Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY Dodatkowe nagrody za 5, 10, ... lat gry » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Dodatkowe nagrody za 5, 10, ... lat gry 8 Ankieta - średnia ocena: 5,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
wampiral
Forum Ace


Data rejestracji: 17-02-2009
Postów: 76

Dodatkowe nagrody za 5, 10, ... lat gry Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Co 5 lat gry daną postacią powinny być jakieś dodatkowe, specjalne nagrody np w postaci wyboru epickiego przedmiotu z dowolnie wybranym sufixem lub prefiksem jak w loterii
Byłoby to też przy okazji jakąś nagrodą pocieszenia dla pechowców którzy nic nie dropią.
15-05-2019 22:54 wampiral jest offline Szukaj postów użytkownika: wampiral Dodaj wampiral do Listy kontaktów
delordione
Lord


Data rejestracji: 03-08-2015
Postów: 358

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

byla taka propozycja na forum kiedys, z 3-4 lata temu. Dziś może administracja to przemysli, zawsze ktos, kto jest blisko rocznicy jeszcze pogra i popłaci premke.

pomysl spoko, mysle, ze w takim late game to i tak jest irrelevant, w tym momencie mam wszystko co chce, a czego nie mam moge zlozyc albo kupic, mysle, ze to nie jest jakos broken czy coś w ten desen, mysle ze powinno byc co roku od 5 roku zycia.
15-05-2019 23:15 delordione jest offline Szukaj postów użytkownika: delordione Dodaj delordione do Listy kontaktów
Acrivec
Żelkowy Troll


images/avatars/avatar-21762.jpg

Data rejestracji: 27-09-2007
Postów: 1.594

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zapraszam do lektury tego tematu:
mija 10 rok mojego nieżycia...xD

__________________


Status serwerów BloodWars - odświeżane co 5 minut!
Osoba o nicku acrivec na League of Legends to nie ja, tylko podszywający się idiota.

15-05-2019 23:43 Acrivec jest offline Szukaj postów użytkownika: Acrivec Dodaj Acrivec do Listy kontaktów
Martha1234567
Double Ace


Data rejestracji: 06-12-2018
Postów: 138

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Acrivec napisał(a)
Zapraszam do lektury tego tematu:
mija 10 rok mojego nieżycia...xD


Ha ha ciekawe czy Grax coś dostał za te 10 lat gry. Powinni dać mu sygnaturkę z głową jelenia i cyfrą między rogami, sybbolizującą przez ile lat utrzymywał nasz BW team rotfl

spam ostrzeżenie Kylin

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Kylin: 17-05-2019 16:17.

17-05-2019 09:59 Martha1234567 jest offline Szukaj postów użytkownika: Martha1234567 Dodaj Martha1234567 do Listy kontaktów
Brokul
Forum Ace


Data rejestracji: 27-11-2013
Postów: 97
Klan: Emeryci/B13/Alkofani
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Daj mnie na bąbelka...

Wprowadźmy bw 500+, czyli 500 Evo dla kazdego z min. dwoma wasalami ! Bo przecież się należy, a uśmiech wasala jest najważniejszy...
Bedzię jak w realu, za uśmich wasala będzie można kupować Epickie itemy, np.

Jest wiele rzeczy do których można się na BW przyczepić, ale nie widzę powodów do rozdawania nagród "fizycznych" typu kubki za ilość przegranych lat, zważywszy iż wiekszośc kont pewnie nie raz już przeszła z rąk do rąk.

Ew. ilośc pamiątek niech będzie zależna od czasu gry postaci.

__________________
Bo w Polu Kalafiorow nikt nie uslyszy twojego krzyku...
17-05-2019 15:25 Brokul jest offline Szukaj postów użytkownika: Brokul Dodaj Brokul do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY Dodatkowe nagrody za 5, 10, ... lat gry

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH