Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Wymiana kont » Przejmę Poszukuje konta na Nekro » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Poszukuje konta na Nekro 5 Ankieta - średnia ocena: 2,805 Ankieta - średnia ocena: 2,805 Ankieta - średnia ocena: 2,80
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
5piona
Newbie


Data rejestracji: 04-06-2019
Postów: 0

Arrow Poszukuje konta na Nekro Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam wszystkich odwiedzających posta!
Jestem starym graczem bloodwars , nie musze pisać że ta gra ma cos w sobie i przebija inne , niestety okolo 1.5 roku temu utraciłem swoje wieloletnie konto i to mnie zdemotywowalo do dalszej gry.
Teraz jednak mam wielką chęć powrócić do tego świata lecz nie za bardo uśmiecha mi się zaczynać teraz od początku, zwlaszcza że jest tyle nieaktywnych kont które się marnują.
Chętnie przejme jakąś postac na Nekro i dam jej nowe życie: )
Jeżeli ktoś ma postać więcej która się "kurzy" chętnie się zaopiekuje.

Pozdrawiam!

05-06-2019 08:44 5piona jest offline Szukaj postów użytkownika: 5piona Dodaj 5piona do Listy kontaktów YIM Account Name of 5piona: Maciej
5piona
Newbie


Data rejestracji: 04-06-2019
Postów: 0

Autor tematu Temat rozpoczęty przez 5piona
RE: Poszukuje konta na Nekro Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Up
07-06-2019 22:30 5piona jest offline Szukaj postów użytkownika: 5piona Dodaj 5piona do Listy kontaktów YIM Account Name of 5piona: Maciej
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Wymiana kont » Przejmę Poszukuje konta na Nekro

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH