Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » Apex Legend - Kto tam ciśnie w nowe BR? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Apex Legend - Kto tam ciśnie w nowe BR?
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
wolf12
Junior Member


Data rejestracji: 19-11-2018
Postów: 16
Rasa w grze: Potępiony
Kraina: Necropolia XI

Apex Legend - Kto tam ciśnie w nowe BR? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ktos cos ma ochote poczatowac zapraszam smialo Wink
Dla Tych co nie wiedza co to zapraszam na filmik Izaka co mowi co sie tam swieci Wink
https://youtu.be/--y7eH9vnSY

W BR malo gralem, i ogolnie w fps'y jestem slaby bez wiekszego doswiaczenia wiec raczej slabsze mecze robie Tongue
Fajna naprawde dobrze zrobiona gierka bez nacisku ze strony szefostwa EA, studio co nazwy nie pamietam dostalo wolna reke i zdecydowanie daje to teraz owoce Wink

Gierka nastawiona raczej na ostra akcje, gdyz mozna latwo sie uleczyc, schowac, uciec itp zaleca sie raczej cisniecie typow az do skierci, wiec snajpienie nie jest najlepszym wyborem.
System pingow, oznaczania, ktory pozwala spokojnie na granie bez Mikrofonu, jest on zrobiony wysmienicie.
Spora swoboda ruchu, spadania, linek, male wspinanie, parkour itp nadaje tutaj sporej akcji i tepa.
Jest to obecnie tylko gra dla 3osob x20 teamow na gre/mape ale uwierzcie to zaden problem, mam 12h zrobione w dwa dni i nie napotkalem wiekszych problemow.
Bardzo szybko sie dobiera gry, wiec niesmak dupnej gry szybko mija.
8 klas, jest to glownie strzelanka, a te klasy maja lekki wplyw na gre, nie jak overwatch, raczej jak titanfall z BR system i klasami.
Tutaj hajs nie wplywa na gre, mozna kupic tylko skiny/animacje/odzywki/tapetki/itp ale na kazdy lvl dostajemy i tak skrzynke z ktorej spokojnie mozna wydropic niezle skiny do postaci i broni oraz waluta za ktora mozna odzywki/teksty/itp nie ,skinowe, rzeczy kupic wiadomo, czasu nie malo to zajmuje ale Gra jest za DARMO.
Ktos cos zapraszam do pogawedki Wink
18-02-2019 16:18 wolf12 jest offline Szukaj postów użytkownika: wolf12 Dodaj wolf12 do Listy kontaktów
Feldmarshal
Triple Ace


Data rejestracji: 04-04-2016
Postów: 173
Klan: Posłańcy Śmierci
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX; Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja grywam, ale raczej sam, albo że stałą ekipą Wink
18-02-2019 17:56 Feldmarshal jest offline Szukaj postów użytkownika: Feldmarshal Dodaj Feldmarshal do Listy kontaktów
wolf12
Junior Member


Data rejestracji: 19-11-2018
Postów: 16
Rasa w grze: Potępiony
Kraina: Necropolia XI

Autor tematu Temat rozpoczęty przez wolf12
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No ja ostatnimi czasy za bardzo nie mogę gadac na micro więc akurat ta gierka podchodzi bo to pingowanie jest super Wink
I jak Ci idzie? Czym grasz?
Jakie minusy z twojej strony?
18-02-2019 19:21 wolf12 jest offline Szukaj postów użytkownika: wolf12 Dodaj wolf12 do Listy kontaktów
Feldmarshal
Triple Ace


Data rejestracji: 04-04-2016
Postów: 173
Klan: Posłańcy Śmierci
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX; Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No ja raczej preferuję grę z mikro w ekipie, a jak mam grać z randomami, to kolejkuję się sam. Mam już coś około 50 zwycięstw natrzaskane, głównie Wraith albo Banagalore.

Plusów za dużo, żeby wymienić, minusów brak. No może poza częstym wywalaniem gry podczas rozgrywki.
18-02-2019 21:08 Feldmarshal jest offline Szukaj postów użytkownika: Feldmarshal Dodaj Feldmarshal do Listy kontaktów
wolf12
Junior Member


Data rejestracji: 19-11-2018
Postów: 16
Rasa w grze: Potępiony
Kraina: Necropolia XI

Autor tematu Temat rozpoczęty przez wolf12
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No ja zdecydowanie uwielbiam granie z micro, mozna niezle sie bawic Wink Ale chodzilo mi o fakt ze nie kazdy nawet może z micro grac i tutaj spokojnie mozna sobie wszystko ogarnac, wiadomo nie tak dobrze ale lepszego systemu nie ma Wink
No wlasnie mi teraz gre wywalilo...
Jak poszperasz w nowinkach to mozna sie odczytac ze w marcu rusza sezon oraz postac ma byc nowa, potem mapy itp wiec bedzie sie dzialo Wink
19-02-2019 01:11 wolf12 jest offline Szukaj postów użytkownika: wolf12 Dodaj wolf12 do Listy kontaktów
wolf12
Junior Member


Data rejestracji: 19-11-2018
Postów: 16
Rasa w grze: Potępiony
Kraina: Necropolia XI

Autor tematu Temat rozpoczęty przez wolf12
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Robia juz nawet turnieje, kilka poszlo o 20/50k$..
Ogladalem wczoraj Izaka na Twitchu, byli na 6 albo 7 miejscu z 10 chyba xD
Ale zrobili Ness challange za 3k$.
Nie mam linka ale polegal na 2rundach po2h, zabojstwo 1pkt, 1miejsce w grze 10/5/3 chyba i mozna grac ile sie zdazy powiem fajnie sie ogladalo to napiecie xD
Grali tylko ,zaproszeni, streamerzy bo wiadomo chodzi i promocje gry glownie, grali normalnie na randomach.
Widac ze daja niezle zielonych by rozpedzic hype Wink
20-02-2019 11:55 wolf12 jest offline Szukaj postów użytkownika: wolf12 Dodaj wolf12 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » Apex Legend - Kto tam ciśnie w nowe BR?

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH