Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Licytacje WOŚP i BW » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Licytacje WOŚP i BW 3 Ankieta - średnia ocena: 4,003 Ankieta - średnia ocena: 4,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Kwinto
Double Ace


images/avatars/avatar-25510.jpg

Data rejestracji: 02-07-2014
Postów: 135
Klan: AK LA Revolution
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Chorzów

Licytacje WOŚP i BW Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Cześć,

Nie bardzo pasowało mi to do głównych działów, może tutaj też ktoś zagląda.

Czemu BW nie organizuje już licytacji dla WOŚP? Chodzi mi tę charytatywną akcję gdzie w zamian za wygranie licytacji były dodawane np. plakietki do profilu i nicku w grze. Osobiście chętnie zalicytowałbym taką plakietkę, tym bardziej jeśli jest to akcja charytatywna i wszystko przekazywane dla jest WOŚP.

Nigdzie nie mogę znaleźć informacji, że BW się wycofało albo nie będzie już organizowało takich licytacji a ostatnia była chyba ładne parę lat temu.
15-10-2019 14:25 Kwinto jest offline Szukaj postów użytkownika: Kwinto Dodaj Kwinto do Listy kontaktów
Kwinto
Double Ace


images/avatars/avatar-25510.jpg

Data rejestracji: 02-07-2014
Postów: 135
Klan: AK LA Revolution
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Chorzów

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Kwinto
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Okej, dostałem niezbędne informacje na PW, można zamknąć.
16-10-2019 09:27 Kwinto jest offline Szukaj postów użytkownika: Kwinto Dodaj Kwinto do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Licytacje WOŚP i BW

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH