Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R3+R6 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / GROŹBY Brak słów. » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Brak słów.
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Friczu
Triple Ace


images/avatars/avatar-25266.jpg

Data rejestracji: 02-01-2011
Postów: 179
Kraina: Necropolia II
Skąd: Szamotuły

Brak słów. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Myślałem, że w BW została stara gwardia. Jednakże jak widać poziom wiadomości od tego jegomościa bardzo to weryfikuje.

Zgłaszający : ID60
Dotyczy : ID10192

Treść + temat 1

Treść + Temat 2

Treść + Temat 3

Nie czekałem już dłużej na dalsze treści tego typu choć z pewnością by się pojawiły.

Niech sobie odpocznie.

__________________
r3 Bono
r18 Bono

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Friczu: 13-04-2019 19:50.

13-04-2019 19:31 Friczu jest offline Szukaj postów użytkownika: Friczu Dodaj Friczu do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID 10192
Postać KILLING_MACHINE

Na razie 24h za obrazę, ale jeśli będzie pojawiać się więcej podobnych wiadomości, to ban będzie dłuższy.

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

14-04-2019 18:08 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
Olo24ll
Member


images/avatars/avatar-17464.gif

Data rejestracji: 05-01-2008
Postów: 40
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia X
Skąd: R-4

Za co ban??? Nic obraźliwego nie było Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gość w opisie postaci wulgaryzmy wypisywać może a mi delikatnie zasugerować mu nie można że ma jakieś kłopoty z sobą?
Jak ja dostaje bana za tego typu wiadomość na 24h to na ile jemu ban za wulgaryzmy się należy?? Czy może się nie należy i w opisie mogę sobie pisać co mi się podoba?

__________________
[img][/img]

18-04-2019 09:11 Olo24ll jest offline Szukaj postów użytkownika: Olo24ll Dodaj Olo24ll do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID 60
Postać Bono

24h za wulgaryzmy w opisie

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

18-04-2019 09:56 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
Friczu
Triple Ace


images/avatars/avatar-25266.jpg

Data rejestracji: 02-01-2011
Postów: 179
Kraina: Necropolia II
Skąd: Szamotuły

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Friczu
RE: Za co ban??? Nic obraźliwego nie było Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Olo24ll napisał(a)
Gość w opisie postaci wulgaryzmy wypisywać może a mi delikatnie zasugerować mu nie można że ma jakieś kłopoty z sobą?
Jak ja dostaje bana za tego typu wiadomość na 24h to na ile jemu ban za wulgaryzmy się należy?? Czy może się nie należy i w opisie mogę sobie pisać co mi się podoba?



Chłopie uspokój się. 24h nie wystarczyły?
Od dłuższego czasu wypisujesz do mnie płacze o to że jesteś atakowany, tak ciężko zrozumieć, że o to chodzi w BW?


Ps. Spoko ban za opis słuszny. Nie mam pretensji Smile

__________________
r3 Bono
r18 Bono
18-04-2019 13:31 Friczu jest offline Szukaj postów użytkownika: Friczu Dodaj Friczu do Listy kontaktów
Olo24ll
Member


images/avatars/avatar-17464.gif

Data rejestracji: 05-01-2008
Postów: 40
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia X
Skąd: R-4

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wesołych i zdrowych świąt

__________________
[img][/img]

19-04-2019 10:13 Olo24ll jest offline Szukaj postów użytkownika: Olo24ll Dodaj Olo24ll do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R3+R6 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / GROŹBY Brak słów.

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH