Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R17+R19 » INNE 291 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony 291 14 Ankieta - średnia ocena: 6,7914 Ankieta - średnia ocena: 6,79
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

291 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

291
Postać Ducu

Korzystanie, za swoją wiedzą, z pomocy kont korzystających z auto-clickerów w celu ochrony swojego kwadratu
ban stały

1515

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
09-01-2019 08:16 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
-=Ducu=-
Member


Data rejestracji: 24-12-2018
Postów: 31

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Prosił bym o przedstawienie mi na PW jakichkolwiek dowodów i poszlak ze posiadam powiązania z kontami które zakładały na mnie oblegi
09-01-2019 11:03 -=Ducu=- jest offline Szukaj postów użytkownika: -=Ducu=- Dodaj -=Ducu=- do Listy kontaktów
Letek
Full Member


Data rejestracji: 12-12-2015
Postów: 69

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pisze jako zielony klanu który został pozbawiony lidera więc bez Warna proszę.

Widzę to tak: ktoś z SG puścił swoim multi jakiś [cenz.] obleg używając nielegalnego oprogramowania tylko po to żeby rzucic podejrzenia na niego.

Nie pierwsza to haniebna zagrywka z ich strony.

W pierwszej chwili takie rozwiązanie nie przyszło mi do głowy, bo jest dość inteligentne a jak się czyta ludzi pokroju zeNuady to...to po prostu nie przyszło mi do głowy że mogli wpaść na coś takiego. Ale przyznaję, posmialismy się, a teraz proszę odbanowac Duca i poszukać winnych.
09-01-2019 11:31 Letek jest offline Szukaj postów użytkownika: Letek Dodaj Letek do Listy kontaktów
-=Ducu=-
Member


Data rejestracji: 24-12-2018
Postów: 31

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Narazie to chce wiedzieć czy ban jest znowu kolejnym wypłakanym na poziomie argumentów "Tato, a tata marcina powiedział".

Bo poza unmodem oraz adblockiem nie posiadam żadnych skryptów oraz nie logowałem się na żadne konto z 3 urządzeń które osiadam do logowania sie na BW
09-01-2019 11:43 -=Ducu=- jest offline Szukaj postów użytkownika: -=Ducu=- Dodaj -=Ducu=- do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Blokada nie jest za powiązania z kontami tylko za korzystanie z ich 'usług' za wiedzą, że jest łamany regulamin (i oczywiście korzystając z tego).

Oprócz samych ochronek (z przynajmniej kilku kont z listy), co do których przecież musisz uzgodnić z graczem co i kiedy, jest jedno (wykryte, bo było pewnie więcej takich sytuacji) szczególne oblężenie ochronne.
Założono je w kilka sekund od wycofania oblężenia przez inny, wrogi, klan.
Informacji o wycofaniu nie mogłeś tak szybko przekazać, by jeszcze zdążył założyć swoje ochronne - jeśli w ogóle w tak krótkim czasie byś wykrył odwołanie. Ale nie musiałeś tego robić, bo doskonale wiedziałeś o auto-clickerze wykorzystywanym wtedy na kilku kontach właśnie w celu ochronki.

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
09-01-2019 11:43 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
-=Ducu=-
Member


Data rejestracji: 24-12-2018
Postów: 31

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)
Blokada nie jest za powiązania z kontami tylko za korzystanie z ich 'usług' za wiedzą, że jest łamany regulamin (i oczywiście korzystając z tego).



Oczywiście że wiedziałem kto będzie na mnie zakładał ochronkę i w jakich godzinach czasowych

cytat:
C47 napisał(a)
Oprócz samych ochronek (z przynajmniej kilku kont z listy), co do których przecież musisz uzgodnić z graczem co i kiedy, jest jedno (wykryte, bo było pewnie więcej takich sytuacji) szczególne oblężenie ochronne.
Założono je w kilka sekund od wycofania oblężenia przez inny, wrogi, klan.
Informacji o wycofaniu nie mogłeś tak szybko przekazać, by jeszcze zdążył założyć swoje ochronne - jeśli w ogóle w tak krótkim czasie byś wykrył odwołanie. Ale nie musiałeś tego robić, bo doskonale wiedziałeś o auto-clickerze wykorzystywanym wtedy na kilku kontach właśnie w celu ochronki.


Przekazane zostały informacje do kiedy zostanie anulowane oblężenie (18h + czas 2giej fazy na około 9:01) mieli mnie wtedy pilnować bo byłem w drodze na sylwestra co do tego ze się oblegów spodziewam rozmawialiśmy na PW ostania twoja odpowiedz 26-12-2018

I tutaj ban się roznosi o DOMNIEMANIE o wiedzy w jaki sposób oblężenia zostały założone - a miałem to w serdecznym poważaniu ponieważ już byłem poddenerwowany sytuacją z innym graczem którego miał to dopilnować o 3 rano (zaspał)



Powiedzialem ze mam to w serdecznym poważaniu i nie obchodzi mnie jak wy to wybronicie ja ide walić wóde i wsiadłem w pociąg nie posiadając internetu
09-01-2019 12:22 -=Ducu=- jest offline Szukaj postów użytkownika: -=Ducu=- Dodaj -=Ducu=- do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W tej sprawie rozchodzi się o to, że to był ten jeden gracz, który korzystał z autoclickera na kilku kontach na raz w celu pomocy tobie. Z czego oczywiście jesteś zadowolony, bo tym samym nie mógł 'zawalić' oblężenia jak ten ze screenu.
Pomijam też fakt, że ten sam gracz korzystał z tak wielu kont, które to pomagały twojemu klanowi (w tym dwie ostatnie ochronki na ciebie i pewnie wiele wcześniej, pamiętam tylko jedną, która wtedy nie była z potwierdzonym multi) i przeszkadzały innym klanom.

Ale ty oczywiście nie wiedziałeś, że on ma tyle kont. Nie rozmawialiście też, że oblężenia są 'zabezpieczone', więc nie ma się czym martwić, nawet jak jego akurat nie będzie przy komputerze (co faktycznie miało miejsce, bo autoclickery były wyłączone po dłuższej chwili).

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
09-01-2019 12:41 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
-=Ducu=-
Member


Data rejestracji: 24-12-2018
Postów: 31

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)
W tej sprawie rozchodzi się o to, że to był ten jeden gracz, który korzystał z autoclickera na kilku kontach na raz w celu pomocy tobie. Z czego oczywiście jesteś zadowolony, bo tym samym nie mógł 'zawalić' oblężenia jak ten ze screenu.


Oczywiście ze byłem zadowolony z efektów. Tylko nadal nie rozumiem dlaczego mam dostawać bana za coś co robi inny gracz. Nie jest to sytuacja w której ktoś komuś podaje pasy (świadomie) i potem wyłapuje bana za fakt za coś kto wyczyniał na innych kontach.

Sytuacja jest tak paradoksalna jak bym kupił używany telefon za 10% z czego bym był zadowolony i potem by do mnie zapukała policja i dowiedział się ze został kradziony oraz dostał TEN SAM WYROK co złodziej.

Wszystko jest na domniemaniach oraz jakieś dziwnej odpowiedzialności zbiorowej nie będąc w owym zbiorze
09-01-2019 13:06 -=Ducu=- jest offline Szukaj postów użytkownika: -=Ducu=- Dodaj -=Ducu=- do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Świadomie dołączałeś do klanu jego konta, wiedząc do kogo należą.
Świadomie korzystałeś z pomocy tych multikont (w tym też by utrudniał grę innym graczom).
I na pewno też byłeś świadomy korzystania z niego z pewnych 'ułatwień' (z czego też skorzystałeś).

podałeś bardzo dobry przykład z telefonem
Kupując komórkę za 10% wartości powinieneś mieć świadomość, że 'coś jest nie tak', szczególnie jak wiesz, że kolega ma lepkie rączki.
I policja faktycznie może do ciebie zapukać i możesz ponieść takie same konsekwencje prawne jak złodziej (chyba, że to kradzież z włamaniem, rozbojem itp., wtedy złodziej jest karany surowiej).
Z porównywaniem długości kar bym jednak się nie zapędzał. To jest gra. Kary są surowsze dla kont, ale o wiele łagodniejsze dla samych graczy. No i podstawową karą przewidzianą przez regulamin jest ban stały.

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
09-01-2019 14:04 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
-=Ducu=-
Member


Data rejestracji: 24-12-2018
Postów: 31

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)
I na pewno też byłeś świadomy korzystania z niego z pewnych 'ułatwień' (z czego też skorzystałeś).


Nie byłem świadom. Po wyżej załączonym screenie napisałem zestaw wulgaryzmów z których jestem znany i powiedziałem ze mnie nie interesuje jak to zrobicie ma być zrobione jak nie potraficie zrobić prostej rzeczy

cytat:
C47 napisał(a)
Świadomie dołączałeś do klanu jego konta, wiedząc do kogo należą.


Byłem świadom do kogo należą.

cytat:
C47 napisał(a)
Kupując komórkę za 10% wartości powinieneś mieć świadomość, że 'coś jest nie tak', szczególnie jak wiesz, że kolega ma lepkie rączki.
I policja faktycznie może do ciebie zapukać


Tutaj również założyłeś ze wiem ze kolega ma lepkie rączki

Według tej chorej logiki trzeba banować wszystkich którzy mieli zielonego w klanie oraz wszystkich którzy dołaczali do obleżeń po obu stronach

cytat:
C47 napisał(a)
Kupując komórkę za 10% wartości powinieneś mieć świadomość, że 'coś jest nie tak', szczególnie jak wiesz, że kolega ma lepkie rączki.
I policja faktycznie może do ciebie zapukać i możesz ponieść takie same konsekwencje prawne jak złodziej (chyba, że to kradzież z włamaniem, rozbojem itp., wtedy złodziej jest karany surowiej).


W takich wypadkach też telefon się oddaje składa wyjaśnienia, i sprawdza się jaki miałem związek ze sprawą. Bo z tego co kumem kupuje telefon z internetu (bo jak by inaczej opisać taką znajomość) okazuje sie kradziony i dostaje wyrok za "kradzież z włamaniem, rozbojem itp"

Tutaj mamy przykład "zakładam ze wiedziałeś ze był kradziony wiec dostajesz dożywocie"


Dajcie mi JEDEN dowód tutaj bądz na PW gdzie wskazuje to na jakikolwiek związek z tą sprawą

Jak bede miał kolegów ktorzy bedą sie pushować i tez zalicytuje nieświadomie ich przedmiot to też dostane bana?
09-01-2019 14:46 -=Ducu=- jest offline Szukaj postów użytkownika: -=Ducu=- Dodaj -=Ducu=- do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie byłeś świadom oszustw?

Czyli nie ustalałeś z nim z jakiego konta będzie ochronka?
Pytanie retoryczne, bo nie mogłeś tego ustalić skoro on sam nie wiedział którym kontem clickerowi uda się wbić - ale za to wiedziałeś, że oblężenie z jego strony będzie z określonej grupy kont, i że będzie próbował założyć obl z różnych (bez clickera by tego nie robił, bo niby jak i po co odświeżać stronę i klikac na kilku kontach skoro traci się przez to tylko jeszcze więcej czasu).

Nie wiedziałeś, że 'kolega ma lepkie rączki', wiedząc, że wykorzystuje multi do pomocy wam i szkodzenia innym? Przecież wykorzystywanie multi do pustakowania, blokowania, ochronek i innych to łamanie zasad serwera rodzinnego (nie mówiąc już o łamaniu regulaminu gry)!
Najpewniej wiedziałeś ile ma kont i jak mniej więcej je prowadzi. Inaczej byś nie dołączał do klanu 'byle czego'. I mimo takiej ilości kont nigdy z nim nie rozmawiałeś jakim cudem się nimi zajmuje? Jak może tak szybko robić ochronki zaraz po wycofaniu oblężenia? Nie ustalałeś też, że z tego i tego ma spustakować dany kwadrat? itp. itd.

Już sama wiedza o tym, że masz ochronkę z multi może być podstawą do blokady. A tu na dodatek używano autoclickera (znowu podkreślę: na kilku kontach w tym samym czasie), bez którego najpewniej ochronka by nie wyszła.


Nie kupisz legalnie w internecie sprawnego telefonu za 10% wartości. Sąd nie uwierzył by w zapewnienia, że 'nie wiedziałeś, że był kradziony, a cena pewnie spadła bo był używany i nie posiadał ładowarki, kabli itp.' ;].
Nie mówiąc już o tym, że w przykładzie adekwatnym do rzeczywistości to kupno przez internet było by od kolegi.


I znowu porównujesz dożywocie w świecie rzeczywistym z banem stałym w grze.

Z kradzież konta nie damy miesiąca blokady, jak np. za kradzież telefonu.
Ban stały może być też za wulgaryzmy, a za to nie pójdziesz nawet do więzienia.
Tak 'surowe' kary za niby niskie przewinienia (w świecie rzeczywistym) mają na celu poprawę jakości gry, ale też z drugiej strony nie blokują gracza przed dalszą rozgrywką. Po banie stałym możesz założyć lub przejąć konto i grać dalej. W świecie rzeczywistym się nie sklonujesz i nie zaczniesz życia na nowo.

Nie możesz też porównać dożywocia z banem stałym. Takie porównanie może być tylko i wyłącznie w przypadku, gdy gracz miałby całkowicie zablokowaną możliwość gry (co i tak jest niemożliwe, bo przy np. blokadzie na IP wystarczy je zmienić).
Najbliżej tego jest sytuacja gdzie ręcznie blokowane są nowo tworzone konta danej osoby, jeśli są wykryte - było kilka osób, które na to zasłużyły.


Korzystałeś z pomocy multi wykorzystujących autoclickery, więc dostajesz karę adekwatną do przewinienia.
Podkreślę też, że on dostał wielokrotnie wyższą karę niż ty. Ma bana na wszystkie wykryte konta (a to może nie być koniec).



Przykład z licytacją kompletnie nie ma sensu skoro nie korzystasz z tego, że koledzy się pushują.
Gdyby koledzy 'przypadkiem' zalicytowali twój przedmiot, pushując, i byś tego nie zgłosił to tak, wtedy byś poniósł konsekwencje.
W tej sprawie właśnie ty osobiście odniosłeś korzyść (nie mówiąc jeszcze o pomaganiu w utrudnianiu gry innym, czy przynajmniej przyzwoleniu na to, wiedząc o łamanych zasadach serwera i regulaminu).

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
09-01-2019 15:21 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
-=Ducu=-
Member


Data rejestracji: 24-12-2018
Postów: 31

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)
Nie byłeś świadom oszustw?

Czyli nie ustalałeś z nim z jakiego konta będzie ochronka? .



Nie

cytat:
-=Ducu=- napisał(a)
Nie byłem świadom. Po wyżej załączonym screenie napisałem zestaw wulgaryzmów z których jestem znany ipowiedziałem ze mnie nie interesuje jak to zrobicie ma być zrobione jak nie potraficie zrobić prostej rzeczy.



cytat:
C47 napisał(a)
I znowu porównujesz dożywocie w świecie rzeczywistym z banem stałym w grze.


No nie wiem chyba ze mam możliwość odwołania się jeśli tak to rzeczywiscie złe porównanie


cytat:
C47 napisał(a)
Z kradzież konta nie damy miesiąca blokady, jak np. za kradzież telefonu.
Ban stały może być też za wulgaryzmy, a za to nie pójdziesz nawet do więzienia.


Ale tutaj nie dyskutujemy o karach za wulgaryzmy multi czy cokolwiek. Dyskutujemy tutaj o DOMNIEMANIU wiedzy przewinień osoby TRZECIEJ


cytat:
C47 napisał(a)
Tak 'surowe' kary za niby niskie przewinienia (w świecie rzeczywistym) mają na celu poprawę jakości gry, ale też z drugiej strony nie blokują gracza przed dalszą rozgrywką.



W jaki sposob mój ban jako osoby niezwiązanej z używaniem czekokolwiek, nie logującej sie na inne konta na co wskazują logi ma na celu poprawienie jakości gry?



Chodzi o polityke prowojenną ktora prowadze?

cytat:
C47 napisał(a)

Po banie stałym możesz założyć lub przejąć konto i grać dalej. W świecie rzeczywistym się nie sklonujesz i nie zaczniesz życia na nowo.


Moge ją prowadzic z innego konta jesli takie dostane




cytat:
C47 napisał(a)
Nie możesz też porównać dożywocia z banem stałym. Takie porównanie może być tylko i wyłącznie w przypadku, gdy gracz miałby całkowicie zablokowaną możliwość gry (co i tak jest niemożliwe, bo przy np. blokadzie na IP wystarczy je zmienić).
Najbliżej tego jest sytuacja gdzie ręcznie blokowane są nowo tworzone konta danej osoby, jeśli są wykryte - było kilka osób, które na to zasłużyły.



W takim razie sklonujcie mi moje konto 291 to sobie bede dalej grał. I banujcie sobie osoby "które na to zasłużyły" a nie mnie za fakt ze "MUSIAŁEŚ WIEDZIEĆ" nawet jeśli wiedziałem to nie złamałem tym ŻADNEGO punktu w regulaminie gry


cytat:
C47 napisał(a)
Korzystałeś z pomocy multi wykorzystujących autoclickery


To ja dostalem bana za korzystanie z kont czy na temat domniemania o wiedzy bo juz sie gubisz albo myslisz ze jestem tą samą osobą co jest kolejnym domniemaniem.


jesli tak to wklej mi prosze jakie kolwiek logi

cytat:
C47 napisał(a)
Więc dostajesz karę adekwatną do przewinienia.
Podkreślę też, że on dostał wielokrotnie wyższą karę niż ty. Ma bana na wszystkie wykryte konta (a to może nie być koniec).



Ban stały to ban stały.

Konta były botowane dostały bana stałego spoko.

Moje konto jest czyste i dostałem kare cytuje "ADEKWETNĄ" do poziomu złamania regulaminu z paragrafu nieregulaminowego oprogramowania


cytat:
C47 napisał(a)
utrudnianiu gry innym, czy przynajmniej przyzwoleniu na to, wiedząc o łamanych zasadach serwera i regulaminu).


przez 15 lat gry obleganie nigdy nie było utrudnianiem gry. Na R2 kasowanie klocków przez obleganie pustego s5 też nigdy nie było. W regulaminie też nigdzie nie pisze na ten temat


cytat:
C47 napisał(a)
Przykład z licytacją kompletnie nie ma sensu skoro nie korzystasz z tego, że koledzy się pushują.
Gdyby koledzy 'przypadkiem' zalicytowali twój przedmiot, pushując, i byś tego nie zgłosił to tak, wtedy byś poniósł konsekwencje.
W tej sprawie właśnie ty osobiście odniosłeś korzyść (nie mówiąc jeszcze o pomaganiu w utrudnianiu gry innym, czy przynajmniej przyzwoleniu na to, wiedząc o łamanych zasadach serwera i regulaminu).


Ja mowie tutaj o sytuacji tego ze "slyszalem ze moi koledzy sie pushują" mają dawać mi korzyść? I nie słyszałem jeszcze zeby ktoś dostał bana za "słyszałem ze wiedziales ze twój kolega sie pushuje - ban stały"

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez -=Ducu=-: 09-01-2019 15:53.

09-01-2019 15:47 -=Ducu=- jest offline Szukaj postów użytkownika: -=Ducu=- Dodaj -=Ducu=- do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Porównałeś kary w grze i świecie rzeczywistym, że nie zasłużyłeś na 'dożywocie', to ci wskazałem jakie są różnice.

cytat:
-=Ducu=- napisał(a)
W jaki sposob mój ban jako osoby niezwiązanej z używaniem czekokolwiek, nie logującej sie na inne konta na co wskazują logi ma na celu poprawienie jakości gry?


W taki sposób, że może inny lider dwa razy zastanowi się, czy tolerować łamanie regulaminu przez klanowiczów i czy wykorzystywać ich multi do własnych i 'wojennych' celów.
Nie tylko autoclicker jest nielegalny.
Serwer rodzinny to nie Wojna Multi tylko możliwość NORMALNEJ GRY na kilku kontach, bez pomocy lub szkodzenia innym.

Zablokowałem osobę, która na to zasłużyła. Przyznałeś się do części wiedzy, za którą idzie też świadome wykorzystywanie tych multi na szkodę innych gracze po drugiej stronie barykady.
Chciałeś mieć 'pewniejsze dowody winy' to je masz, w trochę innej sprawie (ale ciągle łączącej się z głównym powodem bana).
Ty, głównie, dołączałeś też te multi do klanu, mając wiedzę czyje są i co i jak będą robić.
Wykorzystywałeś, pośrednio przez 'rozkazy', multi do szkodzenia innym graczom.
Wykorzystywałeś pośrednio multi do pomocy w swoim klanie.
I wykorzystywałeś bezpośrednio multi do pomocy swojemu kontu.
Pomagałeś w ukryciu (dokładniej chodzi o zatajenie) faktu wykorzystywania multi do niewłaściwych celów.

Nie pisałem nic o tym, że to ty się logowałeś na multi tylko, że korzystałeś z 'usług' takich kont - w tym dzięki auto-clickerowi.


Oblężenie ze swojego jedynego konta to nie jest utrudnianie gry, ale wykorzystywanie do tego multi (przez co samemu można dalej normalnie grać na głównym koncie), na serwerach rodzinnych (a na reszcie ogólnie już samo posiadanie multi), już łamie zasady serwera rodzinnego i jest karane.

cytat:
Ja mowie tutaj o sytuacji tego ze "slyszalem ze moi koledzy sie pushują" mają dawać mi korzyść? I nie słyszałem jeszcze zeby ktoś dostał bana za "słyszałem ze wiedziales ze twój kolega sie pushuje - ban stały"

A gdzie tutaj jest związek z twoją sprawą? Dostałeś ochronkę z pomocą auto-clickera. To nie jest 'słyszałem, że pushują' tylko 'słyszałem, że pushują, a ja dostałem z tego jakiś "prezent"'

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
09-01-2019 17:05 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Woroszyl
Member


Data rejestracji: 16-08-2018
Postów: 48
Skąd: Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bedzie "warn", ale mowi sie trudno....

Sorki za wciecie sie w wasza dyskusje ale do nalozenia kary jest potrzebny konkretny dowod!
Np. Ducu musialby np w wiadomosci napisac do gracza oskarzonego o uzywanie bota aby go odpalil i puscil na niego ochronke taka czy inna. To by wskazywalo jego wiedze o tym, ze osoba pomagajaca lamie zasady gry (nazwijmy to lamaniem prawa Smile bedzie latwiej pisac).

We wszystkich Twoich argumentach ewidentnie widac ze trzymasz sie zasady "Musiales wiedziec". Zaden argument nie jest konkretnym udowodnieniem winy Duca, ze zlamal prawo. Jak sam napisal wczesniej jest to tylko i wylacznie twoje domniemanie i nie wystarcza to do pelnego oskarzzenia. Jezeli sa jakiekolwiek dowody to powinienes je przedstawic. Zamiast tego krecicie sie w kolko z czego racje ma tutaj Ducu.

CE, przedstaw jeden konkretny dowod na to ze Ducu wiedzial i tyle. Ban bedzie sluszny. W przwciwnym razie cala ta akcja zakrawa o szalenstwo.
09-01-2019 17:30 Woroszyl jest offline Szukaj postów użytkownika: Woroszyl Dodaj Woroszyl do Listy kontaktów
-=Ducu=-
Member


Data rejestracji: 24-12-2018
Postów: 31

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)
W taki sposób, że może inny lider dwa razy zastanowi się, czy tolerować łamanie
regulaminu przez klanowiczów i czy wykorzystywać ich multi do własnych i 'wojennych' celów.


Ja nie jestem żadną policją serwerową - to jest twoje zadanie jako administratora gry. Kto w jaki sposób gra to nie mój problem, z połową klanowiczów nawet nie znam (nie żebym sie wypierdał ze tego akurat nie znałem)

cytat:
C47 napisał(a)
Serwer rodzinny to nie Wojna Multi tylko możliwość NORMALNEJ GRY na kilku kontach, bez pomocy lub szkodzenia innym.


Skoro ustaliliśmy ze JA NIE MAM ŻADNYCH MULTI to jak to ma sie do mnie? Dlaczego też czystki nie zrobiłes w innych klanach?


cytat:
C47 napisał(a)
Zablokowałem osobę, która na to zasłużyła.


+ mnie jako rykoszet na podstawie domniemań i fakt ze jestem czerwonym wiec MUSIAŁEM WIEDZIEĆ

cytat:
C47 napisał(a)
Przyznałeś się do części wiedzy, za którą idzie też świadome wykorzystywanie tych multi na szkodę innych gracze po drugiej stronie barykady.


Nie wiedziałem o fakcie i ani razu podczas naszej dyskusji nie byleś w stanie udowodnić że mialem jakikolwiek udział procederze owe konta były tworzone.



cytat:
C47 napisał(a)
Chciałeś mieć 'pewniejsze dowody winy' to je masz, w trochę innej sprawie (ale ciągle łączącej się z głównym powodem bana).
Ty, głównie, dołączałeś też te multi do klanu, mając wiedzę czyje są i co i jak będą robić..


Ty tak na poważnie? Banujesz mnie za przyjmowanie kont z przewinieniami których nie moglem być świadom czego tez nie jesteś w stanie mi udowodnić


cytat:
C47 napisał(a)
Wykorzystywałeś, pośrednio przez 'rozkazy', multi do szkodzenia innym graczom.
Wykorzystywałeś pośrednio multi do pomocy w swoim klanie.
I wykorzystywałeś bezpośrednio multi do pomocy swojemu kontu.


Zaraz 50 osób w klanie dostanie bana za dołączanie do oble bo w ten sposób


cytat:
C47 napisał(a)
Pomagałeś w ukryciu (dokładniej chodzi o zatajenie) faktu wykorzystywania multi do niewłaściwych celów.


Jak moglem zataić coś o czym nie wiedziałem? Poza posiadaniem multi - gdzie na serwerze rodzinnym jest to dozwolone.



cytat:
C47 napisał(a)
Nie pisałem nic o tym, że to ty się logowałeś na multi tylko, że korzystałeś z 'usług' takich kont - w tym dzięki auto-clickerowi.


Rozumiem za granie z kimś w klanie z autoclickerem jest ban? I za przyjecie go do klanu jest ban?

to w takim razie jak napisze swoją wersje autoclikera i wbije nim do innych klanów tez im pobanujesz czerwonych?


Jesli tak to nawet nie chce sie odwoływać zaloze nowe konto

cytat:
C47 napisał(a)
Oblężenie ze swojego jedynego konta to nie jest utrudnianie gry, ale wykorzystywanie do tego multi


Spoko ale co ja mam z tym wspólnego? Winnego juz zbanowałes


cytat:
C47 napisał(a)
A gdzie tutaj jest związek z twoją sprawą? Dostałeś ochronkę z pomocą auto-clickera. To nie jest 'słyszałem, że pushują' tylko 'słyszałem, że pushują, a ja dostałem z tego jakiś "prezent"'


Stąd że ja nie wiedziałem skąd sie te konta biorą ale wiedizalem czyje są. Tak jak w przypadku pushu "wiedziałem ze mój klanowicz zarabia ale nie wiem jak"

i ty wypłacasz mi bana dlatego ze "jako lider powinienes wiedzieć i dla przykladu dostajesz stałke"

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez -=Ducu=-: 09-01-2019 17:36.

09-01-2019 17:35 -=Ducu=- jest offline Szukaj postów użytkownika: -=Ducu=- Dodaj -=Ducu=- do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kto w jaki sposób gra to problem całego serwera.
Im więcej graczy kombinuje z multi i im więcej innych graczy to toleruje, tym więcej tracą gracze grający zgodnie z regulaminem.

Na ciebie były dwa oblężenia z rzędu z multi jednej osoby, która korzystała z autoclickera.
Jak znajdziemy dowody na coś podobnego w innych klanach to na pewno też będą bany.

Jak już pisałem, do blokady wystarczy sama twoja wiedza o tym, że ochronki masz z czyjegoś multi. A nie było to robione wbrew twojej woli tylko za twoim przyzwoleniem.
Nadal jednak uważam, mając na uwadze twoją funkcję, ilość kont, do czego te konta były wykorzystywane (znowu: za twoją wiedzą i przyzwoleniem), że o autoclickerze wiedziałeś.

Nie byłeś świadom, że multi, które dołączałeś do klanu, były wykorzystywane do np. blokad? -.-


POSIADANIE multi i NORMALNE GRANIE na multi jest dozwolone. Ale nie ochronki, pustakowanie itp. itd.
Ile razy mam to samo powtarzać?
A nie tylko to zatajałeś, ale też wykorzystywałeś w wojnie.


Jak 'wbijesz z auticlickerem do innych klanów' i lider będzie twoje multi wykorzystywał do ochronek na siebie (czyli ogólnie jak sytuacja będzie podobna do tej) to tak, dostanie bana.
Oczywiście, co znowu podkreślę, tutaj chodziło o multi i wiele kont korzystających z clickerów + sytuację jasno pokazującą, że praktycznie niemożliwe było zrobienie ochronki bez dodatkowego programu.


Co masz wspólnego z winnym? Wiedzę na temat jego kont i branie ochronek z jego multi!


Koleś tworzy wiele kont grupami, na każdym ma mniej więcej podobny rozwój, każde jest wykorzystywane do nieregulaminowych celów, a ty 'nie wiesz skąd się one wzięły', ale je dołączasz do klanu i korzystasz z ich pomocy...

Jako lider WIEDZIAŁEŚ o łamaniu zasad (nawet jeśli nie o autoclickerze, w co wątpię, bo nie dołączasz do klanu masy multi osoby, której dobrze nie znasz), TY to tolerowałeś w klanie i TY też na tym łamaniu zasad korzystałeś, dlatego TY dostałeś też blokadę.

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
09-01-2019 18:17 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Dzerry87
Junior Member


Data rejestracji: 21-12-2016
Postów: 16

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

C47 uważam, że nadużywasz władzy jaką posiadasz jako admin. Nie przedstawiłeś ani jednego argumentu obciążającego Duca, a to właśnie po Twojej stronie leży udowodnienie mu winy. Zupełnie tak samo jak w świecie realnym w sądzie, to po stronie oskarżyciela leży udowodnienie oskarżonemu winy. Jeżeli nie udowodni, to znaczy oskarżony zostaje uniewinniony. Ty jak już wcześniej wspomniałem, nie udowodniłeś niczego, za to rozpaczliwie próbujesz wmówić Ducowi, że on wiedział o popełnianych przez kogoś "przestępstwach". Takie zachowanie w mojej i chyba nie tylko w mojej ocenie jest zupełnie nieprofesjonalne i żenujące. Czy Ty sobie wyobrażasz, że w realnym życiu sędzia na podstawie takich "dowodów" skazuje ludzi na więzienie?

A Twoje wywody na temat, że Ducu jest szefem klanu w którym były popełnione jakieś przewinienia, o którym Ducu nie miał pojęcia to jawnie brzmią jakbyś pił wódkę z którymś z oskarżycieli (czyt. przekupstwo). Nie możesz pociągać kogokolwiek do odpowiedzialności zbiorowej bez udowodnienia winy.

Nie masz nic (bo przeczytałem wszystkie Twoje wypowiedzi bardzo uważnie) na swoją obronę więc wnoszę o odbanowanie Duca.

Ktoś tam regulamin złamał to znajdź tą osobę i przedstaw mu jego winę. Piszę w obronie Duca jako kolega ale i gracz, który wymaga, żeby osoby odpowiedzialne za serwer postępowały profesjonalnie i uczciwie. Po raz kolejny piszę Ci, że nie wyobrażam sobie takiego podejścia do klienta w żadnej innej firmie.
09-01-2019 18:26 Dzerry87 jest offline Szukaj postów użytkownika: Dzerry87 Dodaj Dzerry87 do Listy kontaktów
-=Ducu=-
Member


Data rejestracji: 24-12-2018
Postów: 31

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)
Kto w jaki sposób gra to problem całego serwera.
Im więcej graczy kombinuje z multi i im więcej innych graczy to toleruje, tym więcej tracą gracze grający zgodnie z regulaminem..


Nie mam zamiaru zostania Chrystusem tego serwera i być banowany za jego grzechy

cytat:
C47 napisał(a)
Jak już pisałem, do blokady wystarczy sama twoja wiedza o tym, że ochronki masz z czyjegoś multi. A nie było to robione wbrew twojej woli tylko za twoim przyzwoleniem


Chryste panie Big Grin To jak w 3ciej rzeszy rozstrzelanie za to ze wiedziałes że ktoś jest żydem. Nie ważne kto by mi zrobił wtedy ochronke to by dostał bana bo okazało by sie ze ma 2 konta. Innymi słowy dopiszcie do regulaminu "na serwerach rodzinnych jesli posiadasz wiecej niz 2 konta nie mozszesz zakładać obleżeń"

cytat:
C47 napisał(a)
Nadal jednak uważam, mając na uwadze twoją funkcję, ilość kont, do czego te konta były wykorzystywane (znowu: za twoją wiedzą i przyzwoleniem), że o autoclickerze wiedziałeś.



Słowo uważam to słowo klucz. Nie użyłes słowa że "jesteś pewien" co dowodzi domniemania. I na podstawie jakiegoś przeczucia wystawiłes bana


cytat:
C47 napisał(a)
Nie byłeś świadom, że multi, które dołączałeś do klanu, były wykorzystywane do np. blokad? -.-.



Nie BLOKOWALIŚMY nikogo, to my blismy blokowani


cytat:
C47 napisał(a)
POSIADANIE multi i NORMALNE GRANIE na multi jest dozwolone. Ale nie ochronki, pustakowanie itp. itd.
Ile razy mam to samo powtarzać?
A nie tylko to zatajałeś, ale też wykorzystywałeś w wojnie..



Oczywiście ze ochronki z multi są nie dozwolone. I zgodził bym sie z tobą gdyby to było moje multi. Z mojej prespektywy to był kolejny klanowicz który odpowiedział na moją prośbe o ochronke, grał z nami w klanie i robił expy.

Według tego co mówisz OCHRONKI są niedozwolone w OGÓLE bo w/w konta moimi multi nie było

jeszcze raz pytam CO JA MAM Z TYM WSPOLNEGO.

Innymi słowy posadziłes mnie za to ze koleś ktory posiadał autoclickera postawił na mnie ochronke z głównego konta



tutaj posiadasz doskonały przyklad jak ktoś SWOIM multi zakłada sobie ochronke:
1879, 816

Dlaczego ja nie dostałem kary w takim zakresie czasowym?

cytat:
C47 napisał(a)
będzie twoje multi wykorzystywał do ochronek na siebie (czyli ogólnie jak sytuacja będzie podobna do tej) to tak, dostanie bana.


Przypominam po raz kolejny jak wyżej - ja na siebie ochronek nie stawiałem - stawiala je na mnei osoba 3cia

To w takim razie poprosił bym o banowanie wszystkich geniuszy z klanu przeciwnego za robienie sobie ochronek do ktorych używali swoje multi. Takie jak np. Plazmator, Szerszeń, Zong aka sege itp w okresie 31.12.18 do 02.01.19

z 10 banów musial bys wypłacic

Nie bedzie trudno ich znaleźć - ale oczywiscie tego nie zrobisz bo już męczennika sobie znalazłeś


cytat:
C47 napisał(a)
Oczywiście, co znowu podkreślę, tutaj chodziło o multi i wiele kont korzystających z clickerów + sytuację jasno pokazującą, że praktycznie niemożliwe było zrobienie ochronki bez dodatkowego programu.


w jaki sposob konta lvl 20 mają mi pomagać w strzelaniu ochronki?

cytat:
C47 napisał(a)
Co masz wspólnego z winnym? Wiedzę na temat jego kont i branie ochronek z jego multi!


Wow... Wszystko by miało sens gdyby nie fakt.

1. Ze mam prawo poprosic kogoś o zrobienie mi ochronki
2. Ktoś moze grać na 2 kontach
3. Nie posiadalem wiedzy w jaki sposob to zostalo zrobione


cytat:
C47 napisał(a)
Koleś tworzy wiele kont grupami, na każdym ma mniej więcej podobny rozwój, każde jest wykorzystywane do nieregulaminowych celów, a ty 'nie wiesz skąd się one wzięły', ale je dołączasz do klanu i korzystasz z ich pomocy...


Z mojej prespektywy to one korzystały z mojej pomocy. Wiem skąd sie wziely tylko nie wiem W JAKI SPOSOB SIE WZIELY (bot)


cytat:
C47 napisał(a)
Jako lider WIEDZIAŁEŚ o łamaniu zasad


Ja wiedzialem tak jak wyzej:

1. Że to serwer rodzinny.
2. I ze jest kolo ktory mi załatwi S5
3. Takie same kontakty mielismy w klanach Kulki/Rahl/Bk/Fenix i wielu mniejszych ktorych nazw nie pamietam
4. Ze koleś ma góra 3 nisko lvlwe postacie które dostał "po kimś" a nie ilość hurtową

Uważam ze wypłacanie S5 JEST ZGODNE Z REGULAMINEM jeśli nie to 15 lat grania w BW żyłem w błędzie a administracja przez 15 lat takiej gry NIEUDOLNIE nie banowala NIKOGO poza tym serwerem za w/w akcje

chyba ze gdzieś to pisze, ale sprawdzałem 5x jak zaczynalismy w ten sposob walczyc.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez -=Ducu=-: 09-01-2019 18:53.

09-01-2019 18:51 -=Ducu=- jest offline Szukaj postów użytkownika: -=Ducu=- Dodaj -=Ducu=- do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zostałeś zbanowany za swoje 'grzechy'.

To nie jest sprawa, gdzie mogłeś nie wiedzieć, że ochronka jest z multi z jednego z dwóch kont, skoro sam pisałeś o tym, że wiedziałeś że ma wiele kont.
TY mu zezwalałeś na robienie ochronek w klanie, w tym także na ciebie.
TY mu to nawet ułatwiałeś dołączając jego konta do klanu.
Pewnie też sam uwzględniałeś jego konta w taktykach przeciwko klanowi.
Nie dostałeś bana przez niewiedzę o czynach swojego klanowicza.

Co do domniemania to w tym przypadku jest to przypuszczenie graniczące z pewnością.
Ciężko uwierzyć, że piszesz z kimś takim i nie wiesz, że od tak długiego czasu, na wielu kontach, korzysta z autoclickera.

cytat:
Nie BLOKOWALIŚMY nikogo, to my blismy blokowani

Tam jest 'np.', po co mam powtarzać ciągle to samo (blokady, ochronki, pustakowanie) skoro wiesz co jest zabronione mając multi na serwerach rodzinnych.

cytat:
Oczywiście ze ochronki z multi są nie dozwolone. I zgodził bym sie z tobą gdyby to było moje multi. Z mojej prespektywy to był kolejny klanowicz który odpowiedział na moją prośbe o ochronke, grał z nami w klanie i robił expy.

Logiczne. Wiesz, że takie ochronki są niedozwolone, ale pozwalasz graczowi na robienie ich z multi, i to nawet na twoje konto -.-

cytat:
Innymi słowy posadziłes mnie za to ze koleś ktory posiadał autoclickera postawił na mnie ochronke z głównego konta

OchronkI, np. dwie ostatnie, z dwóch różnych kont. Jak i na pewno wiele wcześniej (pamiętam zgłoszenie, które sprawdzałem wcześniej, możliwe że to było jedno z jego kont , bo też były ukrywane logowania - wtedy nie mogłem stwierdzić multi).
I to właśnie druga(najnowsza) jego ochronka dała kolejne potwierdzenie, że wiesz o łamaniu regulaminu i zostałeś zablokowany. Sama pierwsza to było jeszcze za mało.

cytat:
Dlaczego ja nie dostałem kary w takim zakresie czasowym?

Przez ilość kont, autoclickera, pełnioną funkcję w klanie (i co za tym idzie to co pisałem na początku postu), także przez podejrzenia o wykorzystywanie multi do twoich ochronek już z wcześniejszych czasów (jak pisałem - bez możliwości stwierdzenia multi)


Jeśli faktycznie w drugim klanie wykorzystują multi do ochronek na siebie to zostaną ukarani po sprawdzeniu i potwierdzeniu tego.


Nie wiesz jak większa ilość kont z autoclickerami wpływa na pewność założenia ochronki?


cytat:
1. Ze mam prawo poprosic kogoś o zrobienie mi ochronki
2. Ktoś moze grać na 2 kontach
3. Nie posiadalem wiedzy w jaki sposob to zostalo zrobione

Masz prawo prosić kogoś o zrobienie ochronki. Tylko czemu prośba, ponownie, jest wykonana przez osobę z wieloma multi (o których wiesz), na których ukrywa logowania i korzysta z clickerów?
2. Tak, i takim osobom, jako lider, powinieneś tłumaczyć, żeby nie robili ci ochronek (a najlepiej w ogóle). A tym bardziej powinieneś to napisać osobie, która ma tych multi tak dużo.
Nie powinieneś też w ogóle przyjmować do klanu multi tworzonych tylko do celu utrudniania lub pomocy (a jak ktoś tworzy grupy po kilka lub kilkanaście kont to chyba intencje są jasne...).
3. Więc nie zastanawiałeś się jak tak szybko udało się założyć oblężenie po odwołaniu poprzedniego? I to kolejny raz (jak można przeczytać w Dyskusjach). Takich sytuacji pewnie było więcej. Zresztą sama gra na tylu kontach w taki sposób jest mocno podejrzana, ale ty się nie interesowałeś co robią klanowicze, chciałeś wygrać wojnę za wszelką cenę, z pomocą multi.



Serwery rodzinne nie istnieją 15 lat. Zasady z zakazem utrudniania gry z pomocą multi są jeszcze młodsze, więc nie wiem o czym w ogóle piszesz.
Wysyłanie graczy na S5 za pomocą multi jest łamaniem tego zakazu. I zawsze, jeśli jest to (lub podobne czynności) wykryte to były blokady, nie tylko na tym serwerze.
Twój błąd logiczny polega na tym, że widząc więcej banów na R19 uważasz, że administracją się 'uwzięła' na tym serwerze. A prawda jest taka, że banów jest tym więcej im więcej/częściej łamanych jest zasad na serwerze. A to świadczy tylko i wyłącznie o was.

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
09-01-2019 21:47 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
-=Ducu=-
Member


Data rejestracji: 24-12-2018
Postów: 31

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)
Zostałeś zbanowany za swoje 'grzechy'.

To nie jest sprawa, gdzie mogłeś nie wiedzieć, że ochronka jest z multi z jednego z dwóch kont, skoro sam pisałeś o tym, że wiedziałeś że ma wiele kont.
TY mu zezwalałeś na robienie ochronek w klanie, w tym także na ciebie.
TY mu to nawet ułatwiałeś dołączając jego konta do klanu.
Pewnie też sam uwzględniałeś jego konta w taktykach przeciwko klanowi.
Nie dostałeś bana przez niewiedzę o czynach swojego klanowicza.


W takim razie czekam na zbanowanie czerwonych w TOP 5 klanów. Gdzie osoba A prosi osobe B o ochronke do czego osoba B używa do tego swojego multi.

Wiedziałem ze gra na 2 - A18 oraz HL (które defacto zostały zbanowane) oraz o 3 w przedziałach 30lvl


cytat:
C47 napisał(a)
Co do domniemania to w tym przypadku jest to przypuszczenie graniczące z pewnością.


To ja bym cie prosił w takim razie o odblokowanie mojego konta do momentu jak gdy przekroczysz tą granice i będziesz pewny


cytat:
C47 napisał(a)
Ciężko uwierzyć, że piszesz z kimś takim i nie wiesz, że od tak długiego czasu, na wielu kontach, korzysta z autoclickera.


Zaraz jeszcze będziesz próbować mi wmówić że jeszcze znam hasła do tych kont


cytat:
C47 napisał(a)
cytat:
Nie BLOKOWALIŚMY nikogo, to my blismy blokowani


Tam jest 'np.', po co mam powtarzać ciągle to samo (blokady, ochronki, pustakowanie) skoro wiesz co jest zabronione mając multi na serwerach rodzinnych.


Bo np. w moim klanie było tylko 1 ochronka Smile w klanie przeciwnym kilkanaście i jakoś nikt nie miał z tym problemu:

cytat:
C47 napisał(a)
Jeśli faktycznie w drugim klanie wykorzystują multi do ochronek na siebie to zostaną ukarani po sprawdzeniu i potwierdzeniu tego.



Pokaż mi w takim razie swoje kompetencje oraz "intuicje" jako administrator i sprawdź walenie ochronek z dnia 31.12.18-02.01.19 z kont o ID

976
3334
764
1164

Oraz bloki

6545

Potem pociągnij do odpowiedzialności kolorowych to tylko przyznam ci racje uchylę czoła i odejdę na zasłużoną emeryturę

cytat:
C47 napisał(a)
cytat:
Oczywiście ze ochronki z multi są nie dozwolone. I zgodził bym sie z tobą gdyby to było moje multi. Z mojej prespektywy to był kolejny klanowicz który odpowiedział na moją prośbe o ochronke, grał z nami w klanie i robił expy.


Logiczne. Wiesz, że takie ochronki są niedozwolone, ale pozwalasz graczowi na robienie ich z multi, i to nawet na twoje konto -.-


Mówie tutaj o sytuacji ze ja posiadam multi konto i używam go do walenia ochronek. Bo po braku banów (poza tym jednym 5dniowym) jakoś problemów nie było do tej pory


cytat:
C47 napisał(a)
OchronkI, np. dwie ostatnie, z dwóch różnych kont. Jak i na pewno wiele wcześniej (pamiętam zgłoszenie, które sprawdzałem wcześniej, możliwe że to było jedno z jego kont , bo też były ukrywane logowania - wtedy nie mogłem stwierdzić multi).
I to właśnie druga(najnowsza) jego ochronka dała kolejne potwierdzenie, że wiesz o łamaniu regulaminu i zostałeś zablokowany. Sama pierwsza to było jeszcze za mało.


Jak 1 ochronka albo 10 może tutaj potwierdzić ze wiem w jakim sposób są zakłądane?


cytat:
C47 napisał(a)
Nie wiesz jak większa ilość kont z autoclickerami wpływa na pewność założenia ochronki?


Skąd mam wiedzieć co i ile skoro widzę w wiadomościach ze osoba która zobligowała się do postawienia ochronki wykonała ją według prośby.

nie kumam nawet tego


cytat:
C47 napisał(a)
2. Tak, i takim osobom, jako lider, powinieneś tłumaczyć, żeby nie robili ci ochronek (a najlepiej w ogóle). A tym bardziej powinieneś to napisać osobie, która ma tych multi tak dużo.
Nie powinieneś też w ogóle przyjmować do klanu multi tworzonych tylko do celu utrudniania lub pomocy (a jak ktoś tworzy grupy po kilka lub kilkanaście kont to chyba intencje są jasne...).


Tak jak wyżej pisałem - nie powinienem ale przewija się przez mój klan członkowie z 7 rożnych klanów. I wszyscy wypłacają S5

Nie gadam z żadnym z nich

cytat:
C47 napisał(a)
3. Więc nie zastanawiałeś się jak tak szybko udało się założyć oblężenie po odwołaniu poprzedniego? I to kolejny raz (jak można przeczytać w Dyskusjach). Takich sytuacji pewnie było więcej. Zresztą sama gra na tylu kontach w taki sposób jest mocno podejrzana, ale ty się nie interesowałeś co robią klanowicze, chciałeś wygrać wojnę za wszelką cenę, z pomocą multi.


Uwierz mi ze będąc pijany w pociągu ostatnią rzeczą jaką zwracam uwage to o której godzinie została załozona na mnie ochronka Smile



cytat:
C47 napisał(a)
Serwery rodzinne nie istnieją 15 lat. Zasady z zakazem utrudniania gry z pomocą multi są jeszcze młodsze, więc nie wiem o czym w ogóle piszesz..


O tym że nagle pustakowanie lub też palenie całych kwadratów to nowość.

cytat:
C47 napisał(a)
Wysyłanie graczy na S5 za pomocą multi jest łamaniem tego zakazu. I zawsze, jeśli jest to (lub podobne czynności) wykryte to były blokady, nie tylko na tym serwerze.
Twój błąd logiczny polega na tym, że widząc więcej banów na R19 uważasz, że administracją się 'uwzięła' na tym serwerze. A prawda jest taka, że banów jest tym więcej im więcej/częściej łamanych jest zasad na serwerze. A to świadczy tylko i wyłącznie o was.


8180, 1520, 2097

3904

W jaki sposób mi jesteś w stanie wytłumaczyć te bany w takim razie?

koleś dobrowolnie bierze na klate S5 w celu jej wyplacania i dostaje stałke

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez -=Ducu=-: 09-01-2019 22:26.

09-01-2019 22:21 -=Ducu=- jest offline Szukaj postów użytkownika: -=Ducu=- Dodaj -=Ducu=- do Listy kontaktów
koniasz
Double Ace


images/avatars/avatar-11734.jpeg

Data rejestracji: 25-07-2008
Postów: 144
Klan: aHTC
Kraina: Necropolia

Re: 291 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)
291
Postać Ducu

Korzystanie, za swoją wiedzą, z pomocy kont korzystających z auto-clickerów w celu ochrony swojego kwadratu
ban stały

1515


Nie wiem jak można stwierdzić czy ktoś posiada jakaś wiedzę na dany temat ?
Chyba mamy tu jakiś wybryk natury i czytanie w myślach. Nie ma zapisu żadnej rozmowy w tej sprawie , jeszcze można by zrobić badanie wariografem , ale to tez nie był by dowód.
Chyba ze brak dowodu to dowód . Klasyk. rotfl

__________________
ilosc podejmowanych prob zwieksza szanse
09-01-2019 23:57 koniasz jest offline Szukaj postów użytkownika: koniasz Dodaj koniasz do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wskazałem już różnicę między 'zwykłym użytkownikiem', a liderem, który zna i sam dołącza do klanu multi kolegi.
Nie mam też dowodów w innych klanach na używanie auto-clickerów.

Hasła mogłeś znać, to nie robi żadnej różnicy w sprawie. Sama wiedza o haśle nie jest złamaniem regulaminu.

O jakiej 'jednej ochronce' w twoim klanie piszesz?
Czy chodzi o 'na jedną w moim klanie było 15 w przeciwnym'. Nie wiem skąd takie twierdzenie mogło by się wziąć.

cytat:
Jak 1 ochronka albo 10 może tutaj potwierdzić ze wiem w jakim sposób są zakłądane?

Im więcej oblężeń tym większa szansa zauważenia wyjątkowej szybkości w zakładaniu tych ochronek przez multi osoby, którą znasz.

cytat:
Uwierz mi ze będąc pijany w pociągu ostatnią rzeczą jaką zwracam uwage to o której godzinie została załozona na mnie ochronka

Przy poprzedniej 'akcji blokowania', gdzie też do ochronki użyto auto-clickera, też byłeś w takim stanie? Gracz nie potwierdzał ci, że nie masz się czym martwić, bo na pewno uda mu się wbić oblężenie? Nie zrobił też tego przy wielu innych okazjach?


Ostatniej części postu nadal nie rozumiem. Nie wiem o co ci chodzi.
Piszesz o 15 latach, gdzie 'legalne multi' jest od stosunkowo niedawna.
Wklejasz teraz dwa tematy z banami, i mam je wytłumaczyć, ale nie wiem czego w nich nie rozumiesz i jaki to ma związek z tą sprawą.

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
10-01-2019 09:55 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Letek
Full Member


Data rejestracji: 12-12-2015
Postów: 69

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja wiem, że tobie się "wydaje", "przypuszczać" itp., ale żeby za to komuś stalkę dawać ?

Czy naprawdę myślisz że lider top1 klanu, mający jedną z lepszych postaci ryzykował by bana gdyby miał choć cień podejrzenia, że osoba która stawia mu ochronkę korzysta z jakiegoś nielegalnego oprogramowania i tym samym naraza go na bana ?
No przecież to jest śmieszne.
Gdyby nam aż tak bardzo zależało na tym S1 to byśmy je sobie rolowali albo dali im ten klocek na NB a potem go bez problemu odbili. na ostatnim Nb SG wzięło mój klocek gdzie nawet nie kazałem klanowi go bronić, odbilismy bez problemu 3 dni pozniej.
I teraz powiedz mi czy to co się stało było warte bana? Nie
Czy ducek poprosiłby o ochronkę gdyby przypuszczał że będzie jakoś tam niedozwolona? Nie
Ducek jest jaki jest ale głupi nie jest.


Poza tym tak jak było podnoszone wyżej. Gracz klanu SG świadomie i z premedytacją łamał regulamin stawiając sobie z multi - kara 5 dni.
Ducek poprosił o ochronkę, ktoś zrobił to przy użyciu jakiegos klikacza (nie mam prawa wam nie wierzyć) - ban staly. Słowo klucz KTOS A NIE DAM DUCU

i serio będziecie wmawiać że jesteście bezstronni?
10-01-2019 10:16 Letek jest offline Szukaj postów użytkownika: Letek Dodaj Letek do Listy kontaktów
Jordaneq
Junior Member


Data rejestracji: 08-03-2008
Postów: 17
Kraina: Moria II; Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie wiem jak dac to w cytat bo z telefonu klikam wiec

Ducu napisal;

"Uwierz mi ze będąc pijany w pociągu ostatnią rzeczą jaką zwracam uwage to o której godzinie została załozona na mnie ochronka "


Ale nawet min nie minela po zalozeniu "ochronki" na Ciebie jak juz klanowka poszla od Ciebie do Nas w ktorej nas szyderczo wysmiales ze nie umielismy upilnowac s1 wiec watpie ze tak bardzo pijany byles i nie wiedziales kiedy ochronka byla...

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Jordaneq: 10-01-2019 11:09.

10-01-2019 11:06 Jordaneq jest offline Szukaj postów użytkownika: Jordaneq Dodaj Jordaneq do Listy kontaktów
-=Ducu=-
Member


Data rejestracji: 24-12-2018
Postów: 31

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)
O jakiej 'jednej ochronce' w twoim klanie piszesz? .


O tej za którą dostałem stałke


cytat:
C47 napisał(a)
Czy chodzi o 'na jedną w moim klanie było 15 w przeciwnym'. Nie wiem skąd takie twierdzenie mogło by się wziąć. .


Jak raczysz sprawdzić daty odpalanych oblężeń oraz logowani kont które ci podałem w danych dniach to zrozumiesz ze w moim klanie była jedna ochronka w tym okresie a w drugim znacznie więcej co juz podchodzi pod paragraf z tego postu


1879, 816

cytat:
C47 napisał(a)
Wskazałem już różnicę między 'zwykłym użytkownikiem', a liderem, który zna i sam dołącza do klanu multi kolegi.


cytat:
Letek napisał(a)
i serio będziecie wmawiać że jesteście bezstronni?



według tej logiki powinny poleciec + link wyżej (1879, 816)

4 KONTA MULTI
976
3334
764
1164

4 KONTA WŁASCICIELI


+ LIDER

cytat:
C47 napisał(a)
Im więcej oblężeń tym większa szansa zauważenia wyjątkowej szybkości w zakładaniu tych ochronek przez multi osoby, którą znasz.



Za kazdym razem stawiala na mnie 1 osoba z kont ktore znałem i grały u mnie w klanie. Co mialem zauważyc dziwnego?

cytat:
C47 napisał(a)
Nie zrobił też tego przy wielu innych okazjach?


Masz pełne logi - a jesli mam odpowiedzieć to nie musiał tego robić

cytat:

Ostatniej części postu nadal nie rozumiem. Nie wiem o co ci chodzi.
Piszesz o 15 latach, gdzie 'legalne multi' jest od stosunkowo niedawna.


Podałem ci 2 posty gdzie ludzie ktorzy nie są żadnym multi dostali bany za to że wypłacali S5 przeciwnemu klanowi.

Od kąd gram robiło sie to zawsze a dodatkowo paliło klocek przejmując pustą s5

cytat:
[b][i]C47 napisał(a)
Wklejasz teraz dwa tematy z banami, i mam je wytłumaczyć, ale nie wiem czego w nich nie rozumiesz i jaki to ma związek z tą sprawą.



To żebyś zdefinował "utrudnianie graczą gry" które utrudnianiem nigdy nie było od 15 lat

uczepiłes sie multi o których w tym wypadku nawet nie mowie oraz nawet jesli mowa nie były moje

cytat:
Letek napisał(a)
Ja wiem, że tobie się "wydaje", "przypuszczać" itp., ale żeby za to komuś stalkę dawać ?

Czy naprawdę myślisz że lider top1 klanu, mający jedną z lepszych postaci ryzykował by bana gdyby miał choć cień podejrzenia, że osoba która stawia mu ochronkę korzysta z jakiegoś nielegalnego oprogramowania i tym samym naraza go na bana ?
No przecież to jest śmieszne.


Nie jestem na tyle głupi i nieświadomy z racji swojego zawodu żeby ryzykować stawianie ochronek poprzez głupie proste narzedzie które klika w jeden pixel cyklicznie i liczyć na to ze nie zostane to wykryte.


cytat:
Letek napisał(a)
Gdyby nam aż tak bardzo zależało na tym S1 to byśmy je sobie rolowali albo dali im ten klocek na NB a potem go bez problemu odbili


To raz



cytat:
Letek napisał(a)
. na ostatnim Nb SG wzięło mój klocek gdzie nawet nie kazałem klanowi go bronić, odbilismy bez problemu 3 dni pozniej.


To dwa



A trzy jest taka ze S1 jest w TR przez które nikt sie nie przebił przez ostanie 3 eventy. Teraz jestesm tylko mocniejsi

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez -=Ducu=-: 10-01-2019 12:37.

10-01-2019 11:53 -=Ducu=- jest offline Szukaj postów użytkownika: -=Ducu=- Dodaj -=Ducu=- do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pisałem już wcześniej. Sprawa zaczęła się od jednej ochronki - skąd wyszło, że korzystano z bota, ale bana nie masz za tą jedną ochronkę.
Decyzja o blokadzie była dopiero po zauważeniu kolejnej ochronki od tego samego gracza, a i wcześniejsze mają też znaczenie.


Że co? Nie wiem co chciałeś pokazać tymi linkami, może wkleiłeś nie te co trzeba, bo w obu linkach jest blokada za logowania na kilka kont, wykorzystywanych niezgodnie z zasadami serwera rodzinnego.
To że 'technicznie' jakieś konto nie należy do mnie, nie znaczy, że mogę się na nie zalogować i kogoś spustakować.

Ale fakt, blokady za pustakowanie były, ale to w przypadku, gdzie dana osoba 'grała' tylko i wyłącznie w tym celu (czyli sytuacja praktycznie nie różni się od pustakowania za pomocą multi też głównie w tym celu używanych).

Pustakowanie zaczęło być sporym problemem dopiero niedługo przed wprowadzeniem serwerów rodzinnych, jeśli dobrze pamiętam.
To wtedy właśnie pojawiały się konta wykorzystywane tylko w tym celu, albo klany z bardzo dużą przewagą mocno, i bez powodu, gnębiące słabsze.
I dlatego też wprowadzono patch antypustakowy - który na serwerach rodzinnych próbowano częściowo obejść korzystając z multi.

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
10-01-2019 12:57 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
-=Ducu=-
Member


Data rejestracji: 24-12-2018
Postów: 31

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)
Pisałem już wcześniej. Sprawa zaczęła się od jednej ochronki - skąd wyszło, że korzystano z bota, ale bana nie masz za tą jedną ochronkę.


To za co? Za domniemania rozumiem.


cytat:
C47 napisał(a)
Że co? Nie wiem co chciałeś pokazać tymi linkami, może wkleiłeś nie te co trzeba, bo w obu linkach jest blokada za logowania na kilka kont, wykorzystywanych niezgodnie z zasadami serwera rodzinnego.


Kizior nie logował sie na żadne konta ani amen.

Drugą rzeczą nie unikaj tematu który zdałem - zapytałem ciebie dlaczego w przypadku wypisanych dat oraz kont uczestniczących w ochronkach nie poleciały bany + za domniemanie wiedzy lidera na ten temat

I tez nie unikaj odpowiedzi "bo tutaj było inaczej bo klikerzy" bany zostały już za takie akcje wypłacane

1879, 816

Wtedy był bym wstanie jakoś zrozumieć co tutaj sie dzieje ze "domniemania" rozdajesz bezstronnie

cytat:
C47 napisał(a)
To że 'technicznie' jakieś konto nie należy do mnie, nie znaczy, że mogę się na nie zalogować i kogoś spustakować.


Innymi słowy "konto moze nie należeć do ciebie i sie na nie nie logujesz ale to nie znaczy ze mozesz sie na nie zalogować i wlepic komuś pustaka dlatego prosze stałka dla ciebie" ?

to miałes na myśli pisząc

cytat:
C47 napisał(a)
Zostałeś zbanowany za swoje 'grzechy'.
.


Ze dostaje bana za to ze "TECHNICZNIE" moglem to zrobic ale NIE JESTES W STANIE tego potwierdzić? Wspaniale

cytat:
C47 napisał(a)
Ale fakt, blokady za pustakowanie były, ale to w przypadku, gdzie dana osoba 'grała'.


Dostałem ochronke oraz moje relacje z kontem były jak z osobą ktora "grała" nie rózniła sie dla mnie z punktu widzenia gracza inaczej niz z kazdym innym klanowiczem

Tutaj masz przykład takiego kiziora / amena

kolo robi ataki, wypki, areny (z gównianym klockiem) expy i kw nawet sobie itemy z aukcji kupuje pisze na SB i wypłaca S5 = konto istnieje tylko wyłacznie do pustakowania

cytat:
C47 napisał(a)
Pustakowanie zaczęło być sporym problemem dopiero niedługo przed wprowadzeniem serwerów rodzinnych, jeśli dobrze pamiętam.
To wtedy właśnie pojawiały się konta wykorzystywane tylko w tym celu, albo klany z bardzo dużą przewagą mocno, i bez powodu, gnębiące słabsze.
I dlatego też wprowadzono patch antypustakowy - który na serwerach rodzinnych próbowano częściowo obejść korzystając z multi.


To zostaje jeszcze pare ładnych lat które nie było to problemem a nagle zaczęło.

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez -=Ducu=-: 10-01-2019 13:24.

10-01-2019 13:12 -=Ducu=- jest offline Szukaj postów użytkownika: -=Ducu=- Dodaj -=Ducu=- do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Cytujesz połowę wypowiedzi na dany temat i zadajesz pytanie, na które odpowiedziałem w drugiej połowie wypowiedzi...


Jak to kizior nie logował się na konta skoro masz wyraźnie masz temacie napisane, że dobijał swoje multi do oblężeń. To jak niby miał to robić bez logowań (nawet gdyby to nie były jego konta)?
W drugim przypadku też masz wyraźnie w temacie napisane, że logował się na tamto konto.


Dopiero co pisałeś 'prośbę' o sprawdzenie kont, a teraz pytasz się czemu nie poleciały jeszcze bany?
Jeśli wystąpiły nadużycia i zostanie to wykryte to nie unikną kary, to też pisałem wyżej.


to twoje 'innymi słowy' nie ma kompletnie sensu i znowu zawiera sprzeczność.


Twoje relacje z osobą, która robiła ci ochronki była taka, że wiedziałeś o jej multii, i że w ciągu ostatnich 14 dni tylko ona te ochronki ci robiła (z różnych kont). Na dodatek były to dwa oblężenia dzień po dniu, więc ciężko też nie zwrócić na to uwagi, bo rozumiem że można zapomnieć kto robił ochronkę miesiąc temu, ale jak to było niedawno i tylko on je robił...

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
10-01-2019 13:33 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
-=Ducu=-
Member


Data rejestracji: 24-12-2018
Postów: 31

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)
Dopiero co pisałeś 'prośbę' o sprawdzenie kont, a teraz pytasz się czemu nie poleciały jeszcze bany?


Są dwie opcje w jaki sposob chcesz dostosowywać kary:

1. przykład na przykładzie tego topiku
Koledzy sobie stawiając ochronki wszystko spoko (i używają do tego swoich multi co widzisz w logach zapewnie) nikt nie ma bana ani lider który "też napewno sie domyślał" i "też z tymi kontami grał"
2. Na przykłądzie tego tematu 1879, 816
tez jest wszystko spoko (nie widzisz nie prawidłowosci mimo ze dzieje sie to samo miedzy 31.12-02.01)

Biorąc wszystko czego jesteś pewien teraz na moją osobę to:

I dodam jeszcze ze na moim topiku gdzie
a) to nie było moje multi
b) nie ja sobie zakładałem oblega dostaje stałke jako lider
c) w przykładzie 2gim ani lider nie dostał bana ani stałki właściciel konta.

Gdzie tu logika? Bo w domniemaniach graniczącym z pewnością nie ma logiki tak samo jak zero jest nieskonczenie mniejsze od jedynki
10-01-2019 14:21 -=Ducu=- jest offline Szukaj postów użytkownika: -=Ducu=- Dodaj -=Ducu=- do Listy kontaktów
Aluvis
Junior Member


Data rejestracji: 22-07-2011
Postów: 11
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia X
Skąd: R4

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dobra ducu skończ się kłócić xD Winny i koniec tematu Big Grin

Daj teraz innym posiedzieć na s1 UwU
10-01-2019 15:17 Aluvis jest offline Szukaj postów użytkownika: Aluvis Dodaj Aluvis do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R17+R19 » INNE 291

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH