Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Wygląd gry » Sala większych run w MENU! » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Sala większych run w MENU! 6 Ankieta - średnia ocena: 7,006 Ankieta - średnia ocena: 7,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Zdrastvooyte
Member


images/avatars/avatar-25732.png

Data rejestracji: 30-07-2019
Postów: 44
Klan: Fan Club Siwucha
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Necropolia XI
Skąd: Lubelskie

Text Sala większych run w MENU! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam! Mam do przedstawienia małą sugestię dotyczącą menu gry. Mianowicie, dodanie Sali większych run do menu, tuż obok zbrojowni. Dlaczego sądzę że to dobry pomysł?

  • Czytelność

    W przypadku zarówno przedmiotów, jak i talizmanów, możemy odczytać aktualnie wyekwipowany zestaw, niezależnie od tego w której zakładce gry się znajdujemy. Dla umagicznień nie jest to możliwe, gdyż obok linku do Król Wzgórza wyświetla się liczba aktywnych ekspedycji, a nie aktywny zestaw umagicznień. Aby przysłowiowo wilk był syty, i owca cała, wystarczy umieścić bezpośredni link do Sali większych run obok linku do zbrojowni - dzięki temu będziemy mogli odczytać zarówno aktualnie aktywny zestaw umagicznień, jak i ilość aktywnych ekspedycji.

  • Wygoda

    Aby dostać się do sali większych run należy aktualnie wykonać dwa kliknięcia, a po umieszczeniu linku w menu, było by to tylko jedno kliknięcie. Biorąc pod uwagę że możemy często chcieć zmienić coś w naszych umagach - zdecydowanie oszczędza to czas!
    (wiem, jestem leniwy rotfl )

  • Spójność

    Przedmioty zdobyte na wyprawie ---> lądują w zbrojowni!
    Runy zdobyte na ekspedycji ---> lądują w zakładce talizmanów!
    Umagicznienia zdobyte na królu wzgórza ---> lądują w zakładce króla wzgórza???

    Wydaje mi się, że większy sens miało by, gdyby umagicznienia, analogicznie do dwóch innych wybieranych zestawów sprzętu trafiły na własną zakładkę, zamiast w samotności być w czeluściach zakładki króla wzgórza. #freetheumag


Poniżej, łącząc moje godne dziesięciolatka umiejętności modyfikacji kodu HTML, oraz niegodne dziesięciolatka umiejętości użytkowania PAINT, skonstruowałem wizualną reprezentację mojej idei:
12-08-2019 18:29 Zdrastvooyte jest offline Szukaj postów użytkownika: Zdrastvooyte Dodaj Zdrastvooyte do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Wygląd gry » Sala większych run w MENU!

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH