Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R2+R13 » WŁAMANIE NA KONTO / OSZUSTWO W WYMIANIE Kradzież Konta i Zmiana Email » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Kradzież Konta i Zmiana Email 2 Ankieta - średnia ocena: 5,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
KrwawyR2
Newbie


Data rejestracji: 29-01-2019
Postów: 2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kraków

Kradzież Konta i Zmiana Email Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam chce złożyć skargę bo ktoś włamał mi się na konto Krwawy na Morii R2 i zmienił emalia gdzie próbuje się zalogować nie mogę więc daje przypomnie hasła podaje emalia który Bloodwars@interia.pl i Login Krwawy a tu wyświetla mi się to że hasło zostało wysłane na podany przez ciebie emalia tylko że ja nigdy nie miałem takiego emalia i nie mam w ogóle proszę o sprawdzenie tego konta a w razie czego zwrócenie jego bo emalia przychodzi i login ale wysyła nie na mojego emalia w razie czego daje potwierdzenie że podany przeze mnie email należy do mnie

Załączniki:
png Screenshot_2019-01-29-18-40-07.png (104,28 KB, 239ściągnięć)
png Screenshot_2019-01-29-18-43-15.png (178 KB, 229ściągnięć)
png Screenshot_2019-01-29-18-43-56.png (116 KB, 221ściągnięć)
png Screenshot_2019-01-29-18-46-50.png (52,24 KB, 221ściągnięć)
29-01-2019 18:58 KrwawyR2 jest offline Szukaj postów użytkownika: KrwawyR2 Dodaj KrwawyR2 do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W przypomnieniu hasła jest 'lub'.
Podaje się albo e-mail, albo login.

E-mail jest przypisany do konta nieużywanego od kilku lat, o innym nicku czy loginie.
Możesz odzyskać do niego hasło wpisując sam e-mail przy próbie odzyskania hasła.

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
29-01-2019 20:41 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
KrwawyR2
Newbie


Data rejestracji: 29-01-2019
Postów: 2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kraków

Autor tematu Temat rozpoczęty przez KrwawyR2
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jakie nie używane kilka lat w tam tym roku się logowałem na emalia Bloodwars@interia.pl a ktoś mi zmienił i nic nie daje przypomnienie bo wysyła na innego emalia chociaż podaje ten co wyżej rozumiesz
29-01-2019 22:20 KrwawyR2 jest offline Szukaj postów użytkownika: KrwawyR2 Dodaj KrwawyR2 do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na screenie pokazałeś, że wpisujesz zarówno e-mail jak i login. Przypomnienie hasła wysyła na konto z podanym loginem (pomijając wpisany adres), które ma inny e-mail (wyświetlany na kolejnym screenie).
Jak wpiszesz sam adres poczty to przypomnienie zostanie wysłane na twój e-mail.

Wcześniej źle napisałem, to konto o takim loginie nie jest używane od kilku lat. Wątpię też, by należało do ciebie.
A e-mail jest przypisany do konta zablokowanego za pushing na jednym IP z informacją, że nie ma możliwości odblokowania.

Tak czy inaczej nie ma tu nic związanego z włamaniem.

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
30-01-2019 09:42 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Potwierdzam słowa C47, lecz mam wrażenie, że gracz nie do końca rozumie o co chodzi.

Proszę o podanie loginu postaci, do której gracz próbuje się zalogować. Przydadzą się również inne informacje, jak np. e-mail na który zostało zarejestrowane konto. Proszę o e-mail: buc@bwteam.pl

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

13-09-2019 15:49 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R2+R13 » WŁAMANIE NA KONTO / OSZUSTWO W WYMIANIE Kradzież Konta i Zmiana Email

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH