Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » Kalkulator do budynków, koszt i profit » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Kalkulator do budynków, koszt i profit 3 Ankieta - średnia ocena: 4,003 Ankieta - średnia ocena: 4,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
ViO
Newbie


Data rejestracji: 10-01-2019
Postów: 2

Kalkulator do budynków, koszt i profit Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam.
Sprawdziłem wszystkie przydatne stronki i nie znalazłem nic takiego.
A jestem bardzo ciekawy, co do kosztów budynków.
Big Grin
15-01-2019 14:38 ViO jest offline Szukaj postów użytkownika: ViO Dodaj ViO do Listy kontaktów
Eleishar
Lord


Data rejestracji: 28-02-2018
Postów: 276
Klan: Klan Cienia
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Podziel koszt ulepszenia przez koszt obecnego poziomu, to jest mnożnik ceny budynku. Chcesz wiedzieć ile kosztuje podniesienie budynku o kilka poziomów, to mnożysz odpowiednio i dodajesz do siebie wartości. Jeśli to budynek typu lombard, to korzystając z tego samego mnożnika możesz obliczyć efekt budynku za tych kilka poziomów.

__________________
Nieważne kto śmieje się ostatni, grunt żebym to był ja.
15-01-2019 16:12 Eleishar jest offline Szukaj postów użytkownika: Eleishar Dodaj Eleishar do Listy kontaktów
ViO
Newbie


Data rejestracji: 10-01-2019
Postów: 2

Autor tematu Temat rozpoczęty przez ViO
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

LOMBARD POZIOM 16
LOMBARD Pożyczki pod zastaw -- tylko 50% tygodniowo!

Efekt: +4623 PLN / h

ROZBUDOWA DO POZIOMU 17 (niespełnione wymagania budynku)
Koszty: 653 386 PLN, 1 088 ludzi
Wymagania: WIEDZA: 190 (200)
Czas budowy: 1 godz. 39 min. 51 sek.
Efekt: +5547 PLN / h


Podziel koszt ulepszenia przez koszt obecnego poziomu


v. 2.1 beta
Kraina: Necropolia IX

Nie widzę kosztu obecnego poziomu...
15-01-2019 18:49 ViO jest offline Szukaj postów użytkownika: ViO Dodaj ViO do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.671
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Big Grin

1) Zapisz sobie koszt budowy na poziom 17.
2) Wybuduj poziom 17.
3) Podziel koszt budowy poziomu 18 przez koszt budowy poziomu 17.

***

Dla HB ostatnio sprawdzalem i wynosi *1,2 na nekro2.

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez twardy: 15-01-2019 20:17.

15-01-2019 18:55 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
jacksparrow91
Member


Data rejestracji: 19-11-2009
Postów: 33
Klan: -I-
Kraina: Moria II
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dla lombardu wychodzi 1,4 jeśli on Cię interesuje, ale ja jestem na r2, więc nie wiem czy będzie tak samo, bo sam koszt jest inny.
15-01-2019 20:15 jacksparrow91 jest offline Szukaj postów użytkownika: jacksparrow91 Dodaj jacksparrow91 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » Kalkulator do budynków, koszt i profit

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH