Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » Necropolia v2 Aukcyjna (R3+R4/R6+R10/R7/R11/R12/R16) Jak Zrobić w PIERWSZEJ rundzie 450-500k DMG? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Jak Zrobić w PIERWSZEJ rundzie 450-500k DMG?
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
SimonKSD
Viking


Data rejestracji: 21-08-2016
Postów: 502
Klan: LBK
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Grox

Jak Zrobić w PIERWSZEJ rundzie 450-500k DMG? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pewnie każdy teraz po puka się po czole i stwierdzi Necro to nie moria itd...
Zastanawiam się czy przy 260lvl jest to możliwe, czy jednak braki w eq i umagach sprawia że jest to nie osiągalne.

Po 1 dniu testów na razie posiadam 2 linki.
Maska
Skan

Krew życia
Skan

Krew życia może byłaby lepsza ale nie da się ubrać ambicji i ziza razem :/

Może inna broń, biała,dystans,skorpiony?
31-07-2019 11:32 SimonKSD jest offline Strona domowa SimonKSD Szukaj postów użytkownika: SimonKSD Dodaj SimonKSD do Listy kontaktów
adzi4n
Viking


Data rejestracji: 04-02-2009
Postów: 643
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

300k widziałem ale 500k to jeszcze nie ten etap, oczywiście liczę bez pustego dmg Big Grin
W demonach 1h, jak sie kw skoncza to ci wrzuce linka.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez adzi4n: 31-07-2019 11:52.

31-07-2019 11:48 adzi4n jest offline Szukaj postów użytkownika: adzi4n Dodaj adzi4n do Listy kontaktów
SimonKSD
Viking


Data rejestracji: 21-08-2016
Postów: 502
Klan: LBK
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Grox

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SimonKSD
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gdyby mi wszystkie ataki i kryty weszły to też w 1 rundzie byłoby +/-340k tak tylko 219k.

Czekam za linkiem, i mówimy tu o 1 rundzie?
31-07-2019 18:38 SimonKSD jest offline Strona domowa SimonKSD Szukaj postów użytkownika: SimonKSD Dodaj SimonKSD do Listy kontaktów
adzi4n
Viking


Data rejestracji: 04-02-2009
Postów: 643
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak w jednej rundzie bez pustego dmg.
takie coś mam tylko z rana:
https://r3.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=34b2103f15

Jak jeszcze się bawiłem w jak największy dmg i zapisywałem w notatkach to mam taki zapis 324666 / 13 na jedna rundę.

Jeśli chodzi potencjał zrobienia dmg to 12k x 30 = 360k,
lub dojdzie do ostatniego lvla cytki to 17k x 30 = 510k o ile każdy strzał wejdzie i będzie krytyczny bo żar raczej się już odpali na full do tego czasu.

Zrobiłem kiedyś taki temat na r3: Rekordy dmg na runde z nowych kw z gwiazdkami

ale jak widać nie miał wzięcia

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez adzi4n: 31-07-2019 20:11.

31-07-2019 20:07 adzi4n jest offline Szukaj postów użytkownika: adzi4n Dodaj adzi4n do Listy kontaktów
SimonKSD
Viking


Data rejestracji: 21-08-2016
Postów: 502
Klan: LBK
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Grox

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SimonKSD
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Docelowo owy DMG chce robić na expie...Big Grin lecz od czegoś trzeba zacząć, a na kw najłatwiej i najbezpieczniej jest testować.
Trzeba poczekać do zapisu eq wtedy jeszcze łatwiej będzie testować.
Myślę że na razie 340k to max co mogę wyciągnąć :/ brak e demon kastet sprawia że pozostaje mi tylko kombinować z FN ;/
31-07-2019 21:59 SimonKSD jest offline Strona domowa SimonKSD Szukaj postów użytkownika: SimonKSD Dodaj SimonKSD do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » Necropolia v2 Aukcyjna (R3+R4/R6+R10/R7/R11/R12/R16) Jak Zrobić w PIERWSZEJ rundzie 450-500k DMG?

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH