Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » Necropolia v2 (wszystkie serwery) koszt treningu v. 2.0 beta po 13.11.2018 - jak sobie wyliczyć ? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony koszt treningu v. 2.0 beta po 13.11.2018 - jak sobie wyliczyć ? 2 Ankieta - średnia ocena: 5,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
ar2ro
Forum Ace


images/avatars/avatar-3009.jpg

Data rejestracji: 12-09-2006
Postów: 84
Klan: I AM A LEGEND
Kraina: Necropolia III
Skąd: S_L Necropolia

koszt treningu v. 2.0 beta po 13.11.2018 - jak sobie wyliczyć ? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wstawka z gry :
"
v. 2.0 beta 13 listopada 2018

Wszystkie Serwery:
Przeliczenie poziomów:
Zmieniono progi doświadczenia wymaganego do awansu na kolejny poziom doświadczenia.
Koszty treningu zostały zmienione w taki sposób, aby dopasować je do nowego tempa zdobywania poziomów i umożliwić trenowanie także na wysokich poziomach.
Trening oraz wolne punkty rozwoju wszystkich graczy zostały przeliczone tak, aby odpowiadały parametrom, które uzyskaliby grając od początku na serwerze z nowymi kosztami treningu i poziomu.
"


szukałem na forum i raczej są jakieś stare sprawy co nie oddają obecnej sytuacji więc jak można to poproszę o jakiś wzorek bo ciekaw jestem ile prków jest zianwestowane w moje staty

jak coś przeoczyłem to link wystarczy

dzięki i pozdro 4all


ps. dodam że chwile spałem więc proszę o wybaczenie jeżeli wygląda to na banalną sprawę

__________________
r4, r14 --> ar2ro

grunt to luźna łydka Wink

" Niech Bóg da Nam siłę bo idziemy na wojnę...
I niech nam wybaczy bo będziemy nieśli śmierć "

30-03-2019 20:11 ar2ro jest offline Szukaj postów użytkownika: ar2ro Dodaj ar2ro do Listy kontaktów
niqś
Forum Ace


Data rejestracji: 01-01-2017
Postów: 81

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://www.bwtools.net/training/

łap

__________________

30-03-2019 21:20 niqś jest offline Szukaj postów użytkownika: niqś Dodaj niqś do Listy kontaktów
ar2ro
Forum Ace


images/avatars/avatar-3009.jpg

Data rejestracji: 12-09-2006
Postów: 84
Klan: I AM A LEGEND
Kraina: Necropolia III
Skąd: S_L Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez ar2ro
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wielkie dzięki Big Grin - to mi się podoba i wygląda rozsądnie


pozdrawiam rotfl

__________________
r4, r14 --> ar2ro

grunt to luźna łydka Wink

" Niech Bóg da Nam siłę bo idziemy na wojnę...
I niech nam wybaczy bo będziemy nieśli śmierć "

30-03-2019 23:30 ar2ro jest offline Szukaj postów użytkownika: ar2ro Dodaj ar2ro do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » Necropolia v2 (wszystkie serwery) koszt treningu v. 2.0 beta po 13.11.2018 - jak sobie wyliczyć ?

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH