Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » HUMOR ZAGADKI i ŁAMIGŁÓWKI nr 1 2 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony ZAGADKI i ŁAMIGŁÓWKI nr 1 2 5 Ankieta - średnia ocena: 2,805 Ankieta - średnia ocena: 2,805 Ankieta - średnia ocena: 2,80
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
wolf12
Junior Member


Data rejestracji: 19-11-2018
Postów: 16
Rasa w grze: Potępiony
Kraina: Necropolia XI

ZAGADKI i ŁAMIGŁÓWKI nr 1 2 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam. Wiem, gry forumowe i takie duperele są w temacie osobnym na górze, lecz te tematy są suche od dawna oraz.. hmm.. to zabawy trollingowo spamowane.

W Klanie z nudów sobie założyłem konkurs na Zagadki, pierwszą wymyśliłem sam, lecz nie wiem czy to ma sens słowny oraz logiczny, bo jak sam to wymyśliłem to wiadomo, że spoglądam na to inaczej. Inne biorę z neta lecz te łatwo znaleźć, tak czy siak co jakiś czas będę wrzucał kolejną zagadkę, łamigłówkę, czy też logiczną/matematyczną zagadkę Wink
-----
Zagadka nr 1

Pewien pederasta urodzic sie mial dnia pewnego, lecz przeciągnął się o dzień narodzin o tyle co ja mam lat piszac to.
Otóż dzien i miesiac planowanych narodzin pederasty składają się z tych samych cyfr, lecz liczba inna. (Zakladajac ze np luty składa się z jednej cyfry 2 a nie dwóch 02.)
Rok zato jest dniem moich urodzin idąc wzorem xyyx a urodziłem się w XX wieku Wink

Jakiego dnia, miesiąca oraz roku urodził się pederasta?
-----
Poprawki można pisać śmiało.
A odpowiedzi proszę skrywać pod [spoiler] jak ktoś ma.
Pozdrawiam.

Ten post był edytowany 4 raz(y), ostatnio edytowany przez wolf12: 01-02-2019 16:13.

26-01-2019 15:18 wolf12 jest offline Szukaj postów użytkownika: wolf12 Dodaj wolf12 do Listy kontaktów
wolf12
Junior Member


Data rejestracji: 19-11-2018
Postów: 16
Rasa w grze: Potępiony
Kraina: Necropolia XI

Autor tematu Temat rozpoczęty przez wolf12
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zagadka nr 2

Mam rzeki bez wody
Lasy bez drzew
Góry bez kamieni
Miasta bez domów
Kim lub czym jestem?
01-02-2019 16:12 wolf12 jest offline Szukaj postów użytkownika: wolf12 Dodaj wolf12 do Listy kontaktów
wolf12
Junior Member


Data rejestracji: 19-11-2018
Postów: 16
Rasa w grze: Potępiony
Kraina: Necropolia XI

Autor tematu Temat rozpoczęty przez wolf12
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zagadka nr 3

Biegnie w okol miasta
Lecz sie nie porusza
Ps. Sredniowieczny klimat.
01-02-2019 16:14 wolf12 jest offline Szukaj postów użytkownika: wolf12 Dodaj wolf12 do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mapa i fosa, co wygralem?

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
01-02-2019 17:36 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

fosa biegnie? pomyślałem o murze

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
01-02-2019 18:36 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Szerlok napisał(a)
fosa biegnie? pomyślałem o murze


A moze, slyszalem juz kiedys cos podobnego i jeszcze ten sredniowieczny klimat mogl mnie zmylic.

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
01-02-2019 19:04 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
wolf12
Junior Member


Data rejestracji: 19-11-2018
Postów: 16
Rasa w grze: Potępiony
Kraina: Necropolia XI

Autor tematu Temat rozpoczęty przez wolf12
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No mur, mur, musialem dodac bo kazdy mi w klanie odpisywal obwodnica xD
Niby fosa tez by pasowala, ale jednak jakoś mur wczuwam bardziej Wink

Coz. Tutaj wrzucam z checy Tongue
Gdybyscie siekli okiem na pierwsza szarade z checy to bylo by super. Nikt nie odp na to jeszcze.
01-02-2019 21:30 wolf12 jest offline Szukaj postów użytkownika: wolf12 Dodaj wolf12 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » HUMOR ZAGADKI i ŁAMIGŁÓWKI nr 1 2

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH