Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » 13 urodziny BloodWars! PATCH 2.3! » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (9): « poprzednie 1 [2] 3 4 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony 13 urodziny BloodWars! PATCH 2.3! 53 Ankieta - średnia ocena: 7,4953 Ankieta - średnia ocena: 7,49
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Conradx
Double Ace


Data rejestracji: 02-06-2017
Postów: 109
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
jarex napisał(a)
cytat:
jarex napisał(a)
cytat:
Conradx napisał(a)
[QUOTE]Nurtuje mnie jedno pytanie co ma na celu wydłużenie fazy kw w zależności od gwiazdek?


Bo był płacz, że kw za mocne i nie da sie zebrać wymarzonego składu w 3h.

i to ma pomóc w zdobywaniu mega umagów? ze kw będzie trwało plus minus po 5/10/15 h? W obecnych realiach aktywny klan to 20 może 25 osób na 50 chyba ze ktoś ma czas na mulciaka.


To w niczym nie pomaga, uważam że to idiotyczna zmiana ale co poradzisz, to jedna ze zmian tego typu żeby tylko dopisać do changeloga że coś sie zrobiło.
25-07-2019 16:26 Conradx jest offline Szukaj postów użytkownika: Conradx Dodaj Conradx do Listy kontaktów YIM Account Name of Conradx: Konrad
celyn
Double Ace


Data rejestracji: 22-08-2009
Postów: 117
Klan: Henneth, Molotov, Apocalipshit; š-l-m
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VII
Skąd: ponoć od @

RE: 13 urodziny BloodWars! PATCH 2.3! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Eventy!

1 i 13 sierpnia 2019 otwarty będzie Sklep z Pamiątkami, natomiast w dniach 2-12 sierpnia 2019 aktywny będzie nowy event - Szczęśliwa Trzynastka (Szczęście +100, 2x więcej evo za ataki, 2x więcej przedmiotów z wypraw, 100% szansy na wylosowanie drugiego efektu dla umagicznienia)!

Charon przyjedzie do miasta!



w kalendarzu 50 lucka. co jest prawdziwe?

__________________
nick: od R6 zazwyczaj jako celyn
25-07-2019 16:39 celyn jest offline Szukaj postów użytkownika: celyn Dodaj celyn do Listy kontaktów
Eleishar
Lord


Data rejestracji: 28-02-2018
Postów: 276
Klan: Klan Cienia
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

4,5 godziny na najwyższym stopniu trudności, o co tyle szumu? Jakie 5/10/15 godzin?
A pół godziny może czasami pomóc, raz mojemu kumplowi z klanu zabrakło 5 minut.

EDIT: @UP kalendarz jest oparty o stary model urodzin, jeszcze widać go nie zaktualizowano.

__________________
Nieważne kto śmieje się ostatni, grunt żebym to był ja.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Eleishar: 25-07-2019 16:42.

25-07-2019 16:40 Eleishar jest offline Szukaj postów użytkownika: Eleishar Dodaj Eleishar do Listy kontaktów
KarmaWraca
Junior Member


Data rejestracji: 05-08-2018
Postów: 11

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kiedy nowe serwery, ktore mialy byc wlaczone? bynajmniej necro, bo o tym byla mowa
25-07-2019 17:23 KarmaWraca jest offline Szukaj postów użytkownika: KarmaWraca Dodaj KarmaWraca do Listy kontaktów
jarex
Emperor


images/avatars/avatar-22124.jpg

Data rejestracji: 28-03-2008
Postów: 1.391
Klan: SoesmA
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: sie bierze drop?

RE: 13 urodziny BloodWars! PATCH 2.3! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
celyn napisał(a)
Eventy!

1 i 13 sierpnia 2019 otwarty będzie Sklep z Pamiątkami, natomiast w dniach 2-12 sierpnia 2019 aktywny będzie nowy event - Szczęśliwa Trzynastka (Szczęście +100, 2x więcej evo za ataki, 2x więcej przedmiotów z wypraw, 100% szansy na wylosowanie drugiego efektu dla umagicznienia)!

Charon przyjedzie do miasta!



w kalendarzu 50 lucka. co jest prawdziwe?


cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
cytat:
Borszczu napisał(a)
Zaktualizujcie to w kalendarzu ewentow.

Gdy tylko Konrad wrzuci event do gry to kalendarz sam się zaktualizuje.


__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)OK, od dzisiaj oprócz bana stałego zostaną komisyjnie spaleni na stosie

cytat:
SushiMaker napisał(a)żeby Roman ze Stachem nie krzyczeli, że teraz to już się skasują

25-07-2019 17:32 jarex jest offline Szukaj postów użytkownika: jarex Dodaj jarex do Listy kontaktów
A Jednak Arrt
Lord


Data rejestracji: 04-05-2018
Postów: 281
Kraina: Necropolia IV
Skąd: takie naruszanie prywatności?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
olipo napisał(a)
Jeżeli chodzi o urodzinowe nagrody to dla mnie słabo.


6 000 Wolnych Punktów ŁPC,
600 Globalnych Punktów ŁPC,
na R13 mam 28k globalnej łachy a na R17 prawie 50k
................

1 300 Punktów ewolucji,
nawet na 1 poziom ewolucji nie styknie potrzeba mi 1,5k ;p
................

2x 13 Srebrnych monet,
grosze i tak mam zapas 1k+
................

2x 1 300 Punktów skarbu,
mam zapas po 100k+ a i tak nic niema w sklepie do kupienia
................

2x 13 000 Punktów reputacji,
na R17 mam 21m a na R13 14m^^
................

Runy 1 i 2 poziomu.
zawsze przyjmę ale powoli już tylko żółtych mi potrzeba;/

więc słabiutko większość tych rzeczy jest mi zbędna albo ilości są zbyt małe aby mi się przydały, myślę że większość ludzi już tak ma.

event z kw też słaby mogliście już dodatkowo z 50% na trzecią umke

a podróż i dzienne zadania trudno coś powiedzieć bo nic w sumie nie daliście szczegółów ale jeżeli nagroda będzie jakiś item z większą szansą na pref i sufa no to sorry ale nikt w to nie będzie się bawił


No tak klasyczne "mi niepotrzebne to w ogóle do du... niczego" Big Grin A u mnie w klanie kilku ludziów się ucieszy. Ja też się ucieszę, bo to kilka tygodni mniej zbierania na kolejne evo do run. To że tobie za mało to nie znaczy, że dla innych nie będzie w sam raz. Nue bądź zachłanny bo mogłeś NIC nie dostać a tylko goły event...

edit: literki

__________________
Piszę co myślę bywam grzeczny - mam AS

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez A Jednak Arrt: 25-07-2019 18:06.

25-07-2019 18:06 A Jednak Arrt jest offline Szukaj postów użytkownika: A Jednak Arrt Dodaj A Jednak Arrt do Listy kontaktów
Gibonek
Double Ace


Data rejestracji: 23-01-2009
Postów: 100
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Patch i płacz....

Ja sie pytam skad brac pr na rozwoj treningu...
Juz zaczynamy zlomowac leg dsk xxx szybkosci....
Koszt sposta u mnie 90 koszt cos kolo 100 baniek pr....

Jakies nowe itemy typu buty, rekawiczki, itp itd...

__________________
Nick w grze R1 Gibi

W rozliczeniu przyjmuje zlom 1 paczka = 400 pr /// serwer R1
25-07-2019 18:18 Gibonek jest offline Szukaj postów użytkownika: Gibonek Dodaj Gibonek do Listy kontaktów
YogSothoth
Double Ace


images/avatars/avatar-22365.jpg

Data rejestracji: 06-11-2011
Postów: 102
Klan: nieCzerwona
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia IX
Skąd: tylkoPolskaNarodowa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wystarczy odblokować handel epikami, żeby ożywić serwer. Ceny szyblko się ustabilizują. Wiadomo że duzi kupią więcej, ale w końcu grają w tą grę latami, więc czemu nie?

Obecnie 3/4 strony aukcji - dziadostwo.

__________________

R1: HELENA
i inne...

25-07-2019 18:27 YogSothoth jest offline Szukaj postów użytkownika: YogSothoth Dodaj YogSothoth do Listy kontaktów
SimonKSD
Viking


Data rejestracji: 21-08-2016
Postów: 502
Klan: LBK
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Grox

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeżeli będzie zapis eq na kw, to w sumie bez różnicy ile to będzie trwać. Wedle mnie i może 20h trwać jeżeli nie będę musiał się specjalnie przebierać na to .
25-07-2019 18:31 SimonKSD jest offline Strona domowa SimonKSD Szukaj postów użytkownika: SimonKSD Dodaj SimonKSD do Listy kontaktów
Albano
Emperor


images/avatars/avatar-20615.jpg

Data rejestracji: 03-02-2011
Postów: 1.348
Klan: Legion_Immortal
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Waszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1 300 Punktów ewolucji?
i co ja z tym zrobię?
Gdzie nowe ewolucje/kolejne poziomy obecnych ścieżek?
Czy tak trudno rozwinąć wyżej drzewko skażenia maną, krwi demona, dodatkowej komory, albo pamięci przodków?

Co z pierdyliardami run, silosami esencji i punktami skarbu których ilość niedługo przekręci licznik?

Może zamiast zamykać mordy forumowym szczekaczom którzy chcą wszystko na tacy bez grania warto pomyśleć o tych którzy cokolwiek się starają?
To że Administracja ma legitymacje członkowskie PiS w kieszeni marynarki to nie znaczy że musi ten chory system rozdawniczy realizować w świecie gry!
Zamiast rozdawać te surowce może lepiej będzie rzucić je na aukcje i wtedy Ci którym się ulewa sprzedadzą je tym którym wiecznie brakuje?

__________________
R14 : Brzydall
25-07-2019 18:46 Albano jest offline Szukaj postów użytkownika: Albano Dodaj Albano do Listy kontaktów
zalosne
Newbie


Data rejestracji: 22-07-2019
Postów: 2

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

czyli jak zwykle nic CiekawegoSmile )


Ban
25-07-2019 19:29 zalosne jest offline Szukaj postów użytkownika: zalosne Dodaj zalosne do Listy kontaktów YIM Account Name of zalosne: Bartosz
Aluvis
Junior Member


Data rejestracji: 22-07-2011
Postów: 11
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia X
Skąd: R4

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Skoro już coś zaczęliście robić to mam pytanko.

Czy w tych podróżach/zadaniach dziennych jest możliwości zdobycia esencji?

Jeśli tak to super

Jeśli nie to czy zamierzacie dodać jakaś alternatywną wersje zbierania esencji prócz ataki?
Szczerze? nie każdemu chce sie dziennie ataków...

https://prnt.sc/ok0nl7

^Przeraża mnie ta ilość runek do wbicia patrząc ile można zdobyć esensji na dzień a ile musze mieć zeby wbić jedną runke na 4lvl Smile

Osobiście proponowałbym dać możliwość kupienie esencji za pkt skarbu bo i tak są bezużyteczne
25-07-2019 19:39 Aluvis jest offline Szukaj postów użytkownika: Aluvis Dodaj Aluvis do Listy kontaktów
Wełen
Emperor


images/avatars/avatar-25541.gif

Data rejestracji: 14-04-2016
Postów: 1.059

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zawsze możesz rozbijać runy dla esencji
25-07-2019 20:23 Wełen jest offline Szukaj postów użytkownika: Wełen Dodaj Wełen do Listy kontaktów
Grax33
Emperor


images/avatars/avatar-16844.png

Data rejestracji: 19-09-2008
Postów: 1.143
Klan: Najlepszy!:)
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: R1 nick: Grax

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

JAK ZWYKLE ADMINISTRACJA NIE NADĄŻA ZA GRACZAMI...

Po kiego nam evo, skoro tysiące leżą odłogiem bo nie ma nic nowego co można by było rozwijać...
Po co nam kolejne runy, skoro w każdym kolorze wala się tego na max poziomie...
Do czego mają się przydać punkty skarbu, skoro ze skrzyni nic ciekawego odkąd gram nie wpadło...
Łaska Pana Ciemności??? rotfl zablokowane max lokacje ( 24999) a i tak kupa się sypie...

Ale Charon w mieście obowiązkowy!!! rotfl rotfl rotfl Bo to niby jest święto dla gracza...
W losowaniach premka 45 dni jako nagroda główna to totalna kpina. Ile dni premium potrzebuje gracz by przez miesiąc pograć w BW bez żadnych utrudnień? Tylko wyprawy delux to "skromne" 30 dni waszej premki...

Złom w losowaniach? ( 5szt zdaje się?) - napiszę tak... Tylko wczoraj kupiłem go 20000st by podnieść budynek o 2 lev... DLATEGO TAKĄ NAGRODĘ NAZYWAM KPINĄ Z GRACZA KTÓRY JĄ DOSTANIE! Roll Eyes


"Żenada, skąpstwo i niedbalstwo" - Czas nazwać wasze postępowanie po imieniu. chytry

Zaniedbaliście najwierniejszą grupę graczy (10+ lat na bw...) Nie dając im nic ciekawego.

Co taki gracz ma robić?
ataki?
skoro ma evo na max?

expy?
klepać codziennie tego samego gada bo zdobywanie medali skończyło się rok temu?

robić kw na max lokacjach?
i codziennie mieć +800hp z jakimś ujemnym bonusem? Serio wasze pomysły są tak płytkie?

Kilkanaście lat dropić db pałki i cieszyć się, że w ogóle pielga weszła na 72%?
https://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=c1d9cad44a - norma
(w ciągu 11 lat dropnąłem 60 czegoś tam średniej jakości co trzymam w zk bo może się kiedyś przyda) wystawiać na aukcję się nie opłaca bo po pół roku włazi na konto Opka i kładzie łapkę na pr...


Sięgnęliście dna i robiąc wielkie hallo w kupie mułu udajecie, że kolejny rok będzie lepszy od poprzedniego. Wszyscy wiemy, że to pochylnia. Big Grin Zaraz po patchu sypnie w grze błędami, nerfami i wymuszaniem poprzez te nerfy i brak balansu zmianę rasy u tych co nie lubią się zbyt długo irytować. Takie odczucia mamy my, starzy gracze.

Pozdrawiam.

edit: litrrówki+link.

__________________
nick: Grax.

http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=538584

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Grax33: 25-07-2019 20:41.

25-07-2019 20:24 Grax33 jest offline Szukaj postów użytkownika: Grax33 Dodaj Grax33 do Listy kontaktów
SimonKSD
Viking


Data rejestracji: 21-08-2016
Postów: 502
Klan: LBK
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Grox

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Aluvis napisał(a)
Szczerze? nie każdemu chce sie dziennie ataków...

https://prnt.sc/ok0nl7


Nie chcesz robić ataków, nie masz esencji, tyle w temacie.

Może naiwny jestem, ale wierzę że Admini w końcu dojdą do tego że ludzie olewają ataki bo co miesiąc za logowania dostają dużo Ewo, tak samo z runami, na aktywnych kontach zaczynają się przelewać.
25-07-2019 20:55 SimonKSD jest offline Strona domowa SimonKSD Szukaj postów użytkownika: SimonKSD Dodaj SimonKSD do Listy kontaktów
KanarkiKikkers
Lord


Data rejestracji: 18-02-2013
Postów: 482

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mi brakuje jakieś 60k evo więc nie płaczcie, że "za dużo" i że "leża nieużywane" iks de z was. Uważam, że nagrody są dobrze rozłożone jak na 13 urodziny.
25-07-2019 22:12 KanarkiKikkers jest offline Szukaj postów użytkownika: KanarkiKikkers Dodaj KanarkiKikkers do Listy kontaktów
SimonKSD
Viking


Data rejestracji: 21-08-2016
Postów: 502
Klan: LBK
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Grox

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
KanarkiKikkers napisał(a)
Mi brakuje jakieś 60k evo więc nie płaczcie, że "za dużo" i że "leża nieużywane" iks de z was. Uważam, że nagrody są dobrze rozłożone jak na 13 urodziny.


Za 5 lat Big Grin ktoś zarejestruje się i napiszę że mu brakuje 100k co wy płaczecie o_0

Kolejne lvl ewolucji jest to jedno z rozwiązań.
Innym byłoby wydawanie ich np na stworzenie własnego przedmiotu.
Sprzedaż raczej jest bez sensu. Jak zarabiam 3kk dziennie, pr się przelewają Big Grin

Tworzenie dowolnego epiku za 5k Ewo, 5k każdej esencji, po każdej runie 4lvl i powiedzmy 50k pkt skarbów nie byłoby przegięte.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez SimonKSD: 25-07-2019 22:37.

25-07-2019 22:34 SimonKSD jest offline Strona domowa SimonKSD Szukaj postów użytkownika: SimonKSD Dodaj SimonKSD do Listy kontaktów
KanarkiKikkers
Lord


Data rejestracji: 18-02-2013
Postów: 482

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kolejne lvle evo to beznadziejne rozwiązanie. Po prostu po pewnym (liczonym w latach) czasie niektóre zasoby się zaczną przelewać. Trzeba się z tym pogodzić i tyle a nie płakusiać, że skrzydła lvl 30 muszą być.

Nie, raczej 2,5 roku Tongue
25-07-2019 22:55 KanarkiKikkers jest offline Szukaj postów użytkownika: KanarkiKikkers Dodaj KanarkiKikkers do Listy kontaktów
zmierzch
Lord


images/avatars/avatar-25120.gif

Data rejestracji: 23-10-2009
Postów: 359
Klan: LoS
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

niestety chciałem wstawić grafike, ale du..pa



prosze o skasowanie tego postu

__________________
r10, r17 Zmierzch

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez zmierzch: 26-07-2019 01:36.

26-07-2019 01:31 zmierzch jest offline Szukaj postów użytkownika: zmierzch Dodaj zmierzch do Listy kontaktów
shockth
Forum Legend


Data rejestracji: 22-02-2010
Postów: 1.780
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z Nienacka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Albo dac do wyboru ewo i PR.

Mnoznik przez lvl i kazdy wybierze co mu potrzeba. Bo gramy w to 13 lat i niektorym ewo jest niepotrzebne. A wbic 111 kk w jedna state to 2 miesiace expienia

__________________
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
@kacik
Niestety nie opanowaliśmy jeszcze podróży w czasie, więc dzisiejszy patch nie działa na wczorajsze ekspedycje. .

26-07-2019 07:54 shockth jest offline Strona domowa shockth Szukaj postów użytkownika: shockth Dodaj shockth do Listy kontaktów AIM Screen Name of shockth: xxx YIM Account Name of shockth: xxx Zobacz profil MSN shockth
Woroszyl
Member


Data rejestracji: 16-08-2018
Postów: 48
Skąd: Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zadania dzienne na duzy +
Podroze wyjdzie w praniu
Ograniczenie ilosci kretynskich raportow zapychajacych skrzynke rowniez na +


Ogolnie patch moze byc. Nie jest to patch przelomowy czy cos w tym stylu ale lepsze to niz nic.
Problemem gry tak naprawde jest to ze ilosc graczy kurczy sie w zastraszajacym tempie. Brak nowych graczy to poteguje. Gdyby nie fakt ze 10 lat temu kumpel mi powiedzial w robicie o bw to bym do dnia dzisiejszego nie wiedzial o istnieniu tej gry. Konto na fb to jest kropla w morzu. Juz teraz na najmlodszym serwerze jakim jest r19 jest problem z uzbieraniem pelnego skladu w klanie. Mowie o aktywnych graczach a nie miltikontach. Domyslam sie ze na spoty w tv nie ma kasy. Ale moze jakis sponsorowany film u hakiegos youtubera typu brodaty czy cokolwiek. Naprawde cokolwiek.
26-07-2019 10:10 Woroszyl jest offline Szukaj postów użytkownika: Woroszyl Dodaj Woroszyl do Listy kontaktów
Kaagular
Forum Legend


Data rejestracji: 25-12-2008
Postów: 1.614
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Aluvis napisał(a)
Jeśli nie to czy zamierzacie dodać jakaś alternatywną wersje zbierania esencji prócz ataki?
Szczerze? nie każdemu chce sie dziennie ataków...

Esencje masz z run. Runy masz z:
- logowania + eventy*:
- ekspy

w sumie ewenty są tak "wyliczone" (heheszki), że w ogóle można nie atakować, tylko przez rok czy dwa się logować (tj. odświeżać stronę) i przynajmniej nie trzeba się denerwować całą resztą i co najważniejsze nie płacić premki w tym czasie. W ciągu roku z ewentów, jak dla postaci na niskim poziomie, zdobywa się całe morze zasobów, które daje jako tako solidny start. Jeśli odejmie się nerwy to jest to całkiem realna opcja (tyle, że nie opłaca się jej zacząć PO ewencie, trzeba zacząć PRZED).
Aktualnie tak właśnie gram (w oczekiwaniu na pacz). Nie spisuje ile czego przybyło, bo spisywanie na ten moment mi się znudziło, ale kilka poziomów ewo wbiłem na pewno.
*tak można do momentu aż administracja ogarnie liczby i stwierdzi, że takie coś nadużywanie mechaniki jak było z samarem

Ekspy... szybciej ale cóż... Jako noobek przez kilka lat wbijaj na ekspy z koksami i ślizgaj się po ich plecach. Raportów tylko nie czytaj bo się będziesz denerwował, że jesteś nikim albo w sumie kimś - popychadłem. Dodatkowo w tym scenariuszu będziesz wściekły, że masz wolne poziomy ewo i 0 repy i jeszcze za to wszystko płacisz.



cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
cytat:
Kaagular napisał(a)
Po raz kolejny nie ma systemu takich nagród zależnych od poziomu.

Nie ma i nie będzie.

Nie planujecie takiego czegoś - ok. Ale nie pisz, że "nie będzie". Grasz tu chyba jakiś czas to powinieneś wiedzieć, że BW nie brakuje tego czego "nie będzie" Smile (raczej brakuje tego co miało być Tongue )


cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
cytat:
Czy w obu modułach poznamy szczegóły, tj. liczby, których znajomość pozwoli uniknąć nieświadomego podejmowania złych decyzji?

Nie, każdy będzie mógł poznać mechanikę w tym samym momencie (czyli w momencie wejścia patcha).

Pytanie jest inne. Czy wraz z mechaniką poznamy liczby, na których ta mechanika pracuje czy sami będziemy musieli "excelowac" przez miesiące/lata? Pytam, bo na takie sprawdzanie trzeba się jakoś nastroić i nabrać na nie energii i ochoty.

cytat:
Czy zostanie ujawniony mnożnik szans (lub mechanika) na drop tego jednego przedmiotu? Ewentualnie informacja co ile dni, uśredniając, wypaść ma "użyteczny" w lategame przedmiot?

Nie.[/quote]
To nie brzmi najlepiej szczerze mówiąc a gracze testy będą musieli robić latami skoro to tylko 356 prób (minus nieudane!) czyli z marszu ze trzy lata (i to od czasu "ustabilizowania warunków" tj. poznania systemu), żeby był wynik jako taki i to tylko w jednych warunkach brzegowych ;[
26-07-2019 11:12 Kaagular jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaagular Dodaj Kaagular do Listy kontaktów
Złota Rybka
Lord


images/avatars/avatar-18359.jpg

Data rejestracji: 27-05-2010
Postów: 459
Kraina: Moria V
Skąd: wiedziałeś?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Kaagular napisał(a)
Pytanie jest inne. Czy wraz z mechaniką poznamy liczby, na których ta mechanika pracuje czy sami będziemy musieli "excelowac" przez miesiące/lata?


Z jakim elementem tej gry musiałeś się tak długo męczyć by "excelować" wyniki przez miesiące/lata aby rozpracować mechanikę? o.O

Oby nie podawali żadnych rozwiązań na tacy. Ta gra i tak ma mało już wyzwań a Wy chcielibyście jeszcze zabić te których nie zdążyli nawet wprowadzić.

__________________
Chcesz premię +100 do szczęścia w wyprawach, usunięcia denerwującego operatora, odblokowania konta?
Już dziś Złota Rybka może pomóc Ci w spełnieniu marzeń.

rotfl

26-07-2019 12:13 Złota Rybka jest offline Strona domowa Złota Rybka Szukaj postów użytkownika: Złota Rybka Dodaj Złota Rybka do Listy kontaktów
Kaagular
Forum Legend


Data rejestracji: 25-12-2008
Postów: 1.614
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Złota Rybka napisał(a)
Z jakim elementem tej gry musiałeś się tak długo męczyć by "excelować" wyniki przez miesiące/lata aby rozpracować mechanikę? o.O

Oby nie podawali żadnych rozwiązań na tacy. Ta gra i tak ma mało już wyzwań a Wy chcielibyście jeszcze zabić te których nie zdążyli nawet wprowadzić.

Nie bardzo wiem co rozumiesz przez "męczyć", ale liczyłem wiele rzeczy. Fairdrop w epikach (159 prób), kilka razy (różne warunki brzegowe) start na starym nekro (przyrosty zasobów, spisywanie ataków, analiza zasobności serwerów, ekspy, kw itd. itp.) chyba do roku max (potem wymiękałem...). Np. takie perełeczki xddddd ataki, to akurat było nudne w ... Liczyłem jeszcze wiele innych rzeczy, których nawet już nie pomnę. Mam tyle wykresów porobionych, że już ich nawet nie ogarniam (niektóre mają już ładnych parę latek).
Ogólnie, dla mnie czysty fun. "Wiedza" to całkiem realny cel gry (na pewno lepszy jak jakieś blachy) i nie tylko dla mnie. Tak pewnie ma każdy, kto tworzy tutoriale. Koleżka, który zrobił wzór na koszty treningu (czapki z głów) pewnie też tak ma Smile
Dopytuje o liczby w nowym module, bo BW to gra liczb. Kto je zna - wygrywa. I autentycznie to, że udostępnienie liczb graczom pozwala na znalezienie błędów to mniejszy powód, dla którego powinni je udostępniać.
W grze "liczb" co do zasady jest jedna najlepsza droga , w ogóle lub dla konkretnych warunków brzegowych.

Stąd też mój apel o liczby. Zawsze będę o nie apelował bo przyjemność jest z nich korzystać jak kto chce a nie je w nieskończoność odkrywać (nie każdy jak ja lubi excele). W takim module, w którym (jak dobrze rozumiem (!)) główną nagrodą jest jeden przedmiot, informacja jak często, czy na jakich zasadach będzie wypadało coś użytecznego wydaje mi się koniecznością. Pierwszego dnia ludzie pałki dostaną i będą narzekania (ew ironiczność). Po dwóch tygodniach będzie jazgot jak stąd do Amsterdamu. A może właśnie nie słuszny bo może być tak, że użyteczny item ma wypaść np. raz na pół roku (czyli całkiem nie najgorzej). Do tego informacja czy jest jakiś fairdrop czy nie, czy warto czekać na "perełkę" czy odklikiwać i raportu nie czytać... Informacje (niekoniecznie super szczegółowe) służą temu, żeby feeling gry był jak najlepszy.
Dodatkowo doskonale wszyscy wiedzą, że na początku nie BWT nie podaje żadnych informacji, żeby potem, po jazgocie (nawet jeśli merytorycznie nie uzasadnionym, to słusznym ze względu na blokadę informacyjną i brak możliwości samodzielnego zanalizowania mechanik), jednak coś podać (a jeszcze częściej coś zmieniać).
26-07-2019 13:16 Kaagular jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaagular Dodaj Kaagular do Listy kontaktów
Bac^
King


images/avatars/avatar-20306.jpg

Data rejestracji: 09-11-2008
Postów: 992
Klan: Night Blood Hunters
Kraina: Moria
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
KanarkiKikkers napisał(a)
Kolejne lvle evo to beznadziejne rozwiązanie. Po prostu po pewnym (liczonym w latach) czasie niektóre zasoby się zaczną przelewać. Trzeba się z tym pogodzić i tyle a nie płakusiać, że skrzydła lvl 30 muszą być.

Nie, raczej 2,5 roku Tongue


Kolejne odpalenie KW danego dnia 100 evo lub 25 kd 25 kp --> rozwiaze problem. Ludzie robia jedną lokacje i rok nawet, wiec jakbys mial mozliwosc przyspieszenia tego do Pol roku daje to 180 x 100evo (18k) lub 180 x 25 kd i kp ( 4500 kd 4500 kp ) rozwiazalo by to problem na lata.

__________________
Ex Trade Moderator


R2 - Bac - Emerytura
R9 - Bac - NBH
Zbanowany za rozmowki na Sb klanowym Smile
26-07-2019 13:37 Bac^ jest offline Szukaj postów użytkownika: Bac^ Dodaj Bac^ do Listy kontaktów
KarmaWraca
Junior Member


Data rejestracji: 05-08-2018
Postów: 11

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ta gra juz dawno upala
stoi w miejscu
a jak cos stoi w miejscu czyli to sie rozwija to znaczy sie sie cofa

gra nie jest rozwojowa, wielki patch na urodziny, wielka pupa, nic ciekawego
utrzymujcie dalej dormozjadow ;p
oprocz konrada, 1 osoba ktora tam "pracuje"
26-07-2019 15:18 KarmaWraca jest offline Szukaj postów użytkownika: KarmaWraca Dodaj KarmaWraca do Listy kontaktów
Slayer94
King


images/avatars/avatar-25540.jpg

Data rejestracji: 26-12-2006
Postów: 943
Kraina: Moria VI; Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czy wraz z patchem r17 stanie się serwerem rodzinnym? Bo chyba w tym momencie jest to jedyny serwer bazujący na starych już zasadach...

__________________

Envy

26-07-2019 18:33 Slayer94 jest offline Szukaj postów użytkownika: Slayer94 Dodaj Slayer94 do Listy kontaktów
mychol
Lord


Data rejestracji: 02-06-2009
Postów: 321

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Evo esencje runy repa pkt skarbu wszystko sie przelewa wprowadzic handel wymienny tymi rzeczami wszystko za wszystko i za prki tez wartosci do dogadania; najlepiej byloby to zuzyc fo craftu ale niestety admini porzucili cos co mogloby te gre postawic na nogi; no przynajmniej na jednaSmile
26-07-2019 18:57 mychol jest offline Szukaj postów użytkownika: mychol Dodaj mychol do Listy kontaktów
KanarkiKikkers
Lord


Data rejestracji: 18-02-2013
Postów: 482

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Bac^ napisał(a)
Kolejne odpalenie KW danego dnia 100 evo lub 25 kd 25 kp --> rozwiaze problem. Ludzie robia jedną lokacje i rok nawet, wiec jakbys mial mozliwosc przyspieszenia tego do Pol roku daje to 180 x 100evo (18k) lub 180 x 25 kd i kp ( 4500 kd 4500 kp ) rozwiazalo by to problem na lata.



Nie rozwiązałoby, ludzie by płakali, że ktoś może stawiać KW więcej niż raz. Do tego mogłaby być sytuacja podobna jak na test serwerze, czyli odwrotna. Ludzie stawiali 10-20 KW dziennie i odechciało im się grać całkowicie. Sam przez to przechodziłem.
26-07-2019 19:11 KanarkiKikkers jest offline Szukaj postów użytkownika: KanarkiKikkers Dodaj KanarkiKikkers do Listy kontaktów
fasolka112
Newbie


Data rejestracji: 08-10-2018
Postów: 4

wyprawki Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to moze ja dam pomysł
a może by tak mamy 24 wyprawki i np od 10 rano do 10 rano mamy 24 wyprawki
ale czasem bywa tak ze jest nie mozliwe odpalenie wyprawek o 10 i odpalamy o 12
to po odpaleniu o 12 wyprawek mamy 0 a mozna bylo by zrobic tak by były juz 2
i taka obcja byla by tylko mozliwa do 24
odpalamy o 22 i zamiast 0 mamy juz 12 naliczonych
26-07-2019 22:47 fasolka112 jest offline Szukaj postów użytkownika: fasolka112 Dodaj fasolka112 do Listy kontaktów
Strony (9): « poprzednie 1 [2] 3 4 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » 13 urodziny BloodWars! PATCH 2.3!

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH