Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » 13 urodziny BloodWars! PATCH 2.3! » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (9): « pierwszy ... « poprzednie 2 3 [4] 5 6 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony 13 urodziny BloodWars! PATCH 2.3! 53 Ankieta - średnia ocena: 7,4953 Ankieta - średnia ocena: 7,49
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Borszczu
Viking


Data rejestracji: 03-12-2006
Postów: 584
Klan: SG
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
mychol napisał(a)
tylko dzieki temu ze 11 rok aktywnie gram dotarlo?

Brawo Ty. Fajnie, że przez 11 lat nie przydażylo Ci sie nic ciekawszego niz BW, ale trzeba spojrzec szerzej. Właśnie przez takich ujadaczy jak Ty serwery pustoszeją. Bo Ty zmarnowales pół swojego życia na BW to inni też mogą. Otóż nie.

Gram od poczatku na r19 i analiza jest prosta. Serwer ma prawie 3 lata i po mojemu były 2 duże fale kasacji. Pierwsza to ok 1 roku, po dosjciu do Asty, a druga to ok 2 lata po dojściu do Borkruga.

Poza zapaleńcami, chociaz ja bym bardziej powiedział psychopatami, takimi jak Ty, jest jeszcze zdecydowana większość ludzi normalnych. Pograją rok, dwa, moze trzy i sie kasują. Życie realne pisze różne scenariusze i często trzeba wybrać, BW albo jawa. Z tym ze jak sie ktos skasuje po roku i po 2 latach przerwy chciałby wrocic do BW to tego nie zrobi,bo przez kolejne 8 lat swojej gry bedzie w [ciach] w porównaniu do pozostałych postaci serwera, ktore graly jak Ty lub były przekazywane z rąk do rąk. Zakładam ze jakies 8 lat to trenowanie ewo + epiki na morii.

Na BW content kończy sie na farmieniu asty. Rok gry, pozniej to juz tylko ze ujace klikanie.


+1 za wulgarne zachowanie i prowokacje

__________________
r1: mark

r2,r5,r7,r19: Borszczu

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Borszczu: 29-07-2019 15:55.

29-07-2019 15:54 Borszczu jest offline Szukaj postów użytkownika: Borszczu Dodaj Borszczu do Listy kontaktów
mychol
Lord


Data rejestracji: 02-06-2009
Postów: 321

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kolejny nie rozumie wiec pisze jeszvze raz: miejcie soboe bonusy nagrody i inne duperele wisi mi to ale dajcie tez cos starym graczom; a tak na marginesie mam normalne zycie w realu i granie w bw w wolnej chwili w niczym mi nie przeszkadza bo zrobienie wdzystkich atakow to jakies 15 min wiec oszczedz mi swoich zalosnych kazan
29-07-2019 16:54 mychol jest offline Szukaj postów użytkownika: mychol Dodaj mychol do Listy kontaktów
shockth
Forum Legend


Data rejestracji: 22-02-2010
Postów: 1.780
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z Nienacka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@ Borszczu i to właśnie opisuje Twoje podejście do gry. ja gram wiekszosc czasu w pracy. ty piszesz że loteria jest ok, pograsz rok i sie skasujesz, a my gramy w to latami, ja osobiscie gram od marca 2007 roku.

wiec juz troche się gra. i dla mnie takie nagrody to dyskryminacja starych graczy. bo jak pisalem, mamy wszystkiego od groma. a jedną state na r1 zeby wbić trzeba expić ponad 2 miesiące.

gdzie są nagrody z wolnymi PR?

__________________
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
@kacik
Niestety nie opanowaliśmy jeszcze podróży w czasie, więc dzisiejszy patch nie działa na wczorajsze ekspedycje. .

29-07-2019 20:15 shockth jest offline Strona domowa shockth Szukaj postów użytkownika: shockth Dodaj shockth do Listy kontaktów AIM Screen Name of shockth: xxx YIM Account Name of shockth: xxx Zobacz profil MSN shockth
Lisik
Full Member


Data rejestracji: 04-02-2008
Postów: 55
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wszystko fajnie, tylko kiedy możemy spodziewać się nowego serwera? Tworzenie na umieralniach nowych kont jest całkowicie bezsensowne. Chciałbym w końcu pograć trochę w BW a od ponad 2 lat nie ma odzewu.
O appke już nie pytam.

__________________
ardes koks
30-07-2019 12:27 Lisik jest offline Szukaj postów użytkownika: Lisik Dodaj Lisik do Listy kontaktów
olipo
Triple Ace


Data rejestracji: 22-02-2008
Postów: 241

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Lisik napisał(a)
Wszystko fajnie, tylko kiedy możemy spodziewać się nowego serwera? Tworzenie na umieralniach nowych kont jest całkowicie bezsensowne. Chciałbym w końcu pograć trochę w BW a od ponad 2 lat nie ma odzewu.
O appke już nie pytam.



Raczej pytaj o apke bo to jest powiązane jedno z drugim, o ile dobrze pamiętam to była mowa że dopóki niepowstanie apka to nowych serwerów nie będzie.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez olipo: 30-07-2019 15:05.

30-07-2019 14:54 olipo jest offline Szukaj postów użytkownika: olipo Dodaj olipo do Listy kontaktów
Frsh
Double Ace


images/avatars/avatar-25098.jpg

Data rejestracji: 19-03-2010
Postów: 118
Kraina: Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W temacie urodzinowych eventow.
Przydało by się wedlug mnie do podwójnego dropu itd. Dodać zniesienie strefowosci dropu w trakcie jego trwania.

__________________
Witaj na IRC-u, gdzie facet to facet, kobieta to facet, a małe dziewczynki to agenci FBI.
31-07-2019 14:26 Frsh jest offline Szukaj postów użytkownika: Frsh Dodaj Frsh do Listy kontaktów
Olisa
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Borszczu napisał(a)
cytat:
mychol napisał(a)
tylko dzieki temu ze 11 rok aktywnie gram dotarlo?

Brawo Ty. Fajnie, że przez 11 lat nie przydażylo Ci sie nic ciekawszego niz BW, ale trzeba spojrzec szerzej. Właśnie przez takich ujadaczy jak Ty serwery pustoszeją. Bo Ty zmarnowales pół swojego życia na BW to inni też mogą. Otóż nie.

Gram od poczatku na r19 i analiza jest prosta. Serwer ma prawie 3 lata i po mojemu były 2 duże fale kasacji. Pierwsza to ok 1 roku, po dosjciu do Asty, a druga to ok 2 lata po dojściu do Borkruga.

Poza zapaleńcami, chociaz ja bym bardziej powiedział psychopatami, takimi jak Ty, jest jeszcze zdecydowana większość ludzi normalnych. Pograją rok, dwa, moze trzy i sie kasują. Życie realne pisze różne scenariusze i często trzeba wybrać, BW albo jawa. Z tym ze jak sie ktos skasuje po roku i po 2 latach przerwy chciałby wrocic do BW to tego nie zrobi,bo przez kolejne 8 lat swojej gry bedzie w [ciach] w porównaniu do pozostałych postaci serwera, ktore graly jak Ty lub były przekazywane z rąk do rąk. Zakładam ze jakies 8 lat to trenowanie ewo + epiki na morii.

Na BW content kończy sie na farmieniu asty. Rok gry, pozniej to juz tylko ze ujace klikanie.


+1 za wulgarne zachowanie i prowokacje

Muszę przyznać że głupota powyższej wypowiedzi, argumentacja i hipokryzja przebijają nawet mnie
Big Grin
01-08-2019 01:02
Letek
Full Member


Data rejestracji: 12-12-2015
Postów: 69

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Fajne bonusy
Oby patch trzymał ich poziom

Moglibyście dodać dropienie run na wypkach (nawet bardzo rzadko)
Dużo osób ma skończony sprzet, kamyki się przelewają więc nie ma po co wypek robić
Dla jednej runy co 3 dni już bym to przenyslal Smile
01-08-2019 14:26 Letek jest offline Szukaj postów użytkownika: Letek Dodaj Letek do Listy kontaktów
Przewodnik
King


images/avatars/avatar-15274.jpg

Data rejestracji: 30-07-2007
Postów: 834
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: z tamtąd albo stąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A najlepszego dla Was Smile tak czytam coraz częściej to forum może by tak wrócić Smile

__________________
cytat:
Rudek napisał(a)
Przewodnik
Niektórzy nie sa alkoholikami jak Ty i wola kase wydac na inny, znacznie lepszy cel.

...A JA PYTAM NA JAKI Smile ...

02-08-2019 19:28 Przewodnik jest offline Szukaj postów użytkownika: Przewodnik Dodaj Przewodnik do Listy kontaktów
mychol
Lord


Data rejestracji: 02-06-2009
Postów: 321

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie rob tego strata czasu nic sie nie zmienilo bw teamu niezmiennie od kilku lat ma graczy w czterech literach; zaluje ze nie skonczylem z tym 8-9 lat temu bo teraz po 11 latach szkoda mi tego czasu poswieconego na zbudowanie postaci
03-08-2019 00:22 mychol jest offline Szukaj postów użytkownika: mychol Dodaj mychol do Listy kontaktów
Vilgeforz2
Lord


Data rejestracji: 29-05-2015
Postów: 484
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

standardowo jak to w bajzlu bw, znowu w jednym teamcie dyskutuje necro i moria i jest jeden wielki syf

a patche moga sobie wsadzic gdzie chca, dopoki nie bedzie balansu w tej grze, a tego nie bedzie nigdy


jedne tatuaze maja w sobie skalowane lucki, ataki, dodatkowe bazowe hp, maja mozliwosc uzywania defa i twardosci co bardzo mocno zmienilo gre

inni maja wielkie [ciach] w postaci 1 ataku i zerowania defa, zeoro lucka, zero dodatkowych hapsow itd moglbym tak wymieniac

ale wg administracji balans jest ok, takze szkoda naszego czasu

bw to szrot, nie wiem jakim cudem jeszcze tutaj gramy, mala garstka ludzi, ale jednak

na szczescie wykruszamy sie jeden po drugim i ten projekt wkoncu padnie, czego mu serdecznie zycze

nie pozdrawiam administracji
03-08-2019 13:36 Vilgeforz2 jest offline Szukaj postów użytkownika: Vilgeforz2 Dodaj Vilgeforz2 do Listy kontaktów
KanarkiKikkers
Lord


Data rejestracji: 18-02-2013
Postów: 482

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@up

Jak dla mnie KAŻDY tatuaż powinien mieć bonus do lucka i hp, skalowany z poziomem.
03-08-2019 15:55 KanarkiKikkers jest offline Szukaj postów użytkownika: KanarkiKikkers Dodaj KanarkiKikkers do Listy kontaktów
KarmaWraca
Junior Member


Data rejestracji: 05-08-2018
Postów: 11

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Loteria resetuje się automatycznie, gdy zostaną wygrane wszystkie główne nagrody.
Wymagany poziom postaci: 10


czemu

nie szanujecie nowych graczy?

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez KarmaWraca: 04-08-2019 14:11.

04-08-2019 14:05 KarmaWraca jest offline Szukaj postów użytkownika: KarmaWraca Dodaj KarmaWraca do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bo gdyby nie bylo restykcji dotyczacych levela to ktos by zalozyl 1000 kont tylko po to zeby zabrac serwerowi nagrode. Juz kiedys mielismy taka akcje. Zreszta wbicie 10 poziomu nie zabiera jakos strasznie duzo czasu.

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
04-08-2019 14:19 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
kurak26
King


Data rejestracji: 22-11-2006
Postów: 871
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

10 lvl na ostrożnie i dokładnie wbijasz w 1 dzień, na odwal w dwa i już ciągniesz losy

tylko nawet 1 wymarzony epik z prefem lub syfem nie zrobi z ciebie kozaka ....

__________________
było miło, teraz nawet 1 grosza szkoda na "wasz produkt", ale i tak pykam dalej
04-08-2019 14:23 kurak26 jest offline Szukaj postów użytkownika: kurak26 Dodaj kurak26 do Listy kontaktów
jarex
Emperor


images/avatars/avatar-22124.jpg

Data rejestracji: 28-03-2008
Postów: 1.391
Klan: SoesmA
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: sie bierze drop?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
KarmaWraca napisał(a)
Loteria resetuje się automatycznie, gdy zostaną wygrane wszystkie główne nagrody.
Wymagany poziom postaci: 10


czemu

nie szanujecie nowych graczy?


co ma loteria która jest dwa razy do roku do nowych graczy? ja jako nowy gracz jarał bym sie bonusami za logowanie a nie 5 szt złomu i moze przy dobrych wiatrach punktami lpc...

tymczasem czy jest szansa przed wgraniem pacza dowiedzieć się jak bedą wyglądały podróże? nie chodzi mi o staatystyki tylko czy to będą moby jak bialy smok czy cos na kształt kw?

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)OK, od dzisiaj oprócz bana stałego zostaną komisyjnie spaleni na stosie

cytat:
SushiMaker napisał(a)żeby Roman ze Stachem nie krzyczeli, że teraz to już się skasują

04-08-2019 14:43 jarex jest offline Szukaj postów użytkownika: jarex Dodaj jarex do Listy kontaktów
Eleishar
Lord


Data rejestracji: 28-02-2018
Postów: 276
Klan: Klan Cienia
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pierwszy konkurs skończony, to kiedy kolejne obiecane? Już za półmetkiem jesteśmy jakby nie patrzeć.

__________________
Nieważne kto śmieje się ostatni, grunt żebym to był ja.
07-08-2019 14:33 Eleishar jest offline Szukaj postów użytkownika: Eleishar Dodaj Eleishar do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.082
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Autor tematu Temat rozpoczęty przez MasterOfPuppets
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Eleishar, nie przypominam sobie żebym obiecywał kolejny konkurs. Nie przypominam sobie żebym obiecywał jakiekolwiek konkursy Smile Ale faktycznie, trafiłeś - będzie kolejny. Kiedy? No cóż, pierwszy skończył się DZISIAJ, więc następny może być najwcześniej JUTRO... ale niczego nie obiecuję Wink

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


07-08-2019 15:05 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
Eleishar
Lord


Data rejestracji: 28-02-2018
Postów: 276
Klan: Klan Cienia
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na FB było powiedziane że to PIERWSZY konkurs, logicznie powinien być przynajmniej jeden kolejny Tongue

__________________
Nieważne kto śmieje się ostatni, grunt żebym to był ja.
07-08-2019 20:33 Eleishar jest offline Szukaj postów użytkownika: Eleishar Dodaj Eleishar do Listy kontaktów
Ronin92
Newbie


Data rejestracji: 04-11-2018
Postów: 5
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A może byście tak wprowadzili możliwość sprzedawania złomu w sklepie za punkty rozwoju? I nie, nie za jakieś 200 czy ileś, tylko chociaż z 400. Od 1,5 roku farmię złom i nie mogę go sprzedać teraz, bo cena z około 450 spadła do 270, to jest kpina jakaś. Mam ponad 80k złomu i nie mogę teraz zdobyć pr przez to. I nie jestem w tym jedyny.

Złom powinien znacznie podrożeć, nie tylko ze względu na to, ale też wzrosłaby "wartość" kwadratów i może coś by się wtedy w tej grze ruszyło. Mówię tu o wojnach

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Ronin92: 10-08-2019 08:52.

10-08-2019 08:50 Ronin92 jest offline Szukaj postów użytkownika: Ronin92 Dodaj Ronin92 do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ronin92 napisał(a)
A może byście tak wprowadzili możliwość sprzedawania złomu w sklepie za punkty rozwoju? I nie, nie za jakieś 200 czy ileś, tylko chociaż z 400. Od 1,5 roku farmię złom i nie mogę go sprzedać teraz, bo cena z około 450 spadła do 270, to jest kpina jakaś. Mam ponad 80k złomu i nie mogę teraz zdobyć pr przez to. I nie jestem w tym jedyny.

Złom powinien znacznie podrożeć, nie tylko ze względu na to, ale też wzrosłaby "wartość" kwadratów i może coś by się wtedy w tej grze ruszyło. Mówię tu o wojnach


Jeszcze zeby taki system, ktory by skupowal leg dsk speedy po 10kk? rotfl
Zlom mozesz sprzedac w kazdej chwili, to ze Cie cena nie zadowala, no coz, masz problem.

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
10-08-2019 11:11 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Złota Rybka
Lord


images/avatars/avatar-18359.jpg

Data rejestracji: 27-05-2010
Postów: 459
Kraina: Moria V
Skąd: wiedziałeś?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ronin92 napisał(a)
A może byście tak wprowadzili możliwość sprzedawania złomu w sklepie za punkty rozwoju? I nie, nie za jakieś 200 czy ileś, tylko chociaż z 400. Od 1,5 roku farmię złom i nie mogę go sprzedać teraz, bo cena z około 450 spadła do 270, to jest kpina jakaś. Mam ponad 80k złomu i nie mogę teraz zdobyć pr przez to. I nie jestem w tym jedyny.

Złom powinien znacznie podrożeć, nie tylko ze względu na to, ale też wzrosłaby "wartość" kwadratów i może coś by się wtedy w tej grze ruszyło. Mówię tu o wojnach


Big Grin Przyznam, że mnie ten post rozwalił. Gracz chce sprzedać zlom po tak drogiej cenie że nikt z graczy nie chce za tyle kupić. Żąda więc od Administracji stworzenia mechanizmu by mógł sprzedawać zlom w sklepie po cenie droższej niż rynkowa i twierdzi że to rozrusza grę Big Grin

To ja poproszę o możliwość sprzedaży w sklepie itemów za kamienie bo mam miedziany występu i to kpina że żaden z graczy nie chce go kupić za 100kd

__________________
Chcesz premię +100 do szczęścia w wyprawach, usunięcia denerwującego operatora, odblokowania konta?
Już dziś Złota Rybka może pomóc Ci w spełnieniu marzeń.

rotfl

10-08-2019 11:27 Złota Rybka jest offline Strona domowa Złota Rybka Szukaj postów użytkownika: Złota Rybka Dodaj Złota Rybka do Listy kontaktów
Martha1234567
Double Ace


Data rejestracji: 06-12-2018
Postów: 138

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ronin92 napisał(a)
A może byście tak wprowadzili możliwość sprzedawania złomu w sklepie za punkty rozwoju? I nie, nie za jakieś 200 czy ileś, tylko chociaż z 400. Od 1,5 roku farmię złom i nie mogę go sprzedać teraz, bo cena z około 450 spadła do 270, to jest kpina jakaś. Mam ponad 80k złomu i nie mogę teraz zdobyć pr przez to. I nie jestem w tym jedyny.

Złom powinien znacznie podrożeć, nie tylko ze względu na to, ale też wzrosłaby "wartość" kwadratów i może coś by się wtedy w tej grze ruszyło. Mówię tu o wojnach


I kto ma ten twój złom kupować? Po 400? To sam Ci chętnie sprzedam. 10-15k tego dziadostwo w 2 tygodnie z kw i lombardu przybywa. Nie ma co z tym robić.
Wartość kwadratów wzrośnie? Wojna o nie wybuchnie? Przecież teraz to jak kogoś 2 razy pustakiem poczęstujesz to możesz bana za nękanie wyłapać. Takie to teraz wojny krwi mamy...

Trzymaj sobie chłopaku ten złom może jak będziesz większy kwadrat sobie za niego rozbudujesz...
10-08-2019 11:50 Martha1234567 jest offline Szukaj postów użytkownika: Martha1234567 Dodaj Martha1234567 do Listy kontaktów
Ronin92
Newbie


Data rejestracji: 04-11-2018
Postów: 5
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Martha1234567 napisał(a)10-15k tego dziadostwo w 2 tygodnie z kw i lombardu przybywa. Nie ma co z tym robić.


to ciekawe, co mówisz, bo mam lombard na 37
Efekt: +212641 PLN / h

i wyfarmienie tych 80k zajęło mi dobre pół roku, a masz w tym też złom z wypek
10-08-2019 11:55 Ronin92 jest offline Szukaj postów użytkownika: Ronin92 Dodaj Ronin92 do Listy kontaktów
mychol
Lord


Data rejestracji: 02-06-2009
Postów: 321

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ronin ja dziennie z kw mam 10mln plnow plus ataki plus lombard to lekko 15mln plnow na dzien
10-08-2019 16:40 mychol jest offline Szukaj postów użytkownika: mychol Dodaj mychol do Listy kontaktów
jarex
Emperor


images/avatars/avatar-22124.jpg

Data rejestracji: 28-03-2008
Postów: 1.391
Klan: SoesmA
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: sie bierze drop?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czy będzie info o której zostanie wgrany pacz? czy tez jak zwykle ,,dowiecie się w odpowiednim czasie,,

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)OK, od dzisiaj oprócz bana stałego zostaną komisyjnie spaleni na stosie

cytat:
SushiMaker napisał(a)żeby Roman ze Stachem nie krzyczeli, że teraz to już się skasują

12-08-2019 09:05 jarex jest offline Szukaj postów użytkownika: jarex Dodaj jarex do Listy kontaktów
Borszczu
Viking


Data rejestracji: 03-12-2006
Postów: 584
Klan: SG
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zapewne jak zawsze, o 11.

__________________
r1: mark

r2,r5,r7,r19: Borszczu
12-08-2019 09:40 Borszczu jest offline Szukaj postów użytkownika: Borszczu Dodaj Borszczu do Listy kontaktów
Letek
Full Member


Data rejestracji: 12-12-2015
Postów: 69

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja już przygotowałem w Wordzie 4 wersję hejtu więc równo 11.01 robię kopiuj wklej i będę pierwszy xd

A tak na serio trzymam kciuki - zaskoczcie nas pozytywnie
12-08-2019 10:28 Letek jest offline Szukaj postów użytkownika: Letek Dodaj Letek do Listy kontaktów
jarex
Emperor


images/avatars/avatar-22124.jpg

Data rejestracji: 28-03-2008
Postów: 1.391
Klan: SoesmA
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: sie bierze drop?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Letek napisał(a)
Ja już przygotowałem w Wordzie 4 wersję hejtu więc równo 11.01 robię kopiuj wklej i będę pierwszy xd

A tak na serio trzymam kciuki - zaskoczcie nas pozytywnie


tu nie chodzi o hejt, po prostu jestem ciekaw na którą planowane jest wgranie, bo po drodze i tak się coś wysypie. Choć znając MOP-a odpowiedzi to nie spodziewam sie zbyt wiele..

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)OK, od dzisiaj oprócz bana stałego zostaną komisyjnie spaleni na stosie

cytat:
SushiMaker napisał(a)żeby Roman ze Stachem nie krzyczeli, że teraz to już się skasują

12-08-2019 10:36 jarex jest offline Szukaj postów użytkownika: jarex Dodaj jarex do Listy kontaktów
Letek
Full Member


Data rejestracji: 12-12-2015
Postów: 69

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A co ci zmieni czy będzie o 8 czy o 12 czy nawet w czwartek ?
Musisz się specjalnie na to przygotować ?
Będzie to bedzie
12-08-2019 11:59 Letek jest offline Szukaj postów użytkownika: Letek Dodaj Letek do Listy kontaktów
Strony (9): « pierwszy ... « poprzednie 2 3 [4] 5 6 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » 13 urodziny BloodWars! PATCH 2.3!

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH