Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R6+R10 Nie mogę się zalogować. Połączenie serwerów? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Nie mogę się zalogować. Połączenie serwerów?
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
tomek1044
Viking


images/avatars/avatar-13031.jpg

Data rejestracji: 26-06-2007
Postów: 632
Klan: r1 ReSt In PeAcE, r10 PuB/Gothic
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia; Necropolia VI; Necropolia VII; Necropolia VIII

Nie mogę się zalogować. Połączenie serwerów? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze: Kain
Przeglądarka internetowa: Firefox

Opis problemu:
Nie mogę się zalogować na konto. Dawno się nie logowałem. Widzę, że serwery się połączyły?
Chodzi o R10 miałem tam postać o nicku Kain i za chiny ludowe nie potrafie się zalogować. Dałem przypominanie hasła ale wysłało maila do ****@o2.pl, a na pewno konto nie było rejestrowane na takiego maila.

__________________



Secik by : talerz !!POLECAM!!
R10 Kain
R14 Rated R Superstar
My GG 7377653

11-01-2019 21:01 tomek1044 jest offline Szukaj postów użytkownika: tomek1044 Dodaj tomek1044 do Listy kontaktów
Złota Rybka
Lord


images/avatars/avatar-18359.jpg

Data rejestracji: 27-05-2010
Postów: 459
Kraina: Moria V
Skąd: wiedziałeś?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Spróbuj login Kainr10 lub jeśli login inny dodaj na końcu r10. Jak były 2 takie same loginy to automatycznie był dodawany numer serwera

__________________
Chcesz premię +100 do szczęścia w wyprawach, usunięcia denerwującego operatora, odblokowania konta?
Już dziś Złota Rybka może pomóc Ci w spełnieniu marzeń.

rotfl

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Złota Rybka: 11-01-2019 21:30.

11-01-2019 21:29 Złota Rybka jest offline Strona domowa Złota Rybka Szukaj postów użytkownika: Złota Rybka Dodaj Złota Rybka do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R6+R10 Nie mogę się zalogować. Połączenie serwerów?

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH