Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » Moria v1 (R2/R5/R9/R13/R15) Szukam kogoś kto pomoże mi ze składaniem itemów za $$ » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Szukam kogoś kto pomoże mi ze składaniem itemów za $$ 4 Ankieta - średnia ocena: 3,254 Ankieta - średnia ocena: 3,254 Ankieta - średnia ocena: 3,25
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
shvt
Newbie


Data rejestracji: 28-10-2019
Postów: 5
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Szukam kogoś kto pomoże mi ze składaniem itemów za $$ Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sprawa prosta, nie ogarniam składania i nie mam czasu siedzieć godzinami. Zapłacę realny hajs (sposób rozliczenia dowolny) komuś kto pomoże mi poskładać Interesuje mnie dłuższa współpraca. Chcę poskładać sufowane słonka na palce i wyczyścić zbrojownie i dorobić trochę kamieni.

Mam nadzieję, że to nie jest wbrew regulaminowi BW. Pisać PW na forum jeżeli jesteś zainteresowany lub zainteresowana
28-10-2019 11:58 shvt jest offline Szukaj postów użytkownika: shvt Dodaj shvt do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » Moria v1 (R2/R5/R9/R13/R15) Szukam kogoś kto pomoże mi ze składaniem itemów za $$

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH