Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » ZJAZDY I SPOTKANIA Zlot Warszawa (Wieżyca) 28.06.2019 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Zlot Warszawa (Wieżyca) 28.06.2019 5 Ankieta - średnia ocena: 6,40
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Brokul
Forum Ace


Data rejestracji: 27-11-2013
Postów: 97
Klan: Emeryci/B13/Alkofani
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa

Zlot Warszawa (Wieżyca) 28.06.2019 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam,

Na prośbę kilku osób padła propozycja spotkania się w Wawie.
Jak zwykle miejscem placu boju będzię Klub Wiezyca Link

Spotykamy się o godzinie 20, pijemy ile wlezie, nastepnie dla chetnych afterek u mnie.

Proszę wpisywać się pod postem w celu ustalenia ilości stolików do zarezerwowania.

Lista obecności:

1. Wachoscil +1
2. Kalafior + 3
3. Piotrek + 1
4. Elza
5. Demot
6. Sone + Tinex

__________________
Bo w Polu Kalafiorow nikt nie uslyszy twojego krzyku...

Ten post był edytowany 8 raz(y), ostatnio edytowany przez Brokul: 21-06-2019 16:51.

09-06-2019 22:20 Brokul jest offline Szukaj postów użytkownika: Brokul Dodaj Brokul do Listy kontaktów
Szydek3
Junior Member


images/avatars/avatar-25289.jpg

Data rejestracji: 31-12-2014
Postów: 13
Klan: Valhalla
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Sto(L)ica

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Brzmi pysznie Smile

__________________
Jedno Miasto, Jeden Klub !
(L)


r14 - Szydek
10-06-2019 16:58 Szydek3 jest offline Szukaj postów użytkownika: Szydek3 Dodaj Szydek3 do Listy kontaktów
wachoscil
Member


Data rejestracji: 06-06-2019
Postów: 27

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

+2 przyjadę z żoną
10-06-2019 18:56 wachoscil jest offline Szukaj postów użytkownika: wachoscil Dodaj wachoscil do Listy kontaktów
black_lotus
Lord


images/avatars/avatar-19978.gif

Data rejestracji: 18-11-2010
Postów: 303
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Józefów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie mam z kim dzieci zostawić, możemy w piątkę? Honorują w Wierzycy kartę dużej rodziny?

__________________
r10-maniakdnb
r13-maniakdnb87
"unosze sie ponad to na specjalnych efektach"
Łatwy zarobek w sieci
a tu jeszcze latwiejszy
10-06-2019 20:45 black_lotus jest offline Szukaj postów użytkownika: black_lotus Dodaj black_lotus do Listy kontaktów
wachoscil
Member


Data rejestracji: 06-06-2019
Postów: 27

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
black_lotus napisał(a)
Nie mam z kim dzieci zostawić, możemy w piątkę? Honorują w Wierzycy kartę dużej rodziny?


Będzie ciężarna, więc wbijajcie Smile
10-06-2019 21:29 wachoscil jest offline Szukaj postów użytkownika: wachoscil Dodaj wachoscil do Listy kontaktów
Brokul
Forum Ace


Data rejestracji: 27-11-2013
Postów: 97
Klan: Emeryci/B13/Alkofani
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Brokul
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by wachoscil
cytat:
black_lotus napisał(a)
Nie mam z kim dzieci zostawić, możemy w piątkę? Honorują w Wierzycy kartę dużej rodziny?


Będzie ciężarna, więc wbijajcie Smile


Sorry źle przeczytałem. Nie wiem czy tam dzieci mogą siedzieć Smile
Mi osobiście nie przeszkadzają Smile

__________________
Bo w Polu Kalafiorow nikt nie uslyszy twojego krzyku...

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Brokul: 10-06-2019 23:45.

10-06-2019 23:32 Brokul jest offline Szukaj postów użytkownika: Brokul Dodaj Brokul do Listy kontaktów
konon
Triple Ace


images/avatars/avatar-13313.gif

Data rejestracji: 12-04-2008
Postów: 185
Klan: NM
Skąd: Świdnik

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wszystko wskazuje na to, że pojawię się wraz z innym starym wyjadaczem (Piterek23) rotfl rotfl rotfl

__________________

...WANDALZ...
25-06-2019 11:20 konon jest offline Szukaj postów użytkownika: konon Dodaj konon do Listy kontaktów
Piterek23
Newbie


images/avatars/avatar-24984.jpg

Data rejestracji: 07-02-2014
Postów: 0
Skąd: Lublin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Będę będę na 100 proc daleka droga z NL ale bede
27-06-2019 15:11 Piterek23 jest offline Szukaj postów użytkownika: Piterek23 Dodaj Piterek23 do Listy kontaktów
Piterek23
Newbie


images/avatars/avatar-24984.jpg

Data rejestracji: 07-02-2014
Postów: 0
Skąd: Lublin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mam nadzieję że ktoś tam nas skieruje jakiś adres hehe gdzie to ma być ja już po robocie zbieram się o 6:30wyjezdzam
27-06-2019 22:29 Piterek23 jest offline Szukaj postów użytkownika: Piterek23 Dodaj Piterek23 do Listy kontaktów
Unger
Super Moderator


images/avatars/avatar-5215.gif

Data rejestracji: 04-12-2006
Postów: 529
Klan: Brak klanu
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II
Skąd: Lublin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Piterek23 napisał(a)
Mam nadzieję że ktoś tam nas skieruje jakiś adres hehe gdzie to ma być ja już po robocie zbieram się o 6:30wyjezdzam


Nie było Cię na forum prawie pięć lat, tak więc nie będę się czepiał, ale Piterek23:

cytat:
4. Multiposty są dozwolone tylko gdy:
- zawarte są w nich istotne informacje dotyczące zlotu
- autor prosi o zamknięcie tematu
- ktoś podbija temat.


W tym wątku NIE multipostujemy. Przypomnij sobie proszę, regulamin działu.


Unger

__________________
Super Moderator


Na gurze rurze
Na dole kszaki
Mam horom curke
Dej mi świerzaki

29-06-2019 06:49 Unger jest offline Szukaj postów użytkownika: Unger Dodaj Unger do Listy kontaktów
wachoscil
Member


Data rejestracji: 06-06-2019
Postów: 27

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Żyjecie wy? Smile
30-06-2019 18:50 wachoscil jest offline Szukaj postów użytkownika: wachoscil Dodaj wachoscil do Listy kontaktów
konon
Triple Ace


images/avatars/avatar-13313.gif

Data rejestracji: 12-04-2008
Postów: 185
Klan: NM
Skąd: Świdnik

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
wachoscil napisał(a)
Żyjecie wy? Smile


szczerze mówiąc to chyba dopiero dziś jestem w miarę zdolny do życia, bo mnie Warszawa wciągnęła do niedzieli...

__________________

...WANDALZ...
02-07-2019 18:38 konon jest offline Szukaj postów użytkownika: konon Dodaj konon do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » ZJAZDY I SPOTKANIA Zlot Warszawa (Wieżyca) 28.06.2019

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH