Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R17+R19 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / OBRAZA / GROŹBY Prowokacje » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Prowokacje 8 Ankieta - średnia ocena: 6,638 Ankieta - średnia ocena: 6,63
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Melodrama
Lord


images/avatars/avatar-25527.jpg

Data rejestracji: 14-03-2016
Postów: 254

Prowokacje Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Id zgłaszającego : 8265
ID zgłaszanego: 4769

https://r19.bloodwars.interia.pl/?a=msg&...54691897&type=2

Link do Klanówki która ma prowokować cały klan. Jest to zrobione z premedytacją i czystą nienawiścią.
Czuje się urażony tym stwierdzeniem. Mysle ,że wolny weekend spowoduje ,że człowiek sie uspokoi.
Wiadomość jest KLANOWA co czyni ją jeszcze bardziej bezmyślną.
Pamiętajmy ,że za nazywanie częścią ciała danej osoby już nie raz były bany. A nazwanie całego klanu w klanówce jeszcze dodatkowo prowokuje nas do odpisywania i bezmyślnej konwersacji.

Pozdrawiam
Melo

__________________

15-03-2019 16:43 Melodrama jest offline Szukaj postów użytkownika: Melodrama Dodaj Melodrama do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

8265

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

15-03-2019 17:08 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
tewu
Member


Data rejestracji: 21-10-2008
Postów: 39
Klan: EQ
Rasa w grze: Ssak

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Musisz być bardzo nieszczęśliwym człowiekiem skoro takie coś Ciebie obraziło. Wiadomość miała Was sprowokować do założenia kolejnego oblega na mnie a nie obrazić. Moja wina nie trafiłem z żartemSmile

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez tewu: 15-03-2019 17:57.

15-03-2019 17:53 tewu jest offline Szukaj postów użytkownika: tewu Dodaj tewu do Listy kontaktów
Melodrama
Lord


images/avatars/avatar-25527.jpg

Data rejestracji: 14-03-2016
Postów: 254

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Melodrama
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kolega się chyba nie nauczył ,że nie wysyła się klanówek do nie swojego klanu które tylko mają denerwować i prowokować.


https://r19.bloodwars.interia.pl/?a=msg&...55018896&type=2


Widać poprzedni ban nie nauczył go nic.

Jedyne co widze w tej wiadomości to :
Spam, prowokacja, bezmyślność gracza oraz sarkazm. Ja naprawde lubie czytać klanówki ale swoich klanowiczów a nie jakichś śmiesznych ludzi co myślą ,że coś znaczą w jakiejś gierce. Jako ,że nie jest to pierwsza jego klanówka tego typu to prosze o dłuższy wymiar kary niż wolny weekend. Klan/gracz nie ma możliwości zablokowania otrzymywania klanówek od innych graczy... A czasami człowiek spokojnie chce pograć bez czytania bezsensownego spamu od tej samej osoby. Która robi to specjalnie i z premedytacją. Dlatego wnosze o troche dłuższy "urlop" dla tego pana.


Pozdrawiam
Melo

__________________

22-03-2019 19:29 Melodrama jest offline Szukaj postów użytkownika: Melodrama Dodaj Melodrama do Listy kontaktów
tewu
Member


Data rejestracji: 21-10-2008
Postów: 39
Klan: EQ
Rasa w grze: Ssak

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie jestem pewny czy ten gracz ma wszystko na półkach poukładaneWink

Jeśli admin doczyta coś prowokacyjnego lub obrazliwego w tym poście to będzie temat na kabaret melodramatyczny.

W sumie nic nie zostało tylko płakać do adminów.


Ps
Ja jestem nic nie znaczącym graczem .
Ale takim pseudo poważnym graczom utrzeć nosa jest bezcenne Wink
22-03-2019 21:18 tewu jest offline Szukaj postów użytkownika: tewu Dodaj tewu do Listy kontaktów
tewu
Member


Data rejestracji: 21-10-2008
Postów: 39
Klan: EQ
Rasa w grze: Ssak

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

I jeszcze jedno. Pisząc kolejna skargę na mnie i graczy Sg to właśnie Ty kierujesz się nienawiścią . Nie ma innej możliwości to zglaszasz takie bzdury by tylko zablokować graczy z przeciwnego klanu. Myślę że tobie odpoczynek bardziej by się przydał. Ale ja nie jestem tak małym człowiekiem jak ty więc myślę że jak admini zaczną olewac twoje wypociny to wystarczy.


Buziaki Smile
22-03-2019 21:52 tewu jest offline Szukaj postów użytkownika: tewu Dodaj tewu do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

8265

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

23-03-2019 13:39 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R17+R19 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / OBRAZA / GROŹBY Prowokacje

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH