Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » Urodziny :) Okrągła liczba = 13 :) » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Urodziny :) Okrągła liczba = 13 :) 4 Ankieta - średnia ocena: 5,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Xantina
Full Member


images/avatars/avatar-25730.jpg

Data rejestracji: 25-09-2007
Postów: 73
Klan: City of Phoenix
Kraina: Necropolia
Skąd: Coventry

Urodziny :) Okrągła liczba = 13 :) Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam,

No to kolejne urodzinki za mną, niestety z dropem nadal tak jak było 5 lat temu czy 10 lat temu czy 13 lat temu LoL, nadal jest to samo ... czyli jeden wielki ch..

No ale nie ma to tamto Smile

13 latek pyknęło ... kurde jak ten czas leci.
życzenia mi się posypały, szkoda tylko że administracja nie dała żadnego prezentu za taki staż.

https://prnt.sc/p9bwt3

AVE R1 Smile

__________________

Thorr

TYLKO R1


SKUP ZŁOMU - 400/szt.


22-09-2019 09:53 Xantina jest offline Szukaj postów użytkownika: Xantina Dodaj Xantina do Listy kontaktów
Bai Lang
Triple Ace


images/avatars/avatar-4253.jpg

Data rejestracji: 02-08-2006
Postów: 157
Klan: VeN---Date
Kraina: Necropolia
Skąd: I stolica...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

13 …. w sam raz rocznica aby się skasować Big Grin szybkiej kasacji i wyleczenia z nałogu Big Grin

__________________

Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę bo Ty jesteś ze mną...

[*]
[*]VeN[*]
[*]
Old School

Bai_Lang
44435

22-09-2019 09:58 Bai Lang jest offline Szukaj postów użytkownika: Bai Lang Dodaj Bai Lang do Listy kontaktów
Józiunio
Newbie


Data rejestracji: 21-09-2019
Postów: 0
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Najlepszego i Ola.., la !!! Niech się kolejnych 13 latek kręci !!!
Mi za 10 też nic nie dali, za premium każą płacić i jeszcze mi bana na Forum dali za niezamykanie tematu. Nędza.., nędza..!
Pozdrawiam !!!!
22-09-2019 09:59 Józiunio jest offline Szukaj postów użytkownika: Józiunio Dodaj Józiunio do Listy kontaktów
Xantina
Full Member


images/avatars/avatar-25730.jpg

Data rejestracji: 25-09-2007
Postów: 73
Klan: City of Phoenix
Kraina: Necropolia
Skąd: Coventry

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Xantina
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bai Smile Kurde przeszło mi to przez głowę by na 13 urodziny to zrobić Smile
Ale Adri i Gibi mnie opier...li xD no i nadal tu jestem Smile

__________________

Thorr

TYLKO R1


SKUP ZŁOMU - 400/szt.


22-09-2019 09:59 Xantina jest offline Szukaj postów użytkownika: Xantina Dodaj Xantina do Listy kontaktów
Xantina
Full Member


images/avatars/avatar-25730.jpg

Data rejestracji: 25-09-2007
Postów: 73
Klan: City of Phoenix
Kraina: Necropolia
Skąd: Coventry

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Xantina
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Józiunio napisał(a)
Najlepszego i Ola.., la !!! Niech się kolejnych 13 latek kręci !!!
Mi za 10 też nic nie dali, za premium każą płacić i jeszcze mi bana na Forum dali za niezamykanie tematu. Nędza.., nędza..!
Pozdrawiam !!!!


Józio !! Nie strasz mnie z tymi kolejnymi 13 latami xD hahaha

Tak długo to raczej nie będę grał Smile

__________________

Thorr

TYLKO R1


SKUP ZŁOMU - 400/szt.


22-09-2019 10:01 Xantina jest offline Szukaj postów użytkownika: Xantina Dodaj Xantina do Listy kontaktów
Rosie_Blue
Junior Member


Data rejestracji: 29-12-2006
Postów: 16
Klan: Da.Te
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wszystkiego najlepszego i kolejnych latSmile Do końca serwera albo dłużej....

Niech pobrzękują balkoniki , niech sztuczne szczęki zgrzytają zawzięcie. Nauczymy się zakładac expy między kolejnymi zmianami pampersa. PrzetrwamyBig Grin
22-09-2019 10:14 Rosie_Blue jest offline Szukaj postów użytkownika: Rosie_Blue Dodaj Rosie_Blue do Listy kontaktów
Xantina
Full Member


images/avatars/avatar-25730.jpg

Data rejestracji: 25-09-2007
Postów: 73
Klan: City of Phoenix
Kraina: Necropolia
Skąd: Coventry

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Xantina
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dzięki Rosie :*

__________________

Thorr

TYLKO R1


SKUP ZŁOMU - 400/szt.


22-09-2019 10:24 Xantina jest offline Szukaj postów użytkownika: Xantina Dodaj Xantina do Listy kontaktów
Boski_Roman
Double Ace


images/avatars/avatar-24337.gif

Data rejestracji: 05-12-2009
Postów: 113
Kraina: Necropolia
Skąd: ŚWIĘTOKRZYSKIE !

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Najlepsze jest to ze tutaj sie nic nie dzieje a my tutaj dalej siedzimy i sie ludzimy ze cos w koncu nam dzadza, co nas zacheci na nowo do gry ;/ niestety to tylko złudne nadzieje...



Nie wiem czego Ci zyczyc Tongue P

__________________
nick: Nienasycony_lordzik
22-09-2019 10:46 Boski_Roman jest offline Szukaj postów użytkownika: Boski_Roman Dodaj Boski_Roman do Listy kontaktów
Xantina
Full Member


images/avatars/avatar-25730.jpg

Data rejestracji: 25-09-2007
Postów: 73
Klan: City of Phoenix
Kraina: Necropolia
Skąd: Coventry

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Xantina
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Boski_Roman napisał(a)
Najlepsze jest to ze tutaj sie nic nie dzieje a my tutaj dalej siedzimy i sie ludzimy ze cos w koncu nam dzadza, co nas zacheci na nowo do gry ;/ niestety to tylko złudne nadzieje...




cytat:
Nie wiem czego Ci zyczyc Tongue P


Kasacji ? Tongue

__________________

Thorr

TYLKO R1


SKUP ZŁOMU - 400/szt.


22-09-2019 10:49 Xantina jest offline Szukaj postów użytkownika: Xantina Dodaj Xantina do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

przenoszę do działu o graczach

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

02-12-2019 18:07 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » Urodziny :) Okrągła liczba = 13 :)

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH