraliście. Ale to nie wiele zmienia w grze w której nie da się wygrać.
26-12-2018 02:06 yoli jest offline Szukaj postów użytkownika: yoli Dodaj yoli do Listy kontaktów
yoli
Newbie


Data rejestracji: 26-04-2017
Postów: 5
Kraina: Moria VII
Skąd: Olsztyn

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
-=Ducu=- napisał(a)
cytat:
[b]galanonim3 napisał(a)[/b
mniejsi obrywaja rykoszetem chetnie doloza sie do przegranej rozpadu i kasacji tego klanu


I tu jest kolejną zabawna sytuacja. Chętnych nie brakuje bo biedne zuczki z Sg (klanu pacyfikowanego) oblegaly każdy możliwy klan jaki jest możliwy do oblegania. Nawet te które rekrutowali z nich ludzi :d:d

Klan za to top 1 gdy przegrywał właśnie przez tą rekrutację (rekrutowanie aur przy naszym ich braku) przez całą swoją karierę podczas wojny oblegal 2 klany (agresora oraz jego bezpośrednie źródło posiłków które prowadziło bloki i ochronki na naszą niekorzyść)

I to ja jestem tą osobą która ma ambicje spalić serwer Big Grin

Na koniec dodam że jak organizacja która jest w toku od około 2tyg a tu mam na myśli r19 vs Sg plus lucky

Co zabawne owe mniejsze klany maja większe zapędy destrukcyjne w stosunku do agresora niż moja osoba - a kim że to na jestem żeby nie słuchać głosu ludu Smile


Dziwny ten twój pogląd. Bo patrząc na sytuację w klanach od 8-15 to po stronie swojej "racji" masz 2 klany. Z czego Lestatowców nie jestem pewny, czy sam byś chciał mięć ze sobą. A trzeci klan jest pod twoją protekcją dlatego, że poprosiłem go by się zwrócił o nią do Ciebie, gdyż ja go nie mogłem bronić przed Kulkami. A do momentu obli z Kulek nikt od nich ze mną w życiu nawet nie porozmawiał. Ale po waszej stronie są klany które popaliły swoje akademie więc nie dziwne. Tak więc patrząc na moje to 5:3 przeciwko wam po stronie "ludu". A ja nigdy im nie proponowałem ekstremalnych rozwiązań. No ale nie zapominam, że ty nie wiedziałeś, że Lucky istnieje do momentu obla na s1, bo poniżej top 4 nie patrzysz (tak to szło?). Więc lud twój to kończy zdaj się na Dts.
Poza tym mówisz o jakiś posiłkach z drugiego klanu. To też jest twoim wymysłem. Moi gracze byli za słabi aby iść do Sg. A nawet jak Sg rekrutowało to nikt z Lucky13 tam nie poszedł a prawie z każdego innego klanu tak. Dopiero przy ostatnim banie dla Kizora jeden mój gracz (mówię o czystym lucky) był na tyle mocny aby tam pójść i być jakąś wartością bojową poza byciem mięsem ale to już twoje działanie poprzez obleg i odmowę pokoju. A to, że poszedł tam KillaBee? 11 oblegów na kolesia który nie chciał walczyć i w oble dla Rhal nie wbijał, a jak poszedł sobie pograć do maluchów to zaczęło się ściganie? Żyjesz w swoim wykreowany świecie Ducu. Indoktrynacja Mh skończyła się. Maluchy już dawno w Was nie wierzą. Może się boją, ale dzięki twoim sojusznikom co raz mniej. Bo co raz mniej macie do zaoferowania. Każdy klan na dole poza 2, wasza strona spustakowała. Więc nie stawiał bym na to, że LUD jest z tobą. Po to pracowałem z większością dołu pół roku, pokazywałem wiadomość, oble itp. a przede wszystkim tłumaczyłem co i dlaczego nie robiąc ze swoich graczy świętych. Coś na co wy i Sg mieliście wywalone. Zresztą o czym my mówimy. Twoi ludzie otwarcie mówią, że wojnę wygraliście w .....LUTYM!!. A ty dalej sprzedajesz bajki o jakiś walczących klanach. Sg nie wbija w wasze oble w większości a L13 nie chcecie zajechać z powodów wskzanych we wcześniejszym poście.
Chcesz zmienić sytuację. Przemyśl jak wyjść z impasu bo propozycje jakie dajesz "tym pokonanym" bo choć jestem przegrany uważam, ze z ich perspektywy będą nie do przyjęcia.

multipost ostrzeżenie Kylin

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Kylin: 26-12-2018 09:53.

26-12-2018 02:39 yoli jest offline Szukaj postów użytkownika: yoli Dodaj yoli do Listy kontaktów
-=Ducu=-
Member


Data rejestracji: 24-12-2018
Postów: 31

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
yoli napisał(a)
Propozycja z pkt widzenia normalnego gracza (czy jest z SG czy nie) jest nie do przyjęcia.
Myślę, że problem nie jest nowy klan i młotki. Tym bardziej, że krew itp nie stanowi żadnego problemu jak na początku gry a duża część ludzi (przynajmniej w moim klanie) jest dość majętna. Nie jest więc to problem młotków te pójdą za premkę jeśli klan będzie chciał. Kwadraty? Tu już gorzej. Ale do przełknięcia.


Jesli chodzi o kwadraty to jest prosta matematyka..

Załózmy najbardziej pesymistyczną wersje dla SG jakim jest 50 kwadratów. Jest to niecałe 2 msc oblegów a przez te 2 msc oblegów mogli by sobie wybudować kazdy kwadrat jak im sie żywnie podoba. I tez nie mowie tutaj ze kazdy z nich ma sie spustakować. Tylko dostaje kwadrat od małego z ktorm sie wymienia. A nikt napewno wszystkich 50 kwadratów nie wezmie tylko np. 25 najmocniejszych


cytat:
yoli napisał(a)
Problemem jest natomiast na pewno "Czerwony" narzucony z góry. Na przykładzie mojego klanu podam, że praktycznie nic nie odbywa się na czacie gry.


no to w ogole nie kumasz rządania - skoro robicie nowy klan a stary porzucacie na rzecz MH to jak mozesz miec problem z czerwonym ktory nie jest czerwonym bo jestes w innym klanie i wpłacasz młotki w tym momencie.

Chodzi o to ze masz możliwość zostania w takich warunkach dobrowolnie (ale kto by chciał mniej korzystne warunki dobrowolnie)


cytat:
yoli napisał(a)
Dziwny ten twój pogląd. Bo patrząc na sytuację w klanach od 8-15 to po stronie swojej "racji" masz 2 klany. Z czego Lestatowców nie jestem pewny, czy sam byś chciał mięć ze sobą. A trzeci klan jest pod twoją protekcją dlatego, że poprosiłem go by się zwrócił o nią do Ciebie, gdyż ja go nie mogłem bronić przed Kulkami. A do momentu obli z Kulek nikt od nich ze mną w życiu nawet nie porozmawiał. Ale po waszej stronie są klany które popaliły swoje akademie więc nie dziwne. Tak więc patrząc na moje to 5:3 przeciwko wam po stronie "ludu"..


Brzmisz jak lestat - kiedy w jakimś amoku narkotykowym ni z tąd ni z owąt napisał mi ze coś tam zadecydował ze kogoś tam nie rozniósł Big Grin

Nie masz zielonego pojęcia co sie dzieje do okoła ciebie Smile

cytat:
yoli napisał(a)
po stronie "ludu".


cytat:
yoli napisał(a)
bo poniżej top 4 nie patrzysz (tak to szło?).


widze ze doskonale rozumiesz skale moich interesów

ale zabawne jest to ze przyznajesz się do oblegania mi S1 a potem w tym samym zdaniu robisz z siebie bidnego żuczka


cytat:
yoli napisał(a)
bo choć jestem przegrany uważam, ze z ich perspektywy będą nie do przyjęcia.



to bawimy się dalej oczywiście mając na uwadze regulamin gry oraz pełen zamysł twórców gry Smile . Nowe atrakcje przewiduje w styczniu

Masz tutaj rebus jakie




cytat:
yoli napisał(a)
Co do przegranej.Ok wojnę można przegrać i skapitulować totalnie. Ale sytuacja jak jest obecnie na servie sprawia, że Sg tej wojny nie przegrało totalnie, bo nadal dzień w dzień stoją na poziomie 1:1 w klockach.



Rebus już znasz. Ale na koniec mogę dodać kolejny argument - kwadraty nie będą budowane w SG. Bedą sobie stali na swoich lepiankach od mniejszych klanów a jeśli zostaną wybudowane do odpowiedniego poziomu zajmie się tym ekipa remontowa z niższych klanów i te monetki o których pisałeś z 3v3 i 1v1 będą w plecy dłuzej niz te 50 dni oblegania. Za 3-4 miesiące Średnia HB w MH będzie wynosić około 48 gdy w SG to będzie 35. Mi "długotrwała" wojna służy. Bo zgadnij który klan będzie miał najwięcej srebrnych monet na serwerze Smile

cytat:
yoli napisał(a)
Dlatego przedstawione dalej warunki sprawiają, że ktoś kto ma grać jak marionetka nie zgodzi się na to jeśli lepsze warunki ma podczas wojny.


Rozumiem ze 50 tys punktów skarbu + wydupienie z klanu oraz nie obleganie innych to bycie marionetką? (osobiscie mam z 44 tys)

cytat:
yoli napisał(a)
Dlatego tu apeluję do rozsądku Mh. Chcecie pograć z sensem to przeczytajcie co zaproponowaliście. Na to nie zgodziło by się L13, a jest z ręką w kiblu kiedy zaczniecie jutro swą ofensywę ze wzmocnionego Ah. A ma się na to zgodzić klan któremu nie jesteście w stanie dziennie sprzedać więcej pustaków niż może sobie zdobyć?.
Macie inteligentnych ludzi u siebie. Chcecie pograć na poziomie?. To przemyślcie jak wybrnąć z impasu. Wygrać, wygraliście. Ale to nie wiele zmienia w grze w której nie da się wygrać.


Twój apel został wysluchany
Rozsądkiem jest chęć rozejmu na który żadna osoba w klanie nie miała jakiś czas temu na to ochoty.

cytat:
yoli napisał(a)
Twoi ludzie otwarcie mówią, że wojnę wygraliście w .....LUTYM!!. A ty dalej sprzedajesz bajki o jakiś walczących klanach. Sg nie wbija w wasze oble w większości a L13 nie chcecie zajechać z powodów wskzanych we wcześniejszym poście.


W lutym to była sytuacja zabawy kto ma więcej aur. Wiec nie wiem kto ci takich głupot nagadał.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez -=Ducu=-: 26-12-2018 04:37.

26-12-2018 04:26 -=Ducu=- jest offline Szukaj postów użytkownika: -=Ducu=- Dodaj -=Ducu=- do Listy kontaktów
Schizophrenic
Junior Member


Data rejestracji: 09-12-2018
Postów: 21
Klan: Njalepszy
Kraina: Moria VII

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Schizophrenic
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@yoli

W lutym to ja pisalem, ze wojna zostanie wygrana jak wyrownaja sie aury. I Co? Tak sie stalo.
Co do "rzadan" Serio? Ducek ma je małe, ja mu poleciłem, zadnej 3s 2s w klanie.

Co do wygrania wojny nie jest to problem z punktu widzenia technicznego po prostu nam się nie chce klan SG mozemy blokowac 24/24 7/7 Wystarczy tylko 4-5 klanów wystarczy ze beda puszczane oblezenia o odpowiednich godzinach i albo dostaja 2-3-4-5 5s kazdego dnia albo bronia niektore oblezenia(nie wszystkie bo kiedys musza zrobic ataki wypki expy) albo siedza wiecznie w 2 fazie I NIC NIE MOGA ZROBIC. Wiem ze administracja bierze tylko placze rpzeciwnikow pod uwage(stad ta zmiana TYLKO na r19) ale my mozemy zablokować im normalną grę, dzięki wam. I nie bedzie to mialo zadnych znamion griefingu. Będzie to tylko czysta taktyka w celu wygrania wojny, ktora powstala TYLKO I WYLACZNIE DZIEKI WAM.

Wiec macie czas aby cofnac ta idiotyczna zmiane zanim was do tego ZMUSIMY w grze.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Schizophrenic: 26-12-2018 09:49.

26-12-2018 09:20 Schizophrenic jest offline Szukaj postów użytkownika: Schizophrenic Dodaj Schizophrenic do Listy kontaktów
Cerbin
Forum Legend


Data rejestracji: 30-03-2007
Postów: 1.975
Skąd: Gród Kraka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Melodrama napisał(a)

Ale widocznie SG(klan który tą wojne przegrywa) nie jest w stanie pogodzić się z tym ,że będą musieli wydać kilka tysięcy młotków dla świętego spokoju serwera.

śniadanie zaraz,nie mam czasu czytać wszystkiego, zatrzymam się tu.
Jako lider i współdecydujący, wieloletni, na różnych serwach i różnych klanach - warunki przesłane przez Ducu są nie do zaakceptowania w następujących fragmentach:
2. Czerwony W SG przechodzi na konto które wskaże.
6. 40 osob w klanie + 10 randomów którym pomagacie blaszczyć moby miedzy drzewm a aste (będą rotacje my tym samym się będziemy zajmować) - ma to zamiar wypompować więcej graczy grających na serwie
8. Glowa Kiciruchawki + Jaruszarego na palu

i wie o tym każdy czerwony i zielony. Nie wiem czy ma być pokój czy nie ma, bo nie siedzę już w kolorach, ale propozycje takie to tylko marnowanie czasu.


A zaproponowane obleganie dla blokowania - polecam, skutkuje banem za utrudnienie gry.


edyta. btw wojnę wywołał gracz Rennard, bez wiedzi i zgody lidera SG - czemu jego głowy MH nie chce i nie chciało? Bo tak ślicznie przebacza, czy bo wiedziało, że tenże ją wywoła?


edyta.
cytat:
Schizophrenic napisał(a)
Bo to jakas paranoja aby 2 faza czasami trafala 6h?

Tru.

__________________
WEGE Blood Wars (copyright Vilku)

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Cerbin: 26-12-2018 10:32.

26-12-2018 09:49 Cerbin jest offline Szukaj postów użytkownika: Cerbin Dodaj Cerbin do Listy kontaktów
Wełen
Emperor


images/avatars/avatar-25541.gif

Data rejestracji: 14-04-2016
Postów: 1.059

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czytając posty ducu to ja jestem za tym, żeby te oblegi na R19 były całkowicie zakazane, bo ewidentnie cos ma nierówno pod sufitem Wink biedny serwer

ostrzeżenie prowokacje,obraza Kylin

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Kylin: 26-12-2018 09:55.

26-12-2018 09:52 Wełen jest offline Szukaj postów użytkownika: Wełen Dodaj Wełen do Listy kontaktów
Schizophrenic
Junior Member


Data rejestracji: 09-12-2018
Postów: 21
Klan: Njalepszy
Kraina: Moria VII

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Schizophrenic
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@cerbin
A zaproponowane obleganie dla blokowania - polecam, skutkuje banem za utrudnienie gry.


Dziwne, sami blokujecie 1 strefe praktycznie przed kazda noca bohaterow na kilka dni przed utrzymujac blokade klocka przez co utrudniacie gre Wink niedlugo kolejna noc i juz sie pewnie szykujecie aby blokowac klocek przez kilka dni Big Grin my zrobimy to samo, tylko na wieksza skale.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Schizophrenic: 26-12-2018 09:58.

26-12-2018 09:58 Schizophrenic jest offline Szukaj postów użytkownika: Schizophrenic Dodaj Schizophrenic do Listy kontaktów
yoli
Newbie


Data rejestracji: 26-04-2017
Postów: 5
Kraina: Moria VII
Skąd: Olsztyn

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Schizophrenic
Każda taktyka działa obusiecznie. Ducu może wrzucać obrazki GB ale zadziała tylko na klan słabszy (czytaj mój choć i tu nie będziecie mieli poza Ah siły przerobowej na 3 klan) na Sg to nie zadziała.
A siedzenie w 2 fazach oblach?? Spoko. Moment kiedy tak się stanie i pójdą takie oble będzie momentem kiedy twoje konta i duca znajda się w takiej samej sytuacji. To raczej zdesperowani sięgają po desperackie rozwiązania. A nie widzę abyście to w byli zdesperowani. Jednak to wy mówicie o takich rozwiązaniach. Co mnie raczej dziwi.


I już mi się nie chce cytować ale nie Ducu. To ty nie widzisz co się dzieje na około.
To że straszysz maluchy że mają ci oddać zabrane S2 nic nie zmienia. Nie palisz go? boisz się? Jedno spaliłeś. Teraz po Kizorze się boisz? 2.1.1 jest przez twoje multi codziennie rozbierane? PP czy tam AO juz na 7 poziomie z 22? Haha. To pokazuje twoja despercaję bo coraz bardziej widzisz, że nic nie zrobisz. Choć wygrałeś i chcesz upokorzyć każdego kto z tobą walczył nich nie godzi się na twoje warunki. Bo są żałosne i śmieszne. DLa małego Lucky13 a co dopiero dla klanu któremu nie umiesz wrzucić 2 pustaka w jeden dzien.
GangBang? twoi popleczniczy zrobili to z Sol, Nev, Kp, Anarchią brawo bo"CH"aterzy
26-12-2018 10:05 yoli jest offline Szukaj postów użytkownika: yoli Dodaj yoli do Listy kontaktów
Schizophrenic
Junior Member


Data rejestracji: 09-12-2018
Postów: 21
Klan: Njalepszy
Kraina: Moria VII

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Schizophrenic
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@UP

mi sie nie chce wbijac nawet do obli na sg czy na was xD wiec ja bym mial luz xD I nie pisz o kontach w liczbie mnogiej moje male multi oddalem po banie takze mam tylko to kontoTongue (co widac bylo przy banie jakbym go dostal to na wszystkie konta).
26-12-2018 10:09 Schizophrenic jest offline Szukaj postów użytkownika: Schizophrenic Dodaj Schizophrenic do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by Cerbin


A zaproponowane obleganie dla blokowania - polecam, skutkuje banem za utrudnienie gry.


nie moglo by byc banow bo oblegi by byly zakladane przez rozne osoby i na rozne osoby - to ze admini zwiekszyli dlugosc 2 fazy to ich decyzja, to ze pare klanow bedzie zakladalo oble w roznych godzinach to maja takie prawo

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez kacik: 26-12-2018 10:14.

26-12-2018 10:10 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
-=Ducu=-
Member


Data rejestracji: 24-12-2018
Postów: 31

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Cerbin napisał(a)

śniadanie zaraz,nie mam czasu czytać wszystkiego, zatrzymam się tu.


To smacznego życze - jak zjesz to przeczytaj proszę moje wypowiedzi a nie wypowiedzi wycięte z kontekstu które miały miejsce 2 dni przed podniesieniem cen złomu


cytat:
Cerbin napisał(a)
Jako lider i współdecydujący.


Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

"KOCHANIE ALE TO NIE TAK JAK MYŚLISZ" idealnie pasuje cytat do tej sytuacji.
Rozumiem ze po powrocie będąc waszego sztabu którego cześcią jestes - zamiaast anulowac obla (jesli miałes taką możliwość) oraz wydalic Fulla za jakies takie samowolki - to dołaczyłes do obla i odpalałes kolejne - dobrze zrozumiałem?

Przypomina mi sie ta całą szopka na SB "ja byłem przeciw" z waszej strony - oczywiscie bedąc w oblegu cały czas.

Jesli sytuacja taka która opisujesz ze losowy gracz robi sobie samowolnie decyzje ktora jest tak kluczowa to po moim powrocie jako lidera skutkowałą by wydaleniem go z klanu w trybie natychmiastowym oraz wypłaceniu prezentu na odchodne - a nie lecenie dalej z planem

cytat:
Cerbin napisał(a)
A zaproponowane obleganie dla blokowania - polecam, skutkuje banem za utrudnienie gry.


cytat:
kacik napisał(a)
nie moglo by byc banow bo oblegi by byly zakladane przez rozne osoby i na rozne osoby - to ze admini zwiekszyli dlugosc 2 fazy to ich decyzja, to ze pare klanow bedzie zakladalo oble w roznych godzinach to maja takie prawo


cytat:
Cerbin napisał(a)
edyta. btw wojnę wywołał gracz Rennard, bez wiedzi i zgody lidera SG - czemu jego głowy MH nie chce i nie chciało? Bo tak ślicznie przebacza, czy bo wiedziało, że tenże ją wywoła?


Bo to rozmowa miedzy MH a Lucky a nie miedzy MH a SG - zupełnie osobny temat na ktory nikt jeszcze nie próbował rozmawiać.
26-12-2018 11:28 -=Ducu=- jest offline Szukaj postów użytkownika: -=Ducu=- Dodaj -=Ducu=- do Listy kontaktów
Cerbin
Forum Legend


Data rejestracji: 30-03-2007
Postów: 1.975
Skąd: Gród Kraka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
-=Ducu=- napisał(a)


cytat:
Cerbin napisał(a)
Jako lider i współdecydujący.


Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

"KOCHANIE ALE TO NIE TAK JAK MYŚLISZ" idealnie pasuje cytat do tej sytuacji.
Rozumiem ze po powrocie będąc waszego sztabu którego cześcią jestes - zamiaast anulowac obla (jesli miałes taką możliwość) oraz wydalic Fulla za jakies takie samowolki - to dołaczyłes do obla i odpalałes kolejne - dobrze zrozumiałem?


Dobrze zrozumiałeś. Prócz odpalania. Chyba nie założyłem żadnego oblegu w tej wojnie. Wedle mojej pamięci nikt z ówcześnie decydujących nie chciał wojny w tamtym momencie, a na pewno nie w takim stylu, ale skoro już ją wywołano i skoro ją wygrywaliśmy, to ją prowadziliśmy, ciesząc się z sukcesów, choć nie stylu.
Ówczesny Lider, Klakier, zrezygnował był zresztą z gry właśnie min. przez atmosferę, jaką wywołanie wojny przyniosło.
To chyba pamięta każdy zainteresowany, więc nie wiem skąd insynuacje, że pragniemy wymazać przeszłość.

Do usrania będę powtarzał, że IMO wpuściliśmy się w tę wojnę i to MH pociągało za sznurki przy jej wywołaniu. Nie kryłem też nigdy, że od dawna nie mamy większej szansy jej wygrać. Co nie znaczy, że przystaniemy na warunki pokoju, będące wizualizacją nadmiernego przerostu ego co poniektórych graczy MH.

I tyle w temacie wojny, pokoju i moich o nich opinii.

Istotą tematu jest przywrócenie normalnej 2h na serwerze, uzasadniane brakiem przesłanek do tak ponadnormatywnych ingerencji administracji. Ja ich, jak i autor tematu, również nie widzę.

__________________
WEGE Blood Wars (copyright Vilku)

26-12-2018 11:49 Cerbin jest offline Szukaj postów użytkownika: Cerbin Dodaj Cerbin do Listy kontaktów
-=Ducu=-
Member


Data rejestracji: 24-12-2018
Postów: 31

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Cerbin napisał(a)

Dobrze zrozumiałeś.


Czyli jesteś tak samo (jak nie bardziej) winny wszczęcia wojny jak rennard. Dlatego jak mowilem pokoju za free nie bedzie. "Nikt nie chciał ale wszyscy robili wojne" syndrom sztokcholmski

Juz wole być "nienormalny" i miec problemy z "ego"

cytat:
Cerbin napisał(a)
więc nie wiem skąd insynuacje, że pragniemy wymazać przeszłość


1. Chcecie białego pokoju.
2. W co drugiej PW dostaje "tych co wywołali wojne juz niema to nie my biedne żuczki SG"
3. Twoja wypowiedz wyżej którą dobrze zrozumiałem
4. Szopka na SB "ja byłem przeciw" odpalajac obleg 10min wczesniej

Edit:

5. Wszystkie te "rozejmy" świąteczne dogadywane o 15 godzinie i te oblegi na S1 O godzinie 21 w ten sam dzień to też nie wy? Bo pamiętam oblegi właśnie w te dni wylatywały od tych waszych wszystkich "pacyfistów" przy władzy które z tego co słucham są tylko na pokaz


Tak naprawdę punkt 5ty to jest główny powód dlaczego nie macie spokoju "za darmo", "z dobrej woli dla żuczków" prze zemnie i przez graczy którzy mają coś u nas do powiedzenia

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez -=Ducu=-: 26-12-2018 15:26.

26-12-2018 12:03 -=Ducu=- jest offline Szukaj postów użytkownika: -=Ducu=- Dodaj -=Ducu=- do Listy kontaktów
Gierek
Viking


Data rejestracji: 05-09-2008
Postów: 543
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ducu - ale my nie chcemy pokoju.

Już było idealnie opisane:

cytat:
Do usrania będę powtarzał, że IMO wpuściliśmy się w tę wojnę i to MH pociągało za sznurki przy jej wywołaniu. Nie kryłem też nigdy, że od dawna nie mamy większej szansy jej wygrać. Co nie znaczy, że przystaniemy na warunki pokoju, będące wizualizacją nadmiernego przerostu ego co poniektórych graczy MH.



Proszę o zamknięcie tematu bo robi się pyskówka.
Lub przeniesienie z systemu gry do spamu.
26-12-2018 22:51 Gierek jest offline Szukaj postów użytkownika: Gierek Dodaj Gierek do Listy kontaktów
delordione
Lord


Data rejestracji: 03-08-2015
Postów: 358

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

xD admini wjechali na serwer zrobili dlugie fazy, a jak my na r15 sie nawalalismy chyba z rok czasu? (nie pamietam juz) to nikt zadnych zmian w czasie trwania nie robil Xd skad sie w ogole to wzielo?
26-12-2018 22:59 delordione jest offline Szukaj postów użytkownika: delordione Dodaj delordione do Listy kontaktów
Melodrama
Lord


images/avatars/avatar-25527.jpg

Data rejestracji: 14-03-2016
Postów: 254

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Gierek napisał(a)
Ducu - ale my nie chcemy pokoju.

Już było idealnie opisane:

cytat:
Do usrania będę powtarzał, że IMO wpuściliśmy się w tę wojnę i to MH pociągało za sznurki przy jej wywołaniu. Nie kryłem też nigdy, że od dawna nie mamy większej szansy jej wygrać. Co nie znaczy, że przystaniemy na warunki pokoju, będące wizualizacją nadmiernego przerostu ego co poniektórych graczy MH.



Proszę o zamknięcie tematu bo robi się pyskówka.
Lub przeniesienie z systemu gry do spamu.



Jak nie chcecie pokoju to czemu średnio co kilka dni ktoś od was z klanu pisze ,że chce pokoju?Big Grin

Ten cytat cerbina to smiech na sali. Oczywiście ,że to my napisalismy do niego by nam wywalił wszystkich z klanu oraz by wywalił s1 z TR. Później oczywiście pisaliśmy do was byście zakładali na nas oblegi. Oczywiście gierek jako jeden z liderów oraz Cerbin który sam sie okreslił liderem. Tak napewno pisaliśmy do was byście nas oblegali. MHMM.

Hipokryzja pierwszej klasy.


@delordione
Długie fazy wzieły się z tego ,że OP poinformował Administracje o tym ,że jest jakaś wojna. A nikt nie chce tracić przypływu gotówkowego. Dodatkowo MoP stwierdził ,że jak długie fazy podziałały na r1 to i na r19 podziałają xD

__________________

26-12-2018 23:02 Melodrama jest offline Szukaj postów użytkownika: Melodrama Dodaj Melodrama do Listy kontaktów
Schizophrenic
Junior Member


Data rejestracji: 09-12-2018
Postów: 21
Klan: Njalepszy
Kraina: Moria VII

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Schizophrenic
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ten temat nie jest o pokoju sroju czy innym ustroju jest o cofnieciu tej beznadziejnej zmiany wzietej z tylka.
26-12-2018 23:12 Schizophrenic jest offline Szukaj postów użytkownika: Schizophrenic Dodaj Schizophrenic do Listy kontaktów
-=Ducu=-
Member


Data rejestracji: 24-12-2018
Postów: 31

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Gierek napisał(a)
Ducu - ale my nie chcemy pokoju.


to nie wiem po co do mnie PW piszecie.

To ciach Big Grin

do zamkniecia

ostrzeżenie wulgaryzmy Kylin

Zamykam temat

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Kylin: 27-12-2018 08:41.

26-12-2018 23:38 -=Ducu=- jest offline Szukaj postów użytkownika: -=Ducu=- Dodaj -=Ducu=- do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » MORIA R19 kiedy normalne oblezenia?

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH