Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » 13 urodziny BloodWars! PATCH 2.3! » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (9): « poprzednie 1 2 [3] 4 5 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony 13 urodziny BloodWars! PATCH 2.3! 53 Ankieta - średnia ocena: 7,4953 Ankieta - średnia ocena: 7,49
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Sonny Psycho
Viking


Data rejestracji: 15-11-2009
Postów: 718
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czy podczas Podróży działają ewolucje? Jeżeli tak to w jaki sposób?

__________________
R14 - Sonny Psycho
27-07-2019 06:45 Sonny Psycho jest offline Szukaj postów użytkownika: Sonny Psycho Dodaj Sonny Psycho do Listy kontaktów
Eleishar
Lord


Data rejestracji: 28-02-2018
Postów: 276
Klan: Klan Cienia
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Za dużo łpc, za mało evo. Wiem źe starym graczom jedno i drugie się wala, ale nowym evo przydałoby się znacznie bardziej, zwłaszcza jeśli chcecie ich odwieść od kiszenia się.

__________________
Nieważne kto śmieje się ostatni, grunt żebym to był ja.
27-07-2019 08:52 Eleishar jest offline Szukaj postów użytkownika: Eleishar Dodaj Eleishar do Listy kontaktów
shockth
Forum Legend


Data rejestracji: 22-02-2010
Postów: 1.780
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z Nienacka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Eleishar napisał(a)
Za dużo łpc, za mało evo. Wiem źe starym graczom jedno i drugie się wala, ale nowym evo przydałoby się znacznie bardziej, zwłaszcza jeśli chcecie ich odwieść od kiszenia się.


dlatego powinien być wybór, bo po co mi ewo, jak i tak ich nie użyje, nawet jak wprowadzą kolejne ścieżki.

zamiast dostać za free 1300 ewo, wolałbym kilka/kilkanaście kk PR.

to samo tyczy się złomu.

5szt złomu nagroda? serio? 2k PR na r1

100 w podstawie powinno być. po 100, 200, 500, 1000, 5000 i z 5x po 10 000 szt złomu. serio to i tak jest tyle co nic.

przecież żeby podnieść jakiś budynek np. AO na 28 potrzeba 42 000 szt złomu. to nie jest mało. a to tylko w AO jakieś 300 hp więcej w ataku, czyli mizernie.

nagrody nie mają finezji i polotu. wszystko od lat na jedno kopyto. od wprowadzenia harona gracze poszli mocno do przodu a nagrody jakbyśmy siedzieli w a1.

czego nie ma gołych PR do wygrania?

np. 100 x 1 000 000 PR
1 x 10 000 000 PR

pzrecież to by była bomba, nawet dla małego gracza, a ten jakby dostał taki boost na pewno by został juz w grze.

__________________
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
@kacik
Niestety nie opanowaliśmy jeszcze podróży w czasie, więc dzisiejszy patch nie działa na wczorajsze ekspedycje. .

27-07-2019 09:05 shockth jest offline Strona domowa shockth Szukaj postów użytkownika: shockth Dodaj shockth do Listy kontaktów AIM Screen Name of shockth: xxx YIM Account Name of shockth: xxx Zobacz profil MSN shockth
sil123
King


Data rejestracji: 14-04-2013
Postów: 922
Kraina: Necropolia IV; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak bardzo co niektórzy są nieogarnięci, by nie zrozumieć, że złom to nagroda pocieszenia w loterii, a nie super nagroda do zdobycia? Były puste losy i mała szansa na trafienie czegoś, bo chyba było wtedy 50k losów, to było źle (tak, też zdarzało mi się na to marudzić). Teraz jest dużo większa szansa na trafienie czegoś lepszego zamiast 10 pustych losów, szybsze przemielenie loterii i też jest źle.. Bo nagrodą pocieszenia jest 5 sztuk złomu, a nie 5000 rotfl


Kolejna sprawa bonusy za samo zalogowanie się. Dostajecie za zupełnie nic nie zrobienie nagrody, których równie dobrze mogłoby nie być i też źle? Fakt, duże one nie są, ale są TYLKO ZA ZALOGOWANIE. Chociaż, 1300 evo czy 6k wolnych ŁPC zbierałoby się całkiem długo. To tak, jakbyście chcieli, żeby bonusy dzienne wzmocnili z 10x, bo są za małe.. Równie dobrze mógłby być tylko event bez bonusów, dostajecie coś więcej, to wciąż źle.


Masakra, jakie podejście co poniektórych, "dla mnie źle, więc trzeba to zmienić!", przykre. Mam 2k srebrnych monet, te 26 z nagród nic mi nie zmieniają, ale nie płaczę o to, bo wiem, że są ludzie, którym srebra zaczyna brakować/brakuje i każda ilość dla nich będzie okej. Wcale się nie dziwię kolorowym, że mają tu dość.



A ja mam pytanie jeszcze, z jakiego powodu, po tylu latach loterii, zdecydowaliście się usunąć epika z nagród?


Jeszcze co do nagród za zalogowanie, zamiast "Runy 1 i 3 poziomu" powinno być " Runy 1 i 3 poziomu", to byłoby bardziej tematyczne z 13 urodzinami Big Grin Ale fakt, to byłoby za dużo już.


EDIT DÓŁ: O matko, ale ja to z * źle przeczytałem za pierwszym razem :o Leg Dsk z Wybranym Prefem i Suffem, skąd mi się to wzięło.. No ale ok, wszystko już jasne Smile

__________________
R6 - Locke Lamora

Stare czasy:
Locke Lamora zadaje cios krytyczny z broni Epicka Demoniczna Kama, kukiluki zostaje zraniony za 1726 PKT ŻYCIA.
Big Grin

Aphrael używa arkana: Dziki Szał poz. 100.
Wreszcie <3

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez sil123: 27-07-2019 13:29.

27-07-2019 10:17 sil123 jest offline Szukaj postów użytkownika: sil123 Dodaj sil123 do Listy kontaktów
adzi4n
Viking


Data rejestracji: 04-02-2009
Postów: 642
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Są epiki na necro tylko dopisane małym druczkiem
27-07-2019 10:32 adzi4n jest offline Szukaj postów użytkownika: adzi4n Dodaj adzi4n do Listy kontaktów
Eleishar
Lord


Data rejestracji: 28-02-2018
Postów: 276
Klan: Klan Cienia
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

sil ja mówię z perspektywy malucha. Dużym to wsio ryba bo i tego i tego mają na tony, ale nam zdecydowanie bardziej potrzeba evo.
Co do losów, nie narzekam na to, choć "pusty los" z Evo jest wart sporo więcej niż taki ze złomem.

EDIT: literówka

__________________
Nieważne kto śmieje się ostatni, grunt żebym to był ja.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Eleishar: 27-07-2019 14:28.

27-07-2019 14:19 Eleishar jest offline Szukaj postów użytkownika: Eleishar Dodaj Eleishar do Listy kontaktów
sil123
King


Data rejestracji: 14-04-2013
Postów: 922
Kraina: Necropolia IV; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Eleishar napisał(a)
sil ja mówię z perspektywy malucha.


To czemu nie spojrzysz z perspektywy dużego? Tylko pod siebie.

1300 evo to jest akurat strasznie dużo, obok WŁPC najbardziej wartościowa nagroda ZA DARMO.. Zobacz ile to jest zbierania jakbyś miał robić to tylko atakami. Masz tyle oszczędności czasu, ale i tak dalej jest źle, bo za mało..

Mam 180 poziom, ale wciąż mi brak dużo pkt ewolucji na interesujące mnie ścieżki rozwoju evo. Patrzę na bonusy w te urodziny, cieszę się, że dostaje 1300 evo, które mnie znacznie przybliży, nie narzekam, że za mało, bo to i tak miły dodatek.

cytat:
Eleishar napisał(a)
Za dużo łpc


A zobacz, w tych nagrodach dla mnie 6k WŁPC będzie super boost, bo używam ich, aby przyspieszyć zdobywanie lepszych pierwszych części umagów.. Obecnie zostało mi raptem 4k WŁPC.


Wszystko zależy z jakiej perspektywy spojrzy się na nagrody.. Tylko po co forsować swoją w taki sposób, jak niektórzy tutaj czynią?

__________________
R6 - Locke Lamora

Stare czasy:
Locke Lamora zadaje cios krytyczny z broni Epicka Demoniczna Kama, kukiluki zostaje zraniony za 1726 PKT ŻYCIA.
Big Grin

Aphrael używa arkana: Dziki Szał poz. 100.
Wreszcie <3

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez sil123: 27-07-2019 15:53.

27-07-2019 15:43 sil123 jest offline Szukaj postów użytkownika: sil123 Dodaj sil123 do Listy kontaktów
tomi1974
Niezarejestrowany
RE: 13 urodziny BloodWars! PATCH 2.3! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam.

Wnioskuje o zmiane:

2x przedłużenie konta premium na 45 dni - nagroda główna!

-smieszna wartość (9-12PLN)
-loteria jak sie nie myle 2x w roku (urodziny i BN)
-ponadto to cos jest tak jakby na wlasnych urodzinach czy w swieta postawić tylko pol litra wodki na 10 osob, nie lepiej i milej, fajniej, przyjemniej dać kratkę rotfl

Proponuje:

2x DARMOWA zmiana rasy - nagroda główna!


Pozdrawiam

Amen.
27-07-2019 17:31
shockth
Forum Legend


Data rejestracji: 22-02-2010
Postów: 1.780
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z Nienacka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@sil123

niech będzie ta nagroda pocieszenia w formie 5 szt złomu, ale to co pisałem też by było ok. nie mówię ze ma być od razu 500 x 10000000000 złomu :/

ale jeden los i 10k złomu to fajna alternatywa, 10 x 1k i itd.

po drugie, podstawa to powinno być do wygrania jakaś wolna ilość PR. a nie złom.

a po co mi ewo? mam wszystko na max, to znaczy że już nic mnie się nie należy? bo na chwilę obecną promowanie jest nowych - młodych graczy. a co z tym i co grają w to od 2007 r? nam się już nic nie należy, czy też 5 szt złomu Big Grin

__________________
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
@kacik
Niestety nie opanowaliśmy jeszcze podróży w czasie, więc dzisiejszy patch nie działa na wczorajsze ekspedycje. .

27-07-2019 17:59 shockth jest offline Strona domowa shockth Szukaj postów użytkownika: shockth Dodaj shockth do Listy kontaktów AIM Screen Name of shockth: xxx YIM Account Name of shockth: xxx Zobacz profil MSN shockth
A Jednak Arrt
Lord


Data rejestracji: 04-05-2018
Postów: 281
Kraina: Necropolia IV
Skąd: takie naruszanie prywatności?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
shockth napisał(a)
@sil123

bo na chwilę obecną promowanie jest nowych - młodych graczy. a co z tym i co grają w to od 2007 r? nam się już nic nie należy, czy też 5 szt złomu Big Grin


Promowanie i pompowanie nowych graczy ma większy sens niż się tobie wydaje. Im więcej nowych i małych graczy, tym więcej na rynku czego?

ZŁOMU!!! Big Grin

Im więcej na rynku złomu tym niższe są na niego ceny
Dodatkowo te maluszki będą potrzebować tego co wszyscy radośnie złomujemy, dsk jastrzębi, uzi czy innego badziewia. Dla nas to śmieci dla tych do 50 lvl cenny sprzęt. Istnieje nawet opcja, że ceny na te fintifluszki skoczą sporo powyżej ich wartości w złomie, ale to już raczej mało prawdopodobne Big Grin
Tak czy owak starczy, że ceny ustabilizują się na poziomie troszeczkę wyższym i nawet handel odżyje Smile a biorąc pod uwagę, że złom może stanieć...

__________________
Piszę co myślę bywam grzeczny - mam AS
27-07-2019 19:47 A Jednak Arrt jest offline Szukaj postów użytkownika: A Jednak Arrt Dodaj A Jednak Arrt do Listy kontaktów
Komar01
Forum Ace


Data rejestracji: 16-10-2016
Postów: 75
Kraina: Necropolia VIII; Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jest dużo potrzebnych zmian które można zrobić od ręki a wy się bierzecie za cuda niewidy na które trzeba czekać bardzo długo....
1. serwery po 8/10 lat i nadal niektórych przedmiotów nie ma na serwerze żałosne...
2.Tak jak spora część osób napisała taka ilość złomu to nagroda? Kpina... Zrobicie kilka nagród które w jakiś sposób uciszą coś tam pomogą ale nie na tyle żeby wysunąć na prowadzenie danego konta.... Zamiast złomu przykładowo 100 kk w dzisiejszych czasach gry +/- 8 zwinności lub spostrzegawczości
3.Pomysł x2 Darmowa zmiana rasy też ok...
4. Dowolny epicki przedmiot ? w każdy możliwy sposób próbujecie zabić handel bo na pewno nie chcecie żeby rynek ożył...
- Trzeba wypuścić na serwery endowe przedmioty...
- Nagrodę z Charona zamienić na wybraną epicką lub leg dsk

Te wszystkie pomysły które są przedstawione wyżej można wprowadzić w "życie" jednego dnia...



Może warto też się zastanowić nad nowymi ekspedycjami... W których sami wybieramy ścieżkę nagród ?? Przykładowo za nagrodę mamy do wyboru Ewolucje/ PR / Esencje/ Wolne pkt łpc...

__________________
Xargo
27-07-2019 20:01 Komar01 jest offline Szukaj postów użytkownika: Komar01 Dodaj Komar01 do Listy kontaktów
lib66
Lord


Data rejestracji: 04-07-2011
Postów: 315
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Komar01 napisał(a)
Jest dużo potrzebnych zmian które można zrobić od ręki a wy się bierzecie za cuda niewidy na które trzeba czekać bardzo długo....
1. serwery po 8/10 lat i nadal niektórych przedmiotów nie ma na serwerze żałosne...
2.Tak jak spora część osób napisała taka ilość złomu to nagroda? Kpina...


Ja pierdziele, ile razy trzeba napisać, żeby było JASNE, ŻE 5SZT ZŁOMU TO, UWAGA, NIE NAGRODA!!!!!!

Skoro wyczytałes, jak to wiele osób na to narzeka, to powinieneś też zauważyć jak wiele osób wyjaśnia, że jest to wyłącznie zapychacz pustych losów. Gdzie jest problem w zrozumieniu tego? Komunikacja powinna być obustronna, a że nie jest, to syf na forum robi się coraz większy - i o dziwo to nie wina administracji
]

__________________
ZosiA

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez lib66: 27-07-2019 21:20.

27-07-2019 21:18 lib66 jest offline Szukaj postów użytkownika: lib66 Dodaj lib66 do Listy kontaktów
yoli
Newbie


Data rejestracji: 26-04-2017
Postów: 5
Kraina: Moria VII
Skąd: Olsztyn

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zwiększenie liczebności klanu wydaje się absurdalne. Może na starych serverach gdzie są 2 klany to ma jakieś znaczenie. Natomiast na nowych jedyną szansą tej gry jest właśnie rozdrobnienie liczebności klanu. 25-30 max. Tak żeby walka nie trwała 1 tury. Tak, żeby ludzie podzielili się między klany, a nawet jak dwa będą się wyżynać to żeby an dole była opcja.
Ale jak widać wszystko zmierza w tą strone aby uśmiercić część gry tak jak zrobiono to z palna 1h.
27-07-2019 22:07 yoli jest offline Szukaj postów użytkownika: yoli Dodaj yoli do Listy kontaktów
Kaagular
Forum Legend


Data rejestracji: 25-12-2008
Postów: 1.614
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
lib66 napisał(a)
Ja pierdziele, ile razy trzeba napisać, żeby było JASNE, ŻE 5SZT ZŁOMU TO, UWAGA, NIE NAGRODA!!!!!!

Eche. A co, kara? To jest nagroda tylko źle wymyślona czego potwierdzenie tutaj widać. To jest policzek a nie "zamiast pustego losu". To tak jakby w totolotku za "dwójkę" dawali 10 groszy i kazali się cieszyć, że lepsze 10 groszy niż pusty los. Żenada, nie?
Od zawsze (jak dobrze pamiętam) były o to spięcia i nic się nie zmienia.

cytat:
sil123 napisał(a)
Jak bardzo co niektórzy są nieogarnięci, by nie zrozumieć, że złom to nagroda pocieszenia w loterii, a nie super nagroda do zdobycia? Były puste losy i mała szansa na trafienie czegoś, bo chyba było wtedy 50k losów, to było źle (tak, też zdarzało mi się na to marudzić). Teraz jest dużo większa szansa na trafienie czegoś lepszego zamiast 10 pustych losów, szybsze przemielenie loterii i też jest źle.. Bo nagrodą pocieszenia jest 5 sztuk złomu, a nie 5000 rotfl

J.W. plus niby masz rację ale tak nie do końca. Jest jeszcze drugie dno. W nagrodach nie chodzi o to, że trzeba brać bo coś dają, a przecież mogliby nie dawać. Ideą nagród jest to, że gracz chce je zdobyć tj. muszą być atrakcyjne. Inaczej nie ma sensu. A tutaj są obiektywne trzy problemy, z którymi BWT, jak widać, w ogóle nie chce się zmierzyć (chociaż to banalne):
1. nagrody się powtarzają rok do roku, nuda i nikt nie zaprzeczy, kompletny brak świeżości
2. nagrody są niezbalansowane, tj. nie wiadomo pod kogo są zbalansowane bo ani na start, ani na mid, ani na end. Bajzel i brak poświęcenia temu chwili zastanowienia,
3. nagrody są nawet źle nazwane. Nagroda główna to premką, której wartość jest IMO mniejsza od wszystkich nagród oprócz złomu (który jest czarną komedią). O nagrodę główną, to się gracze powinni "zabijać". Zresztą dokładnie tak było przy okazji wywołując ogromne kontrowersję no ale wtedy właśnie "działo się".

Dlatego, niestety nie jest najlepiej. To nie jest coś na co się czeka rok. To jest coś co się wyklika "bo jest" czyli trzeba to nazwać straconą szansą (urodziny są raz na rok).
27-07-2019 22:53 Kaagular jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaagular Dodaj Kaagular do Listy kontaktów
adzi4n
Viking


Data rejestracji: 04-02-2009
Postów: 642
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

U nas na r3, ile jest aktywnych osób 300-350? będziemy kręcić loterie raz na 3-4 dni? Czemu nie można zrobić loterii z ciekawszymi nagrodami i większym rozłożeniem średnich i dobrych nagród a wywalić te słabe? Przecież ta loteria jest góra 3x do roku. Jak by wam ktoś nie zaproponował to byście nawet nie dawali żadnych bonusów jak było przed 10 urodzinami, za sugestia graczy:

2x przedłużenie konta premium na 45 dni - nagroda główna!
3x dowolnie wybrany legendarny doskonały przedmiot z dowolnie wybranym prefixem i sufixem (necro) - nagroda główna!
1x dowolnie wybrany epicki doskonały przedmiot z dowolnie wybranym prefixem lub sufixem (necro) dla morii epik na poziomie +2 lub +3 - nagroda główna!
150x tyle ile w kuferku za lvl szt złomu
50x 1000 sztuk złomu
5x 5000 sztuk złomu
1x 15000 sztuk złomu - nagroda główna
100x 1kk pr
5x 5kk pr
1x 10kk pr nagroda główna
1x trzy losowe statystyki - nagroda główna
100x 3000 pkt skarbu
1x 10000 pkt skarbu
75x losowo wybrana runa pierwszego poziomu
25x losowo wybrana runa drugiego poziomu
100x 300 pkt ewolucji
5x 500 pkt ewolucji
1x 2000 pkt ewolucji -nagroda główna
130x 1300 wolnych punktów Łaski Pana Ciemności
10x 2500 wolnych punktów Łaski Pana Ciemności
1x 5000 wolnych punktów Łaski Pana Ciemności - nagroda główna

10 nagród głównych, loteria resetuje się jak zostanie wylosowane 7, albo i wszystkie.
27-07-2019 23:27 adzi4n jest offline Szukaj postów użytkownika: adzi4n Dodaj adzi4n do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

administracjo nie uginaj sie pod naciskiej WINCYJ WINCYJ WINCYJ ZA DARMO

przeciez az sie niedobrze robi jak chca wprowadzic 500+ na bw ...
juz i tak jest za latwo

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy
27-07-2019 23:31 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
Hornet87
Emperor


Data rejestracji: 11-05-2014
Postów: 1.238

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Uuuu zadania dzienne, dzięki którym można zdobyć przedmiot podbijający staty w podróży! Super! W podróży po przejściu setek mil, pokonaniu potworów, wyzwań, zagadek i końcowych bosów znajdziemy kuferek. Otworzymy kuferek a tam:

dobra pałka przodków!

SUPER, dzięki BW, wiem to już zanim wejdzie patch. Będzie dokładnie tak jak z super hiper kuframi delux z pkt skarbu. Ostatnio z nudów otworzyłem 10,

dsk glock
leg dsk koszulka szermierza
epika obręcz
leg db jadowity miecz
dsk maczuga ołowiu

coś w ten deseń.

Na nowy content gracze czekali długo, dostaną drzewka dojścia do kuferka deluxe. Myślę, że kolejne spadki przychodów z premki już wkrótce, może zabraknie kasy dla moderatorów którzy z faszystowskim zacięciem dają +1 [ich jedyna rola].

Powoli trzeba się przyzwyczajać do tego, że nic już nie odwróci śmierci BW.

P.S i jeszcze loteria, nie wiem ile było loterii... 15? 20? Dajmy na to, że w każdej było 10 epików do wygrania, to daje koło 200 epików do wybrania. Na R14 gra teraz max 300 graczy to daje 66,66%, że powinienem mieć jakiegoś epika z loterii. Nie pamiętam loterii bym wylosował coś poza złomem, ludźmi czy czymś takim. A nie, przepraszam, pamiętam puste losy. Niech żyje losowość.

Ja wiem, że nie macie pomysłów, bo jaki BWTeam taki content, już po przejściu na speed pry nie mają takiego znaczenia, może zamiast 5 szt złomu dacie 5k repy [maluchy się ucieszą], zamiast ludzi dacie 200pr*lvl postaci etc. etc.

Co ciekawe ze średniej losowanej 20k pln ze złomu, już lepiej wylosować złom niż leg dsk przedmiot [fajna ta loteria], wolne łpc, łpc? Przecież to się przelewa. Runy? Jezus Maria.

BWTeam jesteście jak ten event co go opisywałem niedawno [3 dni bonusowych młotków] kompletnie oderwani od rzeczywistości.

Kolejny content losowość, kolejna loteria, niech farciarzom się święci, niech pracowici i sumienni gracze bez szczęścia wreszcie skasują konta Smile

__________________
masz dalej o 20% lepszy trening od średniego taboretu pod zagrzybioną ścianą na zapleczu obskurnego baru w zaułku podrzędnej części szemranej dzielnicy biednego miasta

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Hornet87: 27-07-2019 23:49.

27-07-2019 23:31 Hornet87 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hornet87 Dodaj Hornet87 do Listy kontaktów
shockth
Forum Legend


Data rejestracji: 22-02-2010
Postów: 1.780
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z Nienacka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
kacik napisał(a)
administracjo nie uginaj sie pod naciskiej WINCYJ WINCYJ WINCYJ ZA DARMO

przeciez az sie niedobrze robi jak chca wprowadzic 500+ na bw ...
juz i tak jest za latwo


sorry kacik, ale dla ciebie frajdą jest kiszonka, przynajmniej takie jest moje zdanie.

loteria była już 'nie fajna' w chwili jej wprowadzenia, bo w 2 dni wpadły 3 epickie piły na r1. potem już to ogrniczono. nie ważne,

ważne jest to, że ciągle dostajemy chłam który w ogóle się nie przydaje dla rozwijania postaci. obecnie wbicie lvlu czy tam staty zajmuje 2 miesiące, bo stata kosztuje 111kk, a pasek ma tyle samo. dziennie wyexpimy 2kk jak wejdą expy. rzeczywiście frajda

napisz ile ty wbijasz na speed serwerze?

wolne łpc, ewo, 5 szt złomu, repa, punkty skarbu, runy? przecież ci co stale grają w bw mają tego na full. po co mi kolejna loteria, żeby mieć te rzeczy na full do kwadratu?

czego nie można wygrać podstawowej staty w grze jaką są wolne PR? bo nie daj boże przyda mi się to, żeby rozwijać postać?

__________________
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
@kacik
Niestety nie opanowaliśmy jeszcze podróży w czasie, więc dzisiejszy patch nie działa na wczorajsze ekspedycje. .

28-07-2019 04:52 shockth jest offline Strona domowa shockth Szukaj postów użytkownika: shockth Dodaj shockth do Listy kontaktów AIM Screen Name of shockth: xxx YIM Account Name of shockth: xxx Zobacz profil MSN shockth
heike_
Triple Ace


Data rejestracji: 17-01-2008
Postów: 151
Kraina: Necropolia IV
Skąd: r3, MaN

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Po miesiącach marudzenia graczy jest zapowiedź nowości a gracze nadal marudzą, epicko Big Grin
28-07-2019 12:27 heike_ jest offline Szukaj postów użytkownika: heike_ Dodaj heike_ do Listy kontaktów
lib66
Lord


Data rejestracji: 04-07-2011
Postów: 315
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Kaagular napisał(a)
cytat:
lib66 napisał(a)
Ja pierdziele, ile razy trzeba napisać, żeby było JASNE, ŻE 5SZT ZŁOMU TO, UWAGA, NIE NAGRODA!!!!!!

Eche. A co, kara? To jest nagroda tylko źle wymyślona czego potwierdzenie tutaj widać. To jest policzek a nie "zamiast pustego losu". To tak jakby w totolotku za "dwójkę" dawali 10 groszy i kazali się cieszyć, że lepsze 10 groszy niż pusty los. Żenada, nie?
Od zawsze (jak dobrze pamiętam) były o to spięcia i nic się nie zmienia.

cytat:
sil123 napisał(a)
Jak bardzo co niektórzy są nieogarnięci, by nie zrozumieć, że złom to nagroda pocieszenia w loterii, a nie super nagroda do zdobycia? Były puste losy i mała szansa na trafienie czegoś, bo chyba było wtedy 50k losów, to było źle (tak, też zdarzało mi się na to marudzić). Teraz jest dużo większa szansa na trafienie czegoś lepszego zamiast 10 pustych losów, szybsze przemielenie loterii i też jest źle.. Bo nagrodą pocieszenia jest 5 sztuk złomu, a nie 5000 rotfl

J.W. plus niby masz rację ale tak nie do końca. Jest jeszcze drugie dno. W nagrodach nie chodzi o to, że trzeba brać bo coś dają, a przecież mogliby nie dawać. Ideą nagród jest to, że gracz chce je zdobyć tj. muszą być atrakcyjne. Inaczej nie ma sensu. A tutaj są obiektywne trzy problemy, z którymi BWT, jak widać, w ogóle nie chce się zmierzyć (chociaż to banalne):
1. nagrody się powtarzają rok do roku, nuda i nikt nie zaprzeczy, kompletny brak świeżości
2. nagrody są niezbalansowane, tj. nie wiadomo pod kogo są zbalansowane bo ani na start, ani na mid, ani na end. Bajzel i brak poświęcenia temu chwili zastanowienia,
3. nagrody są nawet źle nazwane. Nagroda główna to premką, której wartość jest IMO mniejsza od wszystkich nagród oprócz złomu (który jest czarną komedią). O nagrodę główną, to się gracze powinni "zabijać". Zresztą dokładnie tak było przy okazji wywołując ogromne kontrowersję no ale wtedy właśnie "działo się".

Dlatego, niestety nie jest najlepiej. To nie jest coś na co się czeka rok. To jest coś co się wyklika "bo jest" czyli trzeba to nazwać straconą szansą (urodziny są raz na rok).



Analogię że świata realnego do gier nie mają racji bytu, gry(a zwłaszcza te, które egzystuja na tle fantastyki) rządzą się swoimi prawami i intencjami twórców, a te z kolei mogą być jedynie uklonem w stronę graczy. Owszem, należy spoglądać z szerszych perspektyw.

Gdyby nagrody były skalowane względem lvla, to:
1. Najwięksi, czyli osoby które paradoksalnie potrzebują najmniej np. Ewolucji czy run dostali by najwięcej, a Ci, którzy potrzebują najwięcej z kolei dostaliby najmniej - czy sprawiedliwie? Nie wiem, trochę marnotrawstwo i Ci, którzy mają nadmiar wszystkiego.. Narzekaliby na to jeszcze bardziej, a już teraz każdy jest zaslepiony wizja wyłącznie swojego położenia

2. Ustandaryzowanie wszystkiego jest niemożliwe w sposób taki, żeby było sprawiedliwie.

3.Opcjonalne zbalansowane nagród, zeby niektóre elementy(np ewolucja) były uklonem w stronę jednej grupy, a niektóre w stronę grupy przeciwnej

4.Ewentualne zrozumienie aktualnego położenia. W mojej subiektywnej opinii myślę, że nagrody powinny być nie tyle co znikome, ale nie zaburzajace naturalnej rozgrywki. Mianowicie - żeby dalej było sens klikać ataki, zbierać złom i tak dalej. Aktualnie wygląda to w sposób taki, że bonusy z logowan(głównie ewentowych) są zauważalnym bostem dla mniejszych graczy.. I chyba tak powinno być.

Od trzech lat cyklicznie apeluje o rynki zbytu dla powszechnych surowców, jakim są runy, czy ewolucję. Złomu nigdy nie będzie za dużo, bezużytecznych punktów skarbu też. Z kolei za każdym razem, kiedy granicą zapotrzebowania na Evo i runy się rozciąga coraz bardziej - to jest nieuniknione, że za bliżej nieokreślony okres czasu koło się zatoczy i lament podniesie się ponownie. Trochę bezsensowne błędne koło.

Trochę odbieglem od tematu tych 5 paczek złomu, ale to się wiąże. Wszystko zależy od perspektywy. Wystarczy zadać sobie pytanie, czy zamiast tych 5 paczek wolałbys pusty los, który nie przyda się nigdy, a złom - bądź co bądź - może. Np. w fantazyjne wizji startu nowego serwera, blabla. Bez sensu jest aegumebtowanie tego, bo nie można się nijak do tego odnieść

__________________
ZosiA
28-07-2019 12:57 lib66 jest offline Szukaj postów użytkownika: lib66 Dodaj lib66 do Listy kontaktów
Kaagular
Forum Legend


Data rejestracji: 25-12-2008
Postów: 1.614
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
lib66 napisał(a)
perspektywy. Wystarczy zadać sobie pytanie, czy zamiast tych 5 paczek wolałbys pusty los,

Trudne pytanie ale chyba tak. Pusty los jest po prostu przegraną, zrozumiałym komunikatem. Złom w obecnej formie to jest "wygrana", która nie wiadomo co ma sobą reprezentować. Przegraną? No to czemu "coś" jest przegraną? "Nic" powinno być przegraną.
Analogicznie byłoby jak BWT ugięło się i dodało wolne PR do loterii. Np. w wysokości 250 pr. Co by się wtedy stało? To samo co ze złomem. To nie byłoby "zamiast pustego losu", to byłby policzek i każdy zdrowy na umyśle by tak to odebrał.

I to nie chodzi o "więcej" - nawet jeśli tak musiało by być ze względu na to, że liczby są teraz śmieszne. Chodzi o mądrzej. Pod każdą nagrodą powinna się kryć jakaś myśl, jakiś plan, jakiś pomysł. A czy tak jest? Wątpię, bo jakby nad tym po mędrkować to nie mogłoby to tak wyglądać (a możliwości jest nieskończoność).

cytat:
lib66 napisał(a)
1. Najwięksi, czyli osoby które paradoksalnie potrzebują najmniej np. Ewolucji czy run dostali by najwięcej, a Ci, którzy potrzebują najwięcej z kolei dostaliby najmniej - czy sprawiedliwie?
4.Ewentualne zrozumienie aktualnego położenia. W mojej subiektywnej opinii myślę, że nagrody powinny być nie tyle co znikome, ale nie zaburzajace naturalnej rozgrywki.

Dotykasz innego problemu, poważniejszego: brak contentu. Skalowanie względem czegoś (np. lvl) powinno zapewnić sprawiedliwość i to o czym piszesz tj. niezaburzanie rozgrywki. Ale tak byłoby tylko wtedy kiedy powstawałby content i tak np. gracz na 250 lvl i na 25 nie miałby "ściany" i wygrywając przybliżyłby się do celu o taki sam "%". No ale jak wiadomo BWT nie jest zainteresowane contentem (afixy, sety, umagi, ekspy itd.) i od zawsze w tym początek bierze mnóstwo problemów BW.

PS. aktualne nagrody (loteria/event) stanowią kolosalne zaburzenie gry na low lvl. Zaburzenie (a nie słuszny boost) bo jeden maluch będzie miał gigantyczną nagrodę a drugi figę z makiem.
28-07-2019 14:41 Kaagular jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaagular Dodaj Kaagular do Listy kontaktów
CRUZ123
Member


Data rejestracji: 21-01-2009
Postów: 46
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Kaagular napisał(a)
cytat:
lib66 napisał(a)
perspektywy. Wystarczy zadać sobie pytanie, czy zamiast tych 5 paczek wolałbys pusty los,

Trudne pytanie ale chyba tak. Pusty los jest po prostu przegraną, zrozumiałym komunikatem. Złom w obecnej formie to jest "wygrana", która nie wiadomo co ma sobą reprezentować. Przegraną? No to czemu "coś" jest przegraną? "Nic" powinno być przegraną.
Analogicznie byłoby jak BWT ugięło się i dodało wolne PR do loterii. Np. w wysokości 250 pr. Co by się wtedy stało? To samo co ze złomem. To nie byłoby "zamiast pustego losu", to byłby policzek i każdy zdrowy na umyśle by tak to odebrał.


Aj czepiasz się.
Trzeba się nauczyć czerpać przyjemność też i z małych rzeczy.
Rozwijam sobie teraz malucha złomiarza i nie ważne, czy dostałbym 5 złomów, 5 punktów ewo czy 50 punktów skarby - i tak będę się cieszył.
28-07-2019 19:05 CRUZ123 jest offline Szukaj postów użytkownika: CRUZ123 Dodaj CRUZ123 do Listy kontaktów
Albano
Emperor


images/avatars/avatar-20615.jpg

Data rejestracji: 03-02-2011
Postów: 1.348
Klan: Legion_Immortal
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Waszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
CRUZ123 napisał(a)
Aj czepiasz się.
Trzeba się nauczyć czerpać przyjemność też i z małych rzeczy.
Rozwijam sobie teraz malucha złomiarza i nie ważne, czy dostałbym 5 złomów, 5 punktów ewo czy 50 punktów skarby - i tak będę się cieszył.


Wybiegnij w przyszłość. Ten Maluch złomiarz, kiedyś będzie koksem "niezłomiarzem". Wtedy nagrody o których mowa będą dla Ciebie tak samo bezużyteczne jak dla tych którzy krytykują je dzisiaj.
Z resztą to nie w losowym podarunkach jest problem tylko w braku contentu!!!!

W tej grze nie ma co robić!!!!!!
Blachy jak ktoś chce zdobyć to zdobędzie wszystkie. Brak wyzwań to efekt wypłakania przez bolszewików wszelkiego rodzaju ułatwień i sprowadzenia gry do ich żałosnego poziomu.

Farma? Po co to komu? Po co farmić skoro 3x tyle leci za samo logowanie, z bonusów i pierdyliardów nagród.

Ktoś kto normalnie gra ma tysiące run, esencji, pkt skarbu i ewo z którymi nie ma co zrobić!!!

Wojen nie ma o co prowadzić bo konia z rzędem temu kto powie o co w tej grze warto się bić.
Patrząc na czat serwerowy można dojść do wniosku że wojny prowadzą dwa typy graczy:
1) Nołlalajfy i przegrywy które tylko w grze mogą zbudować namiastkę samorealizacji
2) Posiadające sadystyczne skłonności dzieci, które gnębione przez otoczenie chcą odreagować i uprzykrzyć życie komuś po drugiej stronie kabla

Ktoś kiedyś powiedział że nie można oczekiwać lepszych rezultatów jeżeli nasze działania pozostają niezmienne.
Co roku jako remedium na korozję gry stosuje się kit w postaci darmowych surowców i innych zapomóg mających za zadanie uciszyć krzykaczy z forum.
Zawsze powoduje to odwrotny do zamierzonego efekt i tak będzie i tym razem!

__________________
R14 : Brzydall
28-07-2019 22:12 Albano jest offline Szukaj postów użytkownika: Albano Dodaj Albano do Listy kontaktów
Frsh
Double Ace


images/avatars/avatar-25098.jpg

Data rejestracji: 19-03-2010
Postów: 118
Kraina: Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Post wyżej. FAKT

Wojny krwi są ? Nie wiem. Ale wojen tu nie ma. Jest nudno.
Najlepiej mi się grało na r12 w trakcie totalnej wojny.
Teraz nikt nie pali się do wojny bo nikt na tym nic nie zyska, co najwyżej wygrani będą cieszyć się z bardziej opustoszałego serwera.
Patch fajny i ciekawy (zapis sprzętu na ekspy na przykład ,super) ...
Ale tu potrzeba sensownego systemu pozwalającego na Wojny. Wojny wyrównane dla każdego klanu, nie bezmyślną rzeź .
Takiego bez wyniszczania kwadratów, straty lat budowy, nie niszczącego graczy,ale dającego satysfakcję ,dreszczyk emocji .
Było wiele pomysłów na to, sam się rozpisałem kiedyś z moim pomysłem, pisali inni.
Od adminów cisza.. ludzie się "srają" z apką i pierdołami .
Kiedy wreszcie zrozumiecie że gra ,która w samym założeniu i nazwie miała być polem walki ,rywalizacji klanów i graczy.., bez tego może tyko powolnie zdychać ?

__________________
Witaj na IRC-u, gdzie facet to facet, kobieta to facet, a małe dziewczynki to agenci FBI.
28-07-2019 22:29 Frsh jest offline Szukaj postów użytkownika: Frsh Dodaj Frsh do Listy kontaktów
jarex
Emperor


images/avatars/avatar-22124.jpg

Data rejestracji: 28-03-2008
Postów: 1.391
Klan: SoesmA
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: sie bierze drop?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W sumie pacz na plus (chyba) zobaczymy po 13 tymczasem moze w następnym warto by se pochylc nad dropsem. Nie mówe aby go podkręcić na turbo hiper, ale im większy level tym więcej pałek, to chyba nie jest normalne, znacz pewnie dla Mopa i innych kacików jest. Kolejna sprawa to Podróze, niby wieksza szansa na lepsyz sufix/prefix, ale obawiam sie ze bedzie jak w tutku ze im wiekszy mob tym lepsza nagroda....skoro za ubicie zepara czy malfasa dostane dobry glock i podobnie bedzie w podróżach to szybko minie zapał. Tymczasem jednak jestem dobrej mysli....

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)OK, od dzisiaj oprócz bana stałego zostaną komisyjnie spaleni na stosie

cytat:
SushiMaker napisał(a)żeby Roman ze Stachem nie krzyczeli, że teraz to już się skasują

29-07-2019 08:27 jarex jest offline Szukaj postów użytkownika: jarex Dodaj jarex do Listy kontaktów
mychol
Lord


Data rejestracji: 02-06-2009
Postów: 321

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To wszystko to lipa ludzie lipa lipa lipa; craft mial byc tym co tchneloby zycie w te gre plus mozliwosc wymiany evo esencji pkt skarbu run repy prkow miedzy soba; nic innego tu nie pomoze a na pewno nie podroze i znajdowane na nich kolejne kasajace palki i inne takie badziewia na 300 lvlu z ponad 500 lucka
29-07-2019 10:29 mychol jest offline Szukaj postów użytkownika: mychol Dodaj mychol do Listy kontaktów
Friczu
Triple Ace


images/avatars/avatar-25266.jpg

Data rejestracji: 02-01-2011
Postów: 179
Kraina: Necropolia II
Skąd: Szamotuły

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie mogę czytać już tych wypocin płaczków WINCYJ WINCYJ WINCYJ.
Mam wrażenie, że połowa z was to pół mózgi nieudacznicy, którzy wszystko chcą dostać za darmo.
Ta może jeszcze 100000sztuk złomu w loterii i 15 statystyk w górę ?

Tutaj 80% osób czytających ten temat i się wypowiadających nie kuma ,że 5 szt złomu nie ma być nagrodą.


WNIOSKUJE ZATEM aby usunąć 5szt złomu i wprowadzić informację "Nic nie wygrałeś". Jestem ciekaw jakim kolejnym płaczem wykażą się w kolejnych tematach jak mało dostają.

Nie chce im się klikać ataków - bo monotonne.
Evo dostają za mało.
Złomu za mało. OLABOGA Handel pozabijali.

Banda baranów.


Tak +1. Dziękuje.


Nie ma za co, +1 za offence

__________________
r3 Bono
r18 Bono
29-07-2019 10:54 Friczu jest offline Szukaj postów użytkownika: Friczu Dodaj Friczu do Listy kontaktów
adzi4n
Viking


Data rejestracji: 04-02-2009
Postów: 642
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jasne usuńmy wszystkie bonus, a 163.5k evo potrzebne na wymaxowane wszystkich ścieżek klikajmy przez 8 i pól roku, pomijając już epiki na morii. 15k złomu to ledwo 1/5 budynku, faktycznie cuż za niesamowity boost, za sprzedaż tego złomu można sobie kupić aż półtora staty, a główna nagroda "epik" to wybór między 3 przedmiotami. Ty to chyba w topce nie grasz że takie nagrody wydają ci się duże.

z punktu widzenia topki oprócz tego epika, każda inna nagroda to jak te "5 złomu", a lepsza nagrody powinny być po to żeby jak zwykle te same osoby nie zgarnęły epika a reszta nic.

Up jak tam twoja epik demoniczna piła?
29-07-2019 12:01 adzi4n jest offline Szukaj postów użytkownika: adzi4n Dodaj adzi4n do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

up
evo juz mi siee przelewa i nie, nie mam wszystkiego wbitego ale zapominasz ze niektore evo maja ograniczenia levelowe i wyzej nie uzyjesz plus masz limitowana liczbe evo wiec w pewnym momencie dochodzisz do momentu ze wbijasz wszystkie evo co chcesz do poziomow jakie uzywasz plus pare dodatkowych do innych ustawien, zuzywasz runy i evo na podtsawowe epiki i od tego momentu juz wcale nie masz na co wbijac tego evo

znow zaczniesz zuzywac jak kolejne epiki bedziesz robil plus kolejne poziomy evo

problem jest ze
- jedni krzycza evo mi sie przelewa po co mi evo
-drudzy krzycza ze za malo evo dajecie bo sciezki wymagaja duzo
nie dogodzicie wszyskim wiec zloty srodek jest najlepszy :-)

ogolnie bonusy maja dawac najwieksza dopalke malym i nowym graczom a dla topki to maja byc tylko dodatki
zadnego zwiekszania nagrud wraz z poziomem bo to niepotrzebnie tylko wzmocni topke jeszcze bardziej - tak narzekacie na to ze malo maluchow ze slabi sa ale tylko wincyj dajcie zeby topka by;la jeszce bardziej nie do dogonienia

obecnie wg mnie poziom bonusow jest dobry - daje duzo malym i srednim a topka ma grac a nie czekac na darmoche

a zlom ma byc nie pustym pustym losem :-) tyle razy tlumaczyli i dalej placz.... ehhh

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez kacik: 29-07-2019 13:12.

29-07-2019 13:10 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
mychol
Lord


Data rejestracji: 02-06-2009
Postów: 321

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Friczu jesli ktos tu jest polmozgiem to wlasnie ty nim jestes bo nie umiesz czytac ze zrozumienoem; jesli o mnie chodzi to loteria to jedno wielkie nieporozumienie bonusow dziennych mogloby nie byc; ja nie chce evo run pkt skarbu esencji ja chce zbytu dla tych rzeczy bo wszystkiego mam w brod i nie dzieki rozdawnictwu tylko dzieki temu ze 11 rok aktywnie gram dotarlo? Teraz nie zdziwie sie jak napiszesz " to sie skasuj" bo to typowe dla takich jak ty uposledzonych intelektualnie kmiotkow


+1 za offence
29-07-2019 14:19 mychol jest offline Szukaj postów użytkownika: mychol Dodaj mychol do Listy kontaktów
Strony (9): « poprzednie 1 2 [3] 4 5 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » 13 urodziny BloodWars! PATCH 2.3!

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH