Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R3+R6 » REG.HANDLU Narozrabiałem.. sprzedałem całą półkę » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Narozrabiałem.. sprzedałem całą półkę
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
kwachu
Lord


Data rejestracji: 04-05-2009
Postów: 414
Kraina: Necropolia IV

Narozrabiałem.. sprzedałem całą półkę Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam.

Czyściłem dzisiaj zbrojownie około 2000 przedmiotów. Wszystko było by dobrze gdyby nie fakt, że wyrzuciłem całą półkę. Odkupiłem przeszło 100 przedmiotów ale po sprzedanych itemach ani śladu.

Prośba czy istnieje możliwość oddania mi tych itemów? ewentualnie informacja jak głęboko zakopane są. Poszło dużo sprzętu, którego używam na co dzień. Z góry dziękuję.

Id postaci 7287
Półka nr 3 nazwa Ubior lub Ubiór.


Edit: prawie 200 odkupione, nie widać nic Frown

Edit: : 397 / 149 tyle odkopałem dalej nie ma. prośba aby to jakoś sprawnie zrobić bo podstawowe eq poszło się ....... ;/

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez kwachu: 09-02-2019 15:56.

09-02-2019 12:08 kwachu jest offline Szukaj postów użytkownika: kwachu Dodaj kwachu do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jasne, ale napisz mi chociaż kilka z tych itemów (najlepiej jak najwięcej)

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

10-02-2019 18:05 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
kwachu
Lord


Data rejestracji: 04-05-2009
Postów: 414
Kraina: Necropolia IV

Autor tematu Temat rozpoczęty przez kwachu
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Epicka pełna zbroja szybkości
epicka władcza koszulka szybkosci
epickie aksamitne spodnie nocy
epicka rytualna .... adrenaliny
epicki siewca śmierci
leg db śmiercionosny smoking orchidei


nie pamiętam co tam jeszcze było, jak znajdziesz te itemy to możesz 20 przedmiotów wcześniej i później cofnąć. złom jest sprzedany także mam za co je odkupić
10-02-2019 19:02 kwachu jest offline Szukaj postów użytkownika: kwachu Dodaj kwachu do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Niedługo wróci Smile

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

11-02-2019 12:39 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
kwachu
Lord


Data rejestracji: 04-05-2009
Postów: 414
Kraina: Necropolia IV

Autor tematu Temat rozpoczęty przez kwachu
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ślicznie dziękuje
11-02-2019 14:22 kwachu jest offline Szukaj postów użytkownika: kwachu Dodaj kwachu do Listy kontaktów
kwachu
Lord


Data rejestracji: 04-05-2009
Postów: 414
Kraina: Necropolia IV

Autor tematu Temat rozpoczęty przez kwachu
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie wiem czy to tak ma byc ale w zapisanych zestaw pojawiają się te itemy a w zbrojowni ich nie ma..
12-02-2019 08:21 kwachu jest offline Szukaj postów użytkownika: kwachu Dodaj kwachu do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na pewno nie masz zwiniętej półki 10?

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

12-02-2019 15:21 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
kwachu
Lord


Data rejestracji: 04-05-2009
Postów: 414
Kraina: Necropolia IV

Autor tematu Temat rozpoczęty przez kwachu
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kurcze no mam, dzięki już mam wsio Smile
12-02-2019 16:13 kwachu jest offline Szukaj postów użytkownika: kwachu Dodaj kwachu do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R3+R6 » REG.HANDLU Narozrabiałem.. sprzedałem całą półkę

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH