Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Patch 2.2! » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (8): « pierwszy ... « poprzednie 6 7 [8] Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Patch 2.2! 54 Ankieta - średnia ocena: 6,46
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
kurak26
King


Data rejestracji: 22-11-2006
Postów: 871
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

odnosnie repy to jest opcja wymiany za pkt skarbu

a repy aby dobrnac do a2 i zgarnac cosik za asyste na kw nie trzeba wiele

o zlom placzecie a to raptem kilka dni gry i zbieranie zlomu przestaje sie oplacac, w obecnych realiach eq tanie a tren uja warty i pr maja wartosc niemal symboliczna

exp exp exp teraz tak sie gra w bw.........

__________________
było miło, teraz nawet 1 grosza szkoda na "wasz produkt", ale i tak pykam dalej
06-03-2019 20:34 kurak26 jest offline Szukaj postów użytkownika: kurak26 Dodaj kurak26 do Listy kontaktów
squash666
Lord


images/avatars/avatar-20720.jpeg

Data rejestracji: 08-11-2009
Postów: 265
Klan: RFD / BNK
Kraina: Necropolia II
Skąd: Gorzów Wlkp

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ano wlasnie, złom po 600pr za paczke a z 1 ataku mozna spokojnie złapać 200 paczek, eq tanie jak barszcz leg dsk speed po 15k chodzi ( ile to jest ? 25 paczek złomu ?)
kiedys zlom byl po 30 pr za paczke, a dsk speed (bez leg) za 1,5kk... ale nieeee maluchy mają przerąbane rotfl o tym że od początku gry zbierają evo i pkt skarbu nawet nie mówie

__________________
r1/r3 : squash666
07-03-2019 18:49 squash666 jest offline Szukaj postów użytkownika: squash666 Dodaj squash666 do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ale co to jest leg dsk speed, na co komu item poniżej średniej?

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
07-03-2019 19:16 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
Kaagular
Forum Legend


Data rejestracji: 25-12-2008
Postów: 1.614
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
squash666 napisał(a)
ale nieeee maluchy mają przerąbane

z tym, że kolega tym maluchem też był "kiedyś" chyba bo by takich dziwactw nie wypisywał. Gra maluchem z każdą zmianą staje się coraz mniej grywalna i sensowna.
07-03-2019 19:22 Kaagular jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaagular Dodaj Kaagular do Listy kontaktów
Złota Rybka
Lord


images/avatars/avatar-18359.jpg

Data rejestracji: 27-05-2010
Postów: 459
Kraina: Moria V
Skąd: wiedziałeś?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Kaagular napisał(a)
Gra maluchem z każdą zmianą staje się coraz mniej grywalna i sensowna.


Nowe KW to przecież tylko chwilowe utrudnienie. Odpływ złomu ze serwerów wzrasta cały czas a trudniejsze KW to nowe źródło PLNów, które ma stałą wartość. Za rok nadal będziesz dostawać dokładnie tyle samo PLN co dziś a będziesz potrzebować kilka/kilkanaście/kilkadziesiąt razy więcej złomu niż dziś przez ciągły wzrost cen nowych poziomów budynków.

Jakie utrudnienia ma maluch na dzisiejszych serwerach? Fakt, nie zakładałem nigdy konta na starym serwerze, ale kilka razy ruszałem z nowym, gdy nie ma żadnych bonusów dla maluchów, nie ma żadnych farm, złomu ani krwi, o każdy item trzeba się bić do ostatniej sekundy, o pielgach możesz pomarzyć, trzeba walczyć mozolnie o każdy poziom KW i każdą nową blachę a na dodatek zawsze jest wojna. Na starym serwerze nic z tego nie ma.

Zgodzę się jednak, że gra maluchem na starym serwerze bardziej przypomina tryb single player i może być po prostu nudno, ale nie ma to nic wspólnego z tym ile ułatwień ma maluch tylko z tym, że jest mało ludzie na tym samym poziomie co on. Tu raczej upatrywałbym rozwiązanie w usystematyzowaniu zakładania nowych serwerów oraz ich fuzji ze starymi. No i oczywiście Apka, bo bez niej to wszystko umrze prędzej niż później.

__________________
Chcesz premię +100 do szczęścia w wyprawach, usunięcia denerwującego operatora, odblokowania konta?
Już dziś Złota Rybka może pomóc Ci w spełnieniu marzeń.

rotfl

07-03-2019 21:45 Złota Rybka jest offline Strona domowa Złota Rybka Szukaj postów użytkownika: Złota Rybka Dodaj Złota Rybka do Listy kontaktów
Conradx
Double Ace


Data rejestracji: 02-06-2017
Postów: 109
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Złota Rybka napisał(a)
cytat:
Kaagular napisał(a)
Gra maluchem z każdą zmianą staje się coraz mniej grywalna i sensowna.


Nowe KW to przecież tylko chwilowe utrudnienie. Odpływ złomu ze serwerów wzrasta cały czas a trudniejsze KW to nowe źródło PLNów, które ma stałą wartość. Za rok nadal będziesz dostawać dokładnie tyle samo PLN co dziś a będziesz potrzebować kilka/kilkanaście/kilkadziesiąt razy więcej złomu niż dziś przez ciągły wzrost cen nowych poziomów budynków.

Jakie utrudnienia ma maluch na dzisiejszych serwerach? Fakt, nie zakładałem nigdy konta na starym serwerze, ale kilka razy ruszałem z nowym, gdy nie ma żadnych bonusów dla maluchów, nie ma żadnych farm, złomu ani krwi, o każdy item trzeba się bić do ostatniej sekundy, o pielgach możesz pomarzyć, trzeba walczyć mozolnie o każdy poziom KW i każdą nową blachę a na dodatek zawsze jest wojna. Na starym serwerze nic z tego nie ma.

Zgodzę się jednak, że gra maluchem na starym serwerze bardziej przypomina tryb single player i może być po prostu nudno, ale nie ma to nic wspólnego z tym ile ułatwień ma maluch tylko z tym, że jest mało ludzie na tym samym poziomie co on. Tu raczej upatrywałbym rozwiązanie w usystematyzowaniu zakładania nowych serwerów oraz ich fuzji ze starymi. No i oczywiście Apka, bo bez niej to wszystko umrze prędzej niż później.



Przecież Ci napisałem. Spróbuje Ci to wypunktować bo widzę, że masz problem z interpretacją. Zatem wygląda to tak;
- kiepska dostępność ekwipunku, w większości ludzie złomują itemy bez legendy zamiast je wystawiać.
- abstrakcyjne wymagania przedmiotów.
- brak jakichkolwiek atrakcji, dostęp jedynie do białego smoka od 20 lvlu ale na którym nie zrobisz żadnego dmgu bo nie masz eq.
- drop rate przedmiotów bez legend/epicków jest śmieszny, praktycznie poniżej 50 poziomu nie wydropisz nic wartościowego.
- złom, ogólnie to nie wiem czemu zakładasz, że tego złomu wpada jakaś niewyobrażalna ilość. Od 1 do 35 lvlu uzbierałem jakieś 400 paczek, starczyło mi to na wymaksowanie treningu na aktualnym poziomie i na tym sie kończą pry. Jaką wartość ma wymaksowanie takiego treningu na wartościach ~35? Otóż żadną. Z racji że od 35 poziomu wchodzi ograniczenie zgarnianego złomu to teraz mam dwa wyjścia. Zostać na tym poziomie przez najbliższy rok i próbować uzbierać trochę złomu z ataków przy limicie lub wbijać poziom 50 z nadzieją, że jakaś legenda wpadnie ale kosztem tego, że postać będzie po prostu przeciętna. Z tym, że opcja numer jeden jest co najmniej tragiczna, co to za frajda żeby przez x czasu puszczać tylko ataki?

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Conradx: 08-03-2019 12:02.

08-03-2019 11:57 Conradx jest offline Szukaj postów użytkownika: Conradx Dodaj Conradx do Listy kontaktów YIM Account Name of Conradx: Konrad
Wełen
Emperor


images/avatars/avatar-25541.gif

Data rejestracji: 14-04-2016
Postów: 1.059

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeżeli nie jesteś w stanie zrobić dmg na białym smoku to znaczy to tylko tyle, że delikatnie mówiąc coś zje... Popsułeś. Albo zwyczajnie kłamiesz Wink

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Wełen: 08-03-2019 12:08.

08-03-2019 12:08 Wełen jest offline Szukaj postów użytkownika: Wełen Dodaj Wełen do Listy kontaktów
Conradx
Double Ace


Data rejestracji: 02-06-2017
Postów: 109
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Wełen napisał(a)
Jeżeli nie jesteś w stanie zrobić dmg na białym smoku to znaczy to tylko tyle, że delikatnie mówiąc coś zje... Popsułeś. Albo zwyczajnie kłamiesz Wink


Jest zwyczajnie problem z zasięgiem, duży białas ma ponad 60 sposta. Mając 20 lvl możesz wytrenować 1/2 tego, część nadrobisz ekwipunkiem ale co ubierzesz na 20 poziomie skoro nawet łatwości nie założysz żeby zmniejszyć wymagania przedmiotów?
08-03-2019 12:16 Conradx jest offline Szukaj postów użytkownika: Conradx Dodaj Conradx do Listy kontaktów YIM Account Name of Conradx: Konrad
Złota Rybka
Lord


images/avatars/avatar-18359.jpg

Data rejestracji: 27-05-2010
Postów: 459
Kraina: Moria V
Skąd: wiedziałeś?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie odniosłem się do Twoich argumentów, bo dla mnie to normalne (jak zresztą w każdej grze), że zarówno ekwipunek jak i ilość akcji, którą jest dostępna dla postaci zwiększa się wraz ze wzrostem poziomu.

Ale teraz widzę, że odnosisz się do Necro i więcej pytań nie mam. Problem ten występuje jeśli gra się na Necro i jest się kiszonką, która chce przez rok siedzieć na 20 lvl.
Zmiany, które Administracja wprowadza mają utrudniać taką grę i wg. mnie prawidłowo, bo jak to wygląda, że ktoś się rejestruje na Necro i pierwszą radą, którą dostaje to to by nie grać tylko rok lub dwa zamulać.

Pod tym względem Moria jest bardziej przyjemna, bo wstrzymanie rozwój nic tu nie daje. Jedynie mogliby na Morii wprowadzić również okazje dla maluchów. Poziomy szybko lecą a jakości przedmiotów są rozbite na poszczególne poziomy przez co łatwiej dostosowywać posiadany poziom do itemów, który chcemy założyć. Jest studnia dusz, więc w przypadku braku przedmiotu na akcji lub z dropu można go sobie skleić z innych.

Nie wiem czy ktoś już zauważył to, ale w większości problemy i narzekania graczy dotyczą Necro.

__________________
Chcesz premię +100 do szczęścia w wyprawach, usunięcia denerwującego operatora, odblokowania konta?
Już dziś Złota Rybka może pomóc Ci w spełnieniu marzeń.

rotfl

08-03-2019 13:42 Złota Rybka jest offline Strona domowa Złota Rybka Szukaj postów użytkownika: Złota Rybka Dodaj Złota Rybka do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@up widzę, że necro to jednak dla ciebie czarna magia, więc sprostuję:
cytat:
Złota Rybka napisał(a)
Problem ten występuje jeśli gra się na Necro i NIE jest się kiszonką, która chce przez rok siedzieć na 20 lvl.


a co do 400 zebranego złomu na 35 lvlu powiem tylko tyle... 400+ to miałem na kontach, na których ani nie szpiegowałem, ani nie unikałem wypraw tylko gnałem z lvlem - ale nie na 35, tylko na 25 lvlu. jeśli nie zrobiłeś tego celowo ani nie przekłamałeś danych, to gratuluję, masz wyjątkowy talent albo farta

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Szerlok: 08-03-2019 14:02.

08-03-2019 13:57 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
Kaagular
Forum Legend


Data rejestracji: 25-12-2008
Postów: 1.614
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Złota Rybka napisał(a)
Fakt, nie zakładałem nigdy konta na starym serwerze

Dziękuje dobranoc Tongue


Na starych serwerach nie chodzi o to, że jest nudno czy coś takiego. Chodzi o to, że gracz grający w grę PSUJE sobie postać i może się kasować. No i nie pamiętam zmiany, która by ten stan rzeczy zmieniała. Wszystko chyba powoduje, że kisić trzeba więcej i więcej (lub tyle samo). Ale właśnie... nie zaczynałeś na starym serwerze to nie wiesz. Ja zaczynałem chyba z 5 razy i zawsze to samo ale im dalej w las tym gorzej. Po przelewelowaniu to już padaka.

Wielokrotnie było pisane, że siła postaci jest pochodną CZASU i nie jest robione nic co by to zmieniało. To co piszesz, że administracja chce ukrócić kiszenie to dobry kierunek to jest oczywista prawda. Ale właśnie nic takiego się nie dzieje. Kolejne zmiany kiszenie wzmacniają lub go nie zmniejszają jak nowe KW. Mogło to ukrócić kiszenie ale nie, po co. Lepiej dać wyższe % od 90 lvl na SLUMSACH, których i tak się nijak nie opyla robić (zerowa szansa na repe plus najmniejsze % na umagi - sic). A żeby być sensownym 90-levelowcem trzeba rok "nie grać" tylko kisić. Ulepszony Szpital, który chyba jest najoptymalniejszy dla malucha (szansa na cokolwiek repy vs % na umagi) jest od 140 lvl. A administracja pewnie sobie myśli "jest marchewka żeby levelować!" tyle, że administracja tak jak ty nigdy nie grała maluchem na starym serwerze :p I nigdy nie musiała się kasować ze względu na bezsensowne levelowanie.
Kiszenie na Necro to turbo patologia i każda okazja na zmianę tego stanu rzeczy jest wytracana.
08-03-2019 20:13 Kaagular jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaagular Dodaj Kaagular do Listy kontaktów
jarex
Emperor


images/avatars/avatar-22124.jpg

Data rejestracji: 28-03-2008
Postów: 1.391
Klan: SoesmA
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: sie bierze drop?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

My tu gadu, gadu , a tymczasem kw zaraz sie znudzi, kolejny pacz za lat xxx nowych graczy jak nie było tak nie ma, a zapytać co dalej warn. Owszem pacz deko rozbujał skostniałe serwery, pytanie na jak długo. O kolejne zamiany nie pytam bo odpowiedz znam. A co z dropem? jest szkoda ze tylko dobry, czasem legendarny, a nawet epicki...szkoda ze pałki, noże, peleryny nierzadko narkomana.

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)OK, od dzisiaj oprócz bana stałego zostaną komisyjnie spaleni na stosie

cytat:
SushiMaker napisał(a)żeby Roman ze Stachem nie krzyczeli, że teraz to już się skasują

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez jarex: 08-03-2019 21:04.

08-03-2019 21:03 jarex jest offline Szukaj postów użytkownika: jarex Dodaj jarex do Listy kontaktów
Diagsa
Junior Member


Data rejestracji: 02-09-2017
Postów: 23
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Necropolia XI
Skąd: Polska

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Proponuję zablokować możliwość dodawania jakichkolwiek komentarzy. Weźcie przykład z innych i po prostu oglaszajcie co zmieniać ie lub dodajecie. Wasza gra wasza wizja. Tych płaczków i marud już normalnie czytać się już nie chce. Nie podoba się to proszę znalesc sobie inną grę albo zrobić swoją.

Za chwilę będą chcieli wybierać itemy co wbitych lv albo co każde poświęcone pół roku. rotfl
09-03-2019 10:11 Diagsa jest offline Szukaj postów użytkownika: Diagsa Dodaj Diagsa do Listy kontaktów
squash666
Lord


images/avatars/avatar-20720.jpeg

Data rejestracji: 08-11-2009
Postów: 265
Klan: RFD / BNK
Kraina: Necropolia II
Skąd: Gorzów Wlkp

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Kaagular napisał(a)
(...) Chodzi o to, że gracz grający w grę PSUJE sobie postać (...)
rotfl śmiechłem

cytat:
Kaagular napisał(a)
Wielokrotnie było pisane, że siła postaci jest pochodną CZASU
ano jest. CZASU I ZDOBYTEGO DOŚWIADCZENIA
wezmy za przykład
1 ksiązkową kiszonke szerloka
37 poziom - według dawnego systemu nie mógłby założyć nawet białego smoka a ma zasięg do arachne (?) jak nie dalej -> więc kiszenie nic nie daje ? czy jest wypaczeniem ?

przykład 2- postac lecąca z rozwojem. roczna
120 poziom (spokojnie do zrobienia w rok) - bazowe pż/dmg-> większe, trening->lepszy, eq->lepsze, szansa na drop->większa (dochodzą legendy, epiki) , umagi z kw -> lepsze (bo są), repy-więcej, evo- mniej

która z postaci jest sensowniejsza ?

jakby to dalej nie przemawiało to porównaj sobie topke z nowego serwera powiedzmy dwuletniego do kogos kto sie kisi od 5 lat

DUŻY MOŻE WIĘCEJ
żadna nowość

__________________
r1/r3 : squash666
09-03-2019 11:16 squash666 jest offline Szukaj postów użytkownika: squash666 Dodaj squash666 do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

za 3 lvle założę całe słonka koncy a wtedy zasięg będzie mi się kończył na robocie (i do tego pewnie z 1,5k dmg na rundę wyciągnę!) Tongue

ale co to ma do rzeczy? jak ktoś chce praktykować minmaxing, do dlaczego ma mu się tego zabraniać? bo przed speedami to była jedyna słuszna ścieżka? to dajcie inną a nie uwalajcie moją, żeby mnie zmusić do waszej. to nie wyjdzie

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
09-03-2019 11:25 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
Kaagular
Forum Legend


Data rejestracji: 25-12-2008
Postów: 1.614
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
squash666 napisał(a)
ano jest. CZASU I ZDOBYTEGO DOŚWIADCZENIA
wezmy za przykład
1 ksiązkową kiszonke szerloka
37 poziom - według dawnego systemu nie mógłby założyć nawet białego smoka a ma zasięg do arachne (?) jak nie dalej -> więc kiszenie nic nie daje ? czy jest wypaczeniem ?

przykład 2- postac lecąca z rozwojem. roczna
120 poziom (spokojnie do zrobienia w rok) - bazowe pż/dmg-> większe, trening->lepszy, eq->lepsze, szansa na drop->większa (dochodzą legendy, epiki) , umagi z kw -> lepsze (bo są), repy-więcej, evo- mniej

która z postaci jest sensowniejsza ?

jakby to dalej nie przemawiało to porównaj sobie topke z nowego serwera powiedzmy dwuletniego do kogos kto sie kisi od 5 lat

DUŻY MOŻE WIĘCEJ
żadna nowość

Kolega też pewnie zakładanie nowej postaci na starym serwerze zna jedynie z opowieści Big Grin
Mając rok i 120 poziom postać jest najprawdopodobniej do kasacji. Nie masz ewo, nie masz umagów (bo jak wiadomo jeden umag to np. poł roku, czyli masz średnio dwa), nie masz itemów bo przez rok mogłeś zrobić jedynie jakieś 8000 pielg przy czym jak nie kisiłeś, to % masz mniejszy czyli mniej się udało plus nie miałeś czasu na to, żeby na martwych aukcjach kupić potrzebne l.dsk ( i pomijam w ogóle, że drop jest tak ranodmowy, że spokojnie można go w tym równaniu pominąć), policz sobie ile masz po roku run - tyle co nic (btw. jeśli w rok robisz taki poziom, to raczej robisz 1 mapę Pleased ). W związku z powyższym nie masz repy na upgrejdy oraz jesteś zwyczajnym chłopcem do bicia i zamiast kisić w przyjemnym środowisku na 80 lvl kisisz na 140, dostajesz w ciry, wszędzie jesteś ostatni i ci MOP pisze, że nikt ci levelowac nie kazał.

Zresztą o czym tu mowa. Wiadomo dlaczego rozpoczęli kampanie anty kiszonkową - nie dlatego, że to dramatyczne w całej swojej rozciągłości, tylko dlatego, że kiszonki dzieliły i rządziły i każdy następny musiał kisić, żeby cokolwiek znaczyć. Tak zwany stan zastany i zaszłość. Tyle, że zamiast "uwolnić" kiszenie to się daje "fałszywe" marchewki i kisić nadal trzeba. Kisiłem już kilka razy i powiedzieć, że mi się nie podobało, to jak nic nie powiedzieć. Ale takie tu są mechanizmy, liczby nie kłamią.

PS. w dyskusji o kiszenie nie używaj słowa trening bo krew zalewa.
09-03-2019 12:48 Kaagular jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaagular Dodaj Kaagular do Listy kontaktów
adzi4n
Viking


Data rejestracji: 04-02-2009
Postów: 642
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Mając rok i 120 poziom postać jest najprawdopodobniej do kasacji

Po części masz racje, może przez chwile taka postac będzie wydmuszką ale to kwestia paru miesięcy i sie wyrobi. Nie ma uzbieranego evo? przecież zbiera w takim samym tempie co kiszonka, a na dłuższa mete będą mieli tyle samo z tym że ten co expił będzie miał duzo wyższy lvl i z nowym kw prawdopodobnie lepsze umagi, a z racji tego że ma wyższy lvl będzie szybciej expił od kiszonki która dopiero zacznie expić co da mu w efekcie tez lepszy tren i lepiej zrobiona postać w okresie czasu
09-03-2019 13:28 adzi4n jest offline Szukaj postów użytkownika: adzi4n Dodaj adzi4n do Listy kontaktów
ulek
Junior Member


Data rejestracji: 23-10-2015
Postów: 10

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nigdy na max nie kisiłem ale gram swoim tempem powolutku do przodu. Na r18 moja postać w maju będzie miała 2 lata. Obecnie mam 128 poziom. Jak dotąd żadne z wprowadzonych zmian nie skłoniły mnie do prucia max w górę. Będe nadal szedł powoli rozwijając postać bo tak mi pasuje. Ale nie podoba mi się zmuszanie graczy do max levelowania. Co komu przeszkadza, że ktoś kisi? Każdy powinien mieć wybór co do prowadzenia swojej postaci.

"Bezmyślne levelowanie? Nigdy więcej! Zaawansowany system rozwoju postaci pozwala na obmyślanie własnych, unikalnych dróg ewolucji!"

Chyba można usunąć tą "reklamę" ze strony Bloodwars.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez ulek: 09-03-2019 16:27.

09-03-2019 16:26 ulek jest offline Szukaj postów użytkownika: ulek Dodaj ulek do Listy kontaktów
SimonKSD
Viking


Data rejestracji: 21-08-2016
Postów: 502
Klan: LBK
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Grox

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@ulek a kto Cie zmusza lecieć z lvl? Nikt, chcesz to się kis, nawet możesz 10 lat się kisić Wink

Ja uważam że warto wbijać lvl i nie ważne czy się zaczyna grę czy kisi się 5lat już ;p
09-03-2019 18:07 SimonKSD jest offline Strona domowa SimonKSD Szukaj postów użytkownika: SimonKSD Dodaj SimonKSD do Listy kontaktów
Kaagular
Forum Legend


Data rejestracji: 25-12-2008
Postów: 1.614
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
adzi4n napisał(a)
Po części masz racje, może przez chwile taka postac będzie wydmuszką ale to kwestia paru miesięcy i sie wyrobi. Nie ma uzbieranego evo? przecież zbiera w takim samym tempie co kiszonka, a na dłuższa mete będą mieli tyle samo z tym że ten co expił będzie miał duzo wyższy lvl i z nowym kw prawdopodobnie lepsze umagi, a z racji tego że ma wyższy lvl będzie szybciej expił od kiszonki która dopiero zacznie expić co da mu w efekcie tez lepszy tren i lepiej zrobiona postać w okresie czasu

Liczby, LICZBY!

"paru miesięcy i się wyrobi"?
1 umag = pół roku, komplet umagów (wcale nie doseclowych) = 4 lata.

Ewo nie chce mi się teraz liczyć ale wiadomo, że to są lata na same runiczne.

W kilka miesięcy, czy nawet rok i te kilka miesięcy epików statystyczny gracz mieć nie będzie wcale. Dropy to nie jest "kilka miesięcy" tylko nieskończoność w dodatku w ogóle nie skalowalna zlevelem (chyba, że in minus).

Nowe KW są przeze mnie jeszcze nie ogarnięte, ale IMO ani nie pomagają w kiszeniu, ani go nie wzmacniają. Dla przeciętnego gracza jest to po prostu content na "święte nigdy" bo nawet jeśli ktoś chce levelować, to wbicie jakiegoś tam 140 lvl (wzmocniony szpital), to kwestia raczej długiego czasu. Nie rozpatrujcie wszystkiego z punktu widzenia mega ogarniętego gracza. Wzmocnione Slumsy imo < zwykły szpital na początek.

Repa? Bez mega rozkminy zapomnij.

Jeśli ktoś ma w rok tak duży poziom to na pewno nie optymalizował gry pod kątem run (np. tylko 1 mapa lub np. co drugi dzień druga). Czyli z talizmanami bieda straszliwa, a zebranie run lvl 4 nie trwa "kilka miesięcy" tylko pewnie też lata dla uśrednionego gracza.

I przychodzi do ciebie (120-140lvl) gostek na 85 i zabija w pierwszej rundzie Pleased Fun jak ch...

cytat:
SimonKSD napisał(a)
Ja uważam że warto wbijać lvl i nie ważne czy się zaczyna grę czy kisi się 5lat już ;p

Szanuje twoje zdanie ale niestety nie wykażesz tego w liczbach o badaniu empirycznym nie wspominając. Moja pewność wynika z tego, że jeszcze tu takiego nie było coby to wykazał a poradniki dot. necro jakie są, każdy wie.
10-03-2019 20:58 Kaagular jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaagular Dodaj Kaagular do Listy kontaktów
SimonKSD
Viking


Data rejestracji: 21-08-2016
Postów: 502
Klan: LBK
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Grox

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To co daje kiszenie?
Brak ataków na mnie lub jeden na miesiąc.
Spokój z arenami bo wszystkie do przodu i max srebrników.
Max tren na poziomie 40-70?

Co nie daje kiszenie?
Codzienne przegrywanie obron (które oprócz utraty zasobów nie wpływają na naszą postac)
Z czasem trudniejsze areny i kombinowanie z srebrnikami
Wbijanie wyższych lvl ewolucji
Zwiększona szansa na blachy 2 mapy
Wyższa lokacja więcej run
Wyższy lvl , zakładanie trudniejszych kw zwiększające nasze szanse na podwójny i potrójny umag.

Teraz przykład mój, postać 2.5 letnia.
Zaczynałem grę z myślą gry max 2tygodnie, zero kiszenia granie dla funu, ok 33lvl zacząłem trochę zbierać złomu.
Ok 70lvl chwilowe kiszenie się , mając talki na 3lvl wbijam lvl jak najszybciej robiąc tylko 2 mapę.
Dziś mam blachy wszystkie, robię ataki za 4 Ewo, mam beznadziejny tren , bije silniejszych ode mnie, wzamian przegrywam prawie wszystkie obrony.
W klanie na expach robię zawsze topowy DMG nie mając jakiegos super eq czy umagow.

Jeżeli boisz się przegrać obrony, nie chce Ci się kombinować, chcesz iść na łatwiznę kis się ile wlezie, na AK będziesz jako mięso armatnie, na expach będziesz robił po 5k DMG i będziesz klepał do znudzenia szlak zabójców....

Każdy ma wybór, jeden chce zdobyć wszystkie blachy z 1 i 2 mapy a drugi boi się przegrać obronę Wink
10-03-2019 23:59 SimonKSD jest offline Strona domowa SimonKSD Szukaj postów użytkownika: SimonKSD Dodaj SimonKSD do Listy kontaktów
Hornet87
Emperor


Data rejestracji: 11-05-2014
Postów: 1.238

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

BW zmieniło się tak [nie doszło nic nowego, żeby była jasność] w ciągu dwóch lat, że nie ma już [na Necro] efektywnego modelu gry.

Gra polega na tym, że jeśli nie wylosowało Ci mega umagów i eq to praktycznie zawsze będziesz frajerem, obojetnie od tego ile masz czasu i ile masz w głowie. Nic tutaj nie podlega większej filozofii.

Kupisz sobie eq? To kup sobie cokolwiek z unikatów teraz na rynku - leg dsk nie ma podjazdu do epika, lepiej wpakować w tren i czekać, czekać, czekać, czekać i czekać.

A jak wystarczająco długo poczekasz to ochota i zapał by dalej grać spada do poziomu zera. Zostaje klikanie ze znajomymi, ale i to się w pewnym momencie kończy bo znajomi odchodzą z gry.

Na BW nie ma żadnej wielkiej wojny, żadnego celu, żadnej nagrody, żadnego prestiżu. Można mieć mega postać i tak naprawdę nic z tego nie wynika. Pomimo tego, że miałem jeden z najlepszych treningów przy relatywnie niskim lvl [jakieś 128] to przy przeliczeniu wyszło mi 0 pr za ponadprzeciętny trening. [Ponad 1,2kkk]. Po przeliczeniu to już bez znaczenia.

Nic w tej grze się nie liczy. Całe te kiszenie nie ma znaczenia jak nie ma się 2x epik demon PN czegoś tam [jak niektórzy mają] i tyle. Craft obiecany w 2016 nie wejdzie w życie pewnie do 2020 czy 2021 tak więc oczekiwanie aż gra będzie przystępna na swoich schyłku [2 kolejne lata!] to jak zapisywanie 97-letniego staruszka na operację kolana za 5 lat.

Ale dyskutujcie dalej, administracja na pewno bardzo uważnie to wszystko czyta i już koduje zmiany Big Grin

P.S czy wy też tak macie, że jakby rozebrać z karawany wszystkie prefixy, podstawy i afixy i starać się z tego zbudować [oczywiście dopasowane do podstawy] jakikolwiek drop to też nic się nie da z tego zrobić? Mi by dzisiaj wyszedł tytanowy amu pielgrzyma. W sumie i tak nieźle Big Grin

__________________
masz dalej o 20% lepszy trening od średniego taboretu pod zagrzybioną ścianą na zapleczu obskurnego baru w zaułku podrzędnej części szemranej dzielnicy biednego miasta

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Hornet87: 11-03-2019 12:30.

11-03-2019 12:16 Hornet87 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hornet87 Dodaj Hornet87 do Listy kontaktów
bla_bla_bla
Viking


Data rejestracji: 19-09-2015
Postów: 732
Kraina: Necropolia
Skąd: BW → Bloody Warns

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Hornet87 napisał(a)
Craft obiecany w 2016 nie wejdzie w życie (...)

Chyba niezbyt uważnie czytasz posty MOP-aBig Grin
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
W każdym razie:
Craft jest wstrzymany, tak jak Szerlok wspomniał Sushi bardzo szybko się wycofał z tego pomysłu widząc reakcję graczy;
Epików 2.0 (z tego co pamiętam miały to być unikalne bonusy dla przedmiotów) nie ma obecnie w planach, jeśli będzie potrzeba zwiększenia siły przedmiotów to w pierwszej kolejności zostaną dodane efekty epickich setów.

Z tego co pamiętam, to jeszcze kilku rzeczy, które miały być, ma nie być, tyle że Sushiemu zapomniało się wspomnieć o tym na forum (jako że niemalże od roku na nim się nie udziela);]

__________________


cytat:
Co jest tej, lepiej postaw litr, siadaj, gadaj co masz
Polej raz i pij, albo będzie peace albo damy se w pysk
Nie powiedziałeś tego w ryj to jakbyś chłopcze znikł

11-03-2019 15:22 bla_bla_bla jest offline Strona domowa bla_bla_bla Szukaj postów użytkownika: bla_bla_bla Dodaj bla_bla_bla do Listy kontaktów
Kaagular
Forum Legend


Data rejestracji: 25-12-2008
Postów: 1.614
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SimonKSD napisał(a)
To co daje kiszenie?

Głównie to, że jest dla gry naturalne. Jest odpowiedzą na jej mechanizmy (które nieudolnie stara się zmienić BWT). Nie mając odpowiedniego prowiantu, nie wybierasz się w dzicz. Nie umiejac grać w piłkę nie idziesz na gierkę z Barceloną. A tym właśnie jest levelowanie bez zwracania uwagi na ewo/itemy/talki/umagi. Nawet jakbyś chciał pograć z Messim i Suarezem, to jednak wolałbyś w sobotę pograć z kolegami na boisku - bo to będzie przyjemniejsze doświadczenie.
Na r7 mam zrobionych 3882 pielgi (plus 542 inne) z czego udanych 1859 (49%) i mam 4 epickie przedmioty we wszystkich zapisanych zestawach i chyba ze dwa gdzieś tam w zapchanej zbrojowni. I z czymś takim mam lecieć "grać z Barceloną"? Absurd. Już w ogóle nie mówię o tym, że nie kiszenie doprowadziło do tego, że nie stać mnie na 19 wolnych poziomów ewo i liczba ta rośnie. W czym mi tu lvl pomoże oprócz bycia popychadłem na 120 lvl zamiast na 95? Niech dadzą opcje zmniejszania poziomu to biorę. Bo moc mojej postaci oceniam na ~70lvl.
Kiedys nawet Sushi pisał, że żałuje, że nie zrobił talizmanów uzależnionych od lvl... ja też żałuję.

cytat:
Co nie daje kiszenie?
Codzienne przegrywanie obron (które oprócz utraty zasobów nie wpływają na naszą postac)
Z czasem trudniejsze areny i kombinowanie z srebrnikami
Wbijanie wyższych lvl ewolucji
Zwiększona szansa na blachy 2 mapy
Wyższa lokacja więcej run
Wyższy lvl , zakładanie trudniejszych kw zwiększające nasze szanse na podwójny i potrójny umag.

Przegrane walki mnie nie interesują, nawet nie otwieram bo po co. Większość atakujących to mega kiszonki albo większe farty ode mnie.
Wbić wyższych poziomów ewolucji się nie da, bo EWO jest wynikową czasu (czyli kiszenia bez względu na to czy na 70 czy na 150 lvl, tyle że na 7-lvl ma większy sens).
Z levelu jest zwiększona szansa na blachy? Chyba, że piszesz o tym, że blachy odblokowują wyższe lokacje. Ale tutaj też rozczarowanie - różnica pomiędzy lokacjami właściwie nie ma znaczenia (o czym było pisane jak wprowadzali druga mapę - że progres jest niekuszący).
KW to rozumiem, że chodzi o nową zmianę - IMO przy tak ustawionych minimach LVL nie ma to znaczenia. Przeciętny gracz takich poziomów nigdy nie uświadczy (również dlatego, że żeby to miało sens to już umagi trzeba mieć).


cytat:
Jeżeli boisz się przegrać obrony, nie chce Ci się kombinować, chcesz iść na łatwiznę kis się ile wlezie, na AK będziesz jako mięso armatnie, na expach będziesz robił po 5k DMG i będziesz klepał do znudzenia szlak zabójców....

Każdy ma wybór, jeden chce zdobyć wszystkie blachy z 1 i 2 mapy a drugi boi się przegrać obronę Wink

Jestem totalnym antykiszonkowcem i stąd moje wywody. Prawie wszystkie mechanizmy są pro kiszonkowe i w tym rzecz. Było morze propozycji jak to zmienić i proszę... dodają KW i co? Kolejna stracona okazja.
11-03-2019 20:22 Kaagular jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaagular Dodaj Kaagular do Listy kontaktów
adzi4n
Viking


Data rejestracji: 04-02-2009
Postów: 642
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Po dłuższej chwili ogrywania nowego patha, wnoszę żeby kw z gwiazdkami trwały chwile dłużej w celu znalezienia lepszego składu, 3h to trochę mało, sugeruje, żeby każda gwiazdka wydłużała czas kw o 30 minut. Nie jest łatwo zebrać kox ekipę 12 osób w ciągu 3h.

Większość nawet by nie odczuła zwiększania czasu, z nadmiaru repki każdy i tak skraca jak ma skład.
14-03-2019 11:41 adzi4n jest offline Szukaj postów użytkownika: adzi4n Dodaj adzi4n do Listy kontaktów
Asmiran123456
Lord


Data rejestracji: 15-11-2010
Postów: 367
Kraina: Necropolia VIII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja kw nie skracam bo 3h to dobry czas na znalezienie składu. trzeba się umówić z ludźmi z klanu, że skład paliwa i cytadele zakładacie z końcem o 11.00 albo 16.00 i 20.00

__________________
r18: Asmiran
14-03-2019 13:22 Asmiran123456 jest offline Szukaj postów użytkownika: Asmiran123456 Dodaj Asmiran123456 do Listy kontaktów
adzi4n
Viking


Data rejestracji: 04-02-2009
Postów: 642
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Niektórzy logują się tylko rano alb wieczorem, ciężko złapać wszystkich w 3 godziny, zaznaczam że chodzi tu tylko o skład z 4 gwiazdkami, cytke z 3 i z 4 gwiazdkami.
14-03-2019 13:32 adzi4n jest offline Szukaj postów użytkownika: adzi4n Dodaj adzi4n do Listy kontaktów
Kaagular
Forum Legend


Data rejestracji: 25-12-2008
Postów: 1.614
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak najbardziej za tym, żeby założyciel sam ustawiał sobie czas KW z widełek. No a o zapisie zestawów w opcji premium już nawet nie piszę ;]]]]
14-03-2019 18:58 Kaagular jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaagular Dodaj Kaagular do Listy kontaktów
Strony (8): « pierwszy ... « poprzednie 6 7 [8] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Patch 2.2!

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH