Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Sytułacja na R19 - Borszczu » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Sytułacja na R19 - Borszczu
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Apeek
Double Ace


Data rejestracji: 23-10-2018
Postów: 110

Sytułacja na R19 - Borszczu Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Borszczu napisał(a)
to ciekawe... A teraz powiedz nam skad te pustaki, obojętne czy to s2, s3 i s5 pojawily sie w top klanach?
Ja wiem Siwy, że u Ciebie jest tylko jedna prawda - Twoja Prawda. Pozostałe prawdy to nie prawdy.

Skoro my nie znosilismy pustaków z multikont i nie kasowalismy kont na wypasionych klockach oddając niżej wyzerowane budynki to skad one są u was?


W top klanach? Na poczatku wiadomo skad one byly, a pozniej tworzylo sie kolo zamkniete. Pustaki krazyly i po pelnym obiegu trafialy do was spowrotem. Czytaj. zrzucaliscie do AH, rahl - przychodzil koles z AH, Rahl i odbieral stracony klocek i tak w kolo macieju.

cytat:
Borszczu napisał(a)
A tak apropo waszych multikont... Sami sie chwaliliscie ze Letki, Rabixy i inne gady skasowaly sie z naszymi klockami. Taki Letek np calą wojne siedział na kwadracie poniżej średniej, a kasował na dobrym? Za czyim przyzwoleniem i z czyją pomocą?


Oni pooddawali swoje kwadraty i tak sie zlozylo ze sa one sa na zbanowanych kontach, a ta sytuacja o ktorej piszesz bedzie tyczyc sie przyszlych kasacji. Takze nic takiego nie bylo pisane. Z reszta ich kasacja byla ich decyzja. Kompletnie nie zwiazana z wojna.

cytat:
Borszczu napisał(a)
Aaaa i zapomniałem o koncie bańki siedzącym na spalonej s2 kilka dni poza klanem. Zapewne to tez aktywny gracz, ktory tylko przypadkiem pilnował pustego s2 żebyście je mogli pozniej nam wlepić?


Kilka dni, raczej kilka h, Banka jako jedyby ma plastiki krwi, bez ktorych ciezko robic expy wyzej niz Boka. Z reszta, w kontekscie tego konta sie nie wypowiadam ani nawet o nim nie wspomnialem w tamtym temacie.

cytat:
Borszczu napisał(a)
Teraz wszyscy uważacie sie za niewinnych, malo tego większość was bardzo negatywnie wypowiada sie o działaniach Duca. Czemu tego nie potepialiscie przed jego banem? Czemu nikt z was nie widział, że niszczycie serwer?

Ducu zapisał sie na kartach historii niczym handlarz Turok za czasów r1. Wielokrotnie byl upominany, zmieniany byl dla niego regulamin ale dalej robił swoje.
Połączenie waszej ignorancji i jego egoizmu doprowadziło, ze mimo waszej sporej przewagi bojowej skończycie przez kolejne pare lat sporo niżej od nas, SG.


Niewinnych? A czy ja bronie konta, Duca, konta Banki? Nie. Ja nie placze o pustaki bo prawie cala gre siedzialem na przecietnym klocku. Ci co zostali tez maja na to wywalone, chodzi o cos innego.
Pare lat, mysle, ze pare dni. I jakie MH? Skoro go juz nie ma, konta pooddawane i pobanowane. W tej chwili jest tylko 11 osob ze skladu ktory byl na poczatku wojny.
Po drugie, ban nie jest za sytuacje sprzed pol roku, a za te z 18.09, ktora byla jakze inna od tej prezentowanej przez Ciebie.


cytat:
Borszczu napisał(a)
Ja wiem, że teraz nie budujecie bo sie boicie o kwadrat. U nas chlopaki siedziały tak przez 2 lata. Teraz mogą nadrobić stracony czas.
A to, że w ramach reparacji zabieramy co lepsze to, no cóż. Było nie palić naszych kwadratów, wtedy moze by wam cos zostalo


Nikt nie boi sie o kwadraty, to tylko gra. Ja siedze na 20 ao, pp, 25 hb i garniak i nie mam problemu w atakach jak wiekszosc od nas. Wybacz ale nawet na pustaku wygram z osobami majacymi 80 lvl mniej ode mnie. 3 evo to 3 evo. Z reszta wczesniej to my rok siedzielismy na nich i jakos nie plakalismy. Tak, wy pierwsi zaczeliscie nas pustakowac. Skoro wtedy nie plakalismy to teraz tez nie bedziemy.

Bardziej chodzi mi o ludzi bo bez nich nawet siedzenie na najlepszym klocku nie sprawia frajdy.

Ten post był edytowany 4 raz(y), ostatnio edytowany przez Apeek: 24-09-2019 10:34.

24-09-2019 10:26 Apeek jest offline Szukaj postów użytkownika: Apeek Dodaj Apeek do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Sytułacja na R19 - Borszczu

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH