Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » O GRACZACH kolejna prośba » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony kolejna prośba 8 Ankieta - średnia ocena: 7,758 Ankieta - średnia ocena: 7,758 Ankieta - średnia ocena: 7,75
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
ircek
Member


Data rejestracji: 16-08-2006
Postów: 39
Klan: BK
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

kolejna prośba Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Rozpoczął się kolejny okres rozliczeniowy z podatku. Więc po raz kolejny się do Was uśmiecham i proszę o odpisanie 1% na moją rehabilitacje i leczenie. Choruję na SM (Stwardnienie Rozsiane). Przez wiele lat wspomagacie moją osobę i odpisujecie 1%, dzięki któremu mam środki na opłacenie turnusów rehabilitacyjnych w specjalistycznych ośrodkach chorych na SM. http://www.komrdabek.pl , http://centrumsm.eu , oraz mam środki na opłacenie lekarstw.

Jeśli znajdą się chętni do odpisania 1%, to proszę kierować się poniższymi danymi

Wpisujemy w PIT

Numer KRS: 0000037904 wpisujemy we wniosku o przekazanie 1% na rzecz organizacji pożytku publicznego(OPP)

Cel szczegółowy
: 5154 Nakonieczny Grzegorz wpisujemy w informacjach uzupełniających.

Wzór wypełniania zeznania PIT : https://zapodaj.net/0b219af15c2be.jpg.html

Pieniądze , które są zbierane na moje subkonto w Fundacji Dzieciom Zdążyć z Pomocą mogę wykorzystać tylko i wyłącznie na leczenie i rehabilitację mojej osoby. Aby, móc skorzystać z tych pieniędzy muszę przedstawić fakturę, za lekarstwa lub pobyt na turnusie rehabilitacyjnym. Nie mam możliwości wypłacić pieniędzy na inne cele.

Link do mojej strony w Fundacji http://dzieciom.pl/podopieczni/5154

Stronka na Facebooku https://www.facebook.com/Zbi%C3%B3rka-1-...31939303527465/

Z góry Wam bardzo dziękuję za dotychczasową pomoc jak i za tegoroczny odpis.

Chciałbym jeszcze zaznaczyć, że zbieram tylko 1% z podatku! nie zbieram darowizn! chyba , ze ktoś zna własciceli firm, ale zakłady pracy też mogą przekazywać 1% z podatku.

Pozdrawiam
Grzesiek -ircek
24-01-2019 12:42 ircek jest offline Szukaj postów użytkownika: ircek Dodaj ircek do Listy kontaktów
ircek
Member


Data rejestracji: 16-08-2006
Postów: 39
Klan: BK
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez ircek
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

do góry Smile
11-02-2019 10:07 ircek jest offline Szukaj postów użytkownika: ircek Dodaj ircek do Listy kontaktów
ircek
Member


Data rejestracji: 16-08-2006
Postów: 39
Klan: BK
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez ircek
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
ircek napisał(a)
do góry Smile
25-02-2019 14:47 ircek jest offline Szukaj postów użytkownika: ircek Dodaj ircek do Listy kontaktów
KR33P
Forum Legend


images/avatars/avatar-22659.jpg

Data rejestracji: 23-05-2008
Postów: 1.872
Klan: Electi Mortis
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Poszło. Podbijam.

__________________

28-02-2019 19:54 KR33P jest offline Szukaj postów użytkownika: KR33P Dodaj KR33P do Listy kontaktów
ircek
Member


Data rejestracji: 16-08-2006
Postów: 39
Klan: BK
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez ircek
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
KR33P napisał(a)
Poszło. Podbijam.



Dzięki Big Grin
02-03-2019 23:06 ircek jest offline Szukaj postów użytkownika: ircek Dodaj ircek do Listy kontaktów
ircek
Member


Data rejestracji: 16-08-2006
Postów: 39
Klan: BK
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez ircek
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
KR33P napisał(a)
Poszło. Podbijam.
06-03-2019 00:37 ircek jest offline Szukaj postów użytkownika: ircek Dodaj ircek do Listy kontaktów
ircek
Member


Data rejestracji: 16-08-2006
Postów: 39
Klan: BK
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez ircek
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
ircek napisał(a)
do góry Smile
16-03-2019 16:29 ircek jest offline Szukaj postów użytkownika: ircek Dodaj ircek do Listy kontaktów
ircek
Member


Data rejestracji: 16-08-2006
Postów: 39
Klan: BK
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez ircek
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
ircek napisał(a)
do góry Smile
03-04-2019 18:55 ircek jest offline Szukaj postów użytkownika: ircek Dodaj ircek do Listy kontaktów
ircek
Member


Data rejestracji: 16-08-2006
Postów: 39
Klan: BK
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez ircek
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Blisko końca Wink
11-04-2019 18:46 ircek jest offline Szukaj postów użytkownika: ircek Dodaj ircek do Listy kontaktów
ircek
Member


Data rejestracji: 16-08-2006
Postów: 39
Klan: BK
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez ircek
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chciałbym podziękować wszystkim, którzy zdecydowali się przekazać 1% z podatku na moją rehabilitację!

Przy okazji powiem, że własnie dostałem zaproszenie, na 5 tygodniowy turnus do ośrodka w Dabku http://www.komrdabek.pl/. Dzięki Wam mogę go sfinansować z 1% zebranego w zeszłym roku.

Dziekuję bardzo !

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez ircek: 01-05-2019 23:33.

01-05-2019 23:33 ircek jest offline Szukaj postów użytkownika: ircek Dodaj ircek do Listy kontaktów
ircek
Member


Data rejestracji: 16-08-2006
Postów: 39
Klan: BK
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez ircek
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

5 tygodni rehabilitacji w specjalistycznym ośrodku w Dąbku http://www.komrdabek.pl/ zaliczony!

Dziękuję wszystkim, którzy wsparli moją rehabilitację 1% Tongue
21-06-2019 20:59 ircek jest offline Szukaj postów użytkownika: ircek Dodaj ircek do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » O GRACZACH kolejna prośba

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH