Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY Bw team - co wy teraz robicie ?? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (3): [1] 2 3 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Bw team - co wy teraz robicie ?? 28 Ankieta - średnia ocena: 7,7528 Ankieta - średnia ocena: 7,7528 Ankieta - średnia ocena: 7,75
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Arter
Double Ace


images/avatars/avatar-4771.jpg

Data rejestracji: 06-08-2007
Postów: 143
Klan: N2L
Kraina: Necropolia II; Necropolia III; Moria II; Necropolia V

Bw team - co wy teraz robicie ?? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dajcie znać nad czym pracujecie bo ostatnio odnoszę wrażenie, ze kompletnie nic...

Nie chodzi o opis mechaniki, a poinformowanie nas graczy czego możemy się spodziewać, opis w punktach co konkretnie jest robione pod dany server/silnik - gracze o niczym nie są informowani co nie jest w porządku... przez co leci spory hejt.

Miło będzie jak podacie mniej więcej datę jakiś patchu np styczeń 2 patche na necro/morii.

Proszę o w miarę możliwości konkrety, a nie wpisy typu apka o której słyszymy już od 2 lat...

__________________
obecnie gram na r16
08-01-2019 10:28 Arter jest offline Szukaj postów użytkownika: Arter Dodaj Arter do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wcale, ani trochę nie wiadomo
i że portal nie wiadomo
i że buty nie wiadomo
i że zadania dzienne też nie wiadomo

szukajka znowu zgłodniała i gryzie? spróbuj ją nakarmić literkami

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Szerlok: 08-01-2019 10:45.

08-01-2019 10:45 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
Arter
Double Ace


images/avatars/avatar-4771.jpg

Data rejestracji: 06-08-2007
Postów: 143
Klan: N2L
Kraina: Necropolia II; Necropolia III; Moria II; Necropolia V

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Arter
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Szerlok, osobiście nie mam czasu na przeczesanie pierdyliona postów i tematów by wyłuskać pojedyncze zdania o planowanych zmianach... jak masz czas to gratuluje.

A jak już laskiewie odpisałeś to napisz co wiesz.... a nie odpowiedz w stylu znajdź se sam..

Albo podaj link gdzie gdzie jest post Konrada/Sushiego gdzie jest to napisane i zgodne z realiami...

__________________
obecnie gram na r16
08-01-2019 10:53 Arter jest offline Szukaj postów użytkownika: Arter Dodaj Arter do Listy kontaktów
Asmiran123456
Lord


Data rejestracji: 15-11-2010
Postów: 367
Kraina: Necropolia VIII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mnie z drugiej strony "boli", że CM "miał urlop"? dwa - trzy tygodnie i nie było żadnego info, że takie coś będzie miało miejsce. A gdy już wrócił to jedyne co zrobił to odpisał w jednym temacie z bugami oraz w temacie, że jednak nie będzie w tym roku nagród za mistrzostwa świata w piłce nożnej o_O
Może to nie jest do końca jego wina, może po prostu BW Team nie ma nam nic do przekazania. Jednakże przydałyby się takie kwartalne zapowiedzi "teraz będziemy pracowali oraz skupiali się nad tym i nad tym, co nie oznacza, że zostanie to wprowadzone konkretnie na dzień xx"

__________________
r18: Asmiran
08-01-2019 12:12 Asmiran123456 jest offline Szukaj postów użytkownika: Asmiran123456 Dodaj Asmiran123456 do Listy kontaktów
Kaagular
Forum Legend


Data rejestracji: 25-12-2008
Postów: 1.614
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ogólnie to brakuje tego czego zawsze brakowało: kontaktu z graczami. Nie ma absolutnie żadnej formy komunikacji (a przed CMem jakaś była). Niech CM prowadzi "bloga" co tam się dzieje, nad czym pracują (I DLACZEGO!), włącznie z tym, że dlaczego coś nie wyszło (każdemu coś nie wychodzi nie ma problemu). A tak to jedyne zarządzanie społecznością to warny za spam, który nie jest spamem i zamykanie tematów, żeby trzeba było nowe tworzyć.

No chyba, że na FB coś się dzieje ale nie wiem nie używam.
08-01-2019 13:59 Kaagular jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaagular Dodaj Kaagular do Listy kontaktów
repe
Lord


Data rejestracji: 13-05-2007
Postów: 462
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Szerlok napisał(a)
wcale, ani trochę nie wiadomo
i że portal nie wiadomo
i że buty nie wiadomo
i że zadania dzienne też nie wiadomo

szukajka znowu zgłodniała i gryzie? spróbuj ją nakarmić literkami


Ty tak serio ? Kto Tobie człowieku dał zielonego.

Że portal to my wiemy chyba od roku jak nie dwóch lat
Że buty, paski, rękawiczki i sznurówki to od roku
Że zadania dziennie to też wiemy już od tak dawna, że ciężko sprecyzować.

Wypadałoby się na nowy rok trochę odnieść do tego co zostało obiecane, a co znowu wpadło w poślizg.
Zauważ, że nikt tu nie pyta już nawet o apkę bo sensu najmniejszego nie ma Big Grin


Zrobili na koniec roku "balans" który w moim mniemaniu tylko przechylił szale ze z'imbowanego lekkiego dystansu na ciężki, czyli nie zostało właściwie zrobione NIC.


Ja nie wymagam wiele, ale jakiś noworoczny ROADMAP pasowałoby zrobić Smile
08-01-2019 15:09 repe jest offline Szukaj postów użytkownika: repe Dodaj repe do Listy kontaktów
deviljin84
Forum Legend


images/avatars/avatar-14176.jpg

Data rejestracji: 24-09-2008
Postów: 1.544
Kraina: Necropolia II
Skąd: wiesz?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Szerlok napisał(a)
wcale, ani trochę nie wiadomo
i że portal nie wiadomo
i że buty nie wiadomo
i że zadania dzienne też nie wiadomo

szukajka znowu zgłodniała i gryzie? spróbuj ją nakarmić literkami


zapomniales i apce Smile
nie mialo byc tez jakis zmian na kw? jakis dodatkowych poziomow? czy jakos tak..

no i oczywiscie to co uwielbiam Smile sagi Wink

__________________


nick: Deviljin

R3 Smile
08-01-2019 15:20 deviljin84 jest offline Szukaj postów użytkownika: deviljin84 Dodaj deviljin84 do Listy kontaktów
KanarkiKikkers
Lord


Data rejestracji: 18-02-2013
Postów: 483

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Podłącze się by nie zakładać nowego tematu.

Kiedy koniec bety? Miał być w połowie grudnia.
08-01-2019 16:05 KanarkiKikkers jest offline Szukaj postów użytkownika: KanarkiKikkers Dodaj KanarkiKikkers do Listy kontaktów
SpeedPL
Viking


images/avatars/avatar-4471.gif

Data rejestracji: 12-05-2007
Postów: 588
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ale koniec bety będzie w połowie grudnia ale tego roku no może następnego xD

Kiedyś ktoś pisał że nic nie bd pisać by potem nie było rozczarowania i marudzenia jacy to oni są że nic nie robią albo lecą w uja itp...
08-01-2019 16:13 SpeedPL jest offline Szukaj postów użytkownika: SpeedPL Dodaj SpeedPL do Listy kontaktów
Woroszyl
Member


Data rejestracji: 16-08-2018
Postów: 48
Skąd: Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja pozwole sobie dozucic kilka slow od siebie i male porownanie.

1. Jak ty chlopie majac zielonego mozesz tak odpowiedziec osobie ktora zadal konkretne pytanie? Jakby nie patrzec kazdy gracz, kazda osoba tu piszaca jest klientem. Ty zas jestes sprzedawca. Jak masz w dupie klienta to sie nie dziw ze ostatnio tyle hejtu idzie na bw.

2. Cala ta chora sytuacje ktora obecnie panuje w tej grze mozna porownac do Blizzard vs tworcy Path Of Exile:
Blizzard wypuscil Diablo 2 i nie znam osoby ktora chocby troche w to nie pograla. Ja spedzilem w tej grze 6 pieknych lat. Wyszlo Diablo 2 -> ludzie zrobili praktycznie wszystko co sie dalo i poprosili o wiecej. Wyszedl dodatek do Diablo 2 -> wszyscy w niebo wzieci ale po dluzszym czasie znowu wszystko porobione. Blizzard sluchal i wypuscil slynny patch 1.9 ktory doslownie wywrocil cala gre do gory nogami... ale bylo to zrobione w taki sposob ze ludzie spedzali w tej grze kolejne latabo z czegos naprawde dobrego zrobiono cos zajebistego.

Dalej!

Dlugo dlugo nic nie bylo. W koncu zostalo zapowiedziane D3. Czesc ludzi byla mega zadowolona jednak wiekszosc zastanawiala sie co poszlo nie tak. Blizzard mial w dupie to o co prosili ludzie i wypuscil komiksowy swiat urozmaicony takimi smaczkami jak np pony land.... pozniej zlikwidowano akcje, handel miedy graczami, wprowadzono rifty, great rifty srifty i inne gowna.

Natomiast twory PoE wypuscili sobie na poczatku mala gierke. Byla dosc rozbudowana i ciekawa fabularnie ze ludzie pogrywali w to troche. Najciekawsze jest to ze ludzie zaczeli wysylac prosby o pewne zmiany i urozmaicenia. Co najlepsze ne te efekty ludzie naprawde nie czekali dlugo. Gra do dnia dzisiejszego jest preznie rozwijana, ludzi przybywa, mechanika gry jest tak zlozona ze samo przejscie story line to wyzwanie.... a pozniej jest tego jeszcze wiecej. Na forum jak napiszesz cos do administracji to bez kitu nie czekasz dluzej niz 10-15 minut. Jak nie ma odpowiedzi na forum to dostajesz pw z odpowiedzia , i.strukcja lub odnoanikiem do danego dzialu poniewaz administrator stracil by caly dzien tlumaczac dany watek.

Blizzard dostaje od jakichs 4-5 miesiecy potezne hejty i kopy od stalych graczy. I nie chodzi mi tu tylko o graczach ktorzy chwile pograja ale np o youtuberach ktorzy praktycznie cala swoja kariere oparli na danej grze. Blizzard ma ich gleboko w dupie. Diablo Immortals.... nosz kurza stopa i motyla noga (nie moge ostrzej niestety). Ludzie sa mega wkurzeni i.najgorsze jest to ze odbijaja sie od Blizzarda jak Najman od maty.

Bw team zupelnie jakby szlo w slady Blizzarda. Kolo 7-8 lat temu kumpel pokazal mi bw. Bylo to R3. Odpalam pogralem 2 tygodnie. No zajebista gra! Ataki, wojny miedzy klanowe, handel komunikacja poprzez forum ktora w owym czasie naprawde byla zajebista. Z braku czasu byla przerwa i pojawilo sie r13. Nosz kurde jakie to fajne. Poznalem sporo ludzi, sporo rzeczy zostalo dodane, ludzie wojowali miedzy klanami jak szaleni. Czasami 5 klanow na raz sie oblegalo, blokowalo itp, itd.

Dalej!

Co mamy teraz? Obecnie gram na R19. Co robie. Puszczam karawane (4 minuty), puszczam ataki (okolo 3minut), robie kw (od 10 miesiecy ta sama lokacja zeby dorwac chociaz podwojny umag), puszczam ekspe (do zarzygania). Kamienie leza w studni i gnija bo jako cr mam nie omal wszystko. Handel... na cholere mi to? Zeby jeszcze wiecej kamieni gnilo. Arenki - prawda jest taka ze jak masz do dupy klocek to chocbys mial.najlepsze eq i umagi to se jedynie mozesz lzy ocierac bo i tak przegrasz.
Kontakt z "obsluga"? Macie najlepszy przyklad na poczatku tego tematu. Operatorzy praktycznie nie odpisuja! Ani na forum, ani na pw! Wszystkie prosby ludzi o jakies zmiany itp odbijaja sie od sciany i w dupie ze wszystkim.

Wprowadziliscie przed ostatnim patchem zmiany w postaci zaznaczen itemow klanowych itp. Ja mam pytanie? Kto u was pracuje jako grafik, bo gosciu ewidentnie jest do podszkolenia lub wywalenia. Ta ryflowana blacha to mistrzostwo swiata! Gowno na tle tej grafiki widac. Malo tego ktos wam o tym pisal na forum zeby to zmienic bo sie doczytac nie mozna... cisza. Obiecujecie bzdury typu apki dodatkowe itpe, sagi sragi i inne rzeczy. Nigdzie nie ma aktualizacji postepu waszych prac! To co wrzucacie na forum w takiej postaci jak teraz to smiechu warte. Wszystkie terminy zawalone i ani jeden nie dotrzymany!

Apka... albo macie wybitny burdel w kodzie albo nie ptrzaficie wylozyc konkretnych pieniedzy dla programisty i grafika ktory by wam to ogarnal. Animacje ktore dodaliscie w ostatnim patch to kwintesencja wszystkiego. Wyprawkowe jeszcze ujdzie ale obrazek udezajacy o drugi obrazek? Litosci.

Reasumujac i walac prosto z mostu.
Macie nasz wszystkich w glebokim powazaniu. Nie ptraficie nawet tresciwie komus na forum odpislac. Tym co sie dzieje w grze totalnie sie nie interesujecie. Na r19 wprowadziliscie dlugie fazy bo wojna wyniszcza serwer. Kuzwa to jest Bloodwars wojny krwi czy Bloodwarsz pusc wyprawki wykup premke i zejdz mi z oczu?
To nie wojny wyniszczaja gre i serwery. To wy ja niszczycie. Nigdzie nie ma, a przynajmniej ja nienatrafilem, na jakakolwiek reklame bw! NIGDZIE! Idac dalej, czym wy byscie chcieli zainteresowac nowych graczy? Bo na razie piszecie stek bzdur i wprowadzacie zmiany wbrew graczom (przyklad necro i rezygnacji z doswiadczenia na expach). Jestescie jak blizzard ktory sam zabija swoja marke.

Gram w ta gre bo spedzilem w niej juz ladny kawal zycia, mam tu wielu znajomych i mam nadzieje ze w koncu cos sie zmieni i ludzie z checia beda w to grali, a nie tylko dlatego ze szkoda im pieniedzy i czasu ktory zainwestowali w ta gre.

P.S. wybaczie literowki ale pisanie na telefonie jest dla mnie bolaczka.
08-01-2019 22:13 Woroszyl jest offline Szukaj postów użytkownika: Woroszyl Dodaj Woroszyl do Listy kontaktów
wolf12
Junior Member


Data rejestracji: 19-11-2018
Postów: 16
Rasa w grze: Potępiony
Kraina: Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wysmienite porownanie.
To jak sie tutaj temat przebiega wzgledem tych co dbaja o graczy to kpina.
Co fakt na pw odpisywane mi bylo dosc szybko ale ogolny temat tej ,gry, to burdel jakich malo. To jaki postep sie tutaj dzieje to smiech na sali w przeciagu tych lat, niby sa dodatki ale no serio, to gra przegladarkowa gdzie sa tylko obrazki.. i dostajemy raczej smieciowe rzeczy z ktorych sie cieszymy bo nic innego nie dostajemy. Poki premke placa to olac ich mozna, przeciagniemy jeszcze pare miechow, dodamy jakies obrazki, rzeczy, poprawki bo pisanie tego to robota na miesiace. A gra stoi w rowie.
08-01-2019 23:37 wolf12 jest offline Szukaj postów użytkownika: wolf12 Dodaj wolf12 do Listy kontaktów
deviljin84
Forum Legend


images/avatars/avatar-14176.jpg

Data rejestracji: 24-09-2008
Postów: 1.544
Kraina: Necropolia II
Skąd: wiesz?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Woroszyl napisał(a)
Ja pozwole sobie dozucic kilka slow od siebie i male porownanie.

1. Jak ty chlopie majac zielonego mozesz tak odpowiedziec osobie ktora zadal konkretne pytanie? Jakby nie patrzec kazdy gracz, kazda osoba tu piszaca jest klientem. Ty zas jestes sprzedawca. Jak masz w dupie klienta to sie nie dziw ze ostatnio tyle hejtu idzie na bw.

2. Cala ta chora sytuacje ktora obecnie panuje w tej grze mozna porownac do Blizzard vs tworcy Path Of Exile:
Blizzard wypuscil Diablo 2 i nie znam osoby ktora chocby troche w to nie pograla. Ja spedzilem w tej grze 6 pieknych lat. Wyszlo Diablo 2 -> ludzie zrobili praktycznie wszystko co sie dalo i poprosili o wiecej. Wyszedl dodatek do Diablo 2 -> wszyscy w niebo wzieci ale po dluzszym czasie znowu wszystko porobione. Blizzard sluchal i wypuscil slynny patch 1.9 ktory doslownie wywrocil cala gre do gory nogami... ale bylo to zrobione w taki sposob ze ludzie spedzali w tej grze kolejne latabo z czegos naprawde dobrego zrobiono cos zajebistego.

Dalej!

Dlugo dlugo nic nie bylo. W koncu zostalo zapowiedziane D3. Czesc ludzi byla mega zadowolona jednak wiekszosc zastanawiala sie co poszlo nie tak. Blizzard mial w dupie to o co prosili ludzie i wypuscil komiksowy swiat urozmaicony takimi smaczkami jak np pony land.... pozniej zlikwidowano akcje, handel miedy graczami, wprowadzono rifty, great rifty srifty i inne gowna.

Natomiast twory PoE wypuscili sobie na poczatku mala gierke. Byla dosc rozbudowana i ciekawa fabularnie ze ludzie pogrywali w to troche. Najciekawsze jest to ze ludzie zaczeli wysylac prosby o pewne zmiany i urozmaicenia. Co najlepsze ne te efekty ludzie naprawde nie czekali dlugo. Gra do dnia dzisiejszego jest preznie rozwijana, ludzi przybywa, mechanika gry jest tak zlozona ze samo przejscie story line to wyzwanie.... a pozniej jest tego jeszcze wiecej. Na forum jak napiszesz cos do administracji to bez kitu nie czekasz dluzej niz 10-15 minut. Jak nie ma odpowiedzi na forum to dostajesz pw z odpowiedzia , i.strukcja lub odnoanikiem do danego dzialu poniewaz administrator stracil by caly dzien tlumaczac dany watek.

Blizzard dostaje od jakichs 4-5 miesiecy potezne hejty i kopy od stalych graczy. I nie chodzi mi tu tylko o graczach ktorzy chwile pograja ale np o youtuberach ktorzy praktycznie cala swoja kariere oparli na danej grze. Blizzard ma ich gleboko w dupie. Diablo Immortals.... nosz kurza stopa i motyla noga (nie moge ostrzej niestety). Ludzie sa mega wkurzeni i.najgorsze jest to ze odbijaja sie od Blizzarda jak Najman od maty.

Bw team zupelnie jakby szlo w slady Blizzarda. Kolo 7-8 lat temu kumpel pokazal mi bw. Bylo to R3. Odpalam pogralem 2 tygodnie. No zajebista gra! Ataki, wojny miedzy klanowe, handel komunikacja poprzez forum ktora w owym czasie naprawde byla zajebista. Z braku czasu byla przerwa i pojawilo sie r13. Nosz kurde jakie to fajne. Poznalem sporo ludzi, sporo rzeczy zostalo dodane, ludzie wojowali miedzy klanami jak szaleni. Czasami 5 klanow na raz sie oblegalo, blokowalo itp, itd.

Dalej!

Co mamy teraz? Obecnie gram na R19. Co robie. Puszczam karawane (4 minuty), puszczam ataki (okolo 3minut), robie kw (od 10 miesiecy ta sama lokacja zeby dorwac chociaz podwojny umag), puszczam ekspe (do zarzygania). Kamienie leza w studni i gnija bo jako cr mam nie omal wszystko. Handel... na cholere mi to? Zeby jeszcze wiecej kamieni gnilo. Arenki - prawda jest taka ze jak masz do dupy klocek to chocbys mial.najlepsze eq i umagi to se jedynie mozesz lzy ocierac bo i tak przegrasz.
Kontakt z "obsluga"? Macie najlepszy przyklad na poczatku tego tematu. Operatorzy praktycznie nie odpisuja! Ani na forum, ani na pw! Wszystkie prosby ludzi o jakies zmiany itp odbijaja sie od sciany i w dupie ze wszystkim.

Wprowadziliscie przed ostatnim patchem zmiany w postaci zaznaczen itemow klanowych itp. Ja mam pytanie? Kto u was pracuje jako grafik, bo gosciu ewidentnie jest do podszkolenia lub wywalenia. Ta ryflowana blacha to mistrzostwo swiata! Gowno na tle tej grafiki widac. Malo tego ktos wam o tym pisal na forum zeby to zmienic bo sie doczytac nie mozna... cisza. Obiecujecie bzdury typu apki dodatkowe itpe, sagi sragi i inne rzeczy. Nigdzie nie ma aktualizacji postepu waszych prac! To co wrzucacie na forum w takiej postaci jak teraz to smiechu warte. Wszystkie terminy zawalone i ani jeden nie dotrzymany!

Apka... albo macie wybitny burdel w kodzie albo nie ptrzaficie wylozyc konkretnych pieniedzy dla programisty i grafika ktory by wam to ogarnal. Animacje ktore dodaliscie w ostatnim patch to kwintesencja wszystkiego. Wyprawkowe jeszcze ujdzie ale obrazek udezajacy o drugi obrazek? Litosci.

Reasumujac i walac prosto z mostu.
Macie nasz wszystkich w glebokim powazaniu. Nie ptraficie nawet tresciwie komus na forum odpislac. Tym co sie dzieje w grze totalnie sie nie interesujecie. Na r19 wprowadziliscie dlugie fazy bo wojna wyniszcza serwer. Kuzwa to jest Bloodwars wojny krwi czy Bloodwarsz pusc wyprawki wykup premke i zejdz mi z oczu?
To nie wojny wyniszczaja gre i serwery. To wy ja niszczycie. Nigdzie nie ma, a przynajmniej ja nienatrafilem, na jakakolwiek reklame bw! NIGDZIE! Idac dalej, czym wy byscie chcieli zainteresowac nowych graczy? Bo na razie piszecie stek bzdur i wprowadzacie zmiany wbrew graczom (przyklad necro i rezygnacji z doswiadczenia na expach). Jestescie jak blizzard ktory sam zabija swoja marke.

Gram w ta gre bo spedzilem w niej juz ladny kawal zycia, mam tu wielu znajomych i mam nadzieje ze w koncu cos sie zmieni i ludzie z checia beda w to grali, a nie tylko dlatego ze szkoda im pieniedzy i czasu ktory zainwestowali w ta gre.

P.S. wybaczie literowki ale pisanie na telefonie jest dla mnie bolaczka.



masz racje Jacku...

to ze ta ryflowana blacha wyglada jak siodlo na swini to ja pisalem...

jednak zapominasz o jednej podstawowej skladowej ktora rzutuje na gre...
sami gracze a dokladniej forumowicze...

jak sie pokaze jakis sensowny pomysl to sami go bojkotuja bo a bo ja mam inne eq albo inna rase i mi nie bedzie pasowac wiec w sumie bez sensu...

albo jak w temacie co zrobilem z raidem
RAID KLANOWY + nowa opcja zdobywania evo

a bo za 5 lat wejdzie portal wiec bez sensu...
i najlepsze jest to ze CM przekonywal mnie ze wdrozenie tego zajmie tyle samo czasu co zakodowanie i WYMYSLENIE nowego portalu...

nie ma sie co dziwic ze administracja tak do tego podchodzi jak jest tylu troli na forum...
gdyby gracze byli w miare zjednoczeni w opini to by administracja pewnie to rozwazyla... a tak?
kazdy tylko patrzy jak by najbardziej zminusowac pomysl i wytknac jak najwiecej brakow zamiast go uzupelnic i poprawic by wszedl w zycie...

ale skad sie bierze tez takie zachowanie u graczy?
bo jak patche wychodza jak wychodza i istotne zmiany balansujace sa raz na pol roku i do tego wcale nie jest pewne ze wejdzie to o co bylo proszone to jak maja nie patrzec pod siebie? w koncu to oni beda sie potem meczyc przez nastepny rok... moze dwa... jak nie trzy...

edit:
jeszcze sie odniose do animacji... sa wrecz pocisniete xD
nawet dla telefonu by lepsze bylo jak by po kliknieciu w raport po prostu pokazywalo albo wygrana albo nie i to co sie zdobylo...
a potem rozwijalo by sie pelny raport jesli by sie chcialo znac szczegoly...
po co to pseudo rzucanie grafikami? ja nie wiem jak to musialo powstawac... grali tam w karty w wojne czy co? i ktos wpadl na ten genialny pomysl?
trzeba tylko miec nadzieje ze zamiast w karty zagraja w jakiegos rpg?

tylko beda mowic ze w przegladrce sie nie da?
gralem kiedys w fajna gre anihilation na przegladarke... dali rade zrobic animacje do atakow (bron biala, dystansowa, magia) kazdy swoje atakowal...
wiec sie da...

malo tego wyprawy wygladaly tam tak ze byw wielki swiat taka mapa z pol... i mozna bylo przechodzic o jedno pole dalej w ramach wyprawy...
bylo wiadomo po co sie idzie czy sie z kims bedzie walczylo itd...
i sie samemu decydowalo gdzie sie chodzi i po co i co sie zwiedza... czy chce sie isc po przedmiot danej klasy czy moze odblokowac jakas lokacje z mobem ktorego sie potem bilo jak u nas na ekspedycjach itd... i byly quest np idz tam i zabij to a to albo przynies jakis przedmiot... no rewelacja!
bardzo wielka szkoda ze czegos takiego nie ma w bw...

path by wygladal tak ze dano by do eksploracji nowy kontynent (akt) i powoli dogrywano by nowe lokacje
nie dosc ze fajna zabawa to jeszcze by sie chcialo odkrywac... a zrobienie patha zeby ludzie sie bawili by bylo banalne...
do tego system zadan np miesiecznych ze idz tam i zdobadz tamto...

ale nie lepiej patrzec jak sie ikonki bija...

moze jak bede mial czas to zrobie kiedys temat z takimi wyprawami... pokaze jak by to mialo wygladac itd...

__________________


nick: Deviljin

R3 Smile

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez deviljin84: 09-01-2019 08:59.

09-01-2019 08:37 deviljin84 jest offline Szukaj postów użytkownika: deviljin84 Dodaj deviljin84 do Listy kontaktów
Martha1234567
Double Ace


Data rejestracji: 06-12-2018
Postów: 138

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No niestety ale czego wy się spodziewaliście? Że BW po przeliczeniu będzie rozwijane? Na r14+16 na ostatniej loterii było około 900 głosów w puli. Były dni że przez cały dzień wylosowano około 400 głosów i to pokazuje prawdziwą populację serwera. Około 400-500 kont które się logowały, a jak weźmiemy pod uwagę multikonta to nie wiem czy na tym serwerze gra 200 osób. A teraz pytanie ile z nich opłaca premkę, bo nie sądzę by ktoś opłacał premkę za np 5 kont.

Te całe przeliczenie to po prostu rozpaczliwa próba wyciśnięcia ostatnich pieniędzy z tej gry zanim się ten projekt zamknie na dobre. Co nowego wprowadzono ostatnio? Nic co wymagałoby napisania choć kilku linijek nowego kodu. Nie ma żadnej nowej mechaniki w grze wszystkie tak zwane zmiany to dodanie kilku pkt dmg/kryta/ignora tu a odjęcie gdzie indziej. Ktoś płakał na forum o wzmocnienie Krwawego setu to skopiowano fragment kodu z morii i wklejono do necro. Nawet nikt się nie zastanawiał czy to na necro się sprawdzi.

Komunikacja z graczami? Sorki ale chyba nie wierzycie że MOP za swoją pracę dostaje jakieś prawdziwe pieniądze. Podejrzewam że dostaje premkę za to że odpisze na jakieś proste pytania. Pytania trudne albo kłopotliwe, np o dalszy rozwój gry ma ignorować ewentualnie zamykać, wlepiać ostrzeżenia.
09-01-2019 09:04 Martha1234567 jest offline Szukaj postów użytkownika: Martha1234567 Dodaj Martha1234567 do Listy kontaktów
Woroszyl
Member


Data rejestracji: 16-08-2018
Postów: 48
Skąd: Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Moleda to ze forumowicze sami sobie robia pod gorke i czesto ich pomysly w ogole nie maja jak byc wprowadzone, bo albo sa po prostu glupie albo jak napisales nowy kod zajalby wieki, nie bardzo wplywa na to co napisalem powyzej.


Mi chodzi o cala ta sytuacje jaka panuje w relacjach Obsluga -> Gracz
O progres tej gry ktory jest na poziomie postepu gospodarczego naszego kraju (prosze nie kierowac sie tvp1 Big Grin )
Naobiecywane bylo sporo a wprowadzane zmiany to tylko latki "upiekszajace" lub ostatni balans. Czy sluszny czy nie i po cholere on byl to temat na inna rozmowe.
Najprostszy przyklad masz na gorze tego tematu. To tak jakbys poszedl do jakiegos duzego marketu i nie mogl czegos znalezc, pytasz kolesia ktory na koszulce ma napis "w czym moge pomoc" a on ci odpowiada "se znajdz prostaku i nam dupy nie zawracaj... i prosze pamietaj o wrzuceniu oplaty za nasze uslugi w postaci premki"

Kontakt z obsluga jest nie mal zerowy. Jak juz dostaniesz odpowiedz to szczatkowa albo na zasadzie "spadaj"
Najlepszy na forum to jest dzial "Nowosci" za kazdym razem jak tam wchodze to mi sie humor poprawia Big Grin stagnacja nazwana nowasia uzupelniona o szczatkowe informacje. Rozwijanie gry opiera sie na dodawaniu eventow np za mistrzostwa siatkowki.

Jak wspomnialem wczesniej bw team zabija swoj produkt ktory naprawde byl fajny i byl dobrze prowadzony. Cos po drodze poszlo nie tak i jakos sie odkopac z tego nie moga. Nie twierdze ze za miesiac bw przestanie istniec. Takich tez na forum bylo wiecej niz odpowiedzi adminow na pytania graczy. Jednak bw robi sie po prostu gra duchem w ktora graja ci sami ludzie, bez nowych graczy i wszyscy caly czas robia to samo.
09-01-2019 09:05 Woroszyl jest offline Szukaj postów użytkownika: Woroszyl Dodaj Woroszyl do Listy kontaktów
Hornet87
Emperor


Data rejestracji: 11-05-2014
Postów: 1.238

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dobra panowie, spokojnie, zaraz wpadnie kylin czy mop i da każdemu warna za spam.

Wydaje mi się, że nawet jak ta gra upadnie, wiele osób będzie dalej na forum pytać, kiedy coś tam zbalansują w arkanach. Przecież każdy kto jeszcze w to gra i ma trochę oleju w głowie [choć w sumie to się ze sobą kłóci] zdał już sobie sprawę, że BW nie jest grą, która będzie rozwijana.

Gramy dla znajomych i nie ma co się oszukiwać i denerwować. Jeśli ktoś naprawdę liczy, że zaraz wejdzie patch i zmieni coś w rozgrywce, sprawi jakieś cuda, dojdzie content, ech... serio, dajcie sobie spokój, spójrzcie prawdzie w oczy.

Jeśli za content uznacie skopiowanie moba x i zrobienie moba y (x+10%) albo dodanie efektu 1/7 defa do wzmocnionego setu, to sobie czekajcie na taki content.

Zostawiłem konto na potrzeby wojny, ale i ta została upodlona i zniszczona przez wejście speed. Speed to kolejny błąd nieodwracalny w tej grze i myślę, że on już dopełni dzieła zniszczenia BW. W końcu udało im się wprowadzić patch, który zniechęci osoby zakręcone na punkcie gry! Osoby, które szalenie dbały o konto, liczyły sobie tren, powoli rozwijali lvl i czekali na dropa, który pozwoli im konkurować wyżej. Administracja wzięła te konta, wytarła nimi podłogi, kible, obrzygała i oddała je graczom.

Serio, nie wiem czego oczekujecie od nieaktywnej administracji w upadającej grze, że weźmie się do roboty?

__________________
masz dalej o 20% lepszy trening od średniego taboretu pod zagrzybioną ścianą na zapleczu obskurnego baru w zaułku podrzędnej części szemranej dzielnicy biednego miasta

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Hornet87: 09-01-2019 11:19.

09-01-2019 11:06 Hornet87 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hornet87 Dodaj Hornet87 do Listy kontaktów
shockth
Forum Legend


Data rejestracji: 22-02-2010
Postów: 1.780
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z Nienacka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

niestety większość udzielających się w tym temacie ma racje.

po pierwsze, to są gry online, które po wprowadzeniu nowego patcha poprawki nanoszą jeszcze tego samego dnia/nocy. nie czekają aż wypłacze ktoś zmiany w ciągu kilku tygodni spamowania na forum. po prostu to jest w ich interesie.

po drugie, na chwile obecną nie widzę planów na przyszłość dla mojej postaci. wszystkie blachy mam. umagicznienia, praktycznie na każdej lokacji mam dość mocne podwójne i potrójne, na drugim slocie umagi do krwi. szukanie mocnych potrójnych - na slumsach zajmie mi to z rok, półtora. a potem th itd. itd.

po trzecie, juz każdą lokacje kw można klepać solo, zero frajdy z gry

po czwarte, expimy codziennie te same moby tym samym składem za te same PR

po piątek brak dropa - przez rok wpadły mi 2x ep ringi lucka i 1x ep zdradziecki ring celności. to ma być drop?

na aukcji nie ma kompletnie nic do kupienia.

zeby podnieść trening musze expić 2 miesiące na 1 state!

expy, gram białą bronią, mam umagi typowo pod broń biała(ignor defa, zwinność, trafienie, krytyk) a co najlepsze, zakładam snajperkę (broń palna) i robie nią większy dmg niż w postaci typowo zrobionej pod bron biała. czy to jest OK?

czy każdy nowy al a pacz ma wywracać wszystko do góry nogami?

w top 50 na r1 jest aż 3 kultystów. wyglada na to, że ta rasa jest do poprawy - od jakichś 10 lat Big Grin ale widocznie nikogo z adminów to nie interesuje.

gra to totalna kicha, widział ktoś jakieś reklamy? nowi mają przychodzić drogą pantoflową? gdzie oni są? kto ma zasilać konta, skoro jedyni nowi to starzy gracze? żałosne.

jaki jest content gry? KONIEC BEZSENSOWNEGO LEVELOWANIA zamienili na must have exp.

gro ludzi klepie codziennie te same kw, te same expy, te same wypki i atakuje tych samych graczy byle by tylko 3-4 ewo wpadło. to juz są flaki z olejem. i nie pisze tego wszystkiego żeby kogoś obrazić. to jest moje zdanie na obecną sytuacje w grze.

__________________
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
@kacik
Niestety nie opanowaliśmy jeszcze podróży w czasie, więc dzisiejszy patch nie działa na wczorajsze ekspedycje. .

09-01-2019 13:08 shockth jest offline Strona domowa shockth Szukaj postów użytkownika: shockth Dodaj shockth do Listy kontaktów AIM Screen Name of shockth: xxx YIM Account Name of shockth: xxx Zobacz profil MSN shockth
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.086
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Szerlok napisał(a)
wcale, ani trochę nie wiadomo
i że portal nie wiadomo
i że buty nie wiadomo
i że zadania dzienne też nie wiadomo

szukajka znowu zgłodniała i gryzie? spróbuj ją nakarmić literkami


Jak wyżej, tylko w odwrotnej kolejności.

Najpierw zadania dzienne (a dokładniej mówiąc zadanie). Nie będzie ono związane z istniejącymi akcjami w grze, będzie to zupełnie nowa opcja, z której będzie można skorzystać raz dziennie.

Później buty / pasy / rękawice.

Na koniec Portal.

W międzyczasie (a może nawet na początku) będzie rozbudowanie systemu KW i jednocześnie ułatwienie zdobywania podwójnych i potrójnych umagicznień na wyższych poziomach postaci.

Pojawi się też trzecia mapa, z tym że jeszcze nie wiemy, czy będzie ona pełnowymiarową mapą (17 lokacji) czy będzie mniejsza.

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


09-01-2019 14:11 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
Brouli
Double Ace


images/avatars/avatar-1815.jpg

Data rejestracji: 22-11-2006
Postów: 125
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czy te zmiany będą też wprowadzane na r1?

Czy planowane są jakieś zmiany podobne do patcha przeliczającego lvl, który wszedł na inne necro?
09-01-2019 14:39 Brouli jest offline Szukaj postów użytkownika: Brouli Dodaj Brouli do Listy kontaktów
Zzlloo
Member


Data rejestracji: 08-11-2016
Postów: 30

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zamknijcie ten temat i podnieście pln za konto premium Wink

ho ho ho.

+1 za spam
09-01-2019 14:54 Zzlloo jest offline Szukaj postów użytkownika: Zzlloo Dodaj Zzlloo do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.086
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Brouli napisał(a)
Czy te zmiany będą też wprowadzane na r1?

Czy planowane są jakieś zmiany podobne do patcha przeliczającego lvl, który wszedł na inne necro?


Wszystkie nowe funkcje będą też na R1. Przeliczenia na R1 nie będzie.

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


09-01-2019 14:57 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
Brokul
Forum Ace


Data rejestracji: 27-11-2013
Postów: 97
Klan: Emeryci/B13/Alkofani
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A jak tam młotki ?
Czy myślicie o młotkach ? - kompletnie bezużyteczny ficzer - na co wprowadzać coś co nie jest później rozwijane ? Wystarczy dodać nowe budynki klanowe, nowe Taktyki, cokolwiek co spowoduje iż istnienie młotków będzie miało jakiś sens.

Wprowadźcie chociaż jakieś gwoździe do tych młotków. Np. jeden młotek i dwa gwoździe wybudują ci ekstra półkę w zbrojowni. Cokolwiek kuźwa...

__________________
Bo w Polu Kalafiorow nikt nie uslyszy twojego krzyku...
09-01-2019 15:26 Brokul jest offline Szukaj postów użytkownika: Brokul Dodaj Brokul do Listy kontaktów
Eleishar
Lord


Data rejestracji: 28-02-2018
Postów: 276
Klan: Klan Cienia
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Młotki mają bodaj iść na portal w przyszłości, ale skoro ten jest ostatni na liście, to jeszcze długo na niego poczekamy.

__________________
Nieważne kto śmieje się ostatni, grunt żebym to był ja.
09-01-2019 15:27 Eleishar jest offline Szukaj postów użytkownika: Eleishar Dodaj Eleishar do Listy kontaktów
Brokul
Forum Ace


Data rejestracji: 27-11-2013
Postów: 97
Klan: Emeryci/B13/Alkofani
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by Eleishar
Młotki mają bodaj iść na portal w przyszłości, ale skoro ten jest ostatni na liście, to jeszcze długo na niego poczekamy.


Podobno i "w przyszłości" to chyba najczęściej używane slowa na forum BW Smile
No cóż pozostaje nam, jak zwykle czekać Smile

__________________
Bo w Polu Kalafiorow nikt nie uslyszy twojego krzyku...
09-01-2019 15:30 Brokul jest offline Szukaj postów użytkownika: Brokul Dodaj Brokul do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

z tego co pamiętam, to sushi zapowiedział kiedyś "jakąś nową formę bonusów", która będzie zjadać młotki na bieżąco

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
09-01-2019 16:13 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
Nonek
Lord


images/avatars/avatar-22510.jpg

Data rejestracji: 24-09-2006
Postów: 406
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pomysł i tak nie przejdzie stąd nie zakładam nowego tematu ale uważam, że fajnie jakby można było młotki wykorzystać do zmniejszenia czasu budowy budynków gracza - 1 młotek 4h mniej na przykład.

__________________
Don't be so Grim...
09-01-2019 17:07 Nonek jest offline Szukaj postów użytkownika: Nonek Dodaj Nonek do Listy kontaktów
Asmiran123456
Lord


Data rejestracji: 15-11-2010
Postów: 367
Kraina: Necropolia VIII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

przyszedł mi teraz do głowy pomysł rozwiązania zalegających młotków.
Prosta sprawa - ciągła potrzeba utrzymywania budynków klanowych.
Stałe wpłacanie określonej liczby młotków, inaczej budynki klanowe ulegałyby degradacji (obniżałby się ich poziom).
Zaraz będzie płacz, bo jak można zabrać coś co już się dostało.

Albo oblegi na inne klany umożliwiające zniszczenie losowego bądź konkretnego budynku klanowego przeciwnika.

__________________
r18: Asmiran
09-01-2019 17:57 Asmiran123456 jest offline Szukaj postów użytkownika: Asmiran123456 Dodaj Asmiran123456 do Listy kontaktów
Ill3
Full Member


Data rejestracji: 08-09-2018
Postów: 54

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
cytat:
Szerlok napisał(a)
wcale, ani trochę nie wiadomo
i że portal nie wiadomo
i że buty nie wiadomo
i że zadania dzienne też nie wiadomo

szukajka znowu zgłodniała i gryzie? spróbuj ją nakarmić literkami


Jak wyżej, tylko w odwrotnej kolejności.

Najpierw zadania dzienne (a dokładniej mówiąc zadanie). Nie będzie ono związane z istniejącymi akcjami w grze, będzie to zupełnie nowa opcja, z której będzie można skorzystać raz dziennie.

Później buty / pasy / rękawice.

Na koniec Portal.

W międzyczasie (a może nawet na początku) będzie rozbudowanie systemu KW i jednocześnie ułatwienie zdobywania podwójnych i potrójnych umagicznień na wyższych poziomach postaci.

Pojawi się też trzecia mapa, z tym że jeszcze nie wiemy, czy będzie ona pełnowymiarową mapą (17 lokacji) czy będzie mniejsza.


Kiedy? W tym roku?
09-01-2019 18:39 Ill3 jest offline Szukaj postów użytkownika: Ill3 Dodaj Ill3 do Listy kontaktów
spool
Full Member


Data rejestracji: 15-05-2012
Postów: 67

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ill3 napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
cytat:
Szerlok napisał(a)
wcale, ani trochę nie wiadomo
i że portal nie wiadomo
i że buty nie wiadomo
i że zadania dzienne też nie wiadomo

szukajka znowu zgłodniała i gryzie? spróbuj ją nakarmić literkami


Jak wyżej, tylko w odwrotnej kolejności.

Najpierw zadania dzienne (a dokładniej mówiąc zadanie). Nie będzie ono związane z istniejącymi akcjami w grze, będzie to zupełnie nowa opcja, z której będzie można skorzystać raz dziennie.

Później buty / pasy / rękawice.

Na koniec Portal.

W międzyczasie (a może nawet na początku) będzie rozbudowanie systemu KW i jednocześnie ułatwienie zdobywania podwójnych i potrójnych umagicznień na wyższych poziomach postaci.

Pojawi się też trzecia mapa, z tym że jeszcze nie wiemy, czy będzie ona pełnowymiarową mapą (17 lokacji) czy będzie mniejsza.


Kiedy? W tym roku?



dołączam się do pytanie kiedy??????????

na jakim etapie są prace czego można się spodziewać w ciągu 2-3 miesięcy

bo jak prace idą jak apka to 2021 może coś wejdzie z tego
09-01-2019 20:36 spool jest offline Szukaj postów użytkownika: spool Dodaj spool do Listy kontaktów
sil123
King


Data rejestracji: 14-04-2013
Postów: 922
Kraina: Necropolia IV; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
cytat:
Szerlok napisał(a)
wcale, ani trochę nie wiadomo
i że portal nie wiadomo
i że buty nie wiadomo
i że zadania dzienne też nie wiadomo

szukajka znowu zgłodniała i gryzie? spróbuj ją nakarmić literkami


Jak wyżej, tylko w odwrotnej kolejności.

Najpierw zadania dzienne (a dokładniej mówiąc zadanie). Nie będzie ono związane z istniejącymi akcjami w grze, będzie to zupełnie nowa opcja, z której będzie można skorzystać raz dziennie.

Później buty / pasy / rękawice.

Na koniec Portal.

W międzyczasie (a może nawet na początku) będzie rozbudowanie systemu KW i jednocześnie ułatwienie zdobywania podwójnych i potrójnych umagicznień na wyższych poziomach postaci.

Pojawi się też trzecia mapa, z tym że jeszcze nie wiemy, czy będzie ona pełnowymiarową mapą (17 lokacji) czy będzie mniejsza.


Gdzie epickie 2.0? Na 3 mapie?

__________________
R6 - Locke Lamora

Stare czasy:
Locke Lamora zadaje cios krytyczny z broni Epicka Demoniczna Kama, kukiluki zostaje zraniony za 1726 PKT ŻYCIA.
Big Grin

Aphrael używa arkana: Dziki Szał poz. 100.
Wreszcie <3
09-01-2019 20:41 sil123 jest offline Szukaj postów użytkownika: sil123 Dodaj sil123 do Listy kontaktów
Toysan
Junior Member


images/avatars/avatar-25683.png

Data rejestracji: 28-06-2017
Postów: 13
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VII
Skąd: Kawczyn

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja podsumuję tą sytuację w inny sposób - zuchwały jednak trafiający w sedno.

*Małe intro - to nie jest SPAM*
Mam 25 lat. Gram praktycznie od kiedy pamiętam. Moim najstarszym wspomnieniem z dzieciństwa, jest gra w Herkulesa tego z 97 roku, na PS1. No i od tamtego czasu ciągle grałem i gram i wiele przerozmaitych gatunków, jednak jeden przypadł mi do serce jest to RPG. Kiedy dowiedziałem się o tym, że istnieją takie typy gier jak papierowe RPG gdzie jedynym ograniczeniem jest moja wyobraźnia, żałowałem że trzeba wracać do świata po za grami. Papierowe granie nie ma jednak sensu samemu, a gdy reszta towarzystwa dorasta to trzeba sobie znaleźć coś co wypełni tę dziurę. Tytuły takie jak Gothic 1 i 2 z dodatkami (reszta to dla mnie bluźnierstwo nazywać to Gothickiem), Baldur's Gate, Neverwinter, Dragons Age, Wiedźmin (i wiele innych KULTOWYCH tytułów, które pominę bo wyjdzie encyklopedia) miały na celu zapełnić tę dziurę. Jednak, jeżeli chodzi o grę to związaną z wampirami jest obecnie tylko JEDNA gra, którą można na prawdę nazwać grą - Vampire The Masquerade: Bloodlines z 2000 roku do której FANI sami utworzyli dodatek, który zapewnia dodatkowe ponad 60h gry bo to BIAŁY KRUK wśród gier RPG o wampirach, mamy rok 2019 i NIE MA niczego lepszego - Vampyr to porażka w porównaniu do Maskarady, jednak ogólnie gra jest średnia.

*Już prawie koniec*
Po wielu miesięcznym poszukiwaniu czegoś co ma fabułę i jest o wampirach natrafiłem bloodwars. Nie pamiętam kiedy, wiem że wtedy JESZCZE mieliście reklamy. Założyłem sobie konto i pamiętam moje pierwsze myśli na temat tej gry "O kur**, to nie dość że jest po polsku to jeszcze ma fabułę", no to co czytamy co się dzieję, nagle okazuje się, że mam dziecko. O żonie tak na prawdę to nic nie wiem, ale mniejsza o to - mówię tu o fabule gry.
Zacząłem więc myśleć jak rozwinąć tę grę, żeby (przepraszam, za określenie, ale mówię jak jest z perspektywy osoby, który wychowywała się na raz na starych klasykach i nowościach na raz) starych narzekających na każdą nowość zgredów utrzymać przy grze bo płacą (tak panowie, jak zaproponowałem AKTYWNY system PVP to zostałem zgaszony bo "komu się chce", nosz kuw**. Jeszcze jakiś osioł miał mi czelność powiedzieć, że "ranking w grze jest adekwatny i aktualny" w momencie jak na 93cim poziome zabijam kolesia ze 120) i zwabić nowych MŁODYCH graczy żeby płacili.

*Zbliżam się do sedna*
Wy BW Team posiadacie JEDYNY w Polsce tytuł MMORPG o wampirach, w który ludzie grają. Pomysłów na rozwój tej gry mam od CH*** i ciut ciut. Ze względu na to, że jestem z wykształcenia informatykiem, wiem że są potrzebne pieniądze, a ze względu na to, że aspiruje do bycia biznesmenem wiem, że daliście ciała i kiedy mogliście wydać kasę na modernizację silnika woleliście dać na siebie. Nie oceniam, to normalne. Smuci mnie tylko, że sądząc po rozwoju stanu gry, wydaliście za dużo na zachcianki, a za mało na osobisty rozwój intelektualny, żeby gierka rozkwitłą w potęgę - praktycznie macie MONOPOL(tak gdybyście nie wiedzieli). Przecież jak stworzyłem nową postać to gołym okiem widzę, że nie zatrudniliście nawet cyfrowego psychologa żeby zachęcić nowego gracza do wydania pierwszych 30 zł. Na rynku są obecnie gry, które w porównaniu do waszej to gówna i zarabiają 10x tyle co wy... To po prostu smutne. Szanuje to, że nie chcecie pay to win, ale to nie oznacza, że trzeba klepać biedę. W tym wypadku da się zjeść ciastko i mieć całe opakowanie.

*Sedno*
Mam do was BW Team prośbę. No niby dwie, ale jakby jedna:
a) Albo zatrudnijcie business manager'a żeby znalazł wam hajs na ROZWÓJ gry. Bo MUSICIE zatrudnić grafików, a nie wprowadzacie animacje atakujących się obrazków, który robił furorę w 2000 roku.
b) Albo utrzymajcie się jeszcze na rynku przez 5 lat kiedy już będę miał firmę i będzie mnie stać na wykupienie od was praw autorskich, bo GWARANTUJE wam, że gry nie poznacie po pierwszym patchu i to na pozytyw.

*Luźnie myśli*
Mógłbym za te 5 lat zrobić grę od nowa, ale:
1. Baza LOJALNYCH graczy (niestety czujeMY się nieszanowani) to aż żal wyrzucać/tworzyć od nowa - niepotrzebna utrata zasobów.
2. Zrobię własny tytuł o ile się nie dogadamy, ale zrobię bezczelną parafrazę waszej twórczości (fabuła), a że "mój twór" będzie wychodzić po za 30% to sądu bać się nie będę.

*To już od serca*
PS. Proponuję po 1 zwolnić obecnego business manager'a o ile go macie i zatrudnić nowego, który zna rynek GIER i poszuka wam sponsora. A reklamę nowego produktu, o ile go zrobicie, proponuje zrobić kiedy na rynek trafi "wow, gatunkowy". Niestety nie wykorzystaliście do tego celu żadnej premiery zmierzchu, ani Vampyra z zeszłego roku i tysiące złotówek poszły się gonić od tak...


*Za błędy ort itp, przepraszam*

__________________
Spać się chce - wiecznie

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Toysan: 09-01-2019 21:42.

09-01-2019 21:39 Toysan jest offline Szukaj postów użytkownika: Toysan Dodaj Toysan do Listy kontaktów
Strony (3): [1] 2 3 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY Bw team - co wy teraz robicie ??

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH