Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » [Moria][R19] Brak okazji w sklepie » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony [Moria][R19] Brak okazji w sklepie 6 Ankieta - średnia ocena: 10,006 Ankieta - średnia ocena: 10,006 Ankieta - średnia ocena: 10,006 Ankieta - średnia ocena: 10,006 Ankieta - średnia ocena: 10,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Slayer94
King


images/avatars/avatar-25540.jpg

Data rejestracji: 26-12-2006
Postów: 943
Kraina: Moria VI; Moria VII

[Moria][R19] Brak okazji w sklepie Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze: 8959
Przeglądarka internetowa: chrome

Opis problemu:
Nie wyświetla mi itemów z okazji w sklepie, nie wiem czy to jest bug czy po prostu nikt na r19 nic nie złomuje do sklepu Tongue

Załącznik:
jpg IMG_20191026_201132.jpg (127 KB, 752ściągnięć)


__________________

Envy

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Pożeracz Dusz: 03-11-2019 09:33.

26-10-2019 20:12 Slayer94 jest offline Szukaj postów użytkownika: Slayer94 Dodaj Slayer94 do Listy kontaktów
celyn
Double Ace


Data rejestracji: 22-08-2009
Postów: 121
Klan: Henneth, Molotov, Apocalipshit; š-l-m
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VII
Skąd: ponoć od @

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bede udawal zaskoczonego ze opcja zostala zblokowana mimo ze wiem iz nadpisanie odpowiedniej sciezki dla wyszukiwania zajelo 6h. zblokowaliscie opcje tym bardziej ogarnietym reszata i tak byla skazana na "niewykup")) rozdawnictwo rwa czekamy na kolejne jego przejawy rekompensujace brak opcji wykupu. tez je zapewne ominiemy a za kilka miesiecy beda spamy ze evo pelne runy full i gra jest juz bez sensu

__________________
nick: od R6 zazwyczaj jako celyn

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez celyn: 26-10-2019 23:11.

26-10-2019 23:08 celyn jest offline Szukaj postów użytkownika: celyn Dodaj celyn do Listy kontaktów
Slayer94
King


images/avatars/avatar-25540.jpg

Data rejestracji: 26-12-2006
Postów: 943
Kraina: Moria VI; Moria VII

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Slayer94
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Rano działało a dzisiaj znów pusto. Co ciekawe na r19 - na r17 wszystko hula bez problemu.

__________________

Envy

27-10-2019 09:58 Slayer94 jest offline Szukaj postów użytkownika: Slayer94 Dodaj Slayer94 do Listy kontaktów
hatamoto
Full Member


Data rejestracji: 14-01-2008
Postów: 58

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Okazje widzę, ale od wczorajszego wieczora się nie odświeżają.

__________________
R19 - ashigaru
27-10-2019 13:23 hatamoto jest offline Szukaj postów użytkownika: hatamoto Dodaj hatamoto do Listy kontaktów
Polanka123
Newbie


Data rejestracji: 21-08-2018
Postów: 4
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

U mnie też nie ma,od rana na pewno,nie wiem jak wcześniej. Admin ma weekend,do jutra niczego się nie dowiemy
27-10-2019 16:52 Polanka123 jest offline Szukaj postów użytkownika: Polanka123 Dodaj Polanka123 do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.087
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To nie błąd. Po prostu kilka osób wykupuje wszystkie przedmioty.
Możemy dać limit na okazje, tak aby np. jedno konto mogło kupić maksymalnie 20 dziennie.

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


28-10-2019 09:26 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
Meritum13
Newbie


Data rejestracji: 05-06-2015
Postów: 3
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

u mnie widze itemy ale caly czas te same, nie odswiezaja sie, wiec raczej blad
31-10-2019 16:49 Meritum13 jest offline Szukaj postów użytkownika: Meritum13 Dodaj Meritum13 do Listy kontaktów
delordione
Lord


Data rejestracji: 03-08-2015
Postów: 358

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To raczej blad na r13 nie ma nic. Sam kupiłem z 50 itemów Big Grin
31-10-2019 17:20 delordione jest offline Szukaj postów użytkownika: delordione Dodaj delordione do Listy kontaktów
olipo
Triple Ace


Data rejestracji: 22-02-2008
Postów: 241

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Żaden błąd po prostu we dwóch wykupiliśmy wszystkie itemy jakie były ;p nowe pojawią się pewnie jutro;p
31-10-2019 19:45 olipo jest offline Szukaj postów użytkownika: olipo Dodaj olipo do Listy kontaktów
zajac77
Forum Ace


Data rejestracji: 14-01-2018
Postów: 80

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

chlopaki.. znowu [cenz].. Tongue hahaha

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Pożeracz Dusz: 31-10-2019 20:31.

31-10-2019 19:56 zajac77 jest offline Szukaj postów użytkownika: zajac77 Dodaj zajac77 do Listy kontaktów
Pożeracz Dusz
Tip Top Tmod 2013


images/avatars/avatar-25232.png

Data rejestracji: 26-07-2011
Postów: 904

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zajac77
+1 za wulgarym

__________________



Pomyliłem się? Pisz PW. Jestem tylko człowiekiem.
Regulaminu działu handel
Zamykanie tematów

Dałem Ci warna? Popraw temat i napisz PW w raz z linkiem do niego!
Daje tylko 1 warna dziennie, kolejne mimo postu są ostrzeżeniami USTNYMI!

31-10-2019 20:31 Pożeracz Dusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Pożeracz Dusz Dodaj Pożeracz Dusz do Listy kontaktów
GreedFire
Junior Member


images/avatars/avatar-25575.gif

Data rejestracji: 05-05-2013
Postów: 13
Kraina: Moria VI
Skąd: Głogów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Możecie zmienić żeby okazję były oddzielne dla danego gracza i było ich jednego dnia 50 od razu? Bo skoro nie ma banów to jak ktoś chce to niech sobie kupuje nawet i 1000. A tylko to za przeproszeniem WKU... kiedy jest opcja z której nie można korzystać bo co chwilę coś znika albo jest pusto.
02-11-2019 04:57 GreedFire jest offline Strona domowa GreedFire Szukaj postów użytkownika: GreedFire Dodaj GreedFire do Listy kontaktów
Bau
Lord


images/avatars/avatar-25600.jpeg

Data rejestracji: 17-05-2014
Postów: 340
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria S

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
GreedFire napisał(a)
Możecie zmienić żeby okazję były oddzielne dla danego gracza i było ich jednego dnia 50 od razu? Bo skoro nie ma banów to jak ktoś chce to niech sobie kupuje nawet i 1000. A tylko to za przeproszeniem WKU... kiedy jest opcja z której nie można korzystać bo co chwilę coś znika albo jest pusto.

Na R17 wykupili ponad 10tys itemow, chyba nawet 1 gracz, kilka godzin nad tym siedział. Teraz każdy wykupuje wszystko z okazji i drugi dzień na r17 nie ma tej opcji, bo jest 0 itemow.
Polak to jednak wszystko obejdzie i zrobi wszystko zeby się wzbogacić Tongue Miała być fajna opcja dla małych, a wyszło na to że znów ci bogatsi biorą wszystko dla siebie Tongue

Limit dzienny w postaci np 50/100 przedmiotów byłby ok dla jednego gracza.
02-11-2019 08:15 Bau jest offline Szukaj postów użytkownika: Bau Dodaj Bau do Listy kontaktów
Slayer94
King


images/avatars/avatar-25540.jpg

Data rejestracji: 26-12-2006
Postów: 943
Kraina: Moria VI; Moria VII

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Slayer94
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chyba musicie dać limit. Bo okazje fajna sprawa, tylko pamiętajcie, że takie coś w obecnej formie jest fajne dla normalnych graczy. Zobaczy raz na jakiś czas, kupi 1 item i tyle. Ale chyba zapomnieliście, że 3/4 graczy bw to świry, które nie mają własnego życia i próbują to nadrobić w grze rotfl I siedzą po 5h dziennie i wszystko wykupują rotfl
Limit 20 dziennie będzie chyba najlepszy - maluchy też nie mają od razu tyle nanitów i many, żeby kupić więcej, więc nikogo ten limit nie zabili Happy

__________________

Envy

02-11-2019 09:32 Slayer94 jest offline Szukaj postów użytkownika: Slayer94 Dodaj Slayer94 do Listy kontaktów
olipo
Triple Ace


Data rejestracji: 22-02-2008
Postów: 241

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kilka godzin, heh błagam was te 10k itemów na r17 zajęło mi z 3h;p spokojnie jestem wstanie kupić około 1 itema na sek wiec na godzinę lekko 3600 itemów, i zdecydowanie było warto, tyle loota to nigdy z wypek chyba nie dostałemWink 10k to wykupiłem sam łącznie szacuje że poszło 20k+, r13 wyczerpało się po 16k. Nawet nie trzeba patrzeć co kupujesz odpalasz serial i na boku tylko klikasz "kup" lol.

limit mógłby rozwiązać jakoś sprawę ale wtedy uważam że okazje powinny być jakoś filtrowane, pełno jest tam złomu który jest nic niewart co w tedy z np kupna 20 itemów, coś w stylu że item musi mieć prefa i sufa. Osobna pula okazji dla każdego gracza raczej nie wchodzi w grę nie ma w okazjach tylu itemów, na r17 Populacja: 17915 wiem że z tego gra może 1% ale każdy musiałby i tak czy siak mieć wiec wyszło by po 1 itemie na łepka;p


ps. te 3-4 osoby to właśnie osoby mające życie, poświęciły raz pare h i zyskały a reszta nolifów to osoby które co 10-15min odświeżają bw i czekają aby pojawił się tam jakiś item. 5h dziennie ? lol dziś na r13 pojawiło się 400 itemów poszło w pare min żebym siedział dziennie 5h codziennie musiało by się tam pojawiać 15k^^
02-11-2019 15:07 olipo jest offline Szukaj postów użytkownika: olipo Dodaj olipo do Listy kontaktów
Slayer94
King


images/avatars/avatar-25540.jpg

Data rejestracji: 26-12-2006
Postów: 943
Kraina: Moria VI; Moria VII

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Slayer94
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hoho, jeszcze filtry by chcieli, żeby lepsze itemy w okazji łapać rotfl Przy takich cebula nigdy nie więdnie Smile
Limit 20, nawet 15 itemów na dzień i maluchom na pewno wystarczy (testowałem sobie na nowym koncie na r19 przez chwile, fajna sprawa, ale na początku koszty w manie i nanitach są dość spore przy słabym losie).
Chociaż na starszych serwerach niech już cebula rośnie, ale jak wejdzie nowy to obowiązkowo Happy

__________________

Envy

03-11-2019 08:59 Slayer94 jest offline Szukaj postów użytkownika: Slayer94 Dodaj Slayer94 do Listy kontaktów
GreedFire
Junior Member


images/avatars/avatar-25575.gif

Data rejestracji: 05-05-2013
Postów: 13
Kraina: Moria VI
Skąd: Głogów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Najlepiej limit czasowy. Po kupieniu 1 minuta odstępu. Wtedy może będzie się dało przeczytać wgl co jest do kupienia.
03-11-2019 09:14 GreedFire jest offline Strona domowa GreedFire Szukaj postów użytkownika: GreedFire Dodaj GreedFire do Listy kontaktów
Pożeracz Dusz
Tip Top Tmod 2013


images/avatars/avatar-25232.png

Data rejestracji: 26-07-2011
Postów: 904

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ponieważ nie jest to bug, a temat przerodził się w dyskusje z propozycjami rozwiązań, przeniosłem do odpowiedniego działu.

__________________



Pomyliłem się? Pisz PW. Jestem tylko człowiekiem.
Regulaminu działu handel
Zamykanie tematów

Dałem Ci warna? Popraw temat i napisz PW w raz z linkiem do niego!
Daje tylko 1 warna dziennie, kolejne mimo postu są ostrzeżeniami USTNYMI!

03-11-2019 09:33 Pożeracz Dusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Pożeracz Dusz Dodaj Pożeracz Dusz do Listy kontaktów
olipo
Triple Ace


Data rejestracji: 22-02-2008
Postów: 241

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

limit X na dzień, już mam pomysł jak to obejść ;p
Limit czasowy wydaje się bardziej skuteczny ale też nie jest to idealne rozwiązanie.
03-11-2019 13:13 olipo jest offline Szukaj postów użytkownika: olipo Dodaj olipo do Listy kontaktów
Scarecrow
Double Ace


Data rejestracji: 12-01-2018
Postów: 126
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VII; Moria S

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czy coś w tej sprawie ruszy????

__________________
Wroga i przyjaciela hojnie obdarze, a potem zobaczę kto się kim okaże...
25-11-2019 11:05 Scarecrow jest offline Szukaj postów użytkownika: Scarecrow Dodaj Scarecrow do Listy kontaktów
olipo
Triple Ace


Data rejestracji: 22-02-2008
Postów: 241

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Za 2-3 dni do okazji wrócą ponownie przemielone itemy i problem sam się rozwiąże co prawda pojawi się tam ~20k totalnego shitu ale coś w okazjach będzieWink
25-11-2019 13:56 olipo jest offline Szukaj postów użytkownika: olipo Dodaj olipo do Listy kontaktów
Scarecrow
Double Ace


Data rejestracji: 12-01-2018
Postów: 126
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VII; Moria S

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

I znowu 1-2 osoby wykupią wszystko......

__________________
Wroga i przyjaciela hojnie obdarze, a potem zobaczę kto się kim okaże...
25-11-2019 19:29 Scarecrow jest offline Szukaj postów użytkownika: Scarecrow Dodaj Scarecrow do Listy kontaktów
olipo
Triple Ace


Data rejestracji: 22-02-2008
Postów: 241

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie, tzn na pewno ja już tego nie wykupie lol. Chyba że ktoś nie wie co się tam będzie znajdować to kupi. Naprawdę myślisz że w 2x przemielonym złomie znajdzie się coś fajnego nawet dla malucha? na R13 wszystko co się nadawało wystawiłem dla naszych maluchów z klanu.

Owszem pewnie za jakiś czas znowu będzie problem.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez olipo: 25-11-2019 22:05.

25-11-2019 22:05 olipo jest offline Szukaj postów użytkownika: olipo Dodaj olipo do Listy kontaktów
Scarecrow
Double Ace


Data rejestracji: 12-01-2018
Postów: 126
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VII; Moria S

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ma R17 pająki młodości i mściwe lewitki się trafiają...

__________________
Wroga i przyjaciela hojnie obdarze, a potem zobaczę kto się kim okaże...
26-11-2019 13:46 Scarecrow jest offline Szukaj postów użytkownika: Scarecrow Dodaj Scarecrow do Listy kontaktów
Bau
Lord


images/avatars/avatar-25600.jpeg

Data rejestracji: 17-05-2014
Postów: 340
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria S

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czy szanowna administracja myśli nad rozwiązaniem tego problemu? Na r17 nawet jak człowiek o 7 w sobotę na bw wejdzie to już jakiś ******** wykupi okazje. Wprowadźcie jakieś limity, bo to jest chore.
30-11-2019 10:10 Bau jest offline Szukaj postów użytkownika: Bau Dodaj Bau do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

przeciez wspomial MOP ze pewnie cos zrobia wiec moze jakis pacz na swieta szykuja i wejdzie w paczu

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy
30-11-2019 17:02 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » [Moria][R19] Brak okazji w sklepie

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH