Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Urodzinowy mailing » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Urodzinowy mailing 8 Ankieta - średnia ocena: 3,258 Ankieta - średnia ocena: 3,258 Ankieta - średnia ocena: 3,25
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Letek
Full Member


Data rejestracji: 12-12-2015
Postów: 69

Urodzinowy mailing Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Będzie jakiś wzorem lat ubiegłych ?
Z którego wynikało będzie czego możemy się spodziewać na uro ? Mówię głównie w kontekście patcha a nie bonusów
18-07-2019 12:55 Letek jest offline Szukaj postów użytkownika: Letek Dodaj Letek do Listy kontaktów
Sege
Emperor


Data rejestracji: 28-12-2006
Postów: 1.339
Kraina: Moria
Skąd: Plemnik

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przecież 3 dni temu było wysyłane, ja dostałem.

Zobacz w spamie.

__________________
""....Piwo nie wymaga gry wstępnej, zanim Cię zadowoli...." "
18-07-2019 13:22 Sege jest offline Szukaj postów użytkownika: Sege Dodaj Sege do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja nic nie dostalem, a mam z 15 kont na jednym mailu (gmail) zalozone :x

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
18-07-2019 13:23 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Letek
Full Member


Data rejestracji: 12-12-2015
Postów: 69

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Letek
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A z ciekawosxi, twardy zawsze czy czasem ?
A jak zawsze to jak to robisz ?
Kolega pytał
18-07-2019 13:47 Letek jest offline Szukaj postów użytkownika: Letek Dodaj Letek do Listy kontaktów
jarex
Emperor


images/avatars/avatar-22124.jpg

Data rejestracji: 28-03-2008
Postów: 1.391
Klan: SoesmA
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: sie bierze drop?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sege napisał(a)
Przecież 3 dni temu było wysyłane, ja dostałem.

Zobacz w spamie.


To ciekawe bo ostatni mail to 26 lutego...ale j.w będzie coś? czy tylko lakoniczne dowiecie sie w swoim czasie?

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)OK, od dzisiaj oprócz bana stałego zostaną komisyjnie spaleni na stosie

cytat:
SushiMaker napisał(a)żeby Roman ze Stachem nie krzyczeli, że teraz to już się skasują

18-07-2019 15:15 jarex jest offline Szukaj postów użytkownika: jarex Dodaj jarex do Listy kontaktów
sil123
King


Data rejestracji: 14-04-2013
Postów: 922
Kraina: Necropolia IV; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

U mnie też nic, ani na gmail, ani na o2, a na o2 zawsze miałem.

cytat:
Sege napisał(a)
Przecież 3 dni temu było wysyłane, ja dostałem.

Zobacz w spamie.


Skoro masz, a inni nie, to może sie podzielisz?

__________________
R6 - Locke Lamora

Stare czasy:
Locke Lamora zadaje cios krytyczny z broni Epicka Demoniczna Kama, kukiluki zostaje zraniony za 1726 PKT ŻYCIA.
Big Grin

Aphrael używa arkana: Dziki Szał poz. 100.
Wreszcie <3
18-07-2019 15:27 sil123 jest offline Szukaj postów użytkownika: sil123 Dodaj sil123 do Listy kontaktów
KanarkiKikkers
Lord


Data rejestracji: 18-02-2013
Postów: 482

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Maile zazwyczaj są wysyłane razem z updatem strony BWTeamu, gdzie jest publikowane info o większych patchach, urodzinach ITP. BWTeam ostatnie info z patcha odnośnie KW, daliście się strolować. Pewnie będzie info o urodzinach dzień/dwa/trzy przed, jak rok temu. Może z podróżami, może nie.
18-07-2019 19:53 KanarkiKikkers jest offline Szukaj postów użytkownika: KanarkiKikkers Dodaj KanarkiKikkers do Listy kontaktów
GreSs
Ex-Team


images/avatars/avatar-23133.jpg

Data rejestracji: 20-09-2008
Postów: 851
Klan: Team
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia IV
Skąd: mam wiedzieć xD

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sege napisał(a)
Przecież 3 dni temu było wysyłane, ja dostałem.

Zobacz w spamie.



Nic nie było wysyłane przez administrację. Proszę nie wprowadzać użytkowników w błąd .

__________________
|SYSTEM GRY|ZGŁOSZENIA|WYCENY|

18-07-2019 21:40 GreSs jest offline Szukaj postów użytkownika: GreSs Dodaj GreSs do Listy kontaktów
Sege
Emperor


Data rejestracji: 28-12-2006
Postów: 1.339
Kraina: Moria
Skąd: Plemnik

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
GreSs napisał(a)
cytat:
Sege napisał(a)
Przecież 3 dni temu było wysyłane, ja dostałem.

Zobacz w spamie.



Nic nie było wysyłane przez administrację. Proszę nie wprowadzać użytkowników w błąd .


Nie wprowadzam w błąd.

A za pelikanów nie odpowiadam a zdrowo rozsądkowe podejeście jest połową sukcesu.

Wy macie 10% sukcesu w ściemnianiu.

Dejta zielonego to pokażę jak robić 50% w propogandzie i będzie spokój.

Tyle od emeryta na bw.

Amen.

__________________
""....Piwo nie wymaga gry wstępnej, zanim Cię zadowoli...." "
18-07-2019 22:28 Sege jest offline Szukaj postów użytkownika: Sege Dodaj Sege do Listy kontaktów
Letek
Full Member


Data rejestracji: 12-12-2015
Postów: 69

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Letek
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sprawdziłem spam, nie mam.
Czy to znaczy że urodzin nie będzie ?

Twardy, to jak to z Tobą jest ?
19-07-2019 08:43 Letek jest offline Szukaj postów użytkownika: Letek Dodaj Letek do Listy kontaktów
KanarkiKikkers
Lord


Data rejestracji: 18-02-2013
Postów: 482

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Urodziny będą, ale nie wiadomo gdzie i kiedy.

MoP pisał, że na urodziny może będzie patch z podróżami. Wiem, że jesteśmy najdrożsi dla BWTeamu i bardzo chcieli by wprowadzić ten patch właśnie na urodziny. By nas nie zawieść i patch był na urodziny to zostaną one przeniesione na listopad. ^^ Joke.

Chociaż już jakieś info czy będą podróże czy nie mogło by już być. Chyba BWTeam jest w stanie stwierdzić to. Czasem lepiej się ostudzić niż napalonym czekać.


Edit:
PS Śniło mi się 1000 evo na urodziny, ale to stanowczo za mało Smile

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez KanarkiKikkers: 19-07-2019 09:52.

19-07-2019 09:40 KanarkiKikkers jest offline Szukaj postów użytkownika: KanarkiKikkers Dodaj KanarkiKikkers do Listy kontaktów
Letek
Full Member


Data rejestracji: 12-12-2015
Postów: 69

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Letek
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja kiedyś urodziny miałem w styczniu, ale sobie przeniosłem na lipiec bo ciepłej. Nie będzie mi glupi kalendarz dyktował kiedy mam obchodzić urodziny.


Nie wiem jak kosmiczne musiałyby być podróże żeby zatrzymać odpływ graczy.
Myślę że analiza najblizszych 2 msc na przykładzie r19 da im sporo do myślenia.
Będzie już dla części graczy za pozno, ale może pomoże to innym Wink


Mi się śniło że wygram premke i będę mógł sobie karawanę robić.
19-07-2019 10:01 Letek jest offline Szukaj postów użytkownika: Letek Dodaj Letek do Listy kontaktów
Borszczu
Viking


Data rejestracji: 03-12-2006
Postów: 584
Klan: SG
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
KanarkiKikkers napisał(a)
MoP pisał, że na urodziny może będzie patch z podróżami.

Raczej pisal, że w urodziny bedzie patch. Nie określił czy bedzie to poprawa iterowek, "balans", czy jedna z 2 zapowiadanych aplikacji.

Jeśli aplikacja bedzie podobnym "skokiem" do przyszłości jak animacje podczas atakow to juz nie moge sie doczekac...

__________________
r1: mark

r2,r5,r7,r19: Borszczu

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Borszczu: 19-07-2019 10:44.

19-07-2019 10:43 Borszczu jest offline Szukaj postów użytkownika: Borszczu Dodaj Borszczu do Listy kontaktów
adzi4n
Viking


Data rejestracji: 04-02-2009
Postów: 642
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przypomina się path na urodziny w 2017, gdzie był tylko balans przygotowywany sporo czasu, a trzeba było go hot fixować parę godzin później, bo liczby były z rzyci Big Grin ale po co dać jakieś info wcześniej, jak można siąść 2x do tego samego Big Grin
19-07-2019 11:20 adzi4n jest offline Szukaj postów użytkownika: adzi4n Dodaj adzi4n do Listy kontaktów
Sege
Emperor


Data rejestracji: 28-12-2006
Postów: 1.339
Kraina: Moria
Skąd: Plemnik

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przecież powiedzieli 1257 dni temu, że będą zmiany to po huk drążyć temat. chytry

__________________
""....Piwo nie wymaga gry wstępnej, zanim Cię zadowoli...." "
19-07-2019 11:29 Sege jest offline Szukaj postów użytkownika: Sege Dodaj Sege do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Urodzinowy mailing

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH