Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » MORIA Podróże - itemy, przeciwnicy » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Podróże - itemy, przeciwnicy 10 Ankieta - średnia ocena: 3,7010 Ankieta - średnia ocena: 3,70
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Cerbin
Forum Legend


Data rejestracji: 30-03-2007
Postów: 1.975
Skąd: Gród Kraka

Podróże - itemy, przeciwnicy Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Płakał już ktoś?
To ja popłaczę...

Wypadają za mocne itemy. Mam dostęp do niewielkiego procenta raportów, ale co i rusz widzę itemy
bardzo dobre i jeszcze lepsze.

Przeciwnicy są za łatwi. Topka robi lvl9 bez specjalnego wysiłku (ja np. w bojowych ciuchach).


Do losowania nagród i dropa pozostałych rzeczy (monety, evo, zasoby, exp) uwag nie mam.

__________________
WEGE Blood Wars (copyright Vilku)

19-08-2019 15:18 Cerbin jest offline Szukaj postów użytkownika: Cerbin Dodaj Cerbin do Listy kontaktów
delordione
Lord


Data rejestracji: 03-08-2015
Postów: 358

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

fakt, itemy lecą o dziwo mega dobre, a nieiwielki jest koszt nawet jako-takiego setu do robienia 9lvl za free.

https://r13.bloodwars.interia.pl/showmsg...&key=7a2bb3f3de

tutaj nawet cos zepsulem, zle mi sie kliknelo a i tak zrobilem ;p drop calkiem ok, ale u nas w klanie polecial czarny sztuki przykladowoBig Grin

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez delordione: 19-08-2019 16:39.

19-08-2019 16:39 delordione jest offline Szukaj postów użytkownika: delordione Dodaj delordione do Listy kontaktów
KanarkiKikkers
Lord


Data rejestracji: 18-02-2013
Postów: 483

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Typowe "ja już mam więc inni nie mogą mieć". Niech każdy najlepiej robi wyprawki 5 lat i może coś dropnie, albo i nie. Ludzie mają duże lvle i może wreszcie pora by dropilicoś lepszego niż pałki i miedziaki występku. Ja do tej pory też nic nie wydropiłem i widzę dużo fajnych dropów na SB. Wreszcie coś dobrego to nie, musi ktoś płakusiać że za dobrze.
19-08-2019 16:44 KanarkiKikkers jest offline Szukaj postów użytkownika: KanarkiKikkers Dodaj KanarkiKikkers do Listy kontaktów
delordione
Lord


Data rejestracji: 03-08-2015
Postów: 358

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie no bez przesady Big Grin przeciez leca itemy dosc dobre jakosciowo, poza tym - topka ma itemy wszystkie jakie zapragną, a jak nie maja, to ich stac n a nie, placz o dropa w zasadzie nie istnieje juz na high lvl postaci
19-08-2019 18:21 delordione jest offline Szukaj postów użytkownika: delordione Dodaj delordione do Listy kontaktów
Cerbin
Forum Legend


Data rejestracji: 30-03-2007
Postów: 1.975
Skąd: Gród Kraka

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Cerbin
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

re KanarkiKikkers. Jestem topka, nie mam endbuildu bo nie mam czasu. Zeskanuj, przekonasz sięTongue
Chętnie bym przytulił kupę dobrych itemów. I przytulę, bo dla większości wszystko co jest izi pizi jest najlepsze na świecie i SM nic Wam nie zetnie. Ale ta kupa i tak ma za wysoki droprate.

Nie widziałem raportu z lv9 z bezwartościowym dropem - i to dobrze. Nadrobienie run, evo - fajnie. Ale itemy - za fajnie.
Widziałem już parę linków z dropem za setki tysięcy do kilku milionów, w ciągu tygodnia istnienia podróży. Sam wydropiłem milion dziś. W ciągu tygodnia itemy warte więcej niż przez ostatni kwartał z wypek (i to pomijając ten itek za milion).
Przy praktycznie zerowym wysiłku.

Zestaw do farmienia trzech ostatnich lokacji (bo w zasadzie tylko je się bierze) jest chamsko prosty i do zrobienia w 3 dni w wersji 8/10. Ja robię lvl9 w połowie w bojowym eq...
Sama podróż, zaryzykuję twierdzenie, po tygodniu nie stanowi wyzwania. klik klik klik. ile zostało inta? a to walnę z wpływów. klik klik klik. do kasy.

Czy jest szansa na dostanie w BW czegoś, co wymaga pomyślenia i pokombinowania czy wszystko ma się sprowadzać do klik-o, wygrałem, bo każdy los wygrywa-klik ?

W ciach macie kombinowanie i myślenia, nie? ok. offence +1. do widzenia, stary marudo. letko ma być, nie cienszko.

wulgarne zachowanie ostrzeżenie Kylin

__________________
WEGE Blood Wars (copyright Vilku)

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Kylin: 20-08-2019 07:24.

19-08-2019 19:56 Cerbin jest offline Szukaj postów użytkownika: Cerbin Dodaj Cerbin do Listy kontaktów
Staszek
Lord


images/avatars/avatar-25645.png

Data rejestracji: 08-10-2006
Postów: 435
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam

Garść linków - zapisuje podróże OD wejścia patcha.

Proszę nie wymyślać swoich teorii bo nadają się tylko do wiadomego celu ...

1

2

3

4

5

6

7


Jakim ignorantem matematycznym trzeba być, żeby na podstawie tak małej próby wysnuwać takei teorie ?

__________________
R17 - Damaji
19-08-2019 20:34 Staszek jest offline Szukaj postów użytkownika: Staszek Dodaj Staszek do Listy kontaktów
Złota Rybka
Lord


images/avatars/avatar-18359.jpg

Data rejestracji: 27-05-2010
Postów: 459
Kraina: Moria V
Skąd: wiedziałeś?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak uwolniono limit lucka to też było pełno linków, że teraz czarne xxx lewitacji będą codziennie wypadać, bo kolega kolegi na innym serwerze taki wydropił. Minęło tyle czasu i jakoś nadal są osoby co nie mają end game biżu.

__________________
Chcesz premię +100 do szczęścia w wyprawach, usunięcia denerwującego operatora, odblokowania konta?
Już dziś Złota Rybka może pomóc Ci w spełnieniu marzeń.

rotfl

19-08-2019 21:14 Złota Rybka jest offline Strona domowa Złota Rybka Szukaj postów użytkownika: Złota Rybka Dodaj Złota Rybka do Listy kontaktów
Loge
Full Member


Data rejestracji: 30-06-2013
Postów: 74
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Staszek napisał(a)
Witam

Garść linków - zapisuje podróże OD wejścia patcha.

Proszę nie wymyślać swoich teorii bo nadają się tylko do wiadomego celu ...

1

2

3

4

5

6

7


Jakim ignorantem matematycznym trzeba być, żeby na podstawie tak małej próby wysnuwać takei teorie ?


Hmm no wiesz, ja na każdej z dwóch moich postaci miałem evo w nagrodach jedynie DWA razy..... Evo z zadań (50) tylko raz na jednej postaci. Więc nie tylko nie wszyscy losują super itemek, ale też nie wszyscy mają 5/7 dni nagrody z evo....
19-08-2019 22:32 Loge jest offline Szukaj postów użytkownika: Loge Dodaj Loge do Listy kontaktów
Staszek
Lord


images/avatars/avatar-25645.png

Data rejestracji: 08-10-2006
Postów: 435
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Loge napisał(a)


Hmm no wiesz, ja na każdej z dwóch moich postaci miałem evo w nagrodach jedynie DWA razy..... Evo z zadań (50) tylko raz na jednej postaci. Więc nie tylko nie wszyscy losują super itemek, ale też nie wszyscy mają 5/7 dni nagrody z evo....


Wszystko rozchodzi się o losowator dlatego są ludzie którzy dropią non stop lub np wyciągają 3x pod rząd główną nagrodę w loterii (r17) ... Big Grin

Sporo osób woli runy bo ich ciągle brakuje na Morii ... Na moich podróżach runy były tylko jeden raz Frown

__________________
R17 - Damaji
19-08-2019 22:57 Staszek jest offline Szukaj postów użytkownika: Staszek Dodaj Staszek do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » MORIA Podróże - itemy, przeciwnicy

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH