Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » MORIA Świąteczne nazwy przedmiotów » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Świąteczne nazwy przedmiotów 16 Ankieta - średnia ocena: 7,7516 Ankieta - średnia ocena: 7,7516 Ankieta - średnia ocena: 7,75
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
-=Ducu=-
Member


Data rejestracji: 24-12-2018
Postów: 31

Świąteczne nazwy przedmiotów Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kretyńskie nazwy przedmiotów już doprowadzają mnie do szału. Mówiąc z perspektywy morii - podczas świat nawet nic nie składam bo nie mam zamiaru zgadywać jakim przedmiotem jest "DOSKONAŁY PREZENT" (Czy to kurtka? czy to koszulka? albo czy to w ogóle zbroja)

Jak już jakiś geniusz który to wymyślił z zamiarem ze będzie klimatycznie i słodko:
1. Nie jest.
2. Utrudnia grę.
3. A jak już wam szkoda faktu ze musieliście wydać hajs na grafika i wpisać parę linii kodu to przynajmniej dajcie możliwość wyłączenia tego jak animowanych raportów.
4. Wyglądają tak pięknie ze moje oczy krwawią.
30-12-2018 03:08 -=Ducu=- jest offline Szukaj postów użytkownika: -=Ducu=- Dodaj -=Ducu=- do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » MORIA Świąteczne nazwy przedmiotów

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH