Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » Moria (wszystkie serwery) Początek gry » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Początek gry
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Elavel
Newbie


Data rejestracji: 26-05-2019
Postów: 1

Początek gry Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam serdecznie. Jako, że dostrzegłem grę na pewnej stronie, to postanowiłem ją sprawdzić, ale wpierw mam kilka pytań.

1. Populacja gry - czy liczba aktywnych użytkowników pozwala na swobodne granie, handel, jakieś wojny gildii, czy cokolwiek takiego, czy gra raczej jest już dość martwa, a w grze pozostali ludzie, którzy są już weteranami, bądź wydali bardzo dużo pieniędzy i szkoda im zostawiać ich dorobek tutaj.

2. ItemShop - Czy płacenie rzeczywistych pieniążków w tej grze sprawia, że jesteśmy nietykalni i tak naprawdę w ciągu kilku dni jesteśmy zdolni nadrobić progress powiedzmy kilkumiesięczny użytkownika, który nie pompuje w grę złotówek? Jest to dla mnie bardzo ważny aspekt. Mogę poświęcić grze naprawdę bardzo dużo uwagi, jeżeli wiem, że mogę być tak samo silny, jak osoba wydająca duże ilości gotówki.

3. Rozgrywka - Czy gra jest dość mocno rozbudowana? Chodzi mi o to, czy jest wiele rzeczy do roboty. Zdaje sobie sprawę, że to produkcja przeglądarkowa, ale nawet w takim grach można się świetnie bawić i jest co robić.

To chyba wszystko, co przychodzi mi do głowy. Jeżeli ktoś mógłby odpowiedzieć na moje pytanie w sposób dość konkretny i odpowiadający na wszystko, to byłbym bardzo wdzięczny. Wszelkie porady i pomoc mile widziana.
27-05-2019 00:39 Elavel jest offline Szukaj postów użytkownika: Elavel Dodaj Elavel do Listy kontaktów
Złota Rybka
Lord


images/avatars/avatar-18359.jpg

Data rejestracji: 27-05-2010
Postów: 459
Kraina: Moria V
Skąd: wiedziałeś?

RE: Początek gry Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1. Jest kilka serwerów różniących się typem i datą powstania. Na tych najnowszych jest największa populacja oraz najłatwiej tam o handel i wojny. Co do liczby aktywnych graczy i klanów to ktoś z tych serwerów musiałby Ci odpowiedzieć.

Na starszych serwerach sytuacja jest ustabilizowana - czytaj "powoli umieramy".

Póki co nie są planowane nowe serwery - maja się pojawić wraz z premierą Aplikacji Android, ale nie mamy informacji kiedy to będzie.

2. Nie kupisz tu żadnego przedmiotu za pieniądze ani wzmocnienia, które pozwoli Ci na nagły rozwój postaci. Premium da Ci więcej akcji - ataków i wypraw. Sama jednak ilość wypraw nie gwarantuje, że dostaniesz przedmiot lepszy niż osoba bz Premium na mniejszej ilości wypraw. Wszystko zależy od szczęścia.
Więcej ataków to więcej punktów ewolucji, które mają wpływ na siłę postaci, ale to powolny proces.
Premium daje raczej udogodnienia, które sprawiają że można grać tu normalnie. Np. Wyprawy normalnie bardzo długo trwają i musisz je puszczać pojedynczo, ale po wykupieniu odpowiednich opcji możesz przez jakiś czas puszczać wszystkie na raz i trwają bardzo krótko.
Znam wielu graczy, którzy grają już bez Preium, ale to dlatego, że np. już nie chce im się puszczać wypraw i ataków.

3. Gra skupia się na rozwoju postaci i tu muszę ostrzec, że to powolny proces. gracze grają po kilka lat realizując swoją wizję postaci. Gra jest bardzo rozbudowana jeśli chodzi o ilość paramterów wpływających na siłę Twojej postaci jednak chodzi o akcje, które możesz wykonać w grze - tak codziennie to:
- ataki na innych graczy
- wyprawy po przedmioty
- zorganizowanie i uczestniczenie w ekspedycji z klanem by ubić potwory (tu są dwa typy takich ekspedycji)

Większość akcji kręci się wokół tego, że zbieramy jakieś składniki pozwlajace rozwijać nam postać (punkty rozwoju ładujemy w trening, punkty ewolucji w ewolucje, kamienie używamy by ulepszać przedmioty).

Jeśli chcesz rozpocząć grę to polecam bardziej serwery typu Moria w której mniejszy wpływ ma szczęście graczai. Jeśli potrzebnego przedmiotu nie możesz znaleźć na wyprawie (bo nie masz szczęścia) i nie masz go za co kupić (bo nie masz szczęścia do znajdywania wartościowych przedmiotów, które by inni gracze kupili) to kupując inne, tańsze przedmioty możesz na zasadzie łączeń przedmiotów stworzyć ten który potrzebujesz. I tak nakłądem pracy i połączeniem np. 100 przedmiotów tańszym kosztem możesz stworzyc wartościowy przdmiot.

Ogólnie gra ma duży potencjał. Starzy gracze narzekają przede wszystkim na tempo wprowadzania zmian i nowego contentu, ale zanim do tego dojdziesz to kilka lat minie.

__________________
Chcesz premię +100 do szczęścia w wyprawach, usunięcia denerwującego operatora, odblokowania konta?
Już dziś Złota Rybka może pomóc Ci w spełnieniu marzeń.

rotfl

27-05-2019 10:34 Złota Rybka jest offline Strona domowa Złota Rybka Szukaj postów użytkownika: Złota Rybka Dodaj Złota Rybka do Listy kontaktów
specjalista
Newbie


Data rejestracji: 22-11-2020
Postów: 6
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zdradźcie mi, czy R19 żyje? Są plany na nowe Morie, które nie są sezonowe?

ed: martwe forum = martwa gra?

__________________
Nie klikaj!
Nakarm wampira

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez specjalista: 22-11-2020 12:04.

22-11-2020 12:00 specjalista jest offline Szukaj postów użytkownika: specjalista Dodaj specjalista do Listy kontaktów
kopnijkota
Full Member


Data rejestracji: 13-07-2011
Postów: 64

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Najlepsza porada to; nie graj w toSmile
22-11-2020 20:09 kopnijkota jest offline Szukaj postów użytkownika: kopnijkota Dodaj kopnijkota do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » Moria (wszystkie serwery) Początek gry

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH