Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R14+R18 » WULGARYZMY/OBRAZA 11811 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony 11811
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

11811 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID 11811
Postać Spor

Wulgaryzm na SB 2019-01-21 00:22
3 dni

__________________

21-01-2019 11:00 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Spor
Full Member


images/avatars/avatar-25137.jpg

Data rejestracji: 25-05-2011
Postów: 71

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Z całym szacunkiem, ale ani razu nie użyłem wulgarnego słowa. Proszę się dokładnie przypatrzec.

__________________
R16 - Spor
21-01-2019 12:46 Spor jest offline Szukaj postów użytkownika: Spor Dodaj Spor do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Autor tematu Temat rozpoczęty przez adagio
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przestawienie jednej literki, nic nie zmienia

__________________

21-01-2019 18:21 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Spor
Full Member


images/avatars/avatar-25137.jpg

Data rejestracji: 25-05-2011
Postów: 71

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

https://sjp.pl/pierdoł

Chodziło mi bardziej o samo znaczenie słowa. O przestwieniu liter to nawet nie wiedziałem, pewnie literówka :p

__________________
R16 - Spor
21-01-2019 18:31 Spor jest offline Szukaj postów użytkownika: Spor Dodaj Spor do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Autor tematu Temat rozpoczęty przez adagio
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Brakuje tam "ł" w tym słowie, ale warunkowo jestem wstanie skrócić bana do 1 dnia

__________________

21-01-2019 19:09 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Spor
Full Member


images/avatars/avatar-25137.jpg

Data rejestracji: 25-05-2011
Postów: 71

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No cóż, późno było i ciemno. Przyznaję się bez bicia, że mogłem popełnić błąd. No i w takim razie dziękuję i przepraszam za zaistniałą sytuację, z pokorą przyjmuje resztę kary.
Smile

__________________
R16 - Spor
21-01-2019 19:59 Spor jest offline Szukaj postów użytkownika: Spor Dodaj Spor do Listy kontaktów
bla_bla_bla
Viking


Data rejestracji: 19-09-2015
Postów: 732
Kraina: Necropolia
Skąd: BW → Bloody Warns

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Spor napisał(a)
https://sjp.pl/pierdoł

Chodziło mi bardziej o samo znaczenie słowa. O przestwieniu liter to nawet nie wiedziałem, pewnie literówka :p

Ale zdajesz sobie sprawę, że słownikiem oficjalnie uznawanym na BW jest...
https://sjp.pwn.pl/szukaj/pierdoła.html
...bo sjp.pl jest tworzone przez amatorów, a dopisek "dopuszczalne w grach" odnosi się do gier, owszem, ale słownych typu scrabble czy literaki?chytry

__________________


cytat:
Co jest tej, lepiej postaw litr, siadaj, gadaj co masz
Polej raz i pij, albo będzie peace albo damy se w pysk
Nie powiedziałeś tego w ryj to jakbyś chłopcze znikł

21-01-2019 20:00 bla_bla_bla jest offline Strona domowa bla_bla_bla Szukaj postów użytkownika: bla_bla_bla Dodaj bla_bla_bla do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R14+R18 » WULGARYZMY/OBRAZA 11811

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH