Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » DYSKUSJA Gry na switcha » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Gry na switcha
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Ahanaell
Emperor


images/avatars/avatar-17368.gif

Data rejestracji: 01-07-2007
Postów: 1.238
Klan: Zakon prastarych
Kraina: Moria II
Skąd: Anwnn

Gry na switcha Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zrobiłem sobie prezent i sprawiłem sobie switcha, ma ktoś jakieś gry godne polecenia? Smile
Na razie mam Skyrim i Diablo III, więc chwilowo mam co robić, ale prędzej czy później będę czefoś nowego potrzebował, a kompletnie nie znam konsolowych franczyz, dlatego zacząłem od portów z pc Big Grin
Zwłaszcza rpg, zręcznościówek, tzn takich typowych typu strzelanki itp na konsole nie lubię, sterowanie średnio mi leży, ewentualnie tytuły typu gothic czy TES Smile
Od cholery jest różnych stron itp z grami, ale ja tam wolę jak ktoś sam coś poleci Wink

__________________
[
05-01-2019 21:44 Ahanaell jest offline Szukaj postów użytkownika: Ahanaell Dodaj Ahanaell do Listy kontaktów
soleym
Double Ace


Data rejestracji: 13-01-2009
Postów: 100
Klan: Blood Angels
Kraina: Necropolia VIII
Skąd: W-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Choć Switcha jeszcze nie mam to z racji, że jest to Nintendo..... zacząłbym od jakiegoś Mario i Legend of Zelda. Pleased Pleased Pleased Pleased Pleased Pleased

__________________
cytat:
Szeszej napisał
Mój dział to będę trollował ile chcę, trololo
trololo!! rotfl
05-01-2019 21:54 soleym jest offline Szukaj postów użytkownika: soleym Dodaj soleym do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

przede wszystkim zelda

@dół pokemony skończyły się na fire red Tongue

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Szerlok: 06-01-2019 03:37.

05-01-2019 22:09 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
Ahanaell
Emperor


images/avatars/avatar-17368.gif

Data rejestracji: 01-07-2007
Postów: 1.238
Klan: Zakon prastarych
Kraina: Moria II
Skąd: Anwnn

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Ahanaell
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Najnowsze zelda ponoć kozak, zapomniałem o tej pozycji Big Grin
Btw, to konikiem nintendo są także pokemony imo, chyba największa sprzedaż, mimo przeważnie sporych cen, wiem, że niebawem ma wyjść na switcha właśnie nowa gra z tej franczyzy, ciekawe ile będzie kosztować, podejżewam, że pod 3 stówki xD
Ale sie zobaczy, przyznam, że do pokemonów wciąż mam sentyment, tzn do gry, wbrew pozorom jest to całkiem fajna seria Big Grin

__________________
[
05-01-2019 22:22 Ahanaell jest offline Szukaj postów użytkownika: Ahanaell Dodaj Ahanaell do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » DYSKUSJA Gry na switcha

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH