Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » HUMOR Zostałem ojcem » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Zostałem ojcem 3 Ankieta - średnia ocena: 10,003 Ankieta - średnia ocena: 10,003 Ankieta - średnia ocena: 10,003 Ankieta - średnia ocena: 10,003 Ankieta - średnia ocena: 10,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
madox
Newbie


Data rejestracji: 17-03-2009
Postów: 2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VI

Big Grin Zostałem ojcem Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witajcie, wczoraj o 10.44 zostałem pierwszy raz ojcem. Mam śliczna córeczkę!!!

__________________
jesli cos kupilem zloze oferte
jesli cos kupiles ty ja zloz


R10 madox
05-10-2019 06:32 madox jest offline Szukaj postów użytkownika: madox Dodaj madox do Listy kontaktów
DeviuS
Double Ace


Data rejestracji: 05-12-2008
Postów: 120
Klan: Dzieci Mroku
Kraina: Necropolia V
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gratulacje !!! I pospane hehehe chociaż mam nadzieję że będzie bardzo grzeczna ! .Smile

__________________

R1 - Nadzieja
R7 - Baaza
R20 - Physicx
05-10-2019 08:24 DeviuS jest offline Szukaj postów użytkownika: DeviuS Dodaj DeviuS do Listy kontaktów
Kwinto
Double Ace


images/avatars/avatar-25510.jpg

Data rejestracji: 02-07-2014
Postów: 135
Klan: AK LA Revolution
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Chorzów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gratulacje Smile
05-10-2019 10:12 Kwinto jest offline Szukaj postów użytkownika: Kwinto Dodaj Kwinto do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wychowaj jak swoje Big Grin

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
05-10-2019 10:51 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Kwinto
Double Ace


images/avatars/avatar-25510.jpg

Data rejestracji: 02-07-2014
Postów: 135
Klan: AK LA Revolution
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Chorzów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na Kultystkę!
05-10-2019 11:51 Kwinto jest offline Szukaj postów użytkownika: Kwinto Dodaj Kwinto do Listy kontaktów
Vadlez
Wojownik z Grunwaldu


images/avatars/avatar-6553.jpg

Data rejestracji: 11-12-2007
Postów: 563
Klan: Wojownicy Khorna
Kraina: Necropolia
Skąd: Rozpucie /\ Kaszczor

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gratulacje !!

zdrowia dla mamusi i córeczki
i pokladów cierpliwości Smile

__________________
Były Moderator działu Pola Bitew Moria

TYLKO R1 oraz R7 aktywnie

05-10-2019 12:34 Vadlez jest offline Szukaj postów użytkownika: Vadlez Dodaj Vadlez do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » HUMOR Zostałem ojcem

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH