Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO zwiększenie ilości mobów na 2 mapie » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony zwiększenie ilości mobów na 2 mapie 14 Ankieta - średnia ocena: 6,7914 Ankieta - średnia ocena: 6,79
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
shockth
Forum Legend


Data rejestracji: 22-02-2010
Postów: 1.780
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z Nienacka

zwiększenie ilości mobów na 2 mapie Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

pytanie czy można by było zwiększyć ilość slotów na 2 mapie.

moby takie jak zepar na dumie, caly czas są zajęte, łowy kosztują 25k repy. robiąc slumsy przez rok można konkretnie wyczyścić się z reputacji. nie wspomne o skracaniu

czy byłaby możliwość zwiększenia ich ilości do 5?

__________________
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
@kacik
Niestety nie opanowaliśmy jeszcze podróży w czasie, więc dzisiejszy patch nie działa na wczorajsze ekspedycje. .

11-01-2019 17:03 shockth jest offline Strona domowa shockth Szukaj postów użytkownika: shockth Dodaj shockth do Listy kontaktów AIM Screen Name of shockth: xxx YIM Account Name of shockth: xxx Zobacz profil MSN shockth
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

takich mobków powinno być bliżej 50 niż 5. uważam to za kompletnie niewłaściwe, że opcja pół-premium jaką są łowy, jest praktycznie must have dla tych, którzy szukają umaga na niskiej lokacji

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
11-01-2019 17:58 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

rozwiazanie
#szukasz umaga na slumsach dopiero jak masz zapas repy
a jak juz ci sie zaczyna konczyc przechodzisz na cytke na miesiac i znow masz zapas

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy
11-01-2019 19:58 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
shockth
Forum Legend


Data rejestracji: 22-02-2010
Postów: 1.780
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z Nienacka

Autor tematu Temat rozpoczęty przez shockth
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kacik ja wiem ze dla ciebie to najlepiej by bylo gdyby gra cofnela sie do v. 0,6 do walki na kije, kamienie i gole klaty. I bron boze zadnych zmian na + dla kogokolwiek.

Jak pisze sherlok, obecnie to dojenie bas z premki. Bo ostatnio podnosilem umaga potrojnego i kosztowalo mnie to 3 200 000 repy i co mi powiesz?

W ile to uzbierasz np. Ze slumsow czy th? A w miedzyczasie zakladaj codziennie expy za 25k repy + 15 os do niej.

__________________
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
@kacik
Niestety nie opanowaliśmy jeszcze podróży w czasie, więc dzisiejszy patch nie działa na wczorajsze ekspedycje. .

12-01-2019 08:48 shockth jest offline Strona domowa shockth Szukaj postów użytkownika: shockth Dodaj shockth do Listy kontaktów AIM Screen Name of shockth: xxx YIM Account Name of shockth: xxx Zobacz profil MSN shockth
urbi
Forum Ace


images/avatars/avatar-4918.png

Data rejestracji: 17-09-2007
Postów: 80
Klan: DATE
Kraina: Necropolia
Skąd: Końskie

RE: zwiększenie ilości mobów na 2 mapie Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
shockth napisał(a)
pytanie czy można by było zwiększyć ilość slotów na 2 mapie.

moby takie jak zepar na dumie, caly czas są zajęte, łowy kosztują 25k repy. robiąc slumsy przez rok można konkretnie wyczyścić się z reputacji. nie wspomne o skracaniu

czy byłaby możliwość zwiększenia ich ilości do 5?


Zgadzam się
Idealnie podsumowałeś moją sytuację:

PKT REPUTACJI 23 937

I tak-na slamsach szukam umaga....

__________________

12-01-2019 09:20 urbi jest offline Szukaj postów użytkownika: urbi Dodaj urbi do Listy kontaktów
Chevronek
Lord


images/avatars/avatar-25626.jpg

Data rejestracji: 07-03-2011
Postów: 350
Klan: Krwawa Armia Khorna
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia; Necropolia IX
Skąd: Częstochowa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zgadzam się... robiąc moby na topce, zbierając 30 osobowy skład codziennie, jeśli również chcemy skrócić to repy z cytki będzie brakowało. Jak dla mnie celowe działanie na rzecz kupna PREMIUM, moby do zmany.

__________________
R1 - ID: 244976
12-01-2019 09:31 Chevronek jest offline Szukaj postów użytkownika: Chevronek Dodaj Chevronek do Listy kontaktów
krzysiek9691
Triple Ace


Data rejestracji: 26-01-2007
Postów: 156
Klan: Immortals
Kraina: Necropolia V
Skąd: Żuławy

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Moment. Jakie brakowało repy? wystarczy odpalać kw i repa sama wpada. Wystarczy odpowiednio dobrać skład.
Bez przesady może jeszcze ekspy powinny być odpalane za darmo i skracane automatycznie? Przecież nikt Wam nie karze skracać eksp. To jest ułatwienie, które ma być drogie. Repy na serwie nie brakuje a jak koś ma deficyt widocznie nie zasługuje na wysokie lokacje i możliwość skracania. Z całej cytadeli wpada ok 100k repy więc starcza to na spokojnie na 2 dni łowów + skrót.
Co do marudów, że że slumsów nie ma repy. Sam je robię od prawie 7 miesięcy i na brak repy nie narzekam. Na asysty chodzę raz na ruski rok może 1 na tydzień i tyle mi wystarcza a ekspy skracam codziennie. PKT REPUTACJI 10 770 646. Zacznijcie myśleć i kombinować a nie czekać aż wszystko pojawi się Wam podanie na tacy. Nie o to chodzi w tej grze.

__________________
r10 - warrior18
12-01-2019 10:43 krzysiek9691 jest offline Szukaj postów użytkownika: krzysiek9691 Dodaj krzysiek9691 do Listy kontaktów
Eleishar
Lord


Data rejestracji: 28-02-2018
Postów: 276
Klan: Klan Cienia
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Z podejściem "ja mam, więc niepotrzebna zmiana" zapraszamy do wyjścia. Dyskusja ma być merytoryczna.
Na brak repy nie narzekam, ale moim zdaniem zdecydowanie przydałoby się więcej mobów na lokacjach, nie tylko drugiej ale i pierwszej mapy (tych wyższych, bo na niskich jest sporo). Nie utrudniajmy polowania na blachy nowym graczom (a nawet na r3 ich ostatnio przybywa).

__________________
Nieważne kto śmieje się ostatni, grunt żebym to był ja.
12-01-2019 10:54 Eleishar jest offline Szukaj postów użytkownika: Eleishar Dodaj Eleishar do Listy kontaktów
Staszek
Lord


images/avatars/avatar-25645.png

Data rejestracji: 08-10-2006
Postów: 435
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Niestety ALE muszę się zgodzić miedzy innymi z kacikiem :/ (dramat Big Grin )

Nie mam najmniejszych problemów z repą -- wystarczy trochę pomyśleć ....
Wydaje mi się ,że po przeliczeniu serv stare r mają taki problem, że nagle da się robić wszystkie lokacje SOLO na KW ... (norma na speed) Założę się że większość klepie sam lokacje nie myśląc nad doborem składu przez co sporo osób zostaje BEZ asysty na kw :/

Ja osobiście wymieniam się asystami na KW z klanowiczem o +/- 80 lvl mniej ... Oczywiście stoję cały czas w eku obronnym przez co mam dużo mniejszy DMG na KW ale dzięki temu klanowicz również dostaje repkę / i PLN ...

Dodam tylko, że w ostatnim miesiącu ulepszyłem 3x umagi do krwi przez co straciłem sporo repki
ale i tak nie mam z tym najmniejszych problemów ....

Repki NIE brakuje do skracania -- codziennie stawiam expę za repkę + skracam ....

Nie macie repy na skróty --- to znaczy, że nie myśleliście i biadolenie teraz nic wam nie pomoże...
Inną kwestią jest to, że wiadomo dlaczego jest tak mało moobów na 2 mapce .... -- Big Grin

__________________
R17 - Damaji

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Staszek: 12-01-2019 11:09.

12-01-2019 11:07 Staszek jest offline Szukaj postów użytkownika: Staszek Dodaj Staszek do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

skracanie eksp nie ma znaczenia - obecnie łowy to opcja premium wymuszana na tych, którzy gorzej sobie radzą z repą i to uważam za konieczne do zmiany

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
12-01-2019 11:15 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.671
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Repy nie brakuje kiedy
1) robisz wysokie lokacje
2) masz zapas sprzed przeliczenia

A jak nie masz repy bo np robisz slumsy czy th... to raz w tygodniu musisz zrezygnowac i walnac cytke, najlepiej sie jeszcze wymienic asysta.

Mialem jakies 6,5mln repy w momencie przeliczenia, mam 6mln bo nikt na asyste nie zabiera a sam probuje zlapac umaga na th.

A jesli chodzi bardziej o temat, zmiana z 3 mobow na 5 nic nie zmieni, limit tych mobow by pewnie musial wynosic i z 50 (w zaleznosci od serwera) zeby to mialo jakikolwiek sens.

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
12-01-2019 11:17 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Kaagular
Forum Legend


Data rejestracji: 25-12-2008
Postów: 1.614
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
krzysiek9691 napisał(a)
Moment. Jakie brakowało repy? wystarczy odpalać kw i repa sama wpada. Wystarczy odpowiednio dobrać skład.
Bez przesady może jeszcze ekspy powinny być odpalane za darmo i skracane automatycznie? Przecież nikt Wam nie karze skracać eksp. To jest ułatwienie, które ma być drogie. Repy na serwie nie brakuje a jak koś ma deficyt widocznie nie zasługuje na wysokie lokacje i możliwość skracania. Z całej cytadeli wpada ok 100k repy więc starcza to na spokojnie na 2 dni łowów + skrót.
Co do marudów, że że slumsów nie ma repy. Sam je robię od prawie 7 miesięcy i na brak repy nie narzekam. Na asysty chodzę raz na ruski rok może 1 na tydzień i tyle mi wystarcza a ekspy skracam codziennie. PKT REPUTACJI 10 770 646. Zacznijcie myśleć i kombinować a nie czekać aż wszystko pojawi się Wam podanie na tacy. Nie o to chodzi w tej grze.

Typowe.
Repa "sama" nie wpada. Jej system jest wadliwy na wskroś. Jest multum sytuacji, w których gracz ma tak pod górkę, że szkoda gadać. To, że ty sobie jesteś kozak i zadowolony wbijasz w kw zabierając komuś innemu repę (tak, repe ma albo ten, albo tamten) to nie powód do torpedowania zmian w systemie, który przestał mieć sens lata temu.
Osobiście widzę problem w samej repie a nie ilości mobów. Mechanika łowów i poświęcania jest nie najgorsza. Sęk w tym, że wskrzeszenie kanałów to np. 2k repy/łowy 8,5k. KANAŁÓW. Z drugiej strony repa potrzebna jest na upgrejdy umagów. Pozdro 600 dla tych, co na slumsach zarobią na upgrejd umaga ze... slumsów. No i tak samo pozdro 600 dla wysokich lvli, które muszą lsumsy cisnąć chociaż dawno powinni zapomnieć, że slumsy istnieją.

Zapraszanie wszystkich, nie dobieranie składu to oczywiście powinny być czynniki, które powodują, że repy jest mniej. Sporo mniej lekko mówiąc. Ale nie 0 i nie dlatego, że chce łatwym kosztem repkę. Chodzi głównie o to, że system się wtedy rozjeżdża, traci sens. Mając umagi i nie mając repy to nawet ich zapisać czasem nie można (traci się łpc i trzeba je farmić od nowa czekając na repkę na upgrejd). Nie narzekam, że mam mało repy (tygodniowy przyrost to tak ~20k a na wylewelowanym koncie ~2k) tylko, że to sensu nie ma. Liczby się rozjechały i rozjeżdżają coraz bardziej (były tematy, że o repkę będzie coraz trudniej i to imo widać).
12-01-2019 11:19 Kaagular jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaagular Dodaj Kaagular do Listy kontaktów
Staszek
Lord


images/avatars/avatar-25645.png

Data rejestracji: 08-10-2006
Postów: 435
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

UP

Bardzo przepraszam Pana wyżej ale chyba wszyscy zapominają o jeszcze jednym sposobie zdobywania repy -- OBLĘŻENIA Big Grin

Może czas wrócić do czasów kiedy to organizowało się sparingi po repe ?

Założyciel tematu prponuje 5 mobów ale nawet taka zmiana totalnie nic nie zmieni ...

Jak kogoś nie stać to niech nie skraca exp a na łowy na pewno repki wystarczy ...

Niektórzy doszli już do takiej paranoi, że potrafią skracać KW a za chwilę narzekać, że nie ma repy :/

__________________
R17 - Damaji
12-01-2019 11:53 Staszek jest offline Szukaj postów użytkownika: Staszek Dodaj Staszek do Listy kontaktów
Kaagular
Forum Legend


Data rejestracji: 25-12-2008
Postów: 1.614
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

UP Bardzo przepraszam Pana wyżej ale chyba zapomniał jak wyglądało zdobywanie repy w oblężeniach. Nijak.

PS. sparingi, to wg BWT nadużywanie systemu i nigdy nie przeszła wieloletnia propozycja, żeby tu coś uporządkować i "zmechanizować".
12-01-2019 14:50 Kaagular jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaagular Dodaj Kaagular do Listy kontaktów
Wełen
Emperor


images/avatars/avatar-25541.gif

Data rejestracji: 14-04-2016
Postów: 1.059

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ale wiesz, że repy z obli jest tyle, że nawet na odpalenie łowów nie starczy?

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Wełen: 12-01-2019 15:36.

12-01-2019 15:36 Wełen jest offline Szukaj postów użytkownika: Wełen Dodaj Wełen do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cóż, z odpowiedniej ustawki można repy pewnie i 200k na'chać. ale to nadal nie jest sedno tematu, tylko wadliwa konstrukcja w grze

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
12-01-2019 15:50 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
Eleishar
Lord


Data rejestracji: 28-02-2018
Postów: 276
Klan: Klan Cienia
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

I znowu wróćmy do nowszych graczy, co repę widują tylko w nagrodach za logowanie. Niech mają szansę bez ciągłego proszenia innych żeby wskrzesili.

__________________
Nieważne kto śmieje się ostatni, grunt żebym to był ja.
12-01-2019 16:25 Eleishar jest offline Szukaj postów użytkownika: Eleishar Dodaj Eleishar do Listy kontaktów
shockth
Forum Legend


Data rejestracji: 22-02-2010
Postów: 1.780
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z Nienacka

Autor tematu Temat rozpoczęty przez shockth
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

oble odpadają. pomijając fakt, ze na r1 ( gram tylko tam) repy mozna uciulać ok; 10k(oble trwają 1 runde). a po drugie to trzeba wziasc pod uwagę tych przegrywających. oni tracą repe.

znajdz klan który pojdzie na to, zeby caly czas przewalać repe na sparze Big Grin to troche mija sie z celem.

niektórzy piszą że repy nie brakuje - spoko, poczekaj aż trafisz na umaga który trzeba bedzie podnieść za 3 kk repy. albo na dwa czy trzy takie umagi. a slotow jest 16.

ja w tydzień wyczyściłem się z 7kk repy, którą uzbierałem od początku grania na r1 (3,5 roku)

ale temat głównie dotyczy zwiększenia ilości mobów na 2 mapie. 3 sztuki mobów które farmi cały serwer to dojenie graczy zarówno z repy, jak i premki.

oczywiście to jest na + dla adminów, ale to jest na ogromną niekorzyść dla nas, dla graczy. a to jest podstawa gry - expienie.

cytat:
krzysiek9691 napisał(a)
Moment. Jakie brakowało repy? wystarczy odpalać kw i repa sama wpada. Wystarczy odpowiednio dobrać skład.
Bez przesady może jeszcze ekspy powinny być odpalane za darmo i skracane automatycznie? Przecież nikt Wam nie karze skracać eksp. To jest ułatwienie, które ma być drogie. Repy na serwie nie brakuje a jak koś ma deficyt widocznie nie zasługuje na wysokie lokacje i możliwość skracania. Z całej cytadeli wpada ok 100k repy więc starcza to na spokojnie na 2 dni łowów + skrót.
Co do marudów, że że slumsów nie ma repy. Sam je robię od prawie 7 miesięcy i na brak repy nie narzekam. Na asysty chodzę raz na ruski rok może 1 na tydzień i tyle mi wystarcza a ekspy skracam codziennie. PKT REPUTACJI 10 770 646. Zacznijcie myśleć i kombinować a nie czekać aż wszystko pojawi się Wam podanie na tacy. Nie o to chodzi w tej grze.


może i na n2 robicie w 1 runde 200k dmg, że cytke można robić solo, ale zapraszam na n1. tam na cytce w 6 os pada skład w 1 rundzie jak masz pecha a bywa i tak, że trzeba ją robić na 3 podejścia.

a temat nie jest o tym że mam mało repy, tylko o małej ilości mobów na lokacjach GŁÓWNIE EXPIĄCYCH.

__________________
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
@kacik
Niestety nie opanowaliśmy jeszcze podróży w czasie, więc dzisiejszy patch nie działa na wczorajsze ekspedycje. .

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez shockth: 12-01-2019 17:34.

12-01-2019 17:30 shockth jest offline Strona domowa shockth Szukaj postów użytkownika: shockth Dodaj shockth do Listy kontaktów AIM Screen Name of shockth: xxx YIM Account Name of shockth: xxx Zobacz profil MSN shockth
adzi4n
Viking


Data rejestracji: 04-02-2009
Postów: 643
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przecież jak repy brakujesz to farmisz cały czas cytke az ci wystrczy, teraz już komplet umagów na cytce nie blokuje lokacji, możesz klepać dalej, kwestia odpowiedniego przebrania i jesteś na r1 w stanie klepac po 120k repy dziennie, a na speedach po 250k+, na takiego top umaga zbierasz pół miesiąca, wiem bo sam zbierałem jak był brak repy.

Koszt łowów i skrótu to nawet nie 50% na r1, które możesz dziennie zdobyć.

Cytki sie robi tak samo na każdym serverze i solo to loteria więc nie wiem o czym piszesz...
12-01-2019 20:41 adzi4n jest offline Szukaj postów użytkownika: adzi4n Dodaj adzi4n do Listy kontaktów
kurak26
King


Data rejestracji: 22-11-2006
Postów: 871
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

"...za pieniądze nie kupisz sprzętu ani wzmocnień dla postaci!" ale odpalisz łowy Smile


wołacie aby BWT odciął sobie dopływ kasy, albo chociaż ostro przykręcił kurek

wy tak na poważnie ?

są alternatywy jak zbieranie repy na innej lokacji jak slumsy, są opcje odpalania innego moba

a BW nieudolnie to robi, ale jednak chce nas doić ile się tylko da i nie liczyłbym na żadne zmiany w tej materii Smile


specjalnie ilość mobów na endowych lokacjach jest tak skalibrowana

__________________
było miło, teraz nawet 1 grosza szkoda na "wasz produkt", ale i tak pykam dalej
13-01-2019 13:07 kurak26 jest offline Szukaj postów użytkownika: kurak26 Dodaj kurak26 do Listy kontaktów
Grax33
Emperor


images/avatars/avatar-16844.png

Data rejestracji: 19-09-2008
Postów: 1.143
Klan: Najlepszy!:)
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: R1 nick: Grax

RE: zwiększenie ilości mobów na 2 mapie Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
shockth napisał(a)
pytanie czy można by było zwiększyć ilość slotów na 2 mapie.

moby takie jak zepar na dumie, caly czas są zajęte, łowy kosztują 25k repy. robiąc slumsy przez rok można konkretnie wyczyścić się z reputacji. nie wspomne o skracaniu

czy byłaby możliwość zwiększenia ich ilości do 5?



Już lepiej obniżyć koszt założenia łowów.

__________________
nick: Grax.

http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=538584
14-01-2019 19:44 Grax33 jest offline Szukaj postów użytkownika: Grax33 Dodaj Grax33 do Listy kontaktów
Kaagular
Forum Legend


Data rejestracji: 25-12-2008
Postów: 1.614
Kraina: Necropolia III

RE: zwiększenie ilości mobów na 2 mapie Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Grax33 napisał(a)
Już lepiej obniżyć koszt założenia łowów.

Sęk w tym, że to nie "obniża" nie "podwyższa" tylko wiąże z np. poziomem/zdobytymi blachami/rankingiem/czymkolwiek. Wtedy jest płynny progres. A przynajmniej powinien być.
Teraz koszty Łowów i Poświęcenia sensu nie mają żadnego i to zarówno ogólnie jak i same do siebie. Np. łowy na Robota 10925 a poświęcenie 425... Czy to nie powinna być identyczna wartość?
15-01-2019 16:17 Kaagular jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaagular Dodaj Kaagular do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

koszt respa rośnie zależnie od ilości respów na serwerze + reset bodajże dwa razy w miesiącu. jesteś pewien, że 425 za robota to max?

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
15-01-2019 16:41 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
shockth
Forum Legend


Data rejestracji: 22-02-2010
Postów: 1.780
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z Nienacka

Autor tematu Temat rozpoczęty przez shockth
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

resp dumy na dzień dzisiejszy to 9000 repy
łowy to 24 750


dla porównania, dziś respanowalem komuś z sb arachne - za 90 repy.

mobów na dume i dalej jest aż 3 - co można prosto wywnioskować, te lokacje są nastawione na wyssanie Nas zarówno z repy jak i z premium

piszecie idz na cytke bla bla. załóż raz w tygodniu po repe. pewnie że tak. nie masz dropa? to se dropnij. pozdrawiam.

jeśli tak duzym problemem jest zwiększenie ilości mobów na expach które farmimy może zmnienić przelicznik repy na kw


Ilość otrzymanej reputacji to: poziom gracza * 10 * numer lokacji

zwiększyć np. do 15

oraz zwiększyć repe za zabitego przeciwnika.

__________________
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
@kacik
Niestety nie opanowaliśmy jeszcze podróży w czasie, więc dzisiejszy patch nie działa na wczorajsze ekspedycje. .

15-01-2019 18:23 shockth jest offline Strona domowa shockth Szukaj postów użytkownika: shockth Dodaj shockth do Listy kontaktów AIM Screen Name of shockth: xxx YIM Account Name of shockth: xxx Zobacz profil MSN shockth
Wełen
Emperor


images/avatars/avatar-25541.gif

Data rejestracji: 14-04-2016
Postów: 1.059

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A może uniezaleznic ilość repy od lokacji i zrownac to do średniego poziomu, np. Targu? Cytka czy skład dalej będą dawać więcej repy, bo jest więcej lokacji i mobkow, ale farm niższych lokacji nie będzie aż tak bolał
15-01-2019 18:34 Wełen jest offline Szukaj postów użytkownika: Wełen Dodaj Wełen do Listy kontaktów
Kaagular
Forum Legend


Data rejestracji: 25-12-2008
Postów: 1.614
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Szerlok napisał(a)
koszt respa rośnie zależnie od ilości respów na serwerze + reset bodajże dwa razy w miesiącu. jesteś pewien, że 425 za robota to max?

Absolutnie nie mam pojęcia ale właśnie uwarunkowanie tego typu nie ma sensu. Kiedyś miało jako tako jak były mniejsze różnice między postaciami. Teraz dla jednego koszt to śmiech, dla drugiego lata świetlne. I jeszcze gdyby to wynikało z obiektywnych uniwersalnych czynników... ale głównie wynika z farta. Składy i zaproszenia to kwiatek do kożucha.
16-01-2019 23:02 Kaagular jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaagular Dodaj Kaagular do Listy kontaktów
shockth
Forum Legend


Data rejestracji: 22-02-2010
Postów: 1.780
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z Nienacka

Autor tematu Temat rozpoczęty przez shockth
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jakies info od adminow? Bedzie cos robione z tymi mobami?

3 mapa dla odciazenia2 mapy??

__________________
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
@kacik
Niestety nie opanowaliśmy jeszcze podróży w czasie, więc dzisiejszy patch nie działa na wczorajsze ekspedycje. .

04-02-2019 12:42 shockth jest offline Strona domowa shockth Szukaj postów użytkownika: shockth Dodaj shockth do Listy kontaktów AIM Screen Name of shockth: xxx YIM Account Name of shockth: xxx Zobacz profil MSN shockth
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.086
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na zwiększenie liczby mobów raczej nie ma szans, szczególnie że po wprowadzeniu planowanych zmian na KW będzie można zdobywać na nich więcej PKT reputacji (zwiększony poziom trudności w zamian za większe szanse na drugi i trzeci umag, więcej reputacji i zasobów). Ci co nie mają problemów z reputacją nie odczują zmiany, a Ci co problemy mają będą mieli łatwiej. W razie czego w przyszłości boosty można zwiększyć/dostosować.

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


04-02-2019 14:17 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
Diagsa
Junior Member


Data rejestracji: 02-09-2017
Postów: 23
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Necropolia XI
Skąd: Polska

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ludzie 90dni premki kosztuje 20zl? Z czego ci ludzie mają się utrzymać jak nawet tyle to dla was kosmos? Łowy to 1dzien premium jeszcze bym rozumiał jakby chcieli 10 albo więcej ale jest 1 a wy smutki wylewacie? Mad
04-02-2019 17:28 Diagsa jest offline Szukaj postów użytkownika: Diagsa Dodaj Diagsa do Listy kontaktów
shockth
Forum Legend


Data rejestracji: 22-02-2010
Postów: 1.780
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z Nienacka

Autor tematu Temat rozpoczęty przez shockth
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Diagsa napisał(a)
Ludzie 90dni premki kosztuje 20zl? Z czego ci ludzie mają się utrzymać jak nawet tyle to dla was kosmos? Łowy to 1dzien premium jeszcze bym rozumiał jakby chcieli 10 albo więcej ale jest 1 a wy smutki wylewacie? Mad


no dobrze, 1 expa 1 dzień premki, w miesiąc 30 dni, do tego skrócenie wypraw, ataków to już masz 60 dni premki na miesiąc. chyba sobie nie zdajesz sprawy z tego że niektórzy mają po kilka kont na różnych serwerach i utrzymanie jednego to 20-30 zł miesięcznie.

MoP już udzielił informacji. jak zwykle czekamy na nowości. pozdrawiam.

__________________
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
@kacik
Niestety nie opanowaliśmy jeszcze podróży w czasie, więc dzisiejszy patch nie działa na wczorajsze ekspedycje. .

04-02-2019 18:11 shockth jest offline Strona domowa shockth Szukaj postów użytkownika: shockth Dodaj shockth do Listy kontaktów AIM Screen Name of shockth: xxx YIM Account Name of shockth: xxx Zobacz profil MSN shockth
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO zwiększenie ilości mobów na 2 mapie

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH