Go to the Main Page Register Calendar Members List Team Members Search Frequently Asked Questions
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Licytacje WOŚP i BW » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Add Thread to Favorites
Post New Thread Thread is closed
Go to the bottom of this page Licytacje WOŚP i BW 3 Votes - Average Rating: 4.003 Votes - Average Rating: 4.00
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
Kwinto
Double Ace

images/avatars/avatar-25510.jpg

Registration Date: 02-07-2014
Klan: AK LA Revolution
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VI

Licytacje WOŚP i BW Reply to this Post Post Reply with Quote Edit/Delete Posts Report Post to a Moderator       Go to the top of this page

Cześć,

Nie bardzo pasowało mi to do głównych działów, może tutaj też ktoś zagląda.

Czemu BW nie organizuje już licytacji dla WOŚP? Chodzi mi tę charytatywną akcję gdzie w zamian za wygranie licytacji były dodawane np. plakietki do profilu i nicku w grze. Osobiście chętnie zalicytowałbym taką plakietkę, tym bardziej jeśli jest to akcja charytatywna i wszystko przekazywane dla jest WOŚP.

Nigdzie nie mogę znaleźć informacji, że BW się wycofało albo nie będzie już organizowało takich licytacji a ostatnia była chyba ładne parę lat temu.
15-10-2019 14:25 Kwinto is offline Search for Posts by Kwinto Add Kwinto to your Buddy List
Kwinto
Double Ace

images/avatars/avatar-25510.jpg

Registration Date: 02-07-2014
Klan: AK LA Revolution
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VI

Thread Starter Thread Started by Kwinto
Reply to this Post Post Reply with Quote Edit/Delete Posts Report Post to a Moderator       Go to the top of this page

Okej, dostałem niezbędne informacje na PW, można zamknąć.
16-10-2019 09:27 Kwinto is offline Search for Posts by Kwinto Add Kwinto to your Buddy List
Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New Thread Thread is closed
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Licytacje WOŚP i BW

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH