Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R18 Kolejny brak możliwości zaliczenia zadania » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Kolejny brak możliwości zaliczenia zadania 3 Ankieta - średnia ocena: 1,003 Ankieta - średnia ocena: 1,003 Ankieta - średnia ocena: 1,003 Ankieta - średnia ocena: 1,003 Ankieta - średnia ocena: 1,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
wampiral
Forum Ace


Data rejestracji: 17-02-2009
Postów: 76

Kolejny brak możliwości zaliczenia zadania Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze: roso
Przeglądarka internetowa: firefox

Opis problemu:

Jestem w trakcie zaliczania dalekich wypraw po przejściu do Aktu 3 a mam zadanie dzienne na zaliczenie pielgrzymki i nie mogę już więcej losować więc zadania dziś nie wykonam.

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez wampiral: 21-09-2019 07:59.

21-09-2019 07:52 wampiral jest offline Szukaj postów użytkownika: wampiral Dodaj wampiral do Listy kontaktów
wampiral
Forum Ace


Data rejestracji: 17-02-2009
Postów: 76

Autor tematu Temat rozpoczęty przez wampiral
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przez pomyłkę podałem zły serwer - chodzi o r11+r12
Ale pewnie problem dotyczy wszystkich serwerów.
21-09-2019 07:58 wampiral jest offline Szukaj postów użytkownika: wampiral Dodaj wampiral do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no ale to nie jest jakas stala blokada (niemozliwosc zaliczenia zadania) tylko wynikajaca z przejscia do kolejnego etapu gry
miales 2 szanse wylosowania nowych zadan wiec miales mozliwosc wymiany (zapewne wylosowalo przy ostatniej zmianie ale to twoj wybor brac zmiane)

wg mnie zaliczanie wypraw trwa tak krotko ze nie ma sensu nic zmieniac

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy
21-09-2019 10:19 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
wampiral
Forum Ace


Data rejestracji: 17-02-2009
Postów: 76

Autor tematu Temat rozpoczęty przez wampiral
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To zależy od szczęścia ale z reguły trwa kilka dni.
Więc bug jak nic.
21-09-2019 10:26 wampiral jest offline Szukaj postów użytkownika: wampiral Dodaj wampiral do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.086
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To nie błąd, nie sprawdzamy czy gracz ma zaliczone wyprawy. Zawsze możesz wylosować nowe zadanie lub poczekać aż będziesz je mógł zaliczyć.

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


23-09-2019 08:27 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R18 Kolejny brak możliwości zaliczenia zadania

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH